Prosím neobtěžujte pana premiéra s tím vaším žrádlem - zpět na článek

Počet komentářů: 426

Přidat komentář
 1. Fakt je,ze do CR se vozi odpad,kterej v nemecku nechcou (potvrzeno nezavisle od nekolika zdroju) druhej fakt je,ze ceny jsou diametralne jinde viz.ty keci s paprikama,kdyz unas byly za 150 a bylo 1000duvodu pro totak je ja je bral za 2.5 eura ze stejnomenenho obchodu.

  Je to politicka vec?Ano je,protoze politici zahranicnim retezcum davaji volnou ruku ve vsem vcetne omezovani mensich retezcu za pandemie tzn. Jen volny trh nepomuze na ten je pozde a zahranicni retezcu maji vybudovanou infrastructuru.
  Jakekoliv opatreni narazi na EU o stejnych podminkach takze zadna ochrana trhu nicmene si myslim,ze je to dvousecna zbran a na zakladade toho lze kaufland tlacit I do stejneho slozeni a kvality…

 2. Přiměřená soběstačnost lokálního celku v socialistickém eu komplotu? Proč ne? Jestli tu je „dotační volný trh“, tak tu může být cokoliv a není co už víc pokazit. Obrana proti korporátnímu fašismu je přirozená. Až zmizí ze scény eu komise a parlament, tak se můžeme bavit co dál. Do té doby je třeba hájit lokální zájmy a to navždy. :)) Decentralizaci zdar!

 3. Minimum rozumnejch komentů. Jak na hovninkách.

  1. Lipo:
   A co ty?
   Jsi mediálně přesvědčený…?

   :OD

 4. Tenhle způsob vyjadřování mě baví, zejména, když vidím, že nejsem sám, jak vůl v plotě, kdo to taky tak vidí. Fenkjů. 1* 🐃

Napsat komentář

D-FENS © 2017