Milion totalitních chvilek - zpět na článek

Počet komentářů: 150

 1. Já myslím, že tohle už definoval Milouš Jakeš ve svém slavném projevu z Červeného Hrádku, který by se dal parafrázovat následovně: „no když my se do všeho občanům sereme, tak jsme jako taky za všechno vodpovědný…“
  To je bohužel odvrácená tvář totalitních zřízení. To, že chvilkaři volají ve svém principu po ještě větší totalitě, je jen ukazatelem jejich naprosté emoční nevyzrálosti a obyčejného lidského sprosťáctví.
  Na druhé straně, pořád mi vvrtá hlavou, proč se pravicově smýšlející lidé nemohou spojit k podobně viditelnému protestu.

  1. „Na druhé straně, pořád mi vvrtá hlavou, proč se pravicově smýšlející lidé nemohou spojit k podobně viditelnému protestu.“
   To je jednoduché vysvětlaní zde: https://dfens-cz.com/neuveritelne-pravice-se-spojila/
   „Přimět ke spolupráci pravicové strany je totiž asi zhruba stejně snadné jako přimět datla, hranostaje a kapra ke skupinovému sexu. Nemám nyní na mysli tu koalici proevropské levice kolem ODS, ale spolupráci stran založených na pravicových myšlenkách a nikoli pouze rétorice.
   Míra individualismu v pravicově orientovaných stranách je totiž tak vysoká, že spolehlivě vylučuje jakoukoli spolupráci s kýmkoli, občas i se spolustraníky.“

  2. Potíž je v tom Challengere, že „pravicově smýšlející lidé“ jsou většinou lidé s nadprůměrným příjmem, kteří na současné prohnilé společnosti dost profitují, a mají v ní zajištěný solidní blahobyt.
   Nemalá část z nich v 90. letech hodně vydělala na „pravicovém“ rozkrádání státu pod taktovkou komunistických papalášů, jejich dětí a trockistických disidentů.

   Čili jde o pravičáky salónní, nikoliv faktické. Ti si rozhodně ruce pálit nebudou a neudělají nic, co by ohrozilo jejich nasyslený blahobyt. Což je základní podmínka jakékoliv revoluční aktivity, ušpinit si ruce.

   Viz průměrný čtenář tohoto webu. V garáži zaparkovaných několik youngtimerů nebo jiných luxusních aut, v trezoru pictolky za půl míče minimálně. Ale neudělá nic, co by byť jen teoreticky ohrozilo jejich pohodlíčko, ačkoliv na to mají víc než nadbytek finančních prostředků a jiných možností.
   Ještě tak se jít pochlubit se svým autíčkem na nějakou spanilou jízdu co pořádá Dfens.

   Kolik z těch tisíců čtenářů podalo aspoň jednu žalobu nebo trestní oznámení na ty covidové psychopaty?
   Ani jeden. Přitom jich většina má svého osobního právníka, který by to podání dokázal vycizelovat líp, než nějaký samodomo aktivista, co si T.O. bastlí svépomocí.

   1. Ad poslední odstavec – já jsem svého advokáta vysloveně spamoval návrhy na to, co bych chtěl na coviďácích žalovat.

    Advokát se na ně vždy podíval a odepsal mi v tom duchu, že sice si za to klidně rád vezme ty peníze a podá to, leč má to 0% možnost na úspěch protože není možné podložit ta T.O. žádnými důkazy, které by obstály u soudu. Pachatelé vše dělají v dobré víře a zaštítěni oficiální „vědou“ typu Jan „trička STOP COVID by měla 12% efekt“ Kulveit.

    Jediné, co šlo, bylo napadat u správních soudů samotná nařízení, která nebyla podložená či nedávala smysl – a to sériově dělali naši hrdinové manželé Zahumenští a docent Koudelka.

   2. Ehm, označuji se za pravicově smýšlejícího, přestože disponuji, celoživotně, silně podprůměrným příjmem a nemám téměř žádný majetek. Živím se rukama a mé děti též. Přesto jsme všichni pravičáci, silně individualisticky, liberálně a asociálně založení. Restrikce nás silně poškodily, přesto nechceme dávky a vyšší daně a nesnášíme falešné rozdávané peníze a dluhy.

    1. h72:
     „…pravicov…liber…nechceme…nesnášíme…“
     – – –
     Che che che…!

     :OD

     1. A zde, milé děti, můžeme sledovat pokus o aplikaci Archimeděnkova zákona v praxi. Ovšem pouze v rovině řečí.

      1. Jan Mrcasik:
       Ale copak, „motorkáři“…?
       Nevím, co je „Archimeděnkov“ či „Archimeděnko“. Pouč…

       :O)

       1. To byl vtípek za minulého režimu. Zhruba:

        „Archimeděnkův zákon říká, že síla, kterou je soudruh nadnášen, je přímo úměrná počtu soudruhů jím potopených“.

