Vrtěti PESem, aneb odborníci na pandemii „vyližte si prdel!“

Featured Image

Jde mi hlava kolem z těch všech odborníků, co povstali jak Blaničtí rytíři a na povel z vlády vyhlašují, čím vším se sprostý lid proviňuje a jak způsobuje třetí vlnku a pranýřují sprostý lid a vzývají a podporují „nouzáček“ nejvyššího stupně.

Ze všech mediálních chlívů se ozývá stále stejné bučení těchto odborných volů. Je to ta samá standardní mediální palba, která má připravit další utažení opratí a vybudovat pevné základy pro lepší ovládání společnosti. Tu dobře známe z dopravně fašistických agend, jen nyní je v bílém plášti bez placaté čepice. Hlavním cílem palby je odvést pozornost od podstaty, že vláda zjevně nemá zájem coronavirus eliminovat, nýbrž ho udržuje záměrně na přiměřené vysoké kolísavé úrovni. A to chaotickým a nepředvídatelným způsobem, až by se zdálo, že vážně neví, co dělá. Což by jistě byla ta lepší varianta. Ale ona ví.

Každý soudný člověk asi chápe, až na nejtupější výjimky, že ať uděláme sebevětší lockdown, tak ten virus nezmizí a při nejbližší příležitosti se opět dá do plnění svého životního poslání a radostně si k tomu zmutuje. A pokud někdy zmizí, tak vládní manévry s opatřeními tomu napomohou pramálo. Proto dnes eskaluje mediální hon na viníka, kterým je nedodržovač, tedy kdokoli, koho tak bude třeba ocejchovat, ukázat na něj a hanobit jej. Viníka máme, neb „všeci porušujů“, takže nouzáček je nutná léčba. To, co je na celé mediální štvanici na sprostý lid nejzajímavější je to, že se naše odborná (j)elita neváhá vydat zcela mimo své vědecké revíry a šíří svá zakázková moudra proti zpovykanému a nevděčnému lidu. A to ještě v takové konstelaci, že to vypadá, jako kdyby soutěžili, kdo víc vyděsí a vytáhne ještě paranoidnější scénář.

Zajisté si laskavý čtenář všiml sám, neb před tím nemůže utéct, všech těch rádoby logických argumentů a expertních vývodů, že už je unaven a nezvládá dodržovat. Takže vinen padnemií jsi jen ty, nikoli elitní odborník, co vymyslel nefunkční opatření, nebo vláda, která je totálně dokurvila. To TY prostě patříš mezi tu sprostou svoloč, která to dělá naschvál a nedodržuje svatá opatření, aby škodila klerikům coronavirového stolu. Prosté vysvětlení, že antipandemická politika nedává člověku smysl, expert nepřipouští, protože je to přeci experti a oni ví, on na to studoval, a tak je to správně. Jakýkoli tvůj protiargument je vždy smeten zaklínadlem, že nejsi odborník, a kdybys náhodou byl, tak bys takhle neargumentoval!

Bylo by zbytečné vyjmenovávat všechna otitulovaná hovada shlukující se do skupiny nadřazených s názvem odborníci, aneb vládní expertní tým. To je ta parta, co zdánlivě slouží lidu, ale hnána svými pomatenými egy zplodila v tempu králičího koitu s Blatným to tabulkové zvíře, známé pod zkratkou PES a poštvala ho na sprostý lid. PES je adorován, veleben, vzýván a uctíván. To vše proto, abychom jej přijali s otevřenými srdci a tupými mozky a oddali se jeho nadvládě. Budeme spaseni PESem.

Už ani není zarážející, že toto zvíře odborníků na nás z obrázků vrčí, abychom si jasně uvědomili, že my jsme za vše zodpovědní a pokud se PESu dařit nebude, tak že my jsme na vině, že to odsereme a budeme za trest pokousáni a předhozeni oddanému sprostému angažovanému lidu jako ti odpadlíci, co za všechno můžou. Nikoli vládní expertní agrojunta, která to sere od desíti k mínus pěti, nikoli sezvaná parta ohnutých odborníků s bojovou tabulkou, za kterou se nezodpovědná vláda tupců a tupkyň schovává. Ale vinni jsme jen my, protože nejsme poslušni evangeliu svatého Jana Blatného, kteréžto nám bylo milostivě sesláno z agrohůry a o kterém přemýšlet je kacířský zločin, za který následuje roztrhání PESem. Jsme zločinci, NEDODRŽUJEME, budeme pykat! A pykáme!

Možná laskavého čtenáře napadne myšlenka, že přeci ti odborníci, jsou vzdělaní lidé, co se snaží posloužit všem ostatním lidem a že není hezké na ně takto nahlížet a znesvěcovat je. Že bych měl být rád, že mi tak pomáhají. A kdo že jsem já, že si je dovolím soudit a nemám právo je hanět? A já tvrdím, že neshledávám nic, čím by mi pomohly, že z jejich úst slyším jen rádoby vědecké bláboly, které vždy reflektují vůdcovo přání. Soudím, že je nutné se této vědecké armádě postavit a přiznat si, že jsou tu pro to, aby dělali za vládu špinavou práci, tedy kázali všemi médii, že sprostý, v epidemiologické scholastice nevzdělaný lid, má držet hubu a krok a velebit epidemiologické mesiáše, kteří jediní mohou zplodit svatou pravdu. A je třeba nezbytně dojít k závěru, že právě tento způsob takzvaného „vedení boje s pandemií“ nemá cíl tuto „pandemii“ zlikvidovat, ale cíleně jí řídit, využít a udržovat požehnání nouzového stavu co nejdéle a ideálně na věky, nebo alespoň do voleb. A přitom navenek vykazovat naoko mesiášskou snahu s pandemií zatočit, a to navzdory všem nedodržovačům.

