Mädchen mit Hakenkreuz

Featured Image

Stojaté a páchnoucí vody Českého, Moravského a Slezkého státu rozčeřila nová „závažná“ kauza. V lidu českém vzkypěl hněv a pozvedl v šiku hlas proti zlu.

Ovšem nejásejte, celá revolta je opět jen leštěný prd, kdy buřtožrouti můžou poklidně hrozit televizním obrazovkám. Kaufland zaměstnal, jako pokladní, slepici se svastikou vykérovanou na ruce a naštěstí se našel bonzák, který se rozhodl ji hrdě čelit. No hrdě… Skrytě ji natočil a pak ji anonymě veřejně dehonestoval a naprášil. Pokrok ani PS-SNB nezapře.

Žijeme v zemi, kde člen STB – organizace, která přímo páchala zvěrstva jedné zrůdné odnože socialistické ideologie, je lůzou milován a volen do vlády a blbka, která pouze sympatizuje s druhou zrůdnou odnoží téhož, nesmí dělat ani v pokladní Kauflandu, je terčem veřejného lynče a lůza si na ní léčí mindráky z vlastní hovadnosti. Asi, že jedno jsou sračky jejich, germánský a to druhý sračky naše, slovanský? Ale né. Tuším, že ctěný proletariát prostě jen sere, že i takové hovado si dokáže udělat názor (i když dementní) zatímco jejich politický postoj je: „to se mě netýká“, „chleba levnější nebude“, „všeci kradnů“, „do toho nevidíme“ a „já mám svých starostí dost a na nějakou politiku kašlu.“ Z hory říp zdá se je vidět země zmrdstvím a pokrytectvím oplývající. A tak zatímco pranýřují blbku, která jen sympatizuje (ano, jen sympatizuje) s těmi, co vám týrali dědečka, tleskájí členovy sebranky, která vám týrala rodiče, potažmo možná i vás. Fakt to nikomu nepřijde divný? A fakt nikomu nepřijde divný, trestat blbku za kéru, ale nedistancovat se od zmrda Schulze, kterej nám vyhrožuje Werhmachtem, Entschuldigung, Bundeswehrem?

Paragraf §403 trestního zákoníku je v zemi, kde členové zločinecké organizace sedí ve vládě, pěkné svinstvo. A vlastně je to prostě jen svinstvo. Všude. Každý by měl mít právo na svůj názor, bez ohledu jak debilní ten názor je. Ale holt nácků je hrstka a jsou většinou tak blbí, že jsou neškodní. Tedy snadný terč na páchání dobra. Ale komouš je tady každej druhej a tak jde morálka stranou.

Po dívce s jointem došlo i na dívku s hakáčem. Bravo. Zpátky ni krok!


10.04.2017 Dědek

12345 (221x známkováno, průměr: 1,28 z 5)
13 883x přečteno
Updatováno: 30.4.2017 — 22:45

Reklama

D-FENS © 2017