O pištění soudce Baxy a souvisejících věcech - zpět na článek

Počet komentářů: 217

Přidat komentář
 1. Musím konstatogat, že kupodivu tak z 50% víceméně souhlasím.
  Ale je to dlouhé a roztěkané….

  1. Kdo má moc, má i právo.

   Inflace je v systému účetních/papírových/fiat peněz fíčura, nikoli bug. Přizpůsobte se. Pro začátek doporučuji „Černý obelisk“ od Remarqua.

  2. Dachsmeister: taky. Bohužel bláboly o Ukrajině dávají pochybovat i o tom, co se zdá být v souladu – jestli je ten zbytek podobně překroucený…

   Plus Behemotovské „chudák Fiala nemá podporu“ a „nemá šanci na zvolení“ sice působí (melo)dramaticky a příslušné pasáže šperkuje jak topící se jahoda reklamu na jogurt, ale zaprvé podpora celé pětidemolice je vyšší (byť nízká) a za druhé plakátové volební hysterčení „hlavně ne Babiš“ může poměr sil opět změnit.

   1. Podle volebních průzkumů má 5k a ANO+SPD zhruba stejně hlasů (5k půjde do voleb jako koalice, takže nemá cenu řešit, jestli ta či ona část má pod 5 procent)
    Během voleb Babiš zcela nepochybně povede svoji typickou „extrémní“ kampaň, kterou vyděsí část umírněnějšich nerozhodnutých voličů, kteří to s hrůzou v očích hodí prvnímu, kdo řekne, že s Babišem nepůjde. Babišovi nenahrává ani to, źe jedinej, s kým může sestavit vládu je SPD. Okamurovci jsou dost silný kafe pro většinu Čechů.
    Typický příklad budiž druhé kolo presidentských voleb. Pavel by nikdy nedostal 3 mio hlasů, kdyby proti němu nestál Babiš.
    Představa, že voliči 5k budou houfně přebíhat k Babišovi je nereálná. Obzvlášť, pokud bude Babiš i nadále cílit na voliče SPD a celou tu krajně levicovou nacionalistickou scénu jako v posledních letech.

    1. Co mi to jen připomíná? Třeba francouzské prezidentské volby, které měly být nudným soubojem dvou šedivých aparátčíků Chiraca a Jospina…
     A ejhle, Jean Marie Le Pen. Tak znepokojení spořádaní občané naklusali k volbám a volili „slabý kafe“. Jenom si zkouším představit, v čem by dnes situace Francouzů byla horší, než kdyby tehdy vyhrál.

    2. shane: nevím, kolik má Anofert, ale pětidemolice jsem nedávno četl dost tragických 17%.

     Ohledně průběhu voleb ale nejsme ve sporu.

  3. Souhlas, Dachmeister přesně. Volil jsem téměř vždy ODS jako živnostník ( před tím jednou Svobodné pana Macha ),
   nyní jsem důchodce.
   Přežil jsem přidání ( ne tedy okradení ) o tři kila takže za rok cca 3500,-Kč a přesně o tolik mně obrali na dvojnásobné dani z nemovitosti. Byt mám za své několikrát zdaněné peníze + náklady na opravy. To je pro mne největší zklamání oproti slibu nezvyšovat daně. Navíc neustaly fíčury jako ohřev vody za 90 litrů pro důchodce ( náklady materiálu cca 30 000 ), příspěvky na kotle, TČ, prachy na elektro krámy pro podnikatele atd, atd. Pan Mach je v SPD a signalistu už volit nechci. Bureše teprve ne. Koho volit aby hlas nepropadl? Poraďte :O/

   1. Ono ani tak nejde o to propadnutí, ale mimoparlalentni alternativy jsou v nejlepším případě varianty parlamentních stran z Wishe, v horším případě jsou to ještě větší kreténi.

    1. Svobodní? Nevím no. Sám netuším koho.

     1. Svobodný byli vždycky divná parta. Na můj vkus moc velkej názorovej rozptyl. Něco jako Piráti. Někteří jsou celkem standardní levičáci a středolevičáci a jiní dost brutální ultralevice.

