Pišbuz - zpět na článek

Počet komentářů: 221

 1. Nečetl jsem to, ale okamžitě to z principu napadnu.Ten šálek je děravý.

  1. forge

   pár vět jsem přečetl abych blyl v obraze… ovšem nezatracuju… bude se to možná hodit… až budu nerudný a budu potřebovat někoho poslat do prdele

 2. Tvl vemte to nekdo napalmem, nez se to rozmnozi…..

  1. Přesně jako minule.

 3. Ach Bože, jak hluboko jsem klesla….

  1. Všechno nej k dnešnímu svátku.

 4. Přečetl jsem perex. Na víc nemám odvahu. Jak to dopadlo? Je to tak strašné jako vždycky?

  1. Jen jsem to tak prolít a v závěru je napsáno, že to není míněno jako satira…

   1. Ajaj, byli jsme odhaleni! Už zase. :-D

  2. to offroad

   můj oční lékař mi nedoporučuje tuto četbu… hrozí indukce oční vady myokymie, takzvaného tiku

 5. To jsem nevěděl že naformátoval brutopýra novým image a vytáhl ho ze smeťáku boot bota co mu zateklo pod kryt A VYPADL Z PŮVODNÍ KONCEPCE 5. ŘÁDKŮ s bezpočty čátek-odmlk asi na akustiku a dozvuk do sálů ale teď se podrbal k nepochopení, možná že i takové milují, co já vím. No a i třeba všem navzdory ho vrazil pro povyražení i více „ekšn do sítě kyberprostoru netu bossingostalkingového kádrováka výheka gramatika slabikáře, maskotem organického akismeta mechanického s novým názvenm dříve veterána pišbuse, ééééén a jedem, jak s tureckým medem. Mlsóni, nebo ne? Jenom se ptám. :-)
  https://www.youtube.com/watch?v=WawGBsbP_j8
  https://www.youtube.com/watch?v=myBcIi2EHZA

 6. Chudák.

  Ženský ho nechtěj, tak si musel vystavět teorii, jaký jsou to všechno blbý kurvy.

  Diskutéři nechtěj jeho články, tak si musel vystavét teorii, že jsou to všechno buzíci.

  1. Pozor, ne skupina buzíků, ale jen jeden buzík s hromadou fejkových účtů. Všechny diskuze pod alienovými články jsou ve skutečnosti jen jeden a ten samý buzík.

   1. mngwa: Pane, pojem pištící buzík nemá v principu nic společného se sexuální orientací. I když nic nevylučuje ani nepotvrzuje. Svou sexuální orientaci snad možná znáte, ale vzhledem k tomu, že píšete pod ženským nickem, tak kdoví.

  2. Njn…Ale být vysmívaný v kolektivu ještě neznamená, že člověk nemá heroické ambice :-)

 7. Orel much nelapá.

  Kulturu diskusí by pomohly zlepšit čtyři věci. Neútočit na oponenta (jsi blbec), ale ukázat chyby v jeho tvrzení (to, co říkáš, je blbé, protože …), stručně a jasně (včetně adekvátní větné stavby) formulovat argumenty, a vyhnout se reductio ad Hitlerum a emocím.
  Obávám se, že tvůj článek porušuje všechna uvedená pravidla, snad kromě toho Hitlera.

  1. On Alien má spoustu zásad co by podle nej jeho oponenti meli dodrzovat, ale sam je vsechny porusuje.

   Treba zasada, ze se ma diskutovat k veci a ne resit osobu diskutera. To on tuze nesnasi. Sam ale opakovane oponenty oznacuje za buziky a ted mel dokonce o tom potrebu napsat dlouhatanskej clanek.

   1. Rozhodně není sám, kdo se tak chová.
    Vůbec mi tu po delší absenci (léta) přijdou všichni diskutující extrémně emocionálně zaujatí, negativističtí, vše obracející do osobních narážek (i ti slušní) a bez nadhledu a špetky humoru. Proč?

    1. Všichni ne, většina. Killmore. Ty. A jistě i někdo další tam nepatří.

    2. to dessenter

     protože jsi debil?

    3. možná proto, že každej pan chytrej co sem donde po „letité absenci“ a začne mlátit po padesátý tu samou prázdnou slámu nějakejch dávno i prostým pohledem na obecně vnímanou skutečnost vyvrácenejch sraček, tak už toho všichni mají plný zuby a rovnou ho šoupnou do škatule se všema předchozíma?

  2. pokud se ovšem po pár pokusech ukáže, že je dotyčnej na argumentaci slepej (např. protože má nějakou svou až náboženskou víru a nic mimo to prostě ani nevnímá), tak pak už je cesta otevřená k tomu ho prohlásit blbcem a dát do igňoru, protože čas v každým životě je konečnej, žánop

 8. Pro pořádek zde můj kontaktní email: shpssports@post.cz
  Mám zájem o zachování kontaktů s těmi, kteří se zde v diskusích projevují slušně. A pak samozřejmě i s těmi, kteří „pouze“ čtou a mají sympatie k autorovi nebo jím prezentovaným myšlenkám.
  Takoví lidé se nemusí obávat mi napsat, koušu jen občas.

