Reakce na článek „V očku uděláme tečku… “ - zpět na článek

Počet komentářů: 124

Přidat komentář
 1. prostředek k předcházení rozvoje onemocnění CVD ve stavu nouze. Stav nouze nemáme, takže nebrat.

 2. No,neměl jsem sílu přečíst ten článek celý. Chemie nebyla nikdy mým přítelem. Ale pokud jsou ty vakcíny tak vynikající, jak v závěru píše autor, pak mi něco nehraje. Například situace v UK. Od 1. února do 2. srpna zaznamenala Velká Británie 742 úmrtí, z toho bylo 402 úmrtí ze 47.008 případů u očkovaných, ale jen 253 úmrtí ze 151.054 případů u neočkovaných. Každý si to může ověřit. https://www.globalresearch.ca/bombshell-uk-data-destroys-entire-premise-vaccine-push/5754173. Je tam kompletní tabulka s podrobnými daty. Pro nemluvící anglicky v horním menu lze vybrat jazyk čeština. Podobná situace, ale ve vazbě na počty hospitalizovaných s Covidem je i v Izraeli. Izraelský list Haaretz před 4 dny přinesl tiskovou zprávu izraelského ministerstva zdravotnictví, která byla doplněna grafem, který ukazuje, že po celý měsíc srpen od konce července bylo hospitalizováno více očkovaných osob než neočkovaných, které onemocněly vážnou formou nemoci Covid-19. Odkaz – https://www.haaretz.com/israel-news/israel-covid-unvaccinated-half-serious-cases-delta-pfizer-1.10146662

  1. Hlavně je to ztráta času. Bo je to jen snůška propagandistických blábolů, které se maskují za neuvěřitelně sofistikovanou a složitou vědu. Přitom je to naprostý švindl, který odhalí každý, komu zbyla aspoň trocha selského rozumu.

   1. Coz zrejme znamena, ze selsky rozum je na pokraji vyhynuti. Musi to pro vas byt obtizne, zit na jedne planete s hromadoy opic, ktere se tvari, ze jsou si s vami rovny.
    Priznavam se, ja uz o covidu nevim vubec nic. Da se dozvedet leccos, a argumentace je vzdycky stejna. Kdo ma alespon trochu rozumu, tak vi, ze prave tohle je ten spravny pohled na vec.
    A ja na to tak z venku koukam, a jedine, co z toho chapu, je, ze je to neskutecne svinstvo, a cim dal se od covidu (ne od viru nebo nemoci, ale od fenomenu) budu drzet, tim lepe pro me.

    1. Právě na této planetě probíhá masivní IQ test jménem „covid-19“ kterým, zdá se, neprojde 90% obyvatelstva. Jen mám takovou obavu, že z těch 10% co si nenechají píchnout „časovanou vakcínu smrti“ bude kromě lidí se zdravým rozumem taky spousta psychopatů, kteří jsou dostatečně chytří na to, aby nešli na popravu spolu s tupým stádem.
     Protože většina lidí má k vakcíně smrti přístup: „hele, vostatní lumíci stojí na něco frontu, sice vůbec nechápu o co jde, ale jako správný lumík se taky přidám, a navíc tam ten přísný pán v bílém plášti co nám to doporučuje vypadá jako autorita, a autority je dobré poslouchat“

     To nejsou zrovna růžové vyhlídky, že to sice přežiju, ale spolu se mnou a hrstkou mě podobných tu na planetě zůstanou jen psychopati typu Billa Gatese, Klause Schwaba nebo Babiše s Flégra.

     1. Musi to byt obtizne, uvedomovat si, ze vam drtiva vetsina populace nesaha inteligencne ani po kotniky. Nikdo vam nemuze rozumet, i kdyz se tak snazite. Zustavate neuznan a nepochopen. Se svym krizem ale jdete hrde dal, dale se snazice o nemozne. Drzim vam palce.

