Omluva paní JUDr. Monice Čírtkové - zpět na článek

Počet komentářů: 173

 1. „Můj článek byl majitelem webu stažen s mým souhlasem a nejedná se o cenzuru…“

  I autocenzura je pořád cenzura. V kontaktu s gentlemany(sic!) tu měl článek zůstat jako memento hned vedle omluvy.

  1. Myslim, ze to neni nutne. Aspon nemuze puvodni clanek nekdo vytrhnout z kontextu. Chyby delame kazdej, rovnej clovek se k nim zprima postavi a pokud je vec vyresena, ma se smest se stolu. A tak se stalo.

   Cenzura by to byvala byla, kdyby na pocatku DF ten clanek vubec nepustil a my se o jeho existenci vubec nedozvedeli. Klidne by se stalo, ze by Challenger o svem omylu nevedel a publikoval toto nekde jinde a dal. Takhle je to spravne.

   1. To neni chyba nebo mylka, ale zamerne lhani a vymysly.

 2. To Challenger: Nemám Vás rád, ale klobouk dolů, nutno Vám přiznat, že jen málokdo by měl koule na takovouto omluvu. Chtěl jsem Vám již do diskuze pod původním článkem napsat, že JUDr. Čírtková může být ledaským, ale feministkou jen stěží, pak jsem na to zapomněl a jsem rád, že by to bývalo bylo zbytečné.

 3. Bravo, tak jedna chlap.

  1. Chlap jedna tak, ze se do takove situace nedostane. To jednani z nej cini chlapa, ne lzi a pomluvy a nasledne omlouvani. Tak jednaj krivaci.

   1. Pšššt, už ho nechte.
    Nemělo se to stát, stalo se, omluva proběhla, já jsem mu to odpustila, a myslím, že se zase dlouho nic takového nestane.
    Tak to by ještě nebyl tak špatný výsledek, když se to tak vezme :-)

    1. V pohode :)

     1. to shifty:
      Advokáti často jedou na kompromis a počítají s tím dopředu.
      Není nutno drbat si hlavu nad jasným postojem, doktor to možná potřeboval slyšet syrový.
      Může být rád, že dotyčná je Dáma s velkým D.

      1. Asi tak :)

   2. Jasná páka. Chlap nikdy nedělá žádné chyby.

    1. Schválně lhát a očerňovat nejsou chyby. To je záměrný jednání s nějakým cílem. Chyby dělá každej.

     1. Nemyslím, že to byl osobní útok v prvoplánu.Vytáh to prostě z klobouku a nic si nezjišťoval.Vyléčen tímto asi podle mě nebude, ale dá si snad příště pozor, když bude psát jmenovitě.A už by se to nemuselo dál pitvat.

      1. Taknějak. Šlo o přirovnání války na UA a rozvodu… Nevnímal jsem to jako osobní útok na M. Čírtkovou.

       1. tím spíš nevidím důvod, proč to nenechat zveřejněný, v zásadě je problémová jedna věta, a ta tam byt jaksi nemusí, že :D

      2. Hele kluci buď diskutujte k věci a nebo se na to radši vyserte. O osobních útocích nikde nic nepíšu.

       Píšu o tom, že když někdo záměrně lže, fabuluje a vymýšlí si, nepusobí to na mě jako jednání normálního vyrovnanýho chlapa.

       1. No tak, když už jsme u toho, tak ta omluva měla bejt mnohem kratší a přímočařejší.Ale už je po.Díky Bohu.

       2. Mno tak tezko oznacit autora clanku ze kterych opakovane cisi jeho enormni frustrace zenami jako vyrovnaneho l, žáno

 4. Jestli sis vsiml, pitvaji to banderovsti hajlovaci a schvalovaci zabijeni Rusu vsude a za kazdou cenu, protoze jim autor mimochodem sahl na modlu rusobijstvi. O nejakou pani doktorku se tu nejedna ani nahodou.

  1. @Praetorian
   O nikolivěk, pitval to mj. maršál z Kramatorsku, vida v tom spiknutí a zbytečnou omluvu, neb rusofilové se přece nikdy nikomu za nic neomlouvají…
   Davaj časi i devočki, nado jebať paka tjoplaja…

  2. Slušnej matroš.

 5. Praetorian: To je mimo mojí rozlišovací schopnost.Druhá část smazazaného článku prošla durch hlavou.To mě vůbec nezajímá.Řeším jiné útoky.A pojímám to jinak než ty.