        Zmiňuji jej proto, že už zase se snažíš úplně bezdůvodně ponižovat, tentokrát „h72“. Proč to máš zapotřebí? Máš za sebou slušnou profesní kariéru, nevypadáš jako druh frustráta ponižujícího všechny okolo jen kvůli své vlastní zakomplexovanosti.

        Tak povídej, jaká patologie tě k tomu žene?

        1. Jan Mrcasik:
         Pravda, poněkud ryju do h72.
         „Pravicově smýšlející“ a bez majetku, s mizerným příjmem. Nějak mi to nesedí.
         Že „liberálně založen…“ a k tomu něco nesnáší mi taky nepasuje k sobě.

         *
         Tzv. „pravicov…“ i s tím dalším komplementem opačného významu vznikl někde v 18 stol. a v současné době je natolik zastaralý, až je nepoužitelný.
         Od h72 mi vyzněl dost srandovně…

         :OD

        2. Za přesně tenhle vtípek, pronesený mým podnikovým kolegou při opravě TV u zákazníka doma, mu vykoledoval asi pětihodinový výslech na služebně StB v Uherském Hradišti.
         Jenom díky tomu, že kolega byl a dodnes je neobyčejně profesně zdatný, tak to v roce 1984, díky našemu vedoucímu s hodně dlouhými prsty ve Straně, co rozhodně nechtěl přijít o schopného chlapa, neskončilo jeho vyhazovem.
         Ten striktně požadovala StB, ale nakonec z toho byl jen celým půlrok zcela bez prémií a nějaké potíže měla i jeho paní. Plus samozřejmě automatické založení svazku, který jsem v té době už měl i já. Táhlo se to o dost déle, než jenom ten půlrok, kdy byl prakticky bez půlky výplaty a pravděpodobně někdo i sledoval, co dělá po práci. Vlastně ani nevěděl, na čem je, nervy jak struny, co se zítra zase stane, vzpomínal co kde řekl či udělal, jestli má/nemá napíchlý telefon, někdo se mu několikrát motal okolo chaty v Březnici, kam běžně nechodí ani houbaři. Zjišťovali si na podniku zpětně, jak a jestli si mohl vydělat na dvě auta – starší kombík 1202, kam se pohodlně vešlo i 5-6 velkých TV – a rodinného Fiata 125 1.6 z autobazaru.
         Oni na každého něco měli a když neměli, tak sehnali.

         1. servisdok:
          „… při opravě TV u zákazníka doma…“
          – – –
          Zákazník svině, no.
          Stačila neopatrnost a bylo. Třeba hanobení sovětského tisku – měl jsem to tehdá o fous, udávající na pár lidí zapomněl. Ve vláčcích jezdili, byla to přímo prac. náplň – hlavně v PO ráno směr Praha, otukávali študenty VŠ a tak.

          A je fakt, že když neměli, tak sehnali. Třeba poslali uniformovanýho, když mi někdo viděl pracovat s velkou rozbruškou – kde prej jsem jí sebral. Ona byla půjčená od příbuznýho, kterej jí měl nafasovanou na sebe od podniku a vozil si jí domů. Ta akce naštěstí nějak ustrnula. Později jsem zjistil, že prej měli moooc jiný práce, mimo jiné dokonce prý nějaké polit. orient. násilí.
          Taky jsem věděl, odkud bonzy na mě šly – jeden hodnej pan zahrádkář…

  1. No tak to už je vyšší třída. Je zajímavostí, že ta fotka, kde je údajně busta posprejovaná hákenkrojcem se nenačítá (narodíl od ostatních). Mrkl jsem tedy na internety a musim říct že jesti v tý modý barvě, kterou je ten obličej politej, někdo vidí hakenkrojc, tak má opravdu hodně fantasie. Novináří si udělali takový roschachův test a vyšlo jim že pan Hyde je antifa…

    1. Tak to máte recht, tohle už je pravdovej hakenkrojc.

     1. Tuhle svastiku ale namaloval pomatený žid, který buhvíproč má potřebu udržovat mýtus o tom, že stále existuje fašistické hnutí. Typický nácek totiž je poměrně hloupý, svastiku namalovat zvládne, už ale netuší, kdo byla Simone Veil. Svastiky od nácků naleznete na nádražích a dalších místech, kde se tyto podivná individua zdržují.

      Obrázek je 2 roky starý, nijak nesouvisí s aktuálními událostmi, to ale pisálkům z lžiDnes nijak nevadí. Ani se neobtěžují připsat letopočet do popisu obrázku.

      1. Fasisticke hnuti neni mytus. Je to zpusob ovladani cca pul miliardy lidi.

   1. Už jenom za tu drzost, kdy se ze mě náckové snaží udělat nácka, bych jim jednou odchod z tohoto světa pořádně zpestřil. Bylo by krajně nespravedlivé, kdyby jim soud nadělil jenom bunjee jumping s lanem kolem krku. Ty presstitutky musí jednou za svoje zločiny pořádně zaplatit. Hajzlové. Lažnovský byl proti nim hotovej amatér.

    1. * bungee

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017