Asertivní vláda – návod

Featured Image

Také vás jako občana této republiky štve, že ať vzejde z voleb vláda jakákoli, vždy je submisivní vůči západním, kulturně-marxisticky nadřazeným státům? Vím, že to vychází z karet, které jsou momentálně geopoliticky rozdány, ale myslím že by se s nimi dalo hrát lépe.

Dejme tomu, že bude náš západní soused prudit a vyhrožovat že pokud nesplníme jeho přání, formulované skrze jemu podřízenou EK (kvóty na (imi)granty, zákaz ostrých pohledů atd. ), přiškrtí nám dotace, napaří clo, zbaví hlasovacích práv apod.

Doposud vcelku jednoznačná situace, kdy silnější nařizuje slabšímu. Ale jsme opravdu slabší?

Co kdyby….

1. Německo drží za koule nás, německo drží za koule Volkswagen a ten můžeme držet za koule zase my. Znárodňování je ošklivé slovo a je proti pravidlům WTO, ale třeba preventivní karanténa v podnicích dodávajících koncernu, technická odstávka, třeba jen pár měsíční (aby se nevyplácelo stavět továrny substituční). Myslím že po pár miliardách euro prodělku by manažeři VW jistě domluvili nějaké to setkání vlád k dohodnutí kompromisu ohledně původního problému.

2. Při nějakém pěkném, slunečném a na severu německa větrném dni odpojit elektrické vedení ČR-DE. Samozřejmě ne jako nepřátelský akt, ale prostou nešťastnou souhrou náhod. A při troše štěstí se někde v Německu ještě svítit bude.

3. S politováním oznámit, že se nám severně od Děčína do Labe převrhla loďka s pár set tunami jaderného odpadu – předpokládám že ve spojení s celoněmeckou radiofóbií by to na nějaký ten mediální šum vystačit mohlo.

4. A pokud by ani to nezabíralo, nezbylo by než šmírovací agenturu BIS, alespoň částečně přetvořit v něco smysluplnějšího a většího bratra tak šikanovat jinak. Dealování zbraní a pervitinu do multikulturně živějších oblastí německých měst spolu s občasnou samovolnou explozí transformátoru, vodárny nebo železničního mostu by sousedy mohlo přivést k dialogu taktéž.

Rozhodně by se dalo pokračovat, ale jako náhled co všechno by se dalo dokázat, kdybychom si nevolili nezodpovědné zbabělce, to snad stačí. Ale snad časem někdo asertivní a kreativní přijde a v Evropě tak konečně bude tak akorát živo.

 


02.10.2017 Drewid


Související články:


12345 (71x hodnoceno, průměr: 3,66 z 5)
4 661x přečteno

Reklama

D-FENS © 2017