 6. Vidím to trochu jinak, než někteří ostatní, výsledkem mravně naplnění/ukojení diskutující.
  Kvůli některým zmínkám v úvodu zmizel článek s informacemi o nedobrém stavu zdejší společnosti v oblasti rodinného života v první části, s rozumným alternativním popisem aktuálních událostí ve druhé a s poučením ve třetí části.
  (Vyjdeme-li z navazující reakce z 22. 9. uvádějící předmět neshody a přijmeme-li ji jako pravdivou, bývalo stačilo upravit/upřesnit útržky v prvních čtyřech odstavcích z, bratru, čtyřiadvaceti a bylo by po ptákách. Běžně se aktualizuje. Ovšem zásah administrátora je v jeho působnosti, budiž, prihodilo sa.)

  1. O stavu společnosti těžko brát od někoho, kdo je selektivně postižen.To se na mě nezlob, ale uznej, že tohle už je dávno hraniční.Co je kolem nás přeci všichni víme.Nejsme slepý ani hluchý.Žádný novinky.Ale furt dokola to točit je úchylné.

   1. Furt dokola to točí a to úchylně – zcela správně – ONI. Dokud tomu tak bude, je třeba oponovat, připomínat, že to je jinak. A jak to teď „… všichni víme“ se ukáže po nejbližších volbách, byť jen místních.
    Na okraj selektivního postižení. Je možná být postižený, krypl, zdravotně oslabený. Ale to přeci neznamená, že produkci takového jedince je třeba zavrhnout jako celek. Že navic takový postup není trendy, je vedlejší. V tomto případě to je ovšem problém mimo mísu, si myslím.
    I zapomenutý kovid je třeba točit furt dokola. Byť i to je úchylné. Vy ty dva roky kurvení života společnosti a jejich neodstranitelné následky odepíšete, zapomenete? Třeba ano.
    Ale já ne.

    1. Ty to jedeš v generálu.Mně jde o člověka.To si asi nepokecáme.Ale nejsme Vepři.

 7. Drž píču, dostal jsi po čuni i s dfeensem tak jsi to honem smazal, sračko.

  1. Tak jsi se se opět po dlouhé době projevil?

 8. Ten článek byla snůška blábolů i bez osobních narážek, ale tahle omluva je moc pěkná. Klobouček. :-)

  1. asi tak :)

  2. Plus 1

 9. Wow, takže nebyl přinucen k omluvě, přesto byl článek z dfens smazán. Internet ale nezapomíná, článek je navěky dostupný zde: https://web.archive.org/web/20220919163746/https://dfens-cz.com/o-bidacich-hnusacich-zmetcich-hajzlech-a-sprostacich/

  Copak, paní Čírkové se nelíbilo být uváděna v článku kolaboranta s putlerem, který šíří putlerovu lež o nazi Ukrajině?

  1. Ovcoune, ty curaku, nechces se na to vysrat?

   MUDrc. to prehnal se svym misogynismem a slapl do hovna. Uznal to, vomluvil se, a ve svem pristim textu byl dokonce schopnej se vyjadrovat k veci bez ventilovani svejch mindraku. Ta advokatka to taky vzala celkem v klidu.

   Vo co jde tobe ty skutre (skurvenej trpasliku)? Potrebujes rozdmychavat nenavist mezi lidma? Vyser se na to!

   1. Postavila jsem se k tomu velice smířlivě, ale nechápu, když vydavatel i autor shodně vyjádří přání, že ten text tu nemá být, proč to komentátoři nejsou schopni respektovat.

    1. „komentátoři nejsou schopni respektovat.“

     Hodnota diskuzniho fora jako je tohle spociva v tom ze ucastnici se muzou vyjadrovat bez ohledu na konvence bez toho aby se museli nejak zasadne starat o to jestli slapnou svemu interlocutorovi na kuri voko. BEZ FILTRU (https://www.youtube.com/watch?v=GdF1BDFGR-M). V realnem svete, tete-a-tete by se lidi chovali uplne jinak a velice pravdepodobne by k nejake diskuzi nebo vymene ani nedoslo protoze maji mimobezne zivoty.