      1. Počkej, jako že svobodní jsou v názorech jenom levicový?

       1. Co se týče kulturních otázek (buzeranti-feministky-multikultury), tak jednoznačně ano.

        1. https://svobodni.cz/politicky-program/

         Kde to tam vidíš? To že někdo něco někde blábolí na sockách neberu.

        2. Není levicovost záležitost ekonomická?

         1. Ne. Ne jen chlebem živ je člověk :-)
          Stejně jako za bývalého bolševika neplatilo, že kdo je proti nim, je automaticky slušný člověk, tak ani dnes nestačí jenom chtít omezit moc státu.

       2. Ne, to se týká Pirátů.

   2. Takže ti nezbejvá než se na to vysrat, nebo holt zatnout zuby.

   3. bullshitoza:

    „Koho volit aby hlas nepropadl? Poraďte :O/“

    – – –

    A to si nedokážeš vybrat z celého spektra pětikoalice…?

    :O))

   4. @kohovolit
    já ve volbách do EU Svobodné.
    Akorát se zbavili Šichtařové kandidováním do Senátu, asi aby je nepřeskákaka, ta má slušné kozy po těch 5 nebokolika děckách a z 90% se s ní shodnu, tak bych ji kroužkoval…
    Podle toho kolik to hodí % se pak rozhodnu v krajských a parlamentních.
    Řekněme, že vyšlu signál.
    Kdyby vyslalo signál aspoň 8-10% dostavivších se voličů, musel by Fiala a spol hledat kompromisy v rozhazování z eráru obtížněji.

    1. Nechcela náhodou sama do místních voleb?

 2. Jen bych podotknul, že veškerá měnová politika našeho státu je již 30 let řízená z USA, včetně úrokové sazby a kurzu koruny.
  Takže na těch machinacích s korunou pravděpodobně vydělali američtí mezinárodní spekulanti, podobně jako si kdysi zahrál strýček Soros s kurzem libry.
  A rovněž celých 30 let od léčebné procedury doktora Václava „Greensteina“ Klause, který zařídil hyperinflaci a znehodnocení koruny vůči dolaru na úroveň rozvojové země, k nám ekonomickm potrubím tečou inflační splašky z USA a západní evropy.
  Díky tomu tu dřeme jak kokoti a máme čím dál větší hovno.
  Zatímco USA celých 30 let bohatly a rozjížděly jednu válku za druhou. A to právě diky nám a celému „východnímu bloku“ čítajícímu přes půl miliardy otroků, kteří dřeli na západní blahobyt a americké válečné dobrodružství.

  Jestli si někdo myslí, že singrova banda banksterů se základní úrokovou sazbou 7% je to nejhorší co nás mohlo potkat, tak podobná banda v Rusku pod Nabiullinovou zařídila základní úrokovou sazbu 16%, přičemž ještě donedávna to bylo 20%.
  Jistě chápete, že za takový úrok nikdo nebude nic investovat, protože by ho to přivedlo k bankrotu.
  Mezitím ovšem mezinárodní bankovní mafie zařizuje USA a západní evropě úrokovou sazbu 1-3% , před nedávnem to bylo dokonce pod 1% a dokonce i záporná úroková sazba !

  Tak tady máte ten celý nadnárodní bankovní parazitický systém jak na dlani. A je zcela zjevné jak to že surovinově nbohaté africeké země a východoevropské s vysoce kvalifikovanou pracovní silou 30 let chudnou, zatímco západní parazit 30 let nezřízeně bohatne.

  1. Proslýchalo se ten kurz 27Kč/Euro byl kvůli Kellnerovi. V té době kupoval O2 a měl to v eurech…

   1. Pak je třeba se taky zamyslet nad tím kdo Kellnera a celou tu bandu oligarchů řídí a úkoluje.

    Beztrestně rozkrást celé průmyslové celky a celé státní sektory jim nebylo dovoleno jen tak, kvůli jejich „modrým očím“.
    Tím se naopak stali něčími vazaly.

    1. Zrovna Kellnera nejspíš nikdo. Naopak, Kellner byl ten, co úkoloval. Stačí se podívat, jak se změnila politická orientace ČR potom, co si ho vzal čert. Jak venku, tak doma.