      1. Vaše péče o moje blaho mne dojímá až k slzám. Takový dobrý člověk! Asi si budu muset dojít pro kapesník.

       1. Jen pologramotna opice s trochou empatie, nic vic.

 3. Asi takto.
  Na to jsem nepotřeboval tzv. epidemii (Současná lapálie s SC2 a CVD), abych zjistil „1) rozvrat institucí na národní i nadnárodní úrovní. Hygieny, minzdrák, WHO, ČLK apod ukázali mimořádnou neschopnost reagovat, školit a informovat.“ To už tu běží x-let.
  Jestli pohnutkou očkování je „c) stát a jeho struktury nestojí ani za zlámanou grešli a je potřeba po něm nic nepotřebovat co možná nejvíc a co nejdelší dobu a ve chvíli, kdy na to dojde čekat buď vůbec nic, anebo to nejhorší“, to už vím také dávno a k tomu žádnou vakcínu nepotřebuji.

 4. Parádní článek, zejména srozumitelný popis mechanismů imunitního systému je k nezaplacení. Dal bych 1*.

  Ale ty odstavce – vysloveně se protrhl pytel se články, které mají odstavce zvící stránky A5 souvislého textu. To je fakt náročné číst.

  1. „srozumitelný popis mechanismů imunitního systému“
   To jako fakt? Ta snůška ničím nepodložených teoretických blábolů, bez jediného opravdového vědeckého důkazu, navíc zcela odporující statistikám je podle tebe srozumitelný popis mechanizmů imunitního systému?

   Je vidět, že jsi ajťák, který nemá nejmenší ponětí jak fungují biologické systémy a chybí ti aspoň základní vzdělání v chemii a biologii. Imunitní systém není něco co by se dalo popsat 500stránkovou příručkou typu „Úvod do programování v C++“.

   Je vidět že soudruzi propagandisté to mají opravdu promyšlené. Lidé s technickým vzděláním jim ty jejich slátaniny většinou sežerou i s navijákem.

   Kohokoliv z těchto podplacených šmoků budu brát vážně, až mi na 50 stránkách vysvětlí detailně mechanizmus, proč:
   – po „vakcíně“ zdravému člověku z ničeho nic zkolabuje srdce, a
   – proč je v Izraeli 25násobný nárůst srdečních zánětů u mladých
   – někteří skončí ochrnutí na vozíku s nevysvětlitelným neirologickým postižením
   – se mRNA nanosvinstvo kumuluje v některých orgánech, zejména vaječnících, a to v rozporu s bláboly co nám tvrdily farmaceutické firmy, že to svinstvo rozhodně nemůže cestovat po těle ale drží se ve svalu kolem místa vpichu

   1. Bylo by fajn, kdybyste ta tvrzeni ozdrojoval. At clovek ci, ze to myslite vazne, takhle se vam kvuli plivnuti nikdo na 50 stran vyjadrovat vazne nebude.

  2. Jan Mrcasik 30.8.2021 v 2:38

   Přesně.
   Je radost číst k mnohokrát zbytečně diskutovanému problému konečně neco věcného od člověka, který tomu rozumí sice nepoměrně více než já, ale ještě ne o tolik, abych to nepochopil.

 5. Bylo jenotázkou času, kdy se sem přihrne nějaký prodejný šmok, placený farmaceutickou lobby a začne tu šířit posvátné texty pro věřící Církve covidovy, jakož i kult svatého injekčního přijímání.

  „Jinými slovy, lepší něco než nic“
  Tak tohle je šmakuláda v injekci dle Ládi Hrušky, čili logoka ve stylu:

  -když nemáš opravdové vakcíne proti cřipečke, tak tam vraž neotestované mRNA svinstvo (které doposud všechny kompetentní orgány odmítaly schválit, bo i ty pokusné zvířátka v laboratoři po tom nějak podezřele chcípala nebo aspoň byla neplodná)

  -a když nemáš ani to, tak si pod kůži vstříkni petrolej, bo to bude mít stejný průběh vedlejších účinků jako mRNA, včetně horečky a proti „covidu“ tě to ochrání zhruba stejně.

