Co se dělo v UK a USA ve 2017

Featured Image

UK – podvod na brexit voličích?

Vyjednávání o brexitu jde podle očekávání. Soudruh Barnier už párkrát řekl, že nevidí způsob, jak dosáhnout dohody do termínu výstupu UK z EU. To by pro navození přátelské a konstruktivní atmosféry mohlo stačit. Vyjednávání (nebo spíš vyjebávání?) ze strany EU se spokojí s diktováním podmínek (zaplaťte nám výpalné a začneme se bavit, obchodní smlouva až jako poslední apod.)

Jak vypadala Terka May hustá, když pronášela „no deal is better than bad deal“, podělala se hned v zahřívacím kole a vyděračům z EK slíbila zaplatit. Navíc také slíbila (velmi neurčitě), že UK bude chtít „přechodné období“. To je takový eufemismus pro to, zůstat fakticky dál v EU, to není žádný brexit. Mnoho konzervativních politiků a samozřejmě i voličů v UK jí to má za zlé a někteří (včetně Nigela Farage) to označují jako podvod na brexiteerech.

K tomu se asi sluší vysvětlit tzv. měkký a tvrdý brexit. Měkký brexit je podvod, jak zůstat fakticky v EU (tj. UK by stále spadala pod EU soudy a dodržovala by drtivou většinu omezení a regulací jako EU). Tedy žádné samostatné rozhodování o právu UK a už vůbec ne o obchodních podmínkách (uvnitř i vně EU). V nejlepším případě by se dohoda přiblížila té EU se Švýcarskem či Dánskem, ale taková partnerství omezují obchodní a legislativní podmínky obou zemí, takže omezená suverenita rozhodování dané země). Pokud tedy mediální aktivisti (tzv. novináři) mluví pozitivně o soft brexitu, je to léčka, protože si myslí, že brexeteers jsou pitomci (pro hloupého každý hloupý – to platí univerzálně).

Abychom si dodali mírného optimismu – Nigel Farrage „vyhrožuje“ návratem do aktivní politiky, pokud se brexit proces ještě více zvrhne. Na UK scéně se objevil politik (o kterém v CZ médiích ještě nevědí, protože nebyl na CNN, a žádné jiné zprávy asi neznají). Je to Jacob Rees-Mogg – konzervativní politik, o kterém se prý mluví, jako o novém lídrovi konzervativců. Má mnoho zábavných a zajímavých videí (má skvělou UK angličtinu a je britsky vtipný), např. toto.

USA – Vzpoura levicových deprivantů

Kvičení levičáků v USA po zvolení Trumpa lehce ustává, i když drsný boj proti němu jede stále naplno. Rozmazlení aktivisti v médiích a herci, jejichž politické názory jsou irelevantní (jejich páce je imitovat jiné postavy = 0 relevance k politice) neutuchají v progresivistické propagandě a stále neumí přijmout prohru jako dospělí. Chovají se jako rozmazlení frackové, kteří jsou zvyklí vždy dostat co si usmyslí. Nulová sebereflexe a většinou humanitní vzdělání (které je v USA v horším stavu než u nás – viz níže) z nich dělá přihlouplé šašky.

Ale pro lidi, kteří se o politiku vlastně moc nezajímají (a těch je drtivá většina) a nerozumí o co jde, je to stále signál, že Trump je zlo (a Hollywood dobro…). Pseudoproblém s Ruskem je sice „nothing burger“ ja v nestřežené chvíli řekl reportér CNN, ale „naši diváci to chtějí“. Takže se tato kauza určitě ještě protáhne (CNN potřebuje sledovanost, která jí nestoupá).

K celé atmosféře přispívá omlouvání násilných akcí komunistických teroristů z Antifa (tzv. black block), ve kterých je i dost profesorů vyučujících na univerzitách (že neuhodnete nejčastejší fakultu – ne fyzika to není…).

Propojení ultralevicových násilníků s univerzitami je zřejmé i z toho, jak se snaží na půdě univerzit i za pomoci násilí zabránit vystoupení jakémukoliv speakorovi, který není progresivistický levičák (bezpečnostní opatření na vystoupení Bena Shapira v Berkeley se odhadují na 600 000USD). A někdy ani být levičákem není dost. To když se černé děti studující většinou zdarma, rozhodnou, že bude den bez bělochů (včetně profesorů). Opravdu levicový profesor se rozhodl přijít do práce, jako každý den, ale udělal chybu – stal se rasistou, protože „people of color“ nechtěli na univerzitě Evergreen bělocha. Mimochodem univerzita se mu omluvila a zaplatila půlmilionové odstupné.