  2. @ kabrnak

   Tak časem bude globálně celý parazitický bankovní a finanční systém zcela zestátněn. Jiná možnost není.

   1. No zatím se to nepovedlo ani Putinovi.
    Nějak nevidím, kdo by se toho dokázal zhostit. To i nebožtík Ransdorf strkal nos do věcí nadnárodní bankovní mafie (ve Švýcarsku) a pár dní na to byl mrtvý. O Kennedym ani nemluvě.

    1. @ kabrnak

     Nepropadej defétismu. Je pouze potřeba používat zbraně svého nepřítele. A bejt svině.

     1. A jak pak jsi na tom ty, se 4. odbojem ?
      A čeho jsi konkrétně dosáhl ?

      Můj pesimizmus nevychází ani tak z pohledu na nepřítele, ale z pohledu na tu masu tupých vohnoutů, kdy se potácíme na hraně 3.světová a oni mají pořád ty svoje dovolené, auta, chlastačky, grilovačky,…

      Stačí se podívat na to co za zdegenerované vohnouty jsou zdejší „husákovy děti“ na Dfensu. totálně propadlé rozežranému konzumu, sedí si na těch svých nahrabaných prachách a majetcích a myslí si že jim se nic nemůže stát.
      Přitom už teď začali lidem sahat na důchody, brzy jim začnou sahat na úspory a pak i na jejich majetky, ve prospěch válečné mašinerie.

      Co s takovým zdegenerovaným materiálem ???
      Který vůbec netuší že jak z hlediska systému tak z hlediska vesmíru jsou jen odpadní biomasou která bude sešrotována v kafilerce.

      Možná tak ještě Dfens, Challenger a pár dalších opravdu tuší v jakých sračkách jsme a že máme malou šanci se z nich vyhrabat, a to jen pokud zabereme všichni a hned teď. COž nehrozí, protože jsou tu stále ty grilovačky, drahé rumíčky a vizoury, autíčka, baráčky…
      Holt o to všechno asi budou muset přijít, aby se probudili, ale pak už bude pozdě.

 3. Nu, umn(ý)ělecký textík jaxi nedokáže maskýrovat, že se autor pokouší použít Orwelovský byznysplán: demaskovat gaunery a napsat návod, jak kafilerizovat biologický odpad nasáčkovaný ve všech pilířkách veřejný moči.

  Tož návod bychom měli, teď ještě obstarat nějakou lůzu, co se chopí vidlí a ten hnůj ze zákonodárných i výkonných kanceláří vykydá na hromady pod okny, které tam sklopí sedláci, nedejbože ruku v ruce s farmáři a agrobaróny.

  A pokud se to povede, vítězná (j)elita reformace rychle obsadí vyčištěné zákopy a najedou do aktuálního módu, aby se jejich diaspory dostaly díky druhým, teda usilovnosti hodnototvorné části populace, „za vodu“ co nejrychleji a nejdál. Páč je samotné bolí hnáty už jen při zaslechnutí slova „práce“, proto mu v každé svojí větě usilovně vnucují nový, ni raz pratý, význam.

  Spirála evoluce za ±40 let opíše zase jeden kruh a dostane se nad výchozí bod.

  Zase bude nutná další deratizace, desinsekce a desinfekce veřejný správy, bo vývoj probíhá ve spirále a přechod na lepší vyšší sociální hladinu nastává skokovým výtlakem sociálního nasrání.