     Jsou lidi kteri to ne a ne pochopit a snazi se zatahovat skutecny svet do virtualniho a namisto aby diskutovali o konceptech a anonymbe stouraji do soukromi pripadne invokuji nebo demonizuji realne postavy.

     Bylo by dobre kdyby si lidi z tohodle incidentyu vzali priklad a respektovali anonymitu.

     1. to jacq 1+

      absolutní souhlas… ovšem po cca 27 letech na síti se zdá… že tyhle samozřejmosti jsou pro polovinu rozumbradů nepochopitelné… jejich konformní mozečky to nepoberou

    2. Sorry jako, nejde o Vás, ale to o toho putlerofila. Zrůdy jako on podporují kolaboraci s ruskem (po masakrech v Buče a v Izjumu zásadně malé r) a to prostě musím okomentit i vytáhnout URL z věčného archivu. On je zde terčem, ne Vy. Kdyby skutečně nechtěl, abyste byla terčem, nepsal by tu pasivně agresivní omluvu, jen to umocnil.

     1. to ovcoun

      ty bleješ kvalitní hlody… dementní masmédia ti platí rentu… nebo seš tak blbej sám od sebe a zadarmo… chlapče nešťastná, co z tebe bude

     2. Na masakru v Buci bylo nejzajimavejsi to jak mrtvoly zacaly vstavat pote co projelo auto co je filmovalo a jak uhybaly rukama aby je to auto neprejelo.

      Neni nicmene divu ze veris vsemu co ti medialnu mrdky naserou do hlavy. Viz tvoje vira ve virus potazmo COVID. I ex[ect that the true believer you are, you’re also grieving the descent to hell of one certain betty windsor.

       1. to ovcoun

        wiki je soukromý web… vědecky licencovaný je asi jako nedělní příloha Blesku pro modeláře… jeho smysl je inkasovat dotace a peníze z reklamy… takovej napohled sofistikovanější instagramovej blogísek

        řekni mamce ať tě zavede znovu na základku kam jsi chodil… a zeptej se paní učitelky co je to oné konsenzus… a vem si s sebou kabelu… třeba ti dá jabko a obrázek… a moc si na to nezvykej… má na starosti celou třídu… na blby jako ty čekají jinde

       2. K tomu konsenzu, není to tak dávno, co byla zeměkoule placatá. Podle konsenzu. Proto bych radši věděl, jaká je pravda bez ohledu na to, na čem se kdosi kdesi s kýmsi dohodli. No a ty hejbající se mrtvoly tak nějak prokazují, že pravda bude někde trochu jinde. Možná ale ukrajinci zaměstnali partu nekromantů?

        1. No nevím, už za starých Řeků byl konsensus, že Země je kulatá, prakticky jednoznačný a všeobecně uznávaný. To pro Vás není dost dávno?

         1. Za starých Řeků to nebyl konsenzus, nýbrž objektivní fakt založený na pozorováních nebeských těles.

       3. „Tohle je konsenzus, zvykej si.“

        My usual reaction to somebody using the imperative toward my person is „go fuck yourself, motherfucker“. Whether I get accustomed to something or not is my decision and my decision only. Get that into your head, and „go fuck yourself, motherfucker“ as per the foregoing.

        CONSENSUS? You mean, you and some other asshole agree that some bullshit is the truth? Don’t be fucking ridiculous. Try that on somebody who’s as much of an asshole as your asshole sefl, asshole.

   2. Víš co mi ty schizofrenickej czechglišovej zmrde můžeš? Jsi typický produkt antivax období dfensu, natáhli se sem antivax čůráci, ty dokonce ani nevěříš ve viry a pořád to tu cpeš, od tebe cokoli nebolí, kvič si jak krysa v mikrovlnce klidně, stejně podle vývoje schizofrenie jsi do roka v ústavu a do pěti let mrtvej. A to konstatuji na základě průzkumu tvých komentářů za více než rok tvého působení zde, google: site:dfens-cz.com „jacq“ a omezit čas na loněk. To jsi ještě věřil ve viry, copak se asi v hlavičce zhoršilo? ;)

    1. to ovcoun

     … řekl svědek kovydův… cůrák ovčí prdelka

     1. aha, zde se pořád jedou antivax sračky, bude to za chvíli rok, co vědec v Africe s hiv chytil kovid, nechal ho kvůli oslabené imunitě zmutovat a vznikla řádově méně smrtná varinta Omikron, takže už skoro rok nikdo kovid neřeší. Jen rusofilsky tady šoupou rády rakvemi, protože k tomu dostaly dlouhé noty a ačkoli to nefunguje, tak to zkouší s kovidem dokola.