Humanitní obory nejen v USA (především, ale nejen gender studies) jsou feministicko-rasový mozkomor. Vedeni neomarxistickou rovnostářskou ideologií (jde jen o moc, a my ji chceme), se snaží jakýmkoliv způsobem získat kontrolu a řízení a to všude.

Jeden exemplární případ z Kanady, kterou zřejmě Trudeau chce proměnit v komunistický ráj (začal třeba odškodněním teroristy z Guantanáma, který prokazatelně vraždil). Pro nás starší z východního bloku je to deja vu. Kárná komise pro dohled na genderismem (reálně to byla administrativa školy a dohlížející profesor) shledala jednu studentku pedagogiky (Lindsay Shepherd) závadnou, takže si ji pozvali, aby jí mohli vysvětlit, že debata, kde se prezentují názory oponující genderismu jsou nevhodné, mohou poškozovat děti a vlastně pouštět je v hodinách je podobné jako pouštět Hitlera (Hitler je největší satan ultralevičáků, Stalin byl OK…). Jenže děvče bylo šikovné, tušilo, že přijde vymývání mozků a vše nahrálo, takže i my se můžeme „pobavit“ (přepis). Dlužno dodat, že hlavní genderový inkvizitor lže, minimálně v tom, že si na lekci někdo stěžoval (další vyšetřování ukázalo, že si nikdo nestěžoval) a v tom, že někteří studenti došli psychické újmy, možná traumatu. Opravdu doporučuji poslechnout si ten ideologický nátlak a odpor ke svobodné debatě. Když budu parafrázovat: „Ale já jsem pouštěla video státní televize a nezaujala jsem stanovisko, aby si studenti mohli věc promyslet a prodebatovat“ –„ Vidíš a v tom je právě ten problém, že pouštíš taková kontroverzní videa, která podporují stereotypy… je to jako pouštět Hitlera“ (pustila tento klip, kde mluví profesor psychologie Jordan B Peterson – doporučuji jeho videa). Je to ultralevicový mozkomor, který napadá všechny oblasti, které zvládne (viz poslední 2 díly StarWars ala GenderWars s Mary Sue v hlavní roli, propad prodejů Marvelu a DC po invazi femi-nazi aktivistek). Jeho cílem je získat moc, protože nic jiného než moc není pro tuto ideologii důležité. Samozřejmě jsou proti svobodě vyjadřování, samozřejmě jsou proti bílým mužům a samozřejmě jsou pro rovnost výsledků, ne příležitostí (tj. nejde jim o stejné šance pro všechny, chtějí, aby výsledek odpovídal jejich ideologii).

Osobně to pociťuji jako největší nebezpečí, protože v anglofonních zemích tito ideoví teroristé dramaticky ovládají univerzity a indoktrinují studenty již po desetiletí. Krásným výsledkem je, že mileniálové v USA ve 44% preferují komunismus, oproti současnému systému v USA.Proto bych chtěl vyzvat k bdělosti a požádat vás, abyste jakoukoliv sviňárnu tohoto ražení vynesli na světlo a ukázali co se opravdu děje, protože i v akademických kruzích ČR už jsou granty určené pouze týmům s dostatečným poměrem žen a vedoucí projektu musí být žena.

Takže?

Pokud dopustíme, aby se tyto agresivní neomarxistické myšlenky ustálily jako standard, budou noví političtí vězni, omezení práva na vyjadřování a konec nadějí svobodnou společnost. Navíc nejsme samostatným státem, jsme v područí EU, která nesnáší jiné názory a jedinou cestu kupředu vidí ve zničení národních států v eurofederaci. A samozřejmě k tomu podniká kroky, včetně EU armády, která naštěstí ještě není plně připravena poskytnout bratrskou pomoc v Polsku, které napadli konzervativní imperialisti a nepřátelé všeho EU lidu.

Přejme si, aby byl brexit úspěšný a dohody se dosáhlo, navzdory vydírání z EU. Držme palce americkému a anglickému skeptickému hnutí (pozor, neplést se skeptickým feministickým hnutím) ať se jim podaří postupně zesměšnit a zdiskreditovat extrémně levicovou ideologii, dříve než se ujme u nás v Evropě. Nezapomeňte, že progresivní liberalismus (neomarxismus) přišel do USA z německých univerzit. A víte, jak dopadlo Rusko, když tam Německo poslalo Lenina…

Hodně zdraví a sil do roku 2018!

P.S.: pokud vládnete slušnou angličtinou daleko lepší zdroj pro vás bude Sargon of Akkad, z jeho shrnutí 2017 jsem se inspiroval.

 


07.01.2018 Sceptical Stan

Twitter: @Sceptical_Stan

12345 (231x známkováno, průměr: 1,10 z 5)
20 408x přečteno
Updatováno: 9.1.2018 — 22:33
D-FENS © 2017