Pes, největší (ne)přítel člověka, ODS a pražského Magistrátu?

Featured Image

 

Jsem upřímně zděšen, jakási „modrá svazačka“ Bc. Lucie Michková, členka ODS v Praze 4, evidentně trpící fobií ze psů, nenavštívila lékaře, ale napsala „vyhlášku“. Svěží neobolševické dílko, hodné s. Marty Semelové, nikoliv však členky liberální pravicové strany, která veřejně dosud hlásá „Více svobody, méně regulace“, stejně jako „osobní odpovědnost“.

Bohužel tomu tak není,alespoň ve dvou případech na území Prahy. První je dosud platná vyhláška z péra otce zakladatele Městské policie Praha Rudolfa Blažka (ODS), která nařizuje dvoustupňovou registraci psů, na ÚMČ a Magistrátu,což nemají za povinost ani majitelé zbrojních průkazů, vlastnící nebezpečnější zbraně,než je například krvelačná čivava, jejich domácí „mazlík“ např. Smith & Wesson 357 Magnum je této byrokratické buzerace ušetřen.

Vyhláška“ O volném pohybu psů na území hlavního města Prahy“ navržená výše zmíněnou Bc., je mnohem nebezpečnější, je založena na presumci kolektivní viny, dělá z majitelů psů pachatele všeho nepořádku v Praze a dokonce svými argumenty o „stovkách pokousaných“ občanů, i veřejné nebezpečí, které je nutno regulovat. Jako regulovčice a členka „bezpečnostní komise“ se zřejmě každodenně v galoších brodí lidskou krví, pocházející ze zkrvavených, psy pokousaných občanů Prahy 4, aby mohla vykonávat svojí veřejnou funkci. Není tomu tak, zřejmě jí nestačí platná legislativa, která umožňuje už od jejího nástupu do veřejné funkce, postihovat strůjce veškerého nepořádku, od sprajerů počínaje přes vandaly ničící zařízení městských parků, občany odhazují odpadky, mládež flusající žvýkačky na zem až po neuklízeče psích exkrementů, na to rezignovaně přihlíží, protože má ve své svazácké hlavince rudé jasno, za všechno může pes a jeho majitel a je třeba si to s ním po bolševicku vyřídit, je to „vnitřní nepřítel“ ze kterého je třeba udělat společensky nebezpečnou osobu třetí kategorie, nesahající preferovaným homosexuálům ani k jejich zaříznutým tangám na Prague Pride a k cyklistům nesahajícím ani k pedálům jejich velocipédů. Tyto dvě společensky preferované, jsou na rozdíl od majitelů psů od daně za svoje libůstky osvobozeny. K výhradám odborníků na kynologii a právníků není třeba přihlížet a „veřejné debaty“ k této „vyhlášce“ pokrytecky pořádat, nejlépe s vyhlášce nakloněnými roztleskávačkami, nejlépe s „matkami samoživitelkami“, když už Rada MČ rozhodla, je lidsky nízké a bolševicky odporné.

Přesně tak se chová politické vedení ÚMČ Praha 4, které si osobuje právo regulovat celou Prahu, nejen svůj dvoreček, celou tuto vyhlášku iniciovalo a tak dlouho tlačilo až na Magistrát zadním vchodem dotlačilo, hezky o prázdninách a potichoučku a po té na svém Facebookovém profilu schovat za Magistrát a napsat „Od Magistrátu jsme dostali k připomínkovému řízení“ Tamtéž jsem se dovolil ohradit k pokrytectví s jakým jsou občané ohlupováni a takté jsem tam objevil nikým neautorizovaný kynologický článek, zřejmý plagiát ukradený z odborného časopisu „ovčáčkem“ pana Starosty, vysloužil jsem si bolševický cenzorský zásah, můj příspěvek byl smazán, včetně několika souhlasných komentářů jiných občanů,dále mi bylo demokraticky znemožněno na této sebeoslavné „Pionýrské nástěnce“ jakkoliv reagovat. Plagiátor může krást beztrestně dál a aktivizovat roztleskávačky. Socík s jeho nejhoršími atributy se nám vrací, recyklace jeho nomentklaturních kádrů a štěpných myšlenek zdárně pokračuje, co víc si přát ?

Nemohu si odpustit ještě reagovat na „pádný“ argument Bc. Lucie Michkové, obhajující potřebu buzerovat a regulovat, je jak z příručky „věděckého komunismu“ a z ní prostě : „jinde to mají také“. Rád bych tímto členku ODS upozornil, že v Německu mají o 30% levnější a o 50% kvalitnější potraviny, nešlo by to vyhláškou zařídit i u nás? Vy na to rozhodně máte!

VIZE 2015, sedmý listopad, neplést si prosím s výročím VŘSR, v platnost vstoupila „Vyhláška o psím holokaustu“ v Praze. Konečně přijde k užitku vyspělá technika Městské policie Praha, nakoupená se schválením člena ODS Rudolfa Blažka. Do pogromu na majitele psů bude nasazeno vznášedlo, kterému neunikne ani ta nejsvižnější důchodkyně s jezevčíkem, denně trénující Nordic Walking. Kdyby náhodou skočila lstivě do Vltavy, tak tam bude připraven rychlý námořní člun. V záloze budou ještě Hummery a mrštná stíhací tříkolka Bombardier, tiskárny už chrlí stohy pokutových bloků a v Praze 4 na počest autorky odstartuje první porevoluční Lampionový průvod.


28.09.2015 d3d3k
 


Související články:


12345 (3x známkováno, průměr: 3,67 z 5)
584x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:51

Reklama

D-FENS © 2017