Koronavirus false flag - zpět na článek

Počet komentářů: 103

 1. Tvl.
  Precetl jsem si prvnich par vet, vsechny lzi, pripadne picoviny.
  To jako vazne?
  Samozrejme ocekavam hodnoceni neco jako 1,1 nebo neco podobneho.
  Docela by me zajimalo, jestli to autor sepsal z blbosti, nebo za cizi penize.

  1. Autor je literárně neobratný a nudný, jinak má ale věcně úplnou pravdu. Já osobně žiju v tom samém světě jako on, Je to docela průser. Má Lojza nějakou pomocnou ruku? Světlo na konci tunelu? Lojza myslí, že lži, ale já su za první rok zruinovanej a ten rok druhej bude o dost horší, protože se stát rozhodl, že to bude ještě horší. My zkrachovalí máme cílovku rok 2024, ale nevíme co bude. Do té doby jen budeme přežívat. Pak se uvidí, Žijeme na dluh, díkyvládě, To, co umíme nejlíp, nemůžeme prodat.

   1. Ja jsem OSVC, obchodak. Uz pres rok neobchoduju. Takze o dopadech neco vim, ale o tom nemluvim.
    Mluvim o tech srackach, ze vlastne nic se nedeje, chripecka, rymicka, rousky skodi vic, jak samotnej vir a podobny sracky.
    To se mi fakt otevira kudla v kapse

    1. No vidite, a ja stale cekam na nejaky dukaz, ze rousky proti „pandemii“ funguji – ale takoveho se mi dosud nedostalo. Naopak, rekl bych, po roce noseni rousek muzeme sledovat, ze k nijakemu zlepseni „nakazenosti populace“ nedoslo. Ale pokud mate nejakou studii, ze kdyby lidi nenosili rousky, muzeme nade vsi pochybnost tvrdit, ze by situace byla horsi…? Sem s tim! :-)

     1. Že nebyla chřipka Vám divné nepřijde? Ony ty roušky totiž zabránily šíření i této choroby, takže fungují. A ta velká epidemie 1995/1996 a úmrtí na chřipku je taky blbost. Za ty dva roky zemřelo na chřipku 163 lidí (r.95 120 a r.96 43).

      1. Panek: zaprvé, vůbec nevíte, jestli „chřipka nebyla“, akorát máme místo toho chřipku čínskou a běžnou chřipku nikdo nesleduje. Zadruhé, covid už mělo cca 1.5-2 miliony lidí, jen naprostý kokot může za této situace tvrdit, že „roušky fungují“. Pomalu, ale jistě dochází lidi, kteří by to ještě mohli chytnout, takže jak začne teplo, chřipka skončí jako vždy. Už se „těším“, jak hlupci Vašeho mondayovského formátu budou vykládat, jak je to díky opatřením (která byla celou chřipkovou sezónu neúčinná a najednou se stanou účinnými) a jak nebýt jich, tak tady máme mnohem víc mrtvých (aniž by pro to existoval jakýkoliv důkaz, protože naopak zkušenosti čím dál tím více ukazují opak – tj. lidí, kteří se chrání a vše dodržují jsou nemocní, přestože dle sráčské propagandy o „funkčních opatřeních“ by být neměli).

       A v letech 95 a 96 nikdo neměl zájem počítat „mrtvé s chřipkou“ a „mrtvé na chřipku“ dohromady (což se týká všech let, netvrdím, že zrovna tehdy byla nějaká epidemie a je to fuk, takže to dohledávat nebudu). Nicméně oficiální data říkají 1500-2000 ročně standardně, co jsem viděl nějaký článek loni, kde srovnávali posledních tuším 15 nebo 20 let.

       1. Mýlíte se. Oficiální data říkají maximálně 600 u chřipky za rok. Takže pokud sečtu dva roky, protože zima je listopad-březen, tak maximum mohlo být 1200, ale to se nikdy nestalo. Pokud někdo tvrdí, že na chřipku v ČR umírají dle ofiko čísel tisíce ročně, tak lže a ty oficiální čísla nikdy neviděl. Já Vám to klidně můžu dohledat i s rozdělením na muže/ženy, ale zadarmo to dělat nebudu.
        A roušky fungují, stačí srovnat nárůsty nakažený, když se roušky ještě nepoužívaly. Nebo jasné případy z trasování jako akce s pozitivně testovaným bez roušek nebo s rouškama.

        1. Panek: máte pravdu s chřipkou, dohledal jsem zdrojový článek pro tabulky, ze kterých jsem čerpal – bohužel, to co jsem četl mělo „chřipka“ tam, kde je ve zdroji „chřipka a zápal plic“ (jednalo se o srovnání let 2009, 2014 a 2018). Trvám ovšem na tom, že tehdy se neřešilo, kolik lidí umřelo „s chřipkou“ tak, jako se dnes řeší mrtvý „s covidem“ a toto záměrné zkreslení (lež) přiznal sám Blatný, bylo to i tady celkem nedávno. Jinak se statistikami CSU umím pracovat výrazně lépe než Vy, takže v klidu, platit Vám za něco tak primitivního nebudu.