Nejde mi o to rozvíjet konspirace na téma, jak nouzový stav umožňuje Burešovi vyžírat nejen současnou státní kasu, ale i její budoucnost. To každý soudný vnímá a dovodí si sám a asi o tom nikdo nepochybuje. Co mě však v současné době fascinuje je to, jak ta odborná jelita našeho národa dokáží bezostyšně tvrdit, že tomu rozumí a že ví, co je správně a jsou nás ochotni povýšeně poučovat o odsuzovat nás.

Ne, nehodlám se smířit s tím, že mám držet hubu jen proto, že nemohu být považován za pravého odborníka. Ten odborník totiž vznikne tím, že jakožto student medicíny absolvuje jeden semestr předmětu imunologie, tedy celých ohromujících 24 hodin výuky, zakončené zkouškou téměř za účast a za zopakování mantry, že „očkování je cool“. Pak se jako dostudovaný medik bude vrtat v jakémkoli zcela odtažitém oboru medicíny, ale protože absolvoval 24 hodin očkovacího náboženství, je z něj „ten odborník“ a můžete to, při dostatečně ohnutém hřbetu a projeveném fanatismu, dotáhnout až na ministra, pána odborníků, co všem káže a uplně všemu rozumí. Ne, tyto lidi za odborníky na epidemie nepovažuji a považovat nebudu a je mi fakt u prdele kolik mají před nebo za jménem titulů a medailí od hradního zomba.

V posledních týdnech nalézají odborníci zalíbení ve vychvalování svatého grálu pandemické církve, tedy vakcíny třetí generace. Čeká nás zcela jistě nové království boží založené na zázraku RNA vakcíny, jež dosud nebyla lidem podána a nejsou tedy dosud žádné střednědobé, natož dlouhodobé zkušenosti, zda něčemu skutečně pomůže a zda, koho a jak může poškodit. A v duchu oddanosti a pod tlakem strachu a mediálního hanobení se staneme součástí největšího biologického experimetu v dějinách lidstva. Zda to bude globální uzdravení, nebo globální vymírání, se dozvíme až za řadu let, možná v dalších generacích. Je tedy na čase postavit se radostně do řady a stát se platným členem stáda. Pokud bys nepřijal učení RNÁboženství, tak nebudeš přímo zatracen, ale do nového království nevstoupíš a výhod čerpati nebudeš, dokud nezmoudříš, hřbetu neohneš a nepřijmeš!

A tak jsme svědky dalšího kola mediální boje odborníků, jež se předhání v adoraci spásné a zcela bezpečné vakcíny a prohlášení, že jen co přijde, hned si to střelí! Jsme utvrzování, že testy byly provedeny řádně, sice zrychleně, ale to přeci nevadí a není se čeho bát. Co na to ti praví odborníci, tedy lékaři a další personál. Dotázal jsem se lékařů, nikomu se do toho, ale asi budou muset vykázat, že si dali. A tak už mají na to vytvořen postup, jak se tomu vyhnout. Vezmou si vakcínu, aby si píchli „sami“, stříknou to do výlevky a sami si vyplní, že očkování provedeno a komplikace nejsou. Tak se nám lékaři sebezáchovně postarají o první pozitivní statistiky vakcíny, která nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a cesta spásné vakcíny bude umetena. A jestli budou chcípat důchodci? To se halt stává, no!

Celému tomu RNA opilství však vydatně hází agrovláda klacky pod nohy. Proč asi? Nedávný tah, že vládním zmocněncem pro očkování čaulidí bude samotný vůdce, nedokládá jen to, že došli už i poloexperti, ale je to velmi promyšlený strategický krok. Kdyby náhodou vakcína fungovala, je třeba to systematicky kurvit a dávkovat pomalu a cíleně, aby nouzáček pořád trval a vymírali jen ti, kteří nevolí to správné hnutí. Strategii udržování epidemie dotváří skutečnost, že přípravy míst na masivní očkování a zejména na rozvoz mrazáků nám nějak pokulhává, a v projektu očkování se zjevně nic neděje. Tedy hlášení svatého Blatného, že to zvládnou zdravotníci ve stávajících očkovacích centrech, jsou trošičku, ale jen trošičku nevěrohodná. No, že kapacitní možnosti vpichovačů zmrzliny úplně nekorelují s očekávanými čísly – vyřešíme! Bude líp! Teď ještě vánoční nadílka, abyste nevyšli ze cviku.

A tak si kladu otázku, jestli je to kurvení očkování špatně, anebo vlastně dobře?

Každopádně se těším na další mediální výlevy expertů na téma nedodržovačů, antioočokvačů a popíračů. To, co mě uspokojuje je to, že takových nás je dost a nastane-li scénář vymírání na zcela bezpečnou RNA vakcínu, zbude tu docela dobrá parta lidí.

 


02.01.2021 Radulix


Související články:


12345 (150x známkováno, průměr: 1,78 z 5)
7 902x přečteno
Updatováno: 2.1.2021 — 23:00

Reklama

D-FENS © 2017