      Konečně nechte kovid spát, kdokoli gramotný si může zjistit, co jste provedli. Od léta 2021 (jmenovitě ruský dfens) jste propagovali antivax šílenství, zmanipulovali stovky tisíc lidí z rizikových skupin k neočkování, jste plně zodpovědní za zbytečnou smrt tisíců lidí při 2021 podzimní vlně, což lze prokázat porovnáním úmrtí s proočkovanými a neproočkovanými zeměmi. Tak třeba Portugalsko, daleko od ruské propagandy, podzim 2021: 90+% proočkovanost 10 mrtvých denně. Česko: více než středně pod ruskou propagandou, 63 % proočkovanost, 100 mrtvých denně. Bulharsko: silně pod ruskou (antivax) propagandou, 30% proočkovanost, 250 až 300 mrtvých denně.

      Ale to bylo, jen málo lidí si to umí z veřejně dostupných stats spočítat, takže budeme dělat jako že jste nikoho nezavraždili, že válka Ruska proti ČR má jen dvě oběti ve Vrběticích a ne pár tisíc mrtvých zmanipulovaných antivaxery, budeme dělat jako nic a jdeme dál, ju?

      1. Koho by má tvrzení o zbytečné smrti tisíců Čechů v důsledku ruské antivax propagandy v rámci hybridní ruské války proti České republice zajímaly, doporučím porovnat:
       https://www.worldometers.info/coronavirus/country/czech-republic
       https://www.worldometers.info/coronavirus/country/portugal
       https://www.worldometers.info/coronavirus/country/bulgaria

       grafy „Daily New Deaths“ (od léta 2021 do ledna 2022) kdy převládl Omikron a je to už jiný příběh. Copak to má ČR a Bulharsko za peaky úmrtí, které Portugalsko nemá? To je vážení důsledek lží ruských zmrdů.

       1. Portugalsku došly testy na SARS-Cov-2…

        Možná je to překvapivé, a těžko to laik pochopí: Ale jakmile se v České republice přestalo masivně testovat na covid-19, tak začal prudce klesat počet případů…

       2. Ovcoune, ty mega-imbecile, to snad neni mozny! Ty porad jeste seres hovna o procentech, proockovanosti, poctu „cases“, a vsechny ty ostatni hovna?

        Celej svet vicemene pochopil ze COVID byl je HOAX jako PRASE vole pico vole. Vystrel z Krizniku Aurora if you will, ty patentovany mamrde. Zacatek technokraticke revoluce s cilem nastolit sanitarne-digitalni-woke dystopii.

        Prestan srat hovna.

        Neexistuje nic jak antivaxxer. To je vymysl takovejch zmrdu jako ty pro demonizovani lidi kteri preferuji zit zivot podle sveho bez toho aby jim nejaka kunda pichala do tela nejakou sracku.

        Fuck yourself off to a testing center, then get your boosters, and then patiently await your hopefully not too slow a demise, you fuckhead, you!

        1. jacq: Ty jsi z jakékoli diskuze automaticky vyřazen, během jediného roku na dfensu jsi se stal zastáncem mámení, že viry vůbec neexistují, pak je pro tebe všechno o kovidu, choleře a libovolných dalších prokazatelně nakažlivých nemocí lež.

         V roce 1849 John Snow poprvé navrhl, že cholera je nakažlivá nemoc. Jsi tedy uvažováním někde v 1/2 19. století, o čem se chceš bavit?

         1. cholera je bakteriální, chytrej jak rádio s rýmičkovejma pohádkama a přitom úplnej debil

         2. Ovcoune, pokud jsi mel pocit ze s tebou nekdo diskutuje vole, tak tvuj pocit byl mylnej. Posilal jsem to do hajzlu.

          Hope this clears it up.