         Ad roušky, bohužel jak jsem psal výš, těžko platit za statistiky někomu, kdo s nimi vůbec neumí pracovat a dokonce ani nepozná, který sloupec je vyšší a který nižší. Nebo jste jen prachsprostý lhář. Počet pozitivních testů v ČR šel setrvale nahoru do 4.11. (15725), po poklesu v průběhu listopadu a prosince se před Vánoci a po novém roce trend obrátil a čísla vyletěla ještě výš (30.12. 17053, 6.1. 17751).

         Roušky na veřejnosti jsou od kdy? 1.9.?

         PS: jsem si samozřejmě dobře vědom toho, že čísla počtu nakažených jsou zkreslená počtem testů, tj. jsou manipulována také. Nicméně zavedení roušek nezabránilo vůbec ničemu, protože je nosíme už téměr půl roku a leda hovno, Panku. Kdyby skutečně fungovaly, čísla by šla dávno dolů, ale to se nestalo.

         1. Kdyby kdyby. Efekt roušek je potvrzen klinickými studiemi už za minulého tisíciletí. A to kdyby si roušky sundaly, že se to nezvrtne, tak to já tedy zkoušet nehodlám.

          Ostatně, chtěl bych vidět odpůrce roušek, jak argumentuje třeba na neonatologickém oddělení, že roušky škodí a je to s nimi horší.

          1. „Efekt roušek je potvrzen klinickými studiemi“ Leda hovno.

           1) Virony jsou násobně menší než částice proti, kterým obyčejná chirurgická nebo látková rouška může bránit, ta je efektivní proti bakteriím.
           2) Rouška nikterak nezabrání přenosu kapének skrz oční sliznici
           3) Klinické studie ohledně efektivity roušek proti koronaviru se značně rozcházejí v závěrech, viděl jsem některé, které hovoří o 90% účinnosti (což je s ohledem na to co píši výše blbost) až po ty co tvrdily, že efektivita je v jednotkách procent. Z toho nám minimálně plyne, že závěry jsou nekonkluzivní.

           Na neonatologickém oddělení, ale není účelem roušek chránit proti přenosu virů, jste demagog.

           Víte když je třeba v Africe Ebola proč ti doktoři jsou v haz-mat obleku a nepostávají tam jen tak v roušce? Protože roušky nejsou vnímány jako dostatečně efektivní nástroj k zabránění přenosu. Já neříkám, že se roušky nemají nosit, je to jediná byť možná neefektivní ochrana kterou je možné široce a rychle distribuovat. Tvrdit, ale že je to vhodný ochranný nástroj k boji s virovou infekcí je úplně mimo

          2. Vy jste demagog! Viry neletí v dechu samy, jsou unášeny v kapénce. Rouška prokazatelně zkracuje „dostřel“ kapének.
           Já nikde netvrdím, že rouška je dostatečný nástroj, ale zároveň jsem těžce proti tomu, že je lepší chodit bez roušky.
           A neonatologické oddělení, tak nás poučte, proč se tam ty roušky nosí, když ne kvůli přenosu mikroorganismů? Kvůli zápachu z úst? Nebo proč?

          3. Virus je přenášen jak v kapénkách tak v podobě aerosolu, což jsou částice ještě menší než kapénky. Viz. například zde:
           https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3372341/

           „Rouška prokazatelně zkracuje „dostřel“ kapének.“ Ano a dokonce do značné míry brání proti kapénkám, ale zdaleka ne tak dobře proti aerosolu. Příklady:
           https://www.nature.com/articles/s41591-020-0843-2
           https://msphere.asm.org/content/5/5/e00637-20

           Účinosti masek dle velikosti částic:
           https://smartairfilters.com/en/blog/comparison-mask-standards-rating-effectiveness/

           Na tom, že je lepší chodit s rouškou se shodneme, jak píšu, je to levný a snadno distribuovatelný nástroj, ale jak píše fatdwi – současná situace zcela jasně ukazuje, že roušky minimálně v zimních měsících neposkytují dostatečnou ochranu. Na základě zkušeností z minulého roku se bych také čekal, že ostatní faktory budou mít na vývoj přenosu viru podstatnější vliv než nošení/nenošení roušky. Ale třeba se mílím, to uvidíme.

