Zbrojáky na čokly

Featured Image

Čokli zabili dítě. Co bude teď? Zakázat čokly? Zakázat děti? Zakázat děti a čokly? Nejde přece zakázat psy, děti ani lidi. Zakazovači jsou bezradní. Co alespoň zavést nějakou novou skutkovou podstatu trestného činu?

Předesílám, že nemám rád psy. Ovšem ještě méně mám rád některé jejich majitele. Podle mě polovina chovatelů psů z nějakého důvodu vůbec nedovede dostát požadavkům, které na ně jejich zvíře klade. Jen ojediněle potkám lidi, u kterých nepochybuji, že své zvíře zvládli. S tím zbytkem jsem si užil pár zábavných historek a naučil se, jak s nimi komunikovat. Například teď vím, že nesmím říkat věty typu „vy byste taky nebyla ráda, kdyby vám psi srali před domem“, protože to nefunguje. Pro některé chovatele psů je hovno jejich miláčka něco jako vizuální artefakt, umělecké dílo a sakrální objekt, a naprosto nerozumí tomu, proč ho nechcete mít před domem, nechcete na něj koukat, nechcete do něj šlápnout a nechcete si ho v autě rozpatlat po pedálech. Vždyť je to dokonalé hovno od dokonalého psa. Je proto lepší říct „seberte to hovno a odneste si ho domů“ případně „ukliď to, nebo to tomu čoklovi nacpu zpátky do prdele“. Taky přispěli k podstatnému zlepšení mojí disciplíny v nošení zbraně. Prostě jsem se také obohatil, i když ne multikulturně.

V tomto případě nemohu předhlídnout jednu věc. Detail. Že jsme kurva ve válce.

Existují lidi, kterým říkám „sběratelé psů“. Je to zpravidla člověk dvouciferného IQ, který pojal myšlenku, že potřebuje hodně psů. Počet psů je nepřímo úměrný schopnosti se o ně postarat. Takže si je taky opatřil a uskladnil na svém pozemku, kde to podle toho vypadá. Většinou tam pobíhají psi různého stádia zuboženosti a válí se tam kosti, hovna a okousané předměty. Tenhle člověk to nedává. Nezvládá se o psy postarat a především nepochopil jednu fíčuru, která je v manuálu k psovi uvedena. Psi tvoří smečku a pes ve smečce mění své chování.

Po nějaké době sběratelé psů sedí na bombě a ani o tom neví.

Kdyby mohl, tak by o tom něco řekl ten soudce, co vynesl rozsudek v kauze „vítkovských žhářů“, což byl exemplární rozsudek zcela podřízený společenské objednávce a požadavku na generální prevenci, a který byl oprávněně označován jako „sociální vražda“. Pan soudce byl v podstatě podivínský muž, který bydlel sám ve zchátralém venkovském stavení spolu s více než 10 psy. Jednoho dne se doma škrábl o nějaký hřebík nebo plech do krku. Zranění samo o sobě nebylo smrtelné, ale psíkové ucítili krev, vytušili, že dosavadní vůdce smečky je oslaben a uspořádali výběrové řízení na nového vůdce smečky. Pan soudce nedopadl dobře. Pro mě to byla jedna z největších lekcí na téma „karma je svině“, jakou jsem kdy slyšel.

Pustili byste do takového prostředí vaše dítě samotné?

Já teda ne, ani za pytel hoven (což v pejskařských lokalitách vůbec není vzácná komodita).

Spíš bych vyhlásil něco jako „haranti za mě“ a podrbal Glocka za uchem.

Je jedno, jestli majitel říká „oni nekoušou“ a takový ty pejskařský zaklínadla. Co víte, co se psímu kriplovi frustrovanýmu pobytem v homemade koncentráku zrovna přesypalo v hlavě. To neví nikdo, ani on ne.

Já bych to neriskoval. Nechci rozumět psům, jejich psychologii a skupinové dynamice, nechci hodnotit riziko, seru na ně. Pokud někdo chce něco takového dělat, prosím, ale na vlastní triko. Prostě ne, děti, tam nepůjdete, tam jsou zlý pejskové, co mají vypatlaný majitele. Nechci lézt na vohnoutí území, kde jsou hovna, kosti a psi.

Jo jasně že majitel psů je za ně odpovědný. Jo možná majitele psa potrestají a psa pošlou do plynu. Pejskaře budou popotahovat, zkoumat různé věci a nakonec to možná přijde k soudu. No a co? To je totálně na hovno. Dítě je mrtvý a uspokojení „veřejného mínění“ je pro mě bez ceny. Nebude to mít ani žádný vliv na ostatní „sběratele psů“, nad svým přístupem se nezamyslí, protože nemají zájem a nemají čím.

Většina lidí jsou dementi a dávno nestačí na to, co dělají. Uzavírají smlouvy o penězích a majetku a ani je nečtou, pak si na to ještě stěžují. Serou se do auta a neumějí řídit. Jezdí na kole bez brzd, bez světel a pak se zrakví a ještě tvrdí, že jsou nevinní a že za to může „auto“. Žerou sračky z Agrofertu, je jim z toho blbě a přesto si to zase koupí. Debil zavolá policii, že mu někdo ukradl marihuanu. Dá se v takovém prostředí něco pozitivního čekat? Třeba že si zrovna nyní ohlídají psy, na které až doteď zjevně srali z prdele?

Jak s oblibou říkám, tady jsme kurva ve válce. Ve válce s vohnoutama. Je to sice neschopná, ale zato velká armáda bez uniforem a jako zbraně používají obyčejné věci. Obsadili celá souvislá území a mají vlastní bojové jednotky. Nesmíme riskovat a nechat se nalákat do pasti, jinak nás dostanou. Je to stejný jako s tím přejezdem, kde vohnouti nejdřív nalákali lidi na „zabezpečovací zařízení“ a pak je vohnoutí bojovník z pivního Einsatzkomanda přejel lokomotivou.

Tak dlouho jsme si dělali prdel z řidičáků na kola, až se z toho stalo relevantní téma. Myslím, že je tady budeme mít tak za pět let. Když jsem slyšel story o vohnoutí ofenzívě s psy, napadlo mě, hmm, teď budou zavádět zbrojáky na psy. A v úterý odpoledne takhle sedím v autě a poslouchám rádio. Promlouval tam psí psycholog a jeho hlavní mesidž byla, že by na psa měly být také nějaké zkoušky a papíry. Jo paninko, tohle je jezevčík, to už je skupina B, to není jako déčkovej vykastrovanej yorkšírek, takže odevzdejte psa do útulku a půjdeme sepsat to nedovolený držení. Někdy bych byl radši, kdybych se do té kříšťálové koule nedíval.

 


23.09.2016 D-FENS


Související články:


12345 (333x známkováno, průměr: 1,45 z 5)
25 428x přečteno
Updatováno: 23.9.2016 — 23:33

Reklama

D-FENS © 2017