         3. „viry vůbec neexistují“

          Co se tyce (ne)existence virusu, tak virusy NEEXISTUJI ve smyslu ve kterem jsou vydavany za pathogenicke partikly. Nejaky partikly existuji a viromrdi se v nich stouraji a pripisuji jim pathogenicity na zaklade SLEPE VIRY ze nemoci zpusobuji pathogeny. Jedna se o myslenkovy konstrukt, chybnou premisu. Circular reasoning based on a conclusion drawn beforehand. Crock of shit, colloquially speaking, if you will.

          Bakterie samozrejme nemoci NEZPUSOBUJI. Clovek jich ma v tele nekolik kilogramu a bez nich by nemohl zit. Jsou vsude. Bakterie jsou DUSLEDEK nemoci, jsou to cistici kteri poziraji decaying matter. To je jejich funkce v prirode.

          Co zpusobuje nemoci? Spousta veci a specificky to NEVIME.

          1. Co by tě přimělo znovu věřit na nakažlivé nemoci? Stačil by třeba pokus, kdy dali morčata do místnosti a přes ventilaci je propojili s oddělením tuberáků a ony se nakazili tuberou?

          2. „věřit na nakažlivé nemoci“

           Tovarish Ovcoun, vole, kurva do pici, vole. NEVERIM na nic vole. Nejsem verici. Jsem racionalni clovek ktery bere jako pravdive veci ktere lze dokazat, prokazat, corroborate, establish in some other way using RATIONAL fucking means.

           Takze na nakazlive nemoci zcela jiste VERIT nebudu. Pouziti skutecne vedeckych metod (ne tech blabolu kteryma mas vysranej mozek ty) ukazuje ze teorie nakazlivych nemoci a.k.a. germ theory je cul de sac vedy, kolosalni omyl. A je uplne jedno jestli v tuhle TEORII lidi VERI desitky nebo stovky let. Tmari jako ty taky stovky let verili ze blesk je hnev bozi vole nebo ze Zeme je stred Vesmiru vole a dokonce vole kurva Ovcoune upalovali lidi kteri si dovololi suggestovat neco jinyho vole, tmari vole Ovcoune vole.

       3. Ty jsi na Ovcouna ale fakt dost bojovnej, nechceš se přenickovat třeba na Tasmanskyho Certouna? Všechno je to ale jen o víře a pokud nechceš umřít na covid, je k tomu jediná zaručená cesta – nevěřit, že covid existuje. A pokud jde o statistiky, bez pravdivého rozboru příčin úmrtí jsou o ničem. Za covidu došlo jednak k mediálnímu vystresování obyvatelstva, kromě toho omezením práv a hygienickým terorem k uvržení řady lidí do izolace a mnohých do existenční nejistoty a nakonec k výraznému rozvratu a zkorumpování zdravotnictví. Takže si do těch statistik klidně doplň, že hlavní příčinou anomálií je lež.

        1. Dear Hupert, get this into your head once and for all a.k.a. put your empty skull around this – I don’t give a flying fuck about anything you say. You’re an inconsequential mongrel trying to piss on my leg. You wanna argue about bullshit, find yourself somebody who is at the same intellectually deficient level. You can have an imbecilic fight with them till the end of your days. Hope you’ve understood this correctly – yes, I’ve jist told you to fuck off. So remain fucked off as told. Merci d’avance.

        2. Aha, ty jsi nějak nepochopil, že moje reakce patřila Ovcounovi, ne tobě, že? Měl jsem možná napsat: „Coby Ovcoun jsi….“, možná by tak význam mého sdělení jednou doputoval v multilinguálním mozku až do patřičného překladiště. Pokud ne, mohl bys být vděčný, že tě udržuji v rytmu.

         1. Upřesňuji:
          Hupert 25.9.2022 9:45 – odpověď Ovcounovo
          Hupert 25.9.2022 12:44 – odpověď Jacqovi

         2. to hupert

          nedorozumění… stane se… taky jsem nepochopil a překvapilo mě když jsem četl ten tvůj koment… že by zrovna hupert hejtil jacqa spolu s ovcounem jako military kovidiáni proti nevěřícímu?… nu není tomu tak a jsem tomu rád

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017