  A pokud nejste covidoví věřící jako třeba Jan Mrcasík, ale zajímají vás fakta a reálné statistiky z Izraele, pak doporučuju tohle:

  http://zvedavec.org/vezkratce/18050/
  „Izraelská studie ukazuje, že přirozená imunita je 13krát účinnější než vakcíny proti variantě Delta.“

  https://aeronet.cz/news/ministr-zdravotnictvi-adam-vojtech-na-twitteru-vytahl-graf-o-vaznych-pripadech-covid-19-v-izraeli-ve-skutecnosti-ale-absolutni-cisla-v-izraeli-ukazuji-ze-nakazenych-ockovanych-bylo-vice/

  Čili článek není nic než propaganda obalená hromadou pseudovědeckých keců a pseudodůkazů.
  A nic z toho není podloženo reálnými statistickými daty, kterých máme po „náslilném proočkování celého Izraele“ k dispozici hromadu. Jan je před námi, z dobrého důvodu, tají.
  A místo toho nám různí šmoci neustále pod nos podstrkují ty svoje teorie o tom, jak ta vakcína údajně funguj, přitom praxe ukazuje naprostý opak.

  1. Aha. Takže já tu sice od počátku bojuji proti covid-represi i hysterii, napsal jsem tu na to konto nejméně 5 článků, zorganizoval petici a účastnil se demonstrací – ale podle tebe jsem „covidový věřící“.

   Zase jsi se jednou zachoval jako ukázkový zfanatizovaný debil typu „kdo se nekriticky a bezpodmínečně nedrží naší linie, ten je proti nám“, člověče nešťastná.

   1. Já za to Jane nemůžu, že se chováš poněkud schizofrenně. Napřed tady srdnatě bojuješ proti covidovým lžím všemi způsoby, a pak tu vychvaluješ článek který je zjevně od A až do Z propagandistickým farmaceutickým blábolem.
    (ono se to dalo čekat, že takový nápor pravdy a skepse jako je tady na Dfensu, vyvolá odezvu a pošlou sem nějakého svého placeného pisálka)

    Mě prostě nazvedne ze židle, když se inteligentní člověk který ma řadu věcí srovnaných, najednou propadne na úroveň pětiletého dítěte a zbastí takovéhle kecy proradných farmaceutů.

    A to není poprvé co jsi se vydal po „slibné stopě“ a pak jsi to druhou polovinou článku úplně zabil.
    A nejsem jediný kdo si toho všiml.
    Docela mě to mrzí, protože to je jako by srdnatý bojovník s mečem uprostřed boje najednou sedl na bobek a začal si tím mečem vyřezávat píšťaličku a pak na ni pískat dětské popěvky.

    Je to pochopitelně tvoje svobodná volba na kterou máš právo, baštit ty kecy farmaceutů i s navijákem. Od toho máme každý svobodnou vůli.

    Já jen vyjadřuju fakt, že s takovými kiksy tu bitvu o budoucnost naši i našich dětí nevyhrajeme. A za tím si stojím.
    Jediné co mi lze snad vytknout je, že jsem svoji reakci mohl napsat decentněji a neutrálněji. Holt mě to poněkud vytočilo.

    1. Vychvaluji srozumitelný popis různých mechanismů a komponent imunitního systému. To je tak složitá věc, že i můj kamarád doktor, se kterým jsem konzultoval své články a pochopení odborných thesí imunologů ad., rozumí jen části imunitního systému.

     Že pak propaguje vakcíny – to je jeho věc, se kterou nikdo nemusí souhlasit. Směšují se tu totiž tři témata:

     1) funkce fakcín – jediná fce vakcín je zabránění těžkému průběhu nemoci COVID, nic jiného.
     Že se MeSESáci, JohnSnow a další psychopaté od začátku pokouší vakcíny prohlásit za covid-pass jaksi magicky bránící infekci je antivědecký nesmysl, protože covid-vakcíny vytváří z principu systémovou, nikoli slizniční, imunitu, a tudíž nemohou zabránit množení virů na sliznici očkovaných a jejich prskání na všechny okolo.
     2) individuální posouzení vakcín – jediný správný přístup je, aby se všichni dozvěděli vědecky podložená negativa i pozitiva vakcín a rozhodli se na základě svých osobních priorit a anamnézy, zda jim poměr přínosy:zápory přijde dobrý či špatný. Říkat že nikdo se nemá nechat vakcinovat je stejný bullshit, jako vnucovat že všichni se musí vakcinovat.
     3) různé druh vakcín. Existuje 6 druhů, 6 zcela odlišných mechanismů vakcín proti COVID s různými riziky, bezpečností a účinností. Házet je všechny do jednoho pytle je stejné, jako házet do jednoho pytle Saúdy, Čechy, Francouze, Brity a Rusy „protože jsou to přeci všechno lidé“.

