Rada pro panny a dívky, aneb sebevražda nožem

Featured Image

Milé dámy, pokud vás již život omrzel a vaše budoucnost již nemá ceny, neskákejte ze skal, netopte se, ni na špagát se nevěšte, neb život je dlouhý a čas břit trablí otupí.

Pokud však zbití není a vy ručkou svou zmarniti sebe hodláte, pak nezoufejte. Je zde příklad děvčiny, která třinácti ranami nožem zamordovati se ráčila.

Stručně se tedy s příběhem seznámíme.

Ta story je již mírně zaprášená a uklizená, ale není od věci do ní trochu šťournout a připomenout si co se stalo před třemi lety.

Policie vyšetřovala případ mrtvé dívky, která měla po těle třináct bodných ran, z toho tři byly vedeny přímo do srdce. V době incidentu byly na místě ještě další osoby, muž a žena a možná ještě další muž.

Proběhlo vyšetřování, které bylo uzavřeno jako sebevražda. Po stížnosti matky mrtvé dívky na GIBS, tato provedla nové šetření s novou pitvou, při které se zjistilo, že mrtvole chybí srdce. Závěr, sebevražda.

Už na první pohled divné. Ještě divnější pokud se začnete rýpat v detailech a pokud se budete snažit o chronologii, neřku-li logiku.

Už to, že by se mladá holka chtěla upíchat nožem. No, je to blbost, ale budiž.

Lékař přivolaný na místo začal s oživováním, protože si nevšiml bodných poranění. Ono totiž bylo důkladně uklizeno. To samozřejmě Policii ČR není divné, neboť každý řádný občan ve svém bytě to svinstvo po sebevrahovi uklidí, aby lékař a policie měli pro práci příjemné prostředí.

Lékař pokračoval v oživování, i když se mu situace nějak nezdála. Jeho hlavní snaha byla, mladou holku udržet alespoň v takovém stavu v jakém ji našel, než dorazí posily. Snaha je však marná. Později popisuje, že se mu zdála příliš modrá a studená. No bodejť ne, to jeden vychladne, než okolo vytřou. Mimo to má mrtvola na sobě jiné oblečení, než když se zasebemordovávala. Místní policie to ocení.

Policisté z okresu jsou poněkud zaskočeni, že matka oběti nějak těžce rozdýchává jejich způsob šetření a dokonce má pochybnosti o sebevraždě.

Pak se do toho pustí Generální inspekce se svými profesionály. A potvrzuje profesionální práci profesionálů z okresu. Sice jim přitom nějak unikla informace, že někdo mrtvole ukradl srdce, ale policisté zřejmě s lidskými biologickými vzorky obchodují často a tak to Generální inspekci nepřijde.

Že by se srdce zakutálelo doktorům? No co, to se na pitevně stává, že se někde něco povaluje. Ale dalo by se předpokládat, že to zřízenec nahází do pytle k té mrtvole, ke které to patří.

Dle dostupných informací, dvě ze tří ran vedených do srdce, byly devastující. To se pak nelze divit, že se srdce zakutálelo. Ono se to blbě vysvětluje, když jedna rána stačí vyřadit srdce z provozu, aby si pak holka dala ještě další. Při ztrátě tlaku v malém oběhu, nastává takřka okamžitě ztráta vědomí. Ono stačí mít nižší tlak a vstát a zatmí se člověku před očima. Ani není potřeba mít do srdce tři díry. Těžko by se tedy v bezvědomí ještě dobodávala. A tak se tedy ztratil zásadní důkazní materiál.

Můžeme si tedy zaspekulovat, v jakém sledu si bodné rány zasadila. Bodla se snad nejdříve do srdce, pak se tak trochu popíchala, to samé znovu a nakonec rána jistoty. Nebo, tři rány do srdce a pak se ještě tak trochu dobodávala. Nebo demonstrativně desetkrát, a když to nikdo neocenil, tak třikrát za sebou do srdce. Tak za to by mohla vybírat vstupný, protože tohle fakt svět ještě neviděl. Mimo to se někam zaběhli i probodané svršky.

Každý, kdo má trochu představivost a dokáže si věci utřídit vidí, že konstrukce policie o sebevraždě je pitomost. Je to podobná zametací snaha jako v případě manželů Stodolových. Zcela jasné vraždy policie uzavírala jako sebevraždy, i když to na místě činu vypadalo jako by si oběti udělaly hezký večer, s mačetou ovšem.

A co víc. Je zde ještě onen přítomný muž, který policii tvrdí, že s dívkou svedl zápas s nadějí, v sebevražedné činnosti jí zabránit. Máme zde tedy dívku, silou se vyrovnající Elišce Pomořanské, jenž pracuje s nožem jak šicí stroj s jehlou a zasazuje si přes odpor ochránce 13 ran. Fakt dobrý. Profesionálové se nepodivují. Státní zástupci souhlasně kývají.

Jsou tu ale ještě další věci. Přítomný muž je totiž z arabské komunity. A co by vás u toho nenapadlo. Že by to někdo žehlil přes prachy? Možná. Ale může to být i pragmatičtější. Co si ho podržet pěkně na špagátu a přitáhnout si ho až budou potřeba nějaké informace z daného prostředí. Za to by mohl být i nějaký metál, frčka a prémie. A to se vyplatí. Holku, matku a spravedlnost vem čert. Nebo že by oním dalším mužem byl nějaký policejní synek. Těžko říct. Každopádně, smrdí to na dálku.

Policisté i jejich kontrolní orgány, společně se státním zastupitelstvím zřejmě dle přísloví, podle sebe soudím tebe, došli k závěru, že veřejnost je banda idiotů, kterým lze nabulíkovat opravdu všechno. GIBS je ještě nad nimi, zvláště po té, co si do vedení premiér Sobotka dosadil kariérního bolševika Murína.

Ale abych se opět vrátil k vám, dívky a panny. Jak z krátkého příběhu vidno, vždy se dá najít řešení. Někdy až k neuvěření, ale jak by vám policejní orgány potvrdili, dokázat se to dá.

Nevěšte tedy hlavu, no pardon. Neztrácejte naději. Raději se nástrahám a úkladům vyhýbejte, život si ráčiti uchovejte, neb přinésti vám může mnohé slasti.

S pozdravem pomáhat a chránit.


07.01.2018 Stanik

 

12345 (295x známkováno, průměr: 1,14 z 5)
19 576x přečteno
Updatováno: 7.1.2018 — 23:26

Reklama

D-FENS © 2017