Svatební dopis od finančního úřadu

Featured Image

Výběrčí výpalného agenta Bureše rozesílají následující dopis:

Ve zkratce vyzívají Novomanžele, aby jim sdělili, kde měli svatební hostinu, kde byli ubytovaní jejich hosté, kolik lidí si na svatbu pozvali… A samozřejmě chtějí všechny účtenky a to do 15 dnů. Jinak vám novomanželé dáme pokutičku půl mega.

Nechce se mi psát článek o tom, co si myslím o tom, že si tohle státní finanční mafie vůbec může dovolit, ani o tom, co si myslím o tom že se ti hajzlové (odborně hajzlové zasraní – parazitus lemplus) někomu serou takovým způsobem do soukromí. Nemá cenu o tom psát, protože slušnému člověku se z takového chování musí udělat šoufl. A protože žijeme v zemi, kde vyhrávají volby zrůdy nečekám, že by apely tipu „to už si nemůžeme nechat líbit“ dopadly jinam, než obvykle, totiž do žumpičky. Chtěl bych se zamyslet nad tím, co se dá na takovej blábol odpovědět. Variant je jistě několik.

Nejsem právník, ale určitě bych (nejspíš po konzultaci s někým, kdo právník je) použil „trik s Ústavou.“ Agent Bureš a jeho soldateska komunistických fízlů, komunistů, komunistických patolízalů a jiných šmejdů určitě má v plánu se s „trikem s Ústavou“ stejně jako Ústavou samotnou vypořádat po bolševicku. Leč zatím tomu tak není. Čili by odpověď mohla znít asi takto:

Pohrdaný pane Parazite Zvědavý

Tímto Vám sděluji, že v souladu s článkem 37 Listiny základních práv a svobod odpírám podat výpověď v této věci.

Bez pozdravu a špetky úcty, určitě ne Tvůj
Nepřítel Nepřátelský.

Zároveň lze celkem předpokládat, že v tomhle zasraným fízlovským bordelu tohle finančního orgána nezastaví a obratem si Ústavou vytře prdel a udělí řádně mastnou pokutu. Samozřejmě existuje určitá naděje, že by NSS měl takový postup shledat nepatřičným. Leč kdo na to má chuť, koule a peníze?

Pak je ovšem ve hře varianta úřadu sdělit „přesně“ to, co si pamatuji. Paměť je samozřejmě věc ošidná, ale podel mého nejlepšího vědomí a svědomí to bylo asi nějak takhle:

Dobrý den Hrdino, jež chráníš náš spánek před Kalouskovo Zloději.

Na naší svatbě bylo 180 lidí. Jmenný seznam je samozřejmě v příloze. Po obřadě jsme nasedli do přistavených elektromobilů značky TESLA a nechali se odvézt do Dvora Semtína do restaurace Lihovar v areálu Čapí Hnízdo, jehož provozovatel nám rovněž poskytl pronájem vozů Tesla pro přepravu 180 lidí tam i zpět. Jako předkrm se podávala husí játra za 300, polévka vývar za 90 korun, jako hlavní chod pak konfitované jehněčí kýty za 400. Celkový účet na Farmě Čapí Hnízdo byl na 865327 korun českých. Účtenku ani jiný doklad jsme bohužel neobdrželi, přestože jsme o ni personál několikrát žádali. Prý tam „nekradňů“, tak účtenky „nedávajů“, jak nám řekl sympatický slovák, který se představil jako majitel. Samozřejmě jsme zde také nechali spropitné ve výši 150000 korun, které personál jistě řádně zdanil.

Pevně věřím, že se jakékoliv nedopatření vysvětlí, neboť považuji za zhola nemožné, že by se náš účet na 865327kč v účetnictví Restaurace Lihovar na čapím hnízdě nenacházel. Ostatně vám můžeme tento vynikající podnik vřele doporučit k návštěvě, navzdory tomu, že váha porcí se oproti deklarované trochu (asi o 70%) lišila. Ale to byla jen taková drobnůstka.

Se srdečným obdivem k práci vašeho úřadu, navždy tvůj
Udavač Práskající s chotí Bonzačkou.

Další variantou by bylo odkázat je do řiti s tím, že celou svatbu zařizoval a platil strýček Don Papučíny da Tutti Frutti z Palerma, nebo strýček Plukovnik Načalnik z Donbasu…

A co vy? Už se těšíte, až Vás výběrčí výpalného, nebo nějakej jinej sráč obešle a bude se dožadovat faktury od funebráků za pohřeb vaší babičky, počet smutečních hostů, to kolik kdo přinesl květin a věnců (+kde je dotyční zakoupily) a zda smuteční dechovka zaplatila OSA… Drzost parazitů nemá hranice.


04.08.2018 Dědek


Související články:


12345 (306x známkováno, průměr: 1,25 z 5)
37 976x přečteno
D-FENS © 2017