     Pokud někdo napíše, že jemu vakcína XYZ přijde jako přínosy převyšující rizika, je to jeho osobní svrchované rozhodnutí na které má on úplně stejné právo, jako já na rozhodnutí že v mém případě tedy rizika covidvakcíny sviňsky převyšují jakékoli přínosy.

     A stejně jako by nikdo neměl být osočován, natož umlčován za to, že veřejně napíše že pro něj osobně mají vakcíny vyšší zápory než přínosy, analogicky pak člověk musí měřit stejnou mincí a neosočovat ani neumlčovat toho, kdo veřejně píše že jemu to vyšlo jinak. To by totiž bylo pokrytectví, a na pokrytectví já jsem úplně nejvíce ze všeho vysazený.

     1. To ze doktor rozumi imunitnimu system jen castecne me neprekvapuje. Doktori nejsou trenovani na to aby rozumeli imunitnimu systemu. Jejich funkce je sledovat symptomy, diagnostikovat nemoci, a narvat do lidi chemikalie podle toho co si pharma mrdky prosadi jako lege artis. Doktori nemaji z podstaty veci vzdelani na to aby neco zkoumali. Jsou to v podstate obeti systemu podobne jako jejich pacienti. Muzou asi bejt nejaky vyjimky.

      1. Doktori sú trénovaní, aby rozumeli imunitnému systému na úrovni súčasného poznania. Ale keďže imunitný systém je napríklad aj črevná mikrobiota, ktorá obsahuje desiatky tisíc druhov baktérií a vírusov, ktoré spoločne synergicky pôsobia u každého človeka ináč, tak nie je možné to nikdy konkrétne u každého preskúmať. Je možné iba odsledovať niekoľko málo biochemických javov u ktorých sa podarí v dostatočnej miere preukázať cause and effect a tie potom využívať. Aj vďaka tomu sa podarí občas zachrániť na nejakú dobu ľudí, u ktorých už je neskoro konštatovať, že mohli pre svoje zdravie urobiť v minulosti viac prevencie. Hlavne keď sa poznanie toho, čo pôsobí preventívne a čo nie, neustále mení.
       Napríklad súčasné poznanie s dostatočnou mierou spoľahlivosti hovorí, že 36% všetkých prípadov rakoviny prsníka u žien je spôsobených kravským vírusom leukémie. To sa vie iba pár rokov. Tým dnešným chorým to už nepomôže a tí mladší tiež na základe tohto poznania nebudú namiesto mlieka konzumovať niečo zdraviu prospešnejšie. Čo s nimi? Nebudeme im liečiť rakovinu, lebo to iba hnusná farma lobby sa snaží na nich zarobiť?

       1. „pharma lobby“ je hnusna z inherentnich duvodu. Pokud by se pharma produkty vyvijely s cilem lecit a pomahat, je vse OK. Navzdory tomu ze muj pristup ke zdravi je diametralne odlisny. Nicmene onemocnet nebo se zranit muze kazdy.

        Problem je ze pharma sere na zdravi. Pharma je od toho aby vydelavali penize, i za cenu toho ze lidem zkurvi zdravi aby je pak nejakou jinou srackou mohli „lecit“.

  2. Nejde si nevšimnout, že „variantu delta“ jsi tady zatím zmínil jako jediný.
   Ukazuje se, že pro určitou, bohužel nemalou skupinu lidí, se odborníci typu RNDr. Turánka namáhají naprosto zbytečně.

   1. Teď už je zapotřebí jen použít šedou kůru mozkovou, abys přišel na ty 2 zásadní důvody proč jsem to uvedl, ačkoliv na žádné virové bety ani delty ani omegy nevěřím.

