Romantický uprchlík

Featured Image

Když se řekne uprchlík, mnoho lidí má v hlavě jakousi romantickou představu, která neodpovídá skutečnosti. Většina zdejších čtenářů si asi spíš vzpomenete na plnovousaté romantiky ošmatávající Němky na Silvestra, ale tomuto problému se nechci nějak věnovat, i když se o tyto gang bang uprchlíky asi také na délku paže lehce otřu. U někoho to tak ale není.

Návštěvníci různých hate free webů a přijímavě pozitivní jedinci rádi používají argumenty, že „Češi taky za komančů emigrovali a voni jim pomohli.“ Dále pak se od těchto myslitelů dozvídáme, že jsme vyvezli Miloše Formana, Jana Wericha a podobně a třeba k nám také zavítá ze středního východu nějaký ten přičmoudlý Forman. Je to opravdu romantická představa, kterou přikrmují i místní plátky napojené na politiku, ze kterých mám dojem, že bych se musel s maturitou mezi uprchlíky stydět.

Realita se s touto romantickou představou však trochu, no tedy trochu víc, rozchází. Tedy, trochu té romantiky tam je. Mustafy, kteří v Německu zkoumají křivky Němek už jsme zmínili. Kromě toho se učí i první důležitá německá slovíčka typu „kozy, šukat, líbat“ a rádi chodí pozorovat plavající ženy v německých bazénech s tím, že se ozývají hlasy, že se producírují se stojícím ptákem a sem tam si nějaký Mustafa splete ženskou a pánskou kabinku. Těžko z těchto lidí natočí masterpiece Přelet nad Mustafovým hnízdem.

Co ale považuju za největší úlet rozcházející se zcela s romantickou představou hatefreechujů jsou obyvatelé nového evropského státu SLD. Že tento stát neznáte? Já ho také neznal. Jedná se o zkratku pro Sjednocené Lidi Džungle. Založili ho neidentifikovatelní jedinci afrického či arabského původu bez jakéhokoliv dokladu, kteří nelegálně pobývají v Evropě. Tento stát vzniknul uvnitř Francie a jeho představitelé už si kladou podmínky. Francouzská vláda chtěla tyto nechtěnce přemístit z umaštěných stanů do lepších podmínek v mobilních kontejnerech. Se vděkem se za to nesetkala. „My, sjednocený lid Džungle v Calais, s respektem odmítáme požadavky francouzské vlády na zmenšení Džungle. Rozhodli jsme se zůstat tam, kde jsme, a budeme mírumilovně bránit vládní plány na zničení našich domovů,“ sdělili představitelé nového státu SLD.

No, nebudu si raději představovat jak takové mírumilovné bránění „domovů“ těchto přivandrovalců bude vypadat. Ale kdo ví. Třeba je to vše jen virální kampaň na připravovaný trhák Mustafy Formana a já jsem xenofob a úplně mimo.


17.01.2016  John H


Související články:


12345 (124x známkováno, průměr: 1,56 z 5)
9 693x přečteno
Updatováno: 17.1.2016 — 20:00

Reklama

D-FENS © 2017