Zachraňte indiány! Ne, zachraňte Čechy

Featured Image

Dostal jsem od jedné osoby, která je vcelku v obraze, výzvu k šíření pomoci jakýmsi Jihoamerickým indiánům. Šlo o ochranu pralesa před těžaři. Neodpustil jsem si na tuto výzvu odpovědět.


Výzva byla tato:

Prosím o šíření a zvážení podpory. Aktuální info z dnešního dne – na 2 hektary se během posledního týdne vybraly peníze, zbývají ještě 4 hektary. „Naléhavá situace v Ruku Samay. V posledních dnech dochází v pralese poblíž komunity Agustína k zásadním událostem, které rozhodují o budoucnosti pralesa a jeho obyvatel. Rozšiřování těžebních operací zaznamenalo výrazný nárůst napříč celým regionem, přičemž místní vládní instituce neposkytují komunitám v podstatě žádnou podporu.“

Odpověď na výzvu:

Já bych neřešil následky prapříčin, ale šel k jádru problému. To zejména u nás v ČR, neboť ještě pár let a bude to tu jako v Jižní Americe. Například taková Paraguay na tom byla ekonomicky, společensky a co do všeobecné vzdělanosti veškerých obyvatel v polovině 19. století podobně jako Evropa. Tedy v té době stejně plně rozvinutá a bohatá jako území Rakouska – Uherska, tedy i Čech a Moravy. To ale do doby, než už tenkrát specialisti na rozeštvávání států zevnitř, což jsou zejména Britové a aktuálně jejich souputníci USA neobsadili postupnými zákulisními hrami veškeré paraguayské instituce a spolu s vnucením války se sousední Argentinou a Brazílií ji nejprve nesrazili na kolena, pak v prospěch Britských oligarchů nezprivatizovali veškeré Paraguayské přírodní zdroje a průmysl. Ten v něco málo případech zachovali, zbytek postupně poslali do kytek, neb šlo jen o to zničit konkurenci. No a nyní po 150 letech je Paraguay dle údajů OSN druhou nejchudší zemičkou Jižní Ameriky s převážnou většinou negramotných obyvatel odsouzených k živoření.

Tak přesně to se aktuálně již 30 let děje i u nás. Aktuálně mají západní oligarchové z USA a Británie již plně proškolené kádry na všech významných pozicích ČR, a ti nyní šlapou na plyn jen co to jde, a to ve všech oblastech! Daně, příprava války s Ruskem, neb to se jim rozložit díky Putinovi nepodařilo, buziagenda, Green deal se svými v podstatě daněmi za dýchání (daň z CO2) a prdění (daň z metanu), včetně rušení atomovek a nahrazování nestabilními zdroji energie, islámská invaze těch nejhorších živlů, kterých se muslimské země původu velmi rády zbavily. Nejhorší je likvidace našeho školství – snižování nároků na výuku a inkluze, co do každé třídy nasadila alespoň jednoho rušivého elementa s IQ tykve, co patří do zvláštní školy, a to včetně nástupu vymejvaček hlav dětem, že pohlaví je jen sociální konstrukt a že si jej mohou určit jak chtějí bez ohledu, zdali se narodili jako kluk nebo holka.

Aktuální vláda je složena jen z aktivistů již plně proškolených v k tomu specializovaných institucích. Klíčovou, která vyškolila naše aktuální vládce je Aspen Institut. Oni tam byli vyškoleni takřka všichni ale již i za Babiše (Plaga, Vojtěch, Hamáček, Havlíček, Maláčová, …).

Vyškolením ale prošli i důležití soudci, prokurátoři (např. Bradáčová), redaktoři (např Farna), vysokoškolští učitelé, ale i ředitelé základních škol. Též herci (např. Mádl), zpěváci, atd. a mraky státních úředníků včetně různých vůdců vypečených rozvratných neziskovek. Zde si poslechněte reportáž o Aspen Institutu, co jej primárně platí nechvalně známý Soroš od paní Bobošíkové. „Mladí vůdci z Aspenu: Rakušan, Pekarová, Farský. Elektrošoky vyvolených k testování poslušnosti„.

Reportáž je ne jen o proškoleném Rakušanovi a Pekarové, ale i o tom jak tato instituce vznikla a co a jakou formou se tam mladí vůdci vlastně školí. Velmi zajímavé informace jak z původně dobrého úmyslu, při jeho vzniku, byl institut plně obsazen megaboháči, zejména právě z USA a Británie, kdy jej aktuálně využívají výhradně pro proškolování svých kádrů pro obsazení jimi ekonomicky dobývaných států.

Toto bych řešil primárně. Jinak skončíme jako ti indiáni, co nemaj ani vindru a prodávají své lesy těžebním společnostem. Takto to zatím směruje i u nás. Nezateplíš dům, topíš dřevem nebo plynem – tak to tam nesmíš bydlet – prodej ho, jinak tě daně z nemovitosti sežerou. Pěstuješ na svém poli plodiny? Řetězce ti za tvé produkty nezaplatí ani to, co tě stála sklizeň – prodej pole. Atd, atd.

Takže ne, že by mi nebylo líto těch indiánů, ale víte, co je první heslo záchranáře u horské služby, když přijede ke zraněnému, a to i kdyby tepenně krvácel?

NEJPRVE ZABEZPEČI SÁM SEBE (například, aby tě nesrazil někdo jiný, co jede po sjezdovce a nevidí, že se za horizontem skláníš nad zraněným) A TEPRVE POTOM ŘEŠ ZRANĚNÉHO! Protože pokud se jako záchranář nejprve nezabezpečíš, tak na té sjezdovce zraněný nebude ležet jen ten, co tam již ležel, ale budeš tam ležet i ty, případně někdo další.

Tedy primárně je nutno vyřešit, aby u nás nemohla vládnout z ciziny proškolená svoloč, která nekope za naše území a naše domorodé občany, ale za zájmy jejich školitelů, kdy řada z nich je tak vymytá, že jsou z hloubi duše přesvědčení, že to co dělají je nějaké nejvyšší dobro a jen my dezoláti to tak nějak nechápem. Prvotně je třeba zajistit nemožnost na našem území ty agenty cizích mocností u nás vůbec školit!

O tom, že rozvratníky států zevnitř neproškolují ekonomičtí loupežníci jen u nás, ale po celém světě může napovědět článek o tom, jak prakticky stejné instituce pracují na svých kádrech pro obsazení rozhodujících vládních a společenských pozic například v Kazachstánu, a to včetně dalších metod, které vymývají hlavy celým populacím, zejména dětem, a to od útlého věku.

 


04.02.2024 Doktor z hor

12345 (307x známkováno, průměr: 1,57 z 5)
14 334x přečteno
Updatováno: 4.2.2024 — 22:04
D-FENS © 2017