Soutěž o Zlatou malinu letošních oslav Vítězného listopadu

Featured Image

Jelikož letošní oslavy Vítězného listopadu byly svojí bizarností a absurditou podobné oslavám Vítězného února na konci 80-tých let, dovolil jsem si postavit „na bednu“ 3 nejtrapnější počiny soutěže o Zlatou malinu 17. listopadu

3. místo – Festival svobody a 100 000 účastníků

Ve čtvrtek nás organizátor Drahošova předvolebního mítinku s krycím názvem Festival svobody na obrazovkách ČT lákal k účasti, optimisticky předpokládal až 100 000 obránců pravdy a lásky na Václaváku a vyzýval k přinesení píšťalek, jejichž mohutný vřískot zaregistrují i v Kremlu, kde momentálně přebývá prezident Zeman. Nakonec se na fesťáku marnosti sešlo cca 5 000 lidí včetně turistů a bezdomovců a vřískot píšťalek vyplašil maximálně labutě na Vltavě.

2. místo – nepřipuštěný Horáček

Drahošova ochranka nepustila na pódium spolubojovníka za hodnoty 17. listopadu Horáčka, který tak přítomné nemohl obohatit o citáty ze svých písní a na píšťalku musel pískat v přízemí mezi plebsem. Uražený Horáček zřejmě nepochopil, že i soudružská láska mezi pravdoláskaři má své meze v situaci, kdy židle na hradě je jen jedna, kandidátů hodně a voličů ochotných oživovat myšlenky zemřelého guru Havla tak trochu málo. Horáčka tak může aspoň těšit, že v tom není sám – soudruzi se totiž nedomluvili, kdo zaplatí letenky pro strejdu Bradyho, takže ani on nás nepoctil návštěvou ve světle ramp a na píšťalku si mohl zapískat leda v Kanadě před televizí.

1. místo – Strana Zelených: „Chceme žít, ne dřít“

Ulicemi Prahy pochodovala také pokroková eurounijní mládež ze strany Zelených a reportáž z jejich demonstrace na ČT 24 bude jistě patřit do zlatého fondu zpravodajství. Mládež nesla transparent „chceme žít ne dřít“ a její zhulený mluvčí nás na kameru ujistil, že budou nekompromisně požadovat po bohatých spoluobčanech, aby svůj nakřečkovaný majetek přerozdělili mezi potřebné a znevýhodněné. Mladíci, co ještě na práci nesáhli, nám tímto sdělují, že to ani nemají v úmyslu což je jistě pozitivní zpráva pro xenofobní burany, kteří dřou, aby přežili a hlavně pro rodiče těchto týpků, kteří místo důchodu budou do smrti sekat trávu v parku a natírat lavičky, aby své potomky uživili. Mluvčí zelené mládeže nám ale zapomněl sdělit, jaký mají plán B až se zkonfiskované a přerozdělené bohatství spotřebuje a mládež i nadále bude odmítat dřinu…..

 


19.11.2017 Kefalín


Související články:


12345 (250x známkováno, průměr: 1,22 z 5)
9 609x přečteno
D-FENS © 2017