Nová železná korona-opona

Featured Image

Poslední dobou mě zaujal dokument, který vyplodilo ministerstvo zahraničí společně s ministerstvem zdravotnictví a to je tzv. „cestovatelská mapa“, která by měla „usměrňovat“ cestování podle toho, co si vláda myslí o riziku čínské komunistické chřipky.

Nejdříve se podívejme na tzv. cestovatelskou mapu, kterou nám bolševici na ministerstvu zahraničí a ministerstvu zdravotnictví vyrobili. Ta dělí dle rizika nákazy státy na hodné a špatné. Špatné státy jsou všechny, které jsou mimo zónu EU. Hodné jsou všechny státy, které jsou v EU. Mapa rizik je prý postavena na datech z pochybné euroinstituce zvané Evropské centrum pro kontrolu nemocí (ECDC), kterou nikdo nevolil, nikdo o ní nic neví, za to je však plná odborníků.

Že mě to kurva pořád překvapuje.


Koronaarciďáblové jsou především Rusko a bývalé státy SSSR, dále státy bývalé Jugoslávie, které nevstoupily do EU a vůči EU si dovolují provozovat nezávislou politiku, státy Severní Afriky, které jižním státům EU konkurují v kvalitě turistických služeb, ale jsou mnohem levnější jako třeba Tunisko nebo Egypt. Data z Tuniska a Řecka se zas tak významně neliší vzhledem k pravděpodobnosti, že potkáte někoho se strašlivým virem, neboť prevalence aktivně nakažených je prakticky identická.

Dalším koronavirovým arciďáblem je samozřejmě Velká Británie, a to kvůli pomstě za Brexit, kterou nenávistně realizují marxistické euro-elity. Británie je pořád závislá na přeshraniční pracovní síle, a tak je potřeba migraci za prací pořádně znesnadnit a turisté tam taky nemají co dělat, když z jejich útraty v Británii EU nic nemá. Ačkoli v Irsku je situace výrazně podobná (Irsko je na tom dokonce výrazně hůře kvůli doposud neimunizované populaci) a Irsko a Británie mají zcela volné hranice, je značný a jinak neodůvodněný přístup k těmto dvěma zemím. Jaký je rozdíl? Irsko je členem EU, kdežto Británie nikoli.

Symptomatické je to, že Británie má na rozdíl od Čekoprasečáku skutečný systém testování a dost tvrdou koronabuzeraci, kterou naši koronazmrdi z MeSES od nich  ve valné většině okopírovali. Británie má skutečný přehled o situaci v zemi (a na rozdíl od takového Řecka to všem oznamuje, jak jí velí mezinárodní smlouvy), kdežto naši „odborníc“i z MeSES potřebují k výpočtu počtu nakažených Kulveitovy konstanty.

Dalším bonbónkem je, že v případě Velké Británie ovšem musíme počkat na to, až skončí fotbalové EURO 2020, neboť nejmenovaný plukovník a další provařené vepřové ksichty chtějí do Londýna na fotbal.

Teprve až plukovník a další vepřové hlavy přijedou z Londýnského fotbalového finále, pak se teprve situace rapidně zhorší a do Británie se zakáže cestovat, jak o tom vtipně promluvil náš ministr zdravotnictví, šumař ze Včelné. Čím konkrétně může přítomnost Čecha ve Velké Británii ovlivnit situaci v našem bordelistánu, šumař neupřesnil. No jsem velmi zvědavý, jak tohle budou všechoschopní marxističtí soudci z NSS za šumaře odůvodňovat v případě žaloby.

Zkrátka a dobře, z výčtu zemí, do kterých nám naše současné bolševicko-fašistické elity zakážou cestovat, nejsou vybírány podle nebezpečí šíření infekce, nýbrž dle politického klíče. Slovy Winstona Churchilla se nám tady zase zavírá železná opona. Sice to zatím ještě nejsou dráty, ale to v případě té předchozí železné opony zezačátku také nebyly. Prozatím máme telefonní aplikaci a covidový europass.