    1. No vidíš to – já bych na tomhle webu, ale ani nikde jinde, zase nepoužil citaci ze zvědavce.
     To je podle mého osobního názoru banda čuráků, založením velmi podobných těm ohavným kundám z a2larmu. Nedivím se pak, že píšeš co píšeš, když čteš takovéhle sračky.
     Jan se nedávno akorát ohradil proti shazování relevantních argumentů různými populistickými výkřiky ala Volný blok.
     Doslova zástupy podobných vyjebanců lze najít například na Landově FB, kam občas nahlédnu. Nikdy jsem příliš nevěřil tem kecům o průměrné inteligenci Čechů – dokud jsem to na těch slavných sítích neuviděl doslova černé na bílém.
     Sám se nepokládám za bůhvíjak chytrého – kurva ale, co jsem viděl vepsáno na všech těch fejsbůkách a tvitrech, kam se dostanu i bez registrace, to zděsilo i mě. Zděsilo mě to i za ty pisatele samotné. Důkazy o průměrné inteligenci Čechů pak může číst doslova celý stát, ale minimálně snad každý z těch 300k či kolik lidí, co ten profil oficiálně sledují, no to je prostě strašné.
     A jim přitom vůbec nedochází, za jaký pitomce jsou, že třeba zrovna tomu Landovi dělají tihle dementi vyloženě masové medvědí služby. Párkrát to tam sám „fanděný“ Landa naznačil, že mu těmi svými výkřiky tedy vůbec nepomáhají – všecko marno.
     Je to přitom jenom fan-profil – a já už se vůbec nedivím, že Landa raději ani nemá profil oficiální. To by dopadlo..

 6. Dobře, že je tu článek nahlížející očkování z pohledu proč ano (ač jsem sám dosud neočkován a ještě nějakou dobu tomu tak rozhodně zůstane). Jako výstražné zvonění na mě působí informace, se kterou jsem se setkal již dříve, o zavedení povinnosti očkovat:
  „Ihned následovalo rozhodnutí US armády, že svoje vojáky naočkují povinně. Právě proto, že nařizovat očkování látkou schválenou pro nouzové užití je prostě problém.“
  Po níž je na stole otázka, zda náhodou nebylo rozhodující motivací pro řádné schválení vakcíny právě toto?!

 7. Běžte už do hajzlu s očkováním! Totálně jste tady všechno rozesrali a furt je vám to málo. Banda kolaborantskejch kurev! Vlastně ne. Ani ta kurva totiž nedává svoje tělo zadarmo.

  1. Zadarmo? A co třeba za svobodu?
   Známý se nechal očkovat, aby mohl v klidu tančit.
   Když jsem koukal, kam jet na dovolenou, ukázalo se, že s očkováním je to mnohem snažší.

   Mně to teda zadarmo nepřijde, i já jsem se přistihl, že o očkování uvažuji, a ne ze zdravotních důvodů, ale abych měl od covidu klid. Což psal ve svém článku i Challenger, pamatujete? Že se nechá očkovat jen proto, aby si už nemusel brát roušku. To teda nevyšlo, no.

   1. (Slovo svoboda si klidně nahraďte slovem pohodlí…)

   2. Si děláš srandu, doufám.

    1. Nemate problem s vnimanim a pripustenim reality?
     Evlo to napsal vystizne, ten zaznam v databazi ma svou hodnotu.

     1. A v tomhle ty vidíš svobodu? I kdyby se ti povedlo někoho podplatit, za chvíli na tebe vyrukujou s dalším přeočkováním. A dalším a dalším a dalším…

      1. Covidu moc nerozumim. Cemu ale jasne rozumim, je konec svobod, po kterych uz ani nikdo netouzi.
       Tohle je mi naprosto jasne. Taky to posloucham temer kazdy den, ze mi to prece rikali uz davno, at se necham ockovat, a zjednodusim si zivot. A fakt je, ze bych si ho zjednodusil.
       Kazda svoboda neco stoji. Treba svoboda volne pracovat znamena zalozit firmu, resit kolem ni vsechnu legislativu, dane, normy, blablabla, fujtajxl to je. Abych mohl delat (alespon trochu) co chci, pro koho chci. Jsem tim jednou nohou v kriminale, druhou v exekuci. Ale dokud drzim balanc, muzu si za cenu (pro me) velkych rezii pracovat jak chci, jak dlouho chci, a tak dale. Jasne, stat tlaci a tlaci, lip nebude.
       Kdybych se nechal ockovat, tak jsem mohl na faj dovolenou, pustili by me za umirajici pribuznou do nemocnice na prvni dobrou a ne az s velkym zpozdenim, protoze lezela daleko a test na miste proste neuznali. Mohl bych jit do kina ci do restaurace v klidu a ne s pocitem, ze na me nekdo vybafne a vyhodi me odtamtud. Nemusel bych poslouchat ty kecy.

