Rodinný statement

Featured Image

Absolutně odmítám, aby se mladým holkám a klukům propagovalo, že je normální či správné rozbíjet rodinu, rozvádět se, být promiskuitní, fetovat, chlastat, a že jim to přinese věčné štěstí.

NE. Normální je nefetovat a nechlastat. Normální je mít stálého partnera. Normální je se nepodvádět.

Normální je se nerozvádět. Normální je rodinu nerozbíjet, ale udržet.

Rozpad rodiny a ztráta otce pro děti znamená pro drtivou většinu žen pád totálně na dno. Na žádnou z nich nečeká slavný hokejista z NHL, který bude milovat a zabezpečovat cizí děti dalších 20 let (jak to viděly v časopisu/tv), jako by to dělal jen a pouze jejich vlastní táta. Jen tátovi dětí záleží na dětech a na jejich matce.

Čekají na ně nejdřív naprosto nechutné několikaleté spory o děti a pak obrovské existenční a vztahové problémy.

Hodně dětí následně v pubertě nebo v dospělosti své matky začne nenávidět, natož pokud odehnaly tátu úplně.

Žádný cizí chlap vaše děti živit ani milovat trvale nebude.

Jen to někteří bezcharakterní hoši nalžou nebo dočasně přetrpí, aby si zasouložili nebo měli chvíli ženskou.

Tohle ví každá 35+ samoživitelka/rozvedenka s kapkou sebereflexe sama nejlépe.

Fakt, že se jedné z milionu splní sny, nemění nic na tom, že si pak ty ostatní sebelžou nebo veřejně lžou, aby po nocích brečely do polštáře, jak to všechno totálně podělaly. A že nežijí od výplaty k výplatě nebo z dluhů, nelítají od jednoho náhradníka k druhému a padají při tom do závislostí a diagnos.

Normální a správné je rodinu nerozbíjet, být si oddaní v dobrém i zlém. A naučit se žít s tím, s kým si člověk udělal děti. Už kvůli těm dětem. Normální lidé chápou, že děti potřebují oba rodiče a stabilní domov.

Protože normální táta a normální máma nadřazují zájmy a dobro svých dětí nad své vlastní.

Kdo to nechápe, neměl by souložit, protože zjevně není připraven na rodičovskou zodpovědnost.

Tohle je důležité říkat veřejně na všech úrovních. Jde o to, aby tady vůbec ještě byly nějaké normální ženy pro život a rodinu, když se jim všude propaguje, že je normální a správné rozbít rodinu a být feministka.

A aby tady byli ještě nějací slušní muži, kteří chtějí děti a oženit se, když vidí, jak na to jiní obrovsky doplácí.

Z pohledu mužů je rozpad rodiny vždy naprostá tragédie a prohra. Čekají je letité spory s bývalou partnerkou a zpravidla i soudy o přístup k dětem, případně i ztráta bydlení a peněz. Následně placení výpalného za to, že se nemůžou dostat ke svým dětem, že jsou jim očerňováni a že se jim rozpadla rodina. A pokud se žena s podporou státu (ospod, soudy) rozhodne, tak se k nim prostě nedostanou. Pokud se ale naopak rozhodne být muž opravdu tvrdý a důsledný v boji o děti nebo v dělání problémů ženě, zažije si zase ona očistec od něj a nakonec může o děti přijít.

Řeči a chování samoživitelek/rozvedenek jsou pak pro muže dokonalé antiafrodisiakum, aby si nedělali rodinu ani se neženili. Přesně proto dnes tolik mužů nechce nejen svatbu, ale ani děti. Vidí kolem sebe i ve společnosti, jak se ženy chovají a kolik mužů na to tvrdě doplatilo.

A mladé bílé holky už zase kvůli dopadům feminismu, digitalizace a socsítí nechtějí děti ani vztah ani lásku.

Barevné holky mají dětí 3-10. Tím je budoucnost daná, pokud tento trend společně nezměníme.

Nejhorší je tohle všechno pro vaše děti, kterým to zničí jak dětství, tak do značné míry i život. Často mají z tohoto šíleného dění celoživotní traumata a ovlivní to zásadně i jejich vztahy. Místo, aby měly každý den u sebe dva milující rodiče a žily ve stabilním domově, tak se stávají rukojmím mezi dvěma rozhádanými blázny a protirodinným státem.

Dítě nutně ke zdravému psychickému, duševnímu a fyzickému rozvoji potřebuje mámu i tátu a to oba vlastní. Nikdo cizí nemůže vlastní rodiče dítěti nahradit, i kdyby byl sebelepší.

Normální tatínek by nikdy svým dětem neodvedl pryč jejich maminku a nepřivedl macechu.

A normální maminky by nikdy ke svým dětem nepřivedly cizího muže místo vlastního tatínka.

Když někdo jednostranně rozbíjí rodinu, jde vždy jen o jeho neskutečně sobecké, sebestředné a nezodpovědné chování, bez jakéhokoli ohledu na děti i partnera. Takoví bezcharakterní a sobečtí lidé zaslouží jasné veřejné odsouzení. Bránit pak navíc druhému rodiči jakkoliv v přístupu k jeho dětem je odporný zločin. Normální člověk udělá pro rozumnou domluvu v tomto případě úplně vše.

Proto je pro každého normálního muže i každou normální ženu opravdu výhodné rodinu udržet a nerozbíjet. Opak jim oběma a ještě více jejich dětem přinese jen zkázu. Rodinu je moudré udržet doslova za každou cenu.

I kdyby byly ve vztahu jakékoliv problémy, věřte, že ty po rozbití rodiny jsou řádově horší. Je tedy rozumné naučit se k sobě chovat slušně, naplňovat si vzájemně své potřeby a být si loajální.

Je to vaše rodičovská POVINNOST. Ne ke společnosti ani k bohu ani ke státu, ale K VAŠIM DĚTEM.

Protože soudit vás za vše budou časem právě vaše děti, nikdo jiný.

 


09.05.2023 Alien

12345 (371x známkováno, průměr: 1,70 z 5)
13 469x přečteno
Updatováno: 8.5.2023 — 22:06

Reklama

D-FENS © 2017