Již nějakou dobu se mluví o dokumentu Matrix AB, jenž nadzvedl Babiše, který dané dílo označil za „podraz“; podle toho jsem očekával, že se bude jednat o něco vskutku zajímavého, tajně jsem doufal i v nějaká odhalení nových skutečností. V každém případě jsem čekal minimálně něco jako když Reflex rozkryl začátky Babišova podnikání; to bylo skutečně pozoruhodné čtení, ze kterého si člověk mohl utvořit nějaký obrázek (samozřejmě s rezervou). Jelikož se o dokumentu Matrix AB mluvilo více, byl jsem připraven na něco ještě zajímavějšího; a tak když ČT dokument konečně zveřejnila, bylo pro mě jeho zhlédnutí svým způsobem zklamáním. Ne […]
Babiš
Babiš, chčijící muž z lidu!
Tento text nebude v mém obvyklém stylu, nehledejte v něm tedy žádnou teorii či polemiku proti státu; zároveň upozorňuji, že klikání linků v článku je na vlastní nebezpečí. Jednou si takhle procházím Internetem a najednou vidím fotku, na které chčije Babiš (kdo je znechucen, zavře článek, lepší už to nebude). Nejprve si říkám, že jde o fotomontáž, pak mě napadl nějaký paparazzo, který by potají zachytil Babiše na hajzlu a prodal to Blesku. Trošku jsem zagooglil a… to se, vážení čtenáři, poserete (fotky do komentářů!)… tu nádheru umístil na svůj Twitter sám Babiš. Ihned se mi vybavil D-FENSův dvanáct let […]

Tak vezměte na vědomí, že soudruh Pávek teď ukazuje tu svou lepší stránku. Pokud ho zvolíte podruhé, ukáže vám tu horší.
Lepší? Aha. Zatím nejhorší prezident. I ten Zeman jakš takš šel.
70 miliard € je hodně peněz. A plno lidí v ČR si na ně chce sáhnout.
Kdyby to začali řešit dříve, tak by to více v klidu nebylo. Prezident není osoba která by podle svého slibu sbližovala. On rozděluje. Hrotí. Schválně dělá problémy.
Normální. :-) Ale zde jde o peníze. Velké. V Ankaře se bude porcovat 70 miliard € pro UA. To je skoro roční rozpočet ČR. Prezident je napojen na zbroajřské firmy (...)