       Prijde mi to stejne. A mam na to podobny nazor jako Urza, stat delal ty samr veci pred kovidem, vsichni jsme to vedeli, kovid mu akorat zvysil moznosti. Chova se prirozene a predvidatelne.

       1. Svoboda znamená ovládat (buď jako jednotlivec nebo člen nějaké MALÉ skupiny) záležitosti života a smrti: jídlo, oblečení, přístřeší a obranu proti všemu, co může ohrožovat prostředí člověka. Svoboda znamená mít moc, nikoli moc ovládat jiné lidi, ale podmínky vlastního života. Člověk nemá svobodu, pokud někdo jiný (především nějaká velká organizace) má nad ním moc, a nezáleží na tom, jak benevolentně, tolerantně či liberálně je tato moc prováděna.

   3. tak ja spis uvazuju o koupi zaznamu do databaze, ockovani me prijde mega risk

   4. jo, asi jak zaplacením výpalnýho mafii budeš mít od nich klid, to byl sqělej příměr

    1. Ten primer trochu kulha.
     Mafie to alespon nazve vypalnym a jedna uprimne. Stat je ulhana svine.
     A jo, je to podobny. I to vypalny ti umozni podnikat, tedy da ti svobodu. A vzdycky muzes rajonu jiny mafie, ze.

   5. To je ovšem „svoboda“ asi jako „arbeit macht frei“. Sprosté vydírání, nátlak a sliby „podřiďte se a vrátíme vám to, co jsme vám my sebrali“.

    1. A to ještě možná.

    2. To je ovsem u statu zcela normalni.

 8. Souhlasim s Predsedou Kadrovaci Komise Mrcasikem ze autor se zoufale potrebuje naucit elementarni editacni techniky. Ta sracka se kurva neda cist. Ever heard of fucking paragraphs, man?

  Co se tyce obsahu, cele jsem to necetl, nemam na to silu. Vysvetleni phenomenu popisovanych v textu jsem nicmene za ten 1 1/2 videl/slysel hodne, od autorit z celeho sveta. Tem kdo rozumi anglicky doporucuju nedavne symposium zde: https://doctors4covidethics.org/symposium/

  Jinak co se tyce nemoci vs. vaccination, osobne uvazuju dva faktory. To co je v verejnem/medialnim prostoru a osobni zkusenost.

  Ve verejnem prostoru je tolik evidentnich lzi a manipulaci ze je potreba pristupovat k allegations ze probiha jakasi pandemie s extremnim skepticismem a spis povazovat to co establishment rika za bullshit za pravidive povazovat to rikaji ti kteri jsou cancelled, unpersonned, etc. Osobni zkusenost mi rika ze nejenze zadna pandemie neprobiha, ale ze neexistuje zadny zasrany COVID. Obcas je nekdo nemocny, obcas nekdo umre.

  Srat na COVID. Podstatna je ekonomicka transformace sveta, nastupujici sanitarni fasismus/totalitarianism, etc.

  1. Proc pises stridave anglicky a cesky? Jsi pyca.

   1. Absolutely! De temps en temps j’ecris en francais aussi … Jsem double pyca.

    Tak jsme si hezky pokecali a ted stahni wocas mezi nohy a tahni do prdele.

 9. Nadherne srozumitelne a pro me, laika, prinosne. Navic se to pekne cetlo. Popis postupu tvorby Ig byl pro me jak pokracovani Byl jednou jeden zivot.

  1. To je jeden fantasticky serial, trocha sme to pozeravali s malym synom.

Napsat komentář

D-FENS © 2017