Ministerstvo v boji na dezinformační frontě - zpět na článek

Počet komentářů: 240

 1. ke konci, víc a vic se objevuje myšlenka povinne vakcinace, vid Rak. a i Nemecko, pekne se to vali, mame za chvíli i tu a ty kecy od EU že očko nebude povinné, dale Eu pas se bude skracovat asi na 9 mesicu z 12, cvalem na posilnujici davku. Jsem očko, ale je to k zoufani co se děje. To si ani bolševik nedovolil ze meho mladi.

  1. Bolševik se koncem 50. let začal měnit v diktaturu. Je možné, že tohle taky časem poleví. Jenom nikdo neví, jak dlouho bude potřeba vydržet. Je taky možné, že mezitím přijde nějakej mimořádnej průser a celý to ustoupí do pozadí.

   1. Mr.Mr. 1.12.2021 v 7:47

    Koncem padesátých let míníte zhruba období 1957-1959?
    V mém vesmínu hitorici tvrdí, že to bylo o deset let dříve, asi takhle:
    Po pádu nacismu a skončení druhé světové války neobyčejně vzrostl vliv československých komunistů, které cíleně podporoval vůdce Sovětského svazu Stalin. Mnoho lidí v poválečné euforii uvěřilo jejich velkorysým slibům. Komunisté systematicky pracovali na oslabení demokracie s cílem zcela ovládnout stát a přebudovat jej po sovětském vzoru. To se jim v únoru 1948 skutečně podařilo. Svůj podíl na tom měla i nerozhodnost tehdejších demokratických politiků. Začalo dlouhých čtyřicet let komunistické diktatury. Nejtragičtějším obdobím byla především 50. léta 20. století.
    https://www.jsns.cz/lekce/15233-unor-1948-a-50-leta

    1. Proto jsi ty pico podal prihlasku do KSC aby ses zaradil mezi ty zmrdy skoro-soudruhu Ygnore ale voni te pro naprostou debilitu nevzali.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017