Pane Andreji, vydržte!

Featured Image

Pane Andreji, předsedo finančního ministerstva, my tady z rostlinné výroby JZD Prdelákov vám píšem, abychom se vás zastali, protože to co se kolem vás děje v poslední době nesouhlasíme.

Noviny, teda hlavně ty ještě co nejsou vaše, o vás píšou, že jste krad na dotacích. A my vám chcem sdělit, že nám to nevadí. My sme mysleli, že jak už máte nakradýno, tak už nebudete krást potom, co vás zvolíme do tý politiky. My sme vás teda volili proto, že ste krad a ne přesto, že ste krad. Kdyby Klaus omylem čórnul tužku, to by bylo zlý, ale padesát milionů je tak moc, že si nedovedem vůbec přectavit a proto nám to nevadí.

Podle nás to je spravedlivý, že ste ukrad tamty evropský peníze, protože ty nezaplatili do těch fondů chudáci jako sme my, ale Němci co maj drahý mercedesy a Francouzi, co samejma roupama žerou žáby a šneky, místo by si dali dobrý kuře z Vodňan jako my. Takže je to spravedlivý.

Třeba pan Hitler, co vo něm pan prezident říká, že byl gentleman, si taky postavil za státní peníze hnízdo. Orlí hnízdo, takže měl většího ptáka než vy a nikdo si proti tomu tehdá nestěžoval a to byla válka.

My vás podporujeme hlavně proto, že máte dobrou hospodářskou politiku. Je to znát i u nás v drušstvu. Dokud jsme pěstovali pšenici, voves a další podobný zplodiny, tak to byla bída s nouzí. Loni to přeceda všechno předělal na řepku, že prej to Babiš všechno koupí a budeme za vodou. A tak se taky stalo. Zbylo i na velký odměny. Mysleli sme s mámou, že vyrazíme do Chorvacka. Tak sme nakoupili salám od Krahulíka, ugrilovali jsme si vodňanský kuře a zabalili ho do toho anobalu, taky nějaký jogurty od Olmy a tak, ale dojeli sme jen na Dvořiště, protože nám u Fábije odešel motor. Prej ho zalepily nějaký biosračky. Tak sme museli zaplatit opravu a nikam sme nejeli. Máma snědla všechny ty věci, co jsme nakoupili, aby se to nezkazilo a pak dostala žlučníkovej záchvat, takže musela do nemocnice a dávali jí tam ty kapavky. Nemusela platit ten poplatek a to ste taky zařídil vy, takže moc děkujem.

Je taky dobře, že se chystáte zatížit tamty podnikatele tou administrativou, aby zkrachovali a vybralo se víc na daních. Hlavně ty nepoctivý restaurátory, hospodáře a další, co koupí levně pivo nebo utopence v Makru a pak to draho prodaj, aby měli zisk. Je dobře, že se vybere víc na daních, protože až zkrachujou, tak bude z čeho platit jim sociální dávky. Dobře jim tak. Buď ať si založí velkou firmu jako vy, kde budou mít dost těch kancelářskejch, účetních a tak, aby vyplnili všechny ty věci kolem daní, nebo ať toho nechaj.

Taky se nám líbilo, že ste se rozhod snížit daně na pivo, protože se tim vytvoří pracovní místa. Já jsem jednou večer vipyl patnáct piv, druhej den jsem v práci omylem zvoral tenisový kurty a deset lidí to pak po mně celej tejden urovnávalo, takže se tim vytvořily ty pracovní místa.

Jsme rádi, že ste pomoh prosadit tu levnější zelenou naftu. Ještě bysme měli jednu prosbu. Můžete zavést ještě zelenou zelenou? Kdyby byla zelená zelená levnější než zelená, neutratil bych tolik peněz v hospodě a moh bych si třeba koupit párky z Kostelce nebo vánočku z Penamu, takže byste na tom vidělal a nemusel byste krást na dotacích.

Takže prosím vytrvejte, my nebudem zklamaný, ani kdybyste odnes z Louvru Monu Lisu.

 


 

24. 03. 2016 D-FENS


Související články:


12345 (550x známkováno, průměr: 1,32 z 5)
38 802x přečteno
Updatováno: 24.3.2016 — 22:49

Reklama

D-FENS © 2017