  Ps: Nešlo stihnout dát ho na začátek diskuse, protože už ji vteřinu po publikaci začali zasírat ti, kteří mě nikdy nečtou a kultivují náš veřejný prostor svým okouzlujícím způsobem. :,)

  1. …a pokud to tu náhodou čte nějaký stalker či škodič Mistrových projektů, nechť výjimečně udrží zvědavost na uzdě a nepokouší se ten mail nacpat do nějakých těch gúglů nebo tak něco. Není to hezký pohled.

   1. Celý korpus Mistrových děl, ke kterým by hypotetického škodiče tento krátký gúgl navedl, je hoden zapsání na seznam světového dědictví. Doporučuji všem začínajícím flagelantům.

    1. Na korpus Mistrových děl gúglení jeho mailu nevede. Chtěl jsem zamezit všetečným dotazům, jestli tu subinku tenkrát na ten inzerát našel.

     1. To je napínavé. Jak to dopadlo?

      1. dopadlo to dobře… zbičoval ji

    2. Chci hodnou, milou, skromnou, vzhledově přirozenou holku ctící Tradiční hodnoty, která se cítí být duševně i fyzicky otrokyní na celý život. Otrokyňka srdcem, duší, myslí, tělem, které se při čtení těchto řádků svého budoucího Pána zastavilo srdce, rozklepalo celé tělo, rozšířily zorničky a touží dát úplně všechno, aby byla navždy jen Jeho. Neomezená čubka, která nemá v sexu, milování, bdsm a jakékoliv zvrhlosti hranice. Podřídíš a přizpůsobíš se mi úplně ve všem, duševně, sexuálně, fyzicky, vzhledově, životním stylem.Vztah muže se ženou, Pána s otrokyní vnímám především jako symbiozu, kdy muž o všem rozhoduje, vše určuje a žena se mu ve všem podřizuje, přizpůsobuje, poslouchá a následuje ho. Chci pejska a prasátko uvězněné v ženském těle. Více viz info v profilu.

     :D zjevne nenasel a od te doby je nenavidi.

     1. to x-f

      já jsem plyšový Klokánek a hledám chlupaté prasátko… budeme společně krmit oslíka Íjáčka a někoho zbičujeme

      1. zkus tzv. „modrej web“, tam bys mohl najít, chlupatý prasátko, většiny pohlaví X-D

  2. Bylo by super, kdyby se i autoři projevovali slušně, a psali články, které se dají číst.

   1. sinuhet: Vás žádný autor ani pan domácí nenutí žádné články číst, ani vám ty články nepostují pod vaše články.

    1. No jo, když pišbuz jako ty holt už některé lidi tady dost otravuje. :-D

  3. Tohle smrdi.

   Doufam, ze se nechysta odejit, kdyz to na sebe nechava kontakt.

   Jako ty jeho sracky uz nectu, ostatne jako vetsina ostatnich, ale on nas tady tak nejak stmelil.

   Pod jeho clanky je jedine misto, kde jsem za jedno i s lidma s kteryma bych byl jinde ve při.

   Jakmile nejvetsi traged rezignuje na svoji funkci, tak se tu budeme navzajem zase hadat.

   1. Klídek, ten odsud nevypadne. Ten mail tady nechal jen proto, že (jak sám píše) shání love na svoje projekty. Když byl vyzván, aby uvedl, o jaké projekty se jedná a na jaký účet mu poslat love, tak se nevyjádřil.

    1. Mohli byste oba prásknout do koní!Uklidíme tábořiště, zakopeme konzervy a další bordel, co po vás zůstal a plac se zase obnoví.

     1. To bychom jistě mohli, ale je to věc naší svobodné vůle a ta na mé straně aktuálně říká „bav se dál“. Takže pokud chceš uklízet nějaký bordel, použij ignore a ušetříš si to pičování.

      1. Ignore má zabukovaný Corona.A s váma dvouma to zábava není.Si přečti, kdo se s kým baví.Jedeš maringotku.Jsi Alienovo siamské dvojče.

       1. Aha, oni před tebou zatajili, že do ignore jde dát víc účtů nebo přede mnou zatajili, že to nejde?
        Psal jsem, že se bavím já – jestli ty ne, je mi u prdele. Jinak nevím, co bych ti poradil – snad jen zkusit si to pičování ušetřit dobrovolně. Nikdo tě nenutí to číst ani na to reagovat.

