Omluva paní JUDr. Monice Čírtkové - zpět na článek

Počet komentářů: 176

Přidat komentář
 1. Jen je škoda, že s tímto článkem zmizel i popis tragické rodinné události. V podobné situaci se teď zrovna nachází nejeden manžel, a popis oné tragédie by jim mohl mnohé do budoucna osvětlit, aby se stejné chyby nedopustili.

   1. Dik za link.

   2. Všimněte si, že 46 lidí dalo článku v průměru za 1. A přitom to je bullshit. Takhle se manipuluje. Vofce mu tleskaly. Dostal facku. Teď by potřebovaly zpytovat i ty vofce. Ale žádná tu zatím nezabékala. A to si představte, kolik omluv by měl ten felčar za některé další články zopakovat…

 2. Tady někdo dostal na Fejsbuku kartáč.

  1. Viděl bych to spíš na předžalobní výzvu. Ale je to jen dohad…

   1. To mě taky napadlo, ovšem přišlo by mi to hodně rychlé od vydání článku přes zjištění totožnosti protistrany až po doručení. Podle mě stačilo neformální bububu.

    1. To mě taky napadlo, ovšem přišlo by mi to hodně rychlé od vydání článku přes zjištění totožnosti protistrany až po doručení. Podle mě stačilo neformální bububu.
     Vzor předžalobní výzvy je připravený a jenom se vymění jméno. Pokud má příjemce datovou schránku, tak je to tam hned.

     1. Pozor!Další konspirátor!

   2. v aktuálně nepřístupné diskusi psala, že ju nějakej autor vůbec nezajímá

    otázka jenom je, jestli si toho všiml D-F sám a začal konat sám, načež ona šla okolo a rozjel se flejm (případně ju sám D-F upozornil, a dále totéž), nebo přesně v duchu toho že je jí autor někde, tak si sama šla stěžovat rovnou domovníkovi…

    1. Co si pamatuju, ta D-F napsal jako první, že autor šlápl vedle a taky zdůvodnil proč.

     1. napsal to jako první do diskuse, což nevyvrací, že by, čistě theoreticky, nešla zvonit na domovníka ještě dřív ona sama první :)

      i dyž teď tu psala, že se to prakticky událo bez její přítomnosti, tak tím se to asi dá celkem uzavřít

 3. Njn, holt lhát a osočovat lidi kvůli vlastní zhrzenosti se obvykle nevyplácí. A DF prostě není to samé, jako si vylejt srdíčko v hospodě.

  Každý člověk potřebuje nabrat životní zkušenosti. Udělat z chlapů zhrzený chudáky opravdu nikomu(ani jim, ani ženám)v ničem nepomůže.

  Snad si milý Challengere konečně zametete nad svým prahem.

  1. @shifty
   asi tak

 4. WTF? Copak se přihodilo? Zalekla se snad p.Čírtková možných následků publikování na Prostoru, zařadila zpátečku a zametá stopy? Její článeček byl mizerný a zbytečný. Challenger jej ale jenom použil jako odrazový můstek pro svoje (obvyklé) téma a taky jako předvolební plaidoyer. Nestačilo by prostě z Challengerova článku vyřadit zmínku o p. Čírkové? Stažení indikuje něco vážnějšího. Ale co udělá s Wayback Machine?

  1. U toho „článku“ na pravém prostoru paní Čírtkové je ale uvedeno, že autorem je redakce. A její jakoby „podpis“ je jen odkaz na její gesichtbuch.

   1. není tam neco ve smyslu, že redakca to spravuje?

 5. to challenger 1+

  tomu říkám čestná sebereflexe… hodně lidí nemá koule na to si přiznat chybu… natož se omluvit

 6. Jinak ten článek v kontextu a včetně diskuse byl dost kvalitní a plno lidí včetně Mrcasíka tam ztratilo svoje zajímavý poznámky který je stály čas a energii… přidávám se k návrhu úplně vyřadit nevhodný odkazy na doktorku Čírtkovou, tj. všechny… a publikovat znovu včetně diskuse

 7. Pan dochtor se moc rozvášnil a paní JUDr se nelíbil zřejmě tento odstavec kdy pan Dr. uhodil na paní Judr, že má část příjmů na základě falešných obvinění:

  „Je nesmírně symptomatické, že paní advokátka nezvolila jiný příklad. Třeba situaci, kdy zhrzená patologická matka falešně obviní otce ze znásilnění dítěte a provede jeho demolici skrze všehoschopný státní aparát a už preventivně vleze do postele jinému „padouchovi a nelidovi“. Pokud jste otcem dítěte do 9 let věku, je toto statistické riziko při rozvodu asi 25%, což paní Čírtková dobře ví, protože z těchto falešných obvinění jí mimo jiné plynou tučné zisky.

