Harassment career s.r.o.

Featured Image

Jste celebrita a vaše kariéra je v poslední době deficitní? Litujete, že vás nikdo dlouhodobě sexuálně nezneužíval, neznásilnil nebo si na to nemůžete vzpomenout? Dovolte nám představit naši agenturu Harassment Career, která bude vaším pevným bodem v turbuletním světě showbyznysu.

Svět zešílel a staré jistoty pominuly. Ještě donedávna byla situace jasná. Dobré role byly k dispozici výměnou za přeleštění tyče oplzlému producentovi. Všichni slizkého strýčka obdivovali pro jeho producentskou genialitu, byl uctívanou světovou celebritou a nikdo neměl problém vyhovět jeho někdy poněkud neortodoxním potřebám. Během pár dnů bylo všechno jinak. Dokonce bude nutné vygumovat z House of Cards prezidenta, podle slov některých i zpětně.

Přichází nová doba. K roli se už nejde prosouloužit. In je být sexuálně obtěžovaná nebo obtěžovaný. Kdo nebyl I během takové proměny je třeba myslet dopředu. Letos je možné ještě slušně zabodovat různým sexuálním násilím v rodině nebo na škole, případně při castingu, ale příští rok bude stanovovat úplně nové požadavky a co je dnes ještě #MeToo, může být příští rok #WithoutYou. My nenávidíme amatérismus. Dodáváme profesionální sexuální agresi pro vaši kariéru. Je konec historkám z dětství o úchylném dědečkovi policajtovi, co občas chodil do pokojíku holčičku zkontrolovat kvůli bezpečnosti, reálný dokumentovaný a přezkoumatelný kariérní harassment je tady.

Naše agentura nabízí následující produkty, které umožní prožít a v médiích prezentovat kvalitní, věrohodné a nepochybné sexuální zneužití přesně podle přání klienta.

Me Too Basic

Náš pečlivě vybraný spolupracovník vám bude zírat na kozy a na prdel. Nikde nebude říkat, co tam viděl a co si o tom myslel. Současně bude situace zaznamenána profesionálním fotografem a předána médiím. Náš textwriter připraví rozsáhlý presskit, kde bude uvedeno, jak jste se tím citila dotčená uražená a ponížená, protože jste naprosto neočekávala, že by se na váš výstřih až ke kolenům a silikonový pětky někdo díval. Cena zahrnuje i potřebné twitterové operace, jako retweetování potřebného obsahu, lajkování vhodného obsahu a v základním balíčku vytvoření 10 angažovaných tweetů.

Jak bude celá P.R. Akce probíhat? Nejlépe je zvolit nějakou vhodnou společenskou událost, kam se náš člověk dostaví a provede dohodnuté okukování příslušných partií. Společně s naším poradcem získané fotografie vyhodnotíme a předáme je zkorumpovaným novinářům spolu s připravenými texty, jak to děláme i v jiných případech.

Me Too Contact

Pokud se vám zdá Basic program málo, můžete využít náš pokročilý produkt. Dodáme spolupracovíka, který vám bude podle předem dohodnutého schématu sahat na různá místa. Samozřejmě se tak stane se zachováním veškerých hygienických pravidel a s patřičným respektem k použitým umělým hmotám a chrirugickým postupům. Může se tak stát veřejně, kde se opět nabízí možnost celou situaci fotograficky zdokumentovat, nebo někde v backstage, pak dodáme věrohodné svědky, že se tak stalo.

Za příplatek může tato osoba sdělovat různé sexuální návrhy, které ho samozřejmě nenecháme realizovat. Naši spolupracovníci jsou profesionálové a mají svoje rodiny, takže nehrozí, že by tento program přerostl v něco jiného, protože ani oni nemají zájem něco chytit nebo být sešvagřeni s půlkou Kočkova klanu.

Pokud chcete spojit vaši kampaň se silným politickým liberálním poselstvím a vymezit se proti Donaldu Trumpovi, je zde příplatková služba Chytni ji za číču, kdy vám náš vybraný spolupracovník veřejným a zdokumentovaným způsobem sáhne na krtka. Takový balíček je zejména výhodný pro herečky jakožto i jiné umělkyně, které se pohybují v tradičně levicovém prostředí a demonstrování správných postojů otevře nejedny dveře dokořán.

Ať už je zvolená haptická interakce jakákoli, součástí je samozřejmě pokročilý mediální servis zahrnující opečovávání Twitteru, články v médiích a potřebnou hashtagovou kampaň. Tento pokročilý produkt zahrnuje i vytvoření blogu, kde naši experti vašimi slovy popíší vaše zážitky a poskytnou poradenství stejně poškozeným obětem.

Me Too Interactive

Pokud by se vám voyeurismus nebo froteurismus jevily pro naboostování vaší kariéry nedostatečné, zařídíme skutečné sexuální obtěžování. Tento produkt je vždy striktně koncipován na zakázku. Náš spolupracovník se například může před vámi obnažovat nebo se dožadovat nějaké formy sexuální interakce. Míru intenzity tohoto jednání pečlivě stanovíme po vzájemné dohodě, nakonec jsou věci, které nemůžeme požadovat ani po našich jinak otrlých spolupracovnících.

Na přání jej vybavíme sexuálního útočníka takovou identitou, aby dobře zapadala k vaší mediální sebeprezentaci. Dobře se osvědčuje image úspěšného pohledného urostlého bělocha, čímž je akcentována násilná a dominantní povaha bílých supremacistů, což extrémně posílili vaši image oběti a vytvořili tak základ pro vaši úspěšnou kampaň angažované umělkyně. Kreativita při profilování útočníka nemá hranic, jak ukazují případy ze zámoří. Například herečka Heather Lind, která obvinila George Bushe staršího (93), že jí sáhl na zadek ze svého invalidního vozíku během společného focení.

Rozhodně neočekávejte nějaké skupinové znásilnění bandou nadržených černošských násilníků nebo nějaké orgie jako byly na konci osmdesátých let party u hudebníka Svobody, které daly vzniknout celé nové generaci zpěvaček české popmusic. Tohle neplánujeme.

K obvyklému mediálnímu servisu v tomto balíčku nabízíme mediálně aktivního fiktivního experta, třeba psychologa nebo sexuologa, který bude divákům a čtenářům přibližovat vaše pocity a nastolovat společenské otázky v souladu s celkovým vyzněním kampaně.

Naši experti na komunikaci a oblékání dále zajistí, abyste působil či působila patřičně zdrceně. Jsme samozřejmě schopni řídit i reakce útočníka. Ten může zůstat odmítavý, arogantní a bude celou kampaň přikrmovat nevhodně volenými výroky, jako například „ta stará vražda může být ráda, že na ní někdo vleze“, nebo se naopak může překotně a poníženě omlouvat.

Neváhejte. Nabídka je časově omezená a kdo ještě nebyl sexuálně obtěžovaný, ten jako by nežil. Solidní historku o obtěžování publikovaly i celebrity, u kterých by tomu málokdo věřil, jako třeba Björk nebo Eva Jourová. Brzy budou existovat jen dvě skupiny – obtěžovaní a pak ten zbytek. Vyberte si, kde chcete stát.


19.11.2017 D-FENS

12345 (415x známkováno, průměr: 1,12 z 5)
17 038x přečteno
Updatováno: 19.11.2017 — 22:35

Reklama

D-FENS © 2017