  Pokud v některých kruzích spirály dojde ke světovému válečnému měření pinďourů, neboť salónní zmrd nemá ve své DNA žádný závit vlastní porážky, může dojít k vynechání evolučního výtlaku sociálním nasráním. Zmrdi bojující o světovládu, o její zisk, uhájení, nebo naopak opravující rozrušení své moci, mají nadlouho plné hnáty pazourů se starostí o svoje poválečné impérium. Dezoláti jsou zpitomělí vítězstvím, nebo zaměstnáni a demotivování destrukcí svých existencí.
  Poražení rekonstrují civilizační trosky svých teritorií. Oni sami i ti, kteří pro jejich zájmy tvořili hodnoty a umírali, jsou početně i materiálně natolik decimováni, že naprosto nestíhají makat sami na sebe. Nejdřív aby udrželili alespoň základní předpoklady holého přežití, později aby obnovili svůj předválečný standard. Zmrdi jsou zcela pohlceni snahou o obnovu alespoň zbytků svých impérií, aby nemuseli sami do Kolbenky k ponku.
  Vítězové jsou v rauši a jedou na vlně válkou erektované ekonomické výkonnosti. Tvůrci hodnot nadšení vítězstvím a návalem materiálního blahobytu, který produkuje válkou atrofovaná ekonomika, zrychleně nahrazují případné válečné škody a současně zvyšují své životní standardy. Propagandisticky zmatení vítěznými zmrdy přehlíží procesy budování těžkých opevnění a bunkrů k zachování světovlády vítězných zmrdích (j)elit na věčné časy. Aby mohli svojí zmrdí vůli diktovat nejen poraženým, ale i svým válkou více postiženým spojencům.
  Evoluce pak opíše nejméně dva kruhy (80 let).

  Problém je, že dosud nenastal případ, že evoluce vložila zmrdům do rukou takové prostředky, které jim dovolují naložit celou civilizaci, k jejich překvapení i sami sebe, do nákladního výtahu mířícího hluboko přehluboko do minulosti, monoho evolučních pater zpátky. Mimo prudce radioaktivní civilizovaný prostor, daleko do divočiny a pustiny s velkou výzvou, jestli vůbec za takových podmínek dokáže homo sápiens přežít a znovu se vzchopit.

  Chci umřít ve víře, že potomci ještě dostanou pár šancí posouvat sociální evoluci o patro výš tlakem svého nasrání. Seniorní generace k tomu není dost početná a nemá dost sil, je na vládnoucích zmrdech závislá a bezbranná. Může být ale nápomocná svojí zkušeností, moudrostí a radou, což je na veřejnosti velmi patrné, ale nevyslyšené, protože masivně ostrakizované a cenzurované, Stejně jako realita evidentně odporující mocenské propagandě a zkušenosti seniorů. Zatím. Doufám, že se většina produktivních tvůrců společenských hodnot včas vymaní z té silové demagogie a manipulace, zaslechnou hlasy senorů, porovnají je s historií a realitou a vezmou věci veřejné do svých rukou stejně, jako již v historii mnohokrát.

  Ještě je čas, ale rychle ubývá. Stejně, jako pokrývači, padajícímu z mrakodrapu: „120. patro, dobrý; 90. patro, dobrý; 50. patro, furt dobrý;..“
  ………..

  1. @ Malej Jarda

   Nesmí tě brzdit strach ze smrti. Hele kámo, po smrti se ti nemůže nic stát. Nemůžeš být nemocnej, nemůže tě nic bolet, nikdo ti nemůže ublížit. Nemusíš platit dluhy, všechno můžeš mít v piči. Po smrti jsi absolutně vysmátej a ready.

   No a před smrtí je to analogický. Protože se nebojíš smrti, jelikož tě smrt nijak neohrožuje v mentální pohodě, tak máš v piči i všechno před smrtí. Děláš si co chceš, máš všechno v piči, fakuješ nějakej dementní systém a ničemu se nehodláš podrobovat. Vyjebáváš se všema systémovýma kundama, protože s tvou betonovou mentalitou nemůžou nic udělat.

   Máš je v piči a likviduješ je. Nemají čím tě ohrozit. Buď je zlikviduješ a seš i za života v pohodě. Nebo oni zabijí tebe, ale tobě to nevadí, protože ty je nepotřebuješ, po smrti budeš v pohodě a víš to. Oni potřebují tebe. Což jim samozřejmě neposkytneš. A v pohodě a nad věcí je systematicky fakuješ a likviduješ.

   Osho. Mahátmá Gándhí. Každej miliardář a systémová mrdka je bezcenný hovno proti síle mysli.