        1. Tak přede mnou nic nezatajili – jde to. Tak se vykecávej.

 9. (nejen) Technická zajímavost: Právě publikované dva články mají cca shodný počet přečtení, ale tento má aktuálně cca 2x více hodnocení. Jeden má samé jedničky, druhý +- samé pětky.
  Jen pro zajímavost, protože sranda rozhodně musí být. :,)
  Zajímavější test by bylo obecně u různých článků vyměnit nicky.

  1. Bych ti to vysvetlil, ale asi bys to stejne nepochopil…
   Ale tak to zkusim…
   Jeden clanek je tak nejak k veci, a je pro urcite lidi, ktere to tema zajima, a ti evidentne clanek ocenuji, protoze jim neco prinesl. Samozrejme specificky typ clanku zajima jen specificke lidi, proto mensi pocet hodnoceni.
   Druhy clanek je od retarda, ktery tu pise neustale nejake sracky, ktere serou skoro kazdeho, takze ho hodnoti mnohem vice lidi. Proc to delaji? Tezko rict…nekdo mozna doufa v to, ze si autor uvedomi, ze o jeho vyplody tu moc lidi nestoji (hahahaha, vtipne, chapu), nekdo proste jen chce autorovi sdelit, ze pise sracky, bez nejakeho dalsiho planu…

  2. Tento článek je puberťácký a vhodný tak pro děti kolem 14-15 let. Takto jsem blbli, hráli a definovali svět coby puberťáci. Také jsem kreslili genitálie na různé papíry či stěny. A různě jsme hanlivě nazývali učitele či různé lidi. Někdy to bylo až na hranici skoro ponížení a šikany. Jo, a taky někteří kluci strašně chlastali – pivo za 2,50 Kč, takže se dalo. A holky čůčo.

   Nicméně většina z toho vyrostla. A už jim tento druh článků / zábavy / definic přijde tak nějak nedospělý. Já jako lékařka bych řekla, že je to fixace nebo regrese na věk 16 let.

   Zatímco ten předchozí článek byl poněkud informativnější, a daly se v něm najít zajímavé momenty. I pro mě. Ovšem tento článek je opravdu dětinský a adolescentní. Upřímně bych moc ani nehádala dospělý věk autora. Jméno autora nehraje roli.

   1. Jesterka: Jj, to jsem čekal (to vybarvení se).

    1. To je jedno, co jsi čekal. Prostě tento článek je typická puberťácká zábava. Také jsme ji po dobu puberty provozovali. A bavila nás – tehdy. Vyrostli jsme většinově z toho.

   2. Ještěrka: Abych poctivě navázal na kvalitu zdejší debaty – někde se říkává, že jedno je jen kolečko od trakaře (nebo tragača či tak nějak).
    Ale souhlas, tady je to jedno, jinde ne.

  3. Klidne sem tyhle uknourany sracky pis pod jinym nickem a stejne dostanes za 5.

   Je to o obsahu.

   Treba by sis konecne uvedomil, ze opravdu pises sracky a lidi to nezajima a treba by te to konecne vytrhlo z toho presvedceni, ze veskere negativni reakce na tvoji tvorbu nejsou praci jednoho stalkera, ktery te uz 15 let pronasleduje a pouziva u toho tisic falesnych uctu.

   Takze za me do toho. Zacni psat treba kazdy clanek pod jinym nickem.

   Uz se potrebujes probrat ;)

   1. x-f: souhlasím s Vámi, ale myslím, že součástí terapie mymuže je právě pozornost, jedno jaká (ve své pomatené hlavně si vždy vymyslí scénář, jakkoliv dementní, ze kterého vyjde, že má pravdu on). Je tedy zbytečné mu ji dodávat (jo, vím, že teď sem píšu taky). Největší úspěch by byl, kdyby pod jeho článkem nebyl ani jeden příspěvek (od někoho jiného, než co si sem pod různými nicky nablije sám).

    PS: článek jako vždy otřesná sračka po náctileté incely, kterým macho incel jistě imponuje (protože si sice nezašukaj, ale aspoň můžou svou nenávist vhodně zaměřit a najít viníky mimo svou neatraktivitu, danou buď zjevem, mentálně nebo typicky obojím, jako mr. Bigfoot basketball shaolin). Nečetl jsem to pochopitelně celé, to nejde. Ale při letmém proskenování mě zaujalo něco ve stylu „pišbuz si stěžuje majitelům a adminům“, čímž jasně potvrdil, že píše o sobě (nevím o nikom jiném – z řad přispěvatelů i autorů – kdo by šel tak daleko a fňukal u pana domácího jako právě mymuž pod tou svou minulou sračkou).

    1. Ano, takových stížností už alík sám rozeslal neuroku (o jedé kdysi psal i tady). Jedna z jeho trefných přezdívek byla „mistr vlastních gólů“.

     1. Neuvěřitelné. Tak zkušený mulťák a pořád zapomíná přepínat účty.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017