  1. no tak to záleží, pokud je možný z nějakejch soudních záznamů prokázat, že rozvodovou agendu dělá, tak jistě, je na místě ji v tom vymáchat

   pokud o to nikdy nezavadila, tak fakt čelendžr kobercovým náletem na všecky advokátky vybombardoval s vaničkou i dítě a dává smysl, že si sype popílek

   nicméně je fascinující i to, jak už sem mnohokrát viděl, že údajně PP přebírá bez dotázání takovejch kvant článků, a že ale přitom dycky uvede autora a všecko takovým způsobem, že to vypadá, že tam autor snad má nějakej profil; nikdy nikde neuvedou vodkaz a to, že článek je převzatej z tama a támdletama

   to jako PP tudle agendu takle dělá roky a roky, aniž by z nich někdo vysoudil kalhoty? aniž by to aspoň mediálně rozmazal, že to takle dělá a to jako neee? jestli pak to náhodou trochu nezasmrádá přesně tím, co naznačuje hackerjack, že tam všichni rádi sami píšou a dyž něco, tak se rozjede kolotoč s neoprávněným přebíráním :D resp. asi bude pravda někde mezi a máslo bude na obou stranách, takže to v zásadě prochází roky dál a dál všem zúčastněnejm

   1. to behemot :-)))

    asi tak… reklama zdarma nesmrdí… zásluhy jsou moje soudruzi… a průsery je potřeba na někoho hodit… komu to politicky nemyslí je mrtvej homolka

    1. ale tak u nejnovějších levičáků prej ani todle nefunguje, stěžoval si tudle mrcas, že abys byl Pan Čistej, tak musíš aktivně bránit všem Ach-Tak-Špatnejm webům v tom, aby tě byť i jenom citovali, natož přebírali :D prostě svět je v prdel obracen

     1. to behemot

      víš že to docela chápu?… typickej případ jsou parlamentni listy… než zavedli telefonní registrace tak jsem tam vedl soukromou flamewar celý roky… a jejich typický redakční/novinářský postup spočívá geniálně jen v obyčejné původní čistě novinařině… citují a přebírají kohokoliv, nic si nemyslí a nekomentují, dělají rozhovory s každým liberalistickým blbem a nechají ho dočista dočista vykecat a vyblít… no a výsledky jsou evidentní… každej se přesvědčí co je to za kretény… nemusíš je komentovat, stačí je nechat mluvit… ti chytřejší z progresivních dementů z toho serou ježky… tak jak píšeš :-)))))

 8. Dobré odpoledne. Jsem zde registrována pod svým historickým nickem, proto píšu pod ním.
  Vaši omluvu přijímám a nezlobím se, celou věc pokládám tímto za uzavřenou.

  Blog píšu na Facebooku, odtud si mé příspěvky a glosy přebírají některá média, mezi nimi i Pravý prostor. Já této praxi nebráním, protože jsem zastáncem volného šíření myšlenek, názorů a diskuse; nemám ani kontrolu nad tím, kde všude se mé texty objeví a moc to neřeším.
  Mé příspěvky jsou otevřené kritice a polemice, pod většinou z nich je zpřístupněna možnost komentovat.

  Pro diskutující bych chtěla dodat, že jsem se nedomáhala žádné omluvy ani satisfakce, nehrozila jsem žádnými žalobami ani jinými právními kroky. Nic takového není v kontaktu s gentlemany nutné :-)
  Jestli mi vyjde večer čas, napíšu třeba ještě nějaké poznámky k věci.

  1. A ještě bych chtěla uvést na pravou míru jednu věc: já se rozvodům a opatrovnickým řízení ve své praxi věnuji, ačkoliv to je jen část mé agendy. Zastupuji muže-otce i ženy-matky, dodržuji zákony a snažím se dosáhnout pro klienty co nejlepšího výsledku, ovšem nikoliv za použiti neseriózních, nezákonných nebo amorálních postupů.
   Rodinné právo je v tomto jiné než ostatní právní obory, protože některé spory nelze vyhrát, prohrávají v nich tak trochu všichni.
   O rodinném právu také na blog, nikoliv však z feministických pozic, to bylo skutečně nepochopení.

   1. „Vaši omluvu přijímám a nezlobím se, celou věc pokládám tímto za uzavřenou.“

    V této podivné polovirtuální realitě jsem něco podobného ještě neviděl. Uctivě smekám před dvěma dospělými lidmi, kteří se dokázali zachovat jako normální dospělí lidé.

  2. +1 :-)

  3. Aby si zdejší čtenáři mohli udělat obrázek, v jakém duchu asi píšu o rodinných záležitostech, vybrala jsem jeden odkaz na příspěvek psaný v lehkém tónu:

   https://www.facebook.com/monika.cirtkova.5/posts/pfbid02uUp7wdqYGU4T8aLTYkDxu5YSPRqjUBRZXe6cvo7rTtVGDxwsuBQ7kCvGqVMSMUMbl

Napsat komentář

D-FENS © 2017