   1. taky se po smrti můžeš vyspat co hrdlo ráčí

    1. Zatím neprověřeno. Po smrti pravděpodobně nemusíš spát vůbec.

     1. ale mužeš ai (na)furt!

      1. Spaní je cajk. Probouzení je problém. To se málokomu podaří.

       1. To je autobiografie?

 4. Co jsou to ty „centra primární péče“ ?

  https://www.lidovky.cz/domov/zdravotnictvi-prevence-vlastimil-valek-ministerstvo-zdravotnictvi-prakticti-lekari.A240325_202601_ln_domov_lvar

  To je příprava na nějaký obrovský zdravotní tunel ? A nebo je bude jakási obdoba lékařských odvodových komisí pro válečné účely ?

  1. kaBrnak 28.3.2024 v 18:17
   „Co jsou to ty „centra primární péče“ ?“

   Vypadá to jako snaha zhuštěním a soustředěním nějak nahradit nedostatek praktiků,,,

   1. A nebo v horším případě „píchárny šmakulád“. Alias „centra dobré smrti“.

    Čili primární péče budou ty šmakulády od Pfizeru, a k sekundární péči, tedy ke skutečnému zdravotnictví jaké jsme tu donedávna měli, se prostý člověk nedostane.

    A nebo naprostá amerikanizace, kdy se prostému člověku dostane péče pouličního „paramedika“ v CPP, protože nemocnice budou jen pro vyvolené.

    1. Ty vole na nemocnice se vyser. Nemocnice je cesta k černýmu pytli. Vyvolení potřebujou pořádnou sodu na cestu do pekla. Všichni jste vysraní něco dělat. Žvásty ničemu nepomůžou, je potřeba dělat skutečný činy. Fakovat a jebat každýho liberálního zmrda při každý příležitosti, nečekat na pomoc, užít si to sám, nečekat na povolení, neohlížet se, potlačit strach a obavy, zkopat je do kuličky.

      1. Nastav dupu

       1. Seš retard a ničím to neokecáš. Tupý zideologizovaný jelito.

 5. Výborná analýza. Bohužel děsivá. Kolonii ČR vládne kromě západních páníčků také organizovaný zločin. A to v takové míře, že právní možnosti nápravy jsou již dávno vyčerpané. Vládne právo silnějšího, „právní stát“ rozhodně neexistuje a řešení je jedině komplexní změna režimu.

  To prakticky znamená v okamžiku změny kompletní výměna vrchnosti na všech vedoucích funkcích, tj. cca desítky tisíc lidí. Taky zamezení přesunů mezi teplými flíčky a utajení minulosti, zákaz výkonu povolání, zabavení majetku, zákaz působení ve státní sféře a politických funkcích. To by šlo. Měli se líp učit, ne? :-D))))

 6. Existuje kratší disclaimer, p.Challengere: pokud na vás udeří dvě neštastné šlapky z okresní kriminálky s žádostí o podání vysvětlení, co jste tímto textem myslel, tak odpovězte: „To byla metafora.“ Pokud nebou vědět, co to je, a ani nebudou mít za přítele na telefonu prof. marxistického politruka LLM z nejbližší okresní filozofické fakulty, který by jim to vysvětlil, tak jim můžete napovědět, že „je to hypotéza, ty ješte trestný nejsou.“ (no jo, v tom překvapení si člověk nevzpomene, že s policisty se nebavíme….)

  1. Hypotéza. Díky, to použiju hned po Velikonocách.

  2. Simtě disclaimery tohohle typu nefungujou ani ve školce na pískovišti.
   „Novotnej je čůrák!“
   „Cos to řek? Okamžitě to odvolej!“
   „Já myslel jinýho Novot…“
   >Prásk!<

 7. Teď jsem přečetl čelendžra, vostuda a má to brilantní až skvělý což co by hodnocení se u kacíře mého typu stane tak jednou až dvakrát za přestupný rok nebo tak leda jako čaroději 3. kategorie jednou za kvartál.
  https://www.youtube.com/watch?v=2ntVp0g4q28
  Tak byl s kouzly, protože ňoumálně bulvič nebil. 🤣 😋

Napsat komentář

D-FENS © 2017