Kdybyste totiž náhodou chtěli cestovat, tak musí o vás mít naše parazitní politická chamraď přehled. Pokud si budete instalovat tuto aplikaci, což výrazně nedoporučuji (vytisknutý papír s testem platí také a je srozumitelné co na něm je), měli byste si především zajistit, aby byly vypnuté veškeré polohové služby a telefon přepnut na mód „letadlo“ bez zapnuté Wi-Fi a Bluetooth. Dále je potřeba, aby v telefonu nebyla žádná vaše simkarta, nebyla zaregistrována žádná vaše normální e-mailová adresa a telefon byl zcela anonymní, nejlépe mít nějaký starý telefon koupený po někom z bazaru. Při přechodu přes hranice až budete muset mít telefon zapnutý a nějakou dobu předtím, vypněte i svůj stávající telefon, neboť není vyloučeno, že aplikace hledá proximitu jiných zařízení a tuto proximitu může logovat státním koronaprasatům na server, odkud si fízlové snadno dovodí i vaše polohová data prostřednictvím dat z jiných zařízení. Abyste se jinak po návratu z vysněné dovolené nedivili, co všechno jste sami na sebe hygieně a fízlům nabonzovali a co všechno najednou obsahuje ustanovení „terms and conditions“, se kterými jste při instalaci aplikace implicitně souhlasili.

Každopádně, z původní myšlenky svobody cestování, pohybu zboží, služeb a pracovní síly, která byla hlavním hybatelem 77% souhlasu občanů se vstupem do EU, nám tak nezůstává vůbec nic. Na druhé straně, bolševická nabubřelost, nedemokratické rozhodování, neomarxismus všeho druhu, greténství a feministické sprosťáctví, masivní tisk nekrytých peněz, dotace jako podpora místním politickým mafiím přímo z rozpočtu EU výrazně hypertrofuje a pro tohle naši občané při referendu určitě nehlasovali.

Chtělo by to nové referendum, neboť podmínky starého referenda, za kterých hlasovalo obyvatelstvo pro vstup, se nyní zcela změnily, a tudíž se starým referendem už nedá argumentovat.

A nejhorší na celé této sprosté svévoli je, že selhávají prakticky veškeré ústavní pojistné mechanismy, které nám naše práva garantují. Zejména katastrofálně selhává justice, která rozhoduje pozdě a v podstatných věcech prakticky vždy ve prospěch státních koronaprasat a jejich nelegitimních nabubřelých opatření. Je to opravdu ostuda platit takové soudce z našich daní.

Naštěstí nyní koronachamraď couvla a pod tlakem nasraných tuniských turistů a cestovek, které hrozily, že budou chtít čtvrtmiliardové odškodnění, najednou v rozporu se zněním vládního nařízení tvrdí, že se prý jedná jen o „důrazné doporučení“.

Svá důrazná doporučení ať si naše vláda strčí do prdele. Jejich politické cíle nejsou moje politické cíle. Mám svoje práva. Už v minulosti vláda prokázala, že dokáže být „best in covid“ v každé směru. Ještě štěstí, že na tyhle sprosťáky a jejich lockdowny se normální lidé v minulosti vykašlali, protože pokud bychom měli jednat podle těch fanatických amatérů, co nám dělají koronapolitiku založenou na čirém alibismu, neúctě vůči občanským právům a pocitu vlastní výjimečnosti, měli bychom lockdown ještě teď a neměli přirozenou kolektivní imunitu.

Už jsme si mysleli, že se nad provařenými ksichty jako je Smejkal, Maďar, Prymula, Dušek nebo Flégr a dalšími konečně zavře voda. A ono ne. Soudruh Maďar by se měl spíš starat o to, aby ta jeho ostravská fakulta, které šéfuje, konečně získala aspoň českou akreditaci k výuce studentů, které nabral a ke kterým má právní závazky, a ne se srát do záležitostí a životů občanů této země, protože z odborného hlediska jim nemá co říct.

 


2. 7. 2021 Challenger

12345 (327x známkováno, průměr: 1,13 z 5)
10 918x přečteno
Updatováno: 2.7.2021 — 21:05

Reklama

D-FENS © 2017