           A laskavě nepřekrucujte co píši, nikdy jsem netvrdil, že účelem roušek není zabránění přenosu mikroorganismů. Nechci být hnidopich ale viry se do mikroorganismů nepočítají. Znovu, jak píši výše, pro účely medicíny mimo dobu pandemie je rouška naprosto dostačující nástroj, v momentě kdy se začneme bavit zdali je to dostatečný nástroj specificky pro účely boje s viry ta odpověď tak jednoznačná není.

          4. A normálně kecáte. Lékaři při ebole nemají hermetické oděvy, mají respirátory a brýle. A také byl pokus, aby všichni ve vesnici nosili roušky, proč asi?

          5. Panek
           17.2.2021 v 9:32

           Netušim, možná proto, že to sou eště nevzdělanější a panikářství zavostalí negři, než ty a jiní lempli tvýho ražení? Naposled co sem se díval, tak se hemoragický horečky nešířily vzduchem v žádné formě. Naštěstí. A zatím.

          6. Panek: koukám, že reakcí na usvědčení ze lži daty je u Vás přechod k demagogii a panice, to jsem fakt „nečekal“:-)

           Můžete ocitovat, z čeho v mém příspěvku vyplývá, že „roušky škodí a je to s nimi horší“? Nebo je to jen klasický sráčský diskusní faul?

          7. Provádíte zase řez ve vlákně. Vy jste totiž reagoval na mne! A t potom, co já reagoval na Barna. Ale těchto řezů jsem si u Vás všiml už předtím. A jsem přesvědčen, že to děláte schválně, abyste se rochňal v tom, že Vy máte pravdu, protože ten druhý lže. Přitom jste provedl cut.

          8. Panek: a něco k věci by nebylo? Lhal jste, je jedno komu. Nevím, co je „řez ve vlákně“, takže to ani nemůžu cíleně dělat. Cíleně ovšem reaguji na lži a bláboly. Místo odvádění pozornosti slovíčkařením byste se měl vyjádřit k Vaší lži, že „A roušky fungují, stačí srovnat nárůsty nakažený, když se roušky ještě nepoužívaly.“

           Já to srovnal, takže teď co?

           Ad citace: takže diskusní faul, jak jsem čekal. A hned od toho odvádíte pozornost dalším. Jste z toho nějakej rozhozenej, zdá se ;-)

          9. Řez ve vlákně je, že se vyříznete jednu větu/příspěvek, který totálně překroutíte.
           Od Vás to sedí.
           Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America (PNAS)
           Basic reproduction number community without masks > 2,8

          10. Panek: co jsem na Vaší větě “ Ony ty roušky totiž zabránily šíření i této choroby, takže fungují“ překroutil? Že jste pak funkčnost dokazoval nesmyslem jaksi není moje vina.

           Jinými slovy, snažíte se změnit téma hovoru na to, co já dle Vás údajně dělám, protože jako správnej sráč se samozřejmě nemůžete přiznat, že jste byl mimo. Navíc by Vám to bořilo víru, takže bude lepší pořádně zašlapat messengera, když jste narazil na message, který se Vám nelíbí.

          11. Proč myslíte, že já mluvím o překrucování v souvislosti s větou, kterou tu citujete v 11:51, když vy sám jste tu začal tvrdit, že já jsem napsal že VY jste napsal, že: „roušky škodí a je to s nimi horší“. Tohle jste vyplodil vy a začal jste to rozvíjet, tak tu ze sebe nedělejte kašpara. Váš cut je “ Ony ty roušky totiž zabránily šíření i této choroby, takže fungují“, ale já jasně reagoval na Vaše obvinění z fatdwi 17.2.2021 v 9:42!!
           Teče do bot, co? Tak měníte větu, co?

          12. Sráč Panek zůstane sráčem, jste se zřejmě rozhod mondaye plně nahradit, považujte úkol za splněný, gratuluji.

          13. Milý fatdwi, máte smůlu, tohle „forum“ nemá možnost editace a mazaní. Ale na druhou stranu i přes to podivné řazení to aspoň ukazuje datum a čas. Takže každý si může seřadit chronologicky, kdo tu začal koho napadat, osočovat a kdo jak začal překrusova. Takže Vaší mluvou: Když už tady v diskuzi jednou naserete do huby, tak už tam prostě nasráno mít budete. S čistým svědomím Vám přeji: Dobrou chuť! A teď si klidně běžte vylízat prdel.

          14. Můžete mi ocitovat příspěvek, kde JÁ tvrdím, že VY tvrdíte, že: „roušky škodí a je to s nimi horší“?

          15. Efekt roušek – teda spíš ústenek – býl prokázané, ale pro bakterie. U tech profi se udává „bakteriální filtrační účinnost“ 95% a víc.
           Platí to vopravdu pro viry sténě?

          16. vltava 17.2.2021 v 11:13

           Vy používáte jen ústenku? To je zásadní chyba! Nepřidáte-li nosénku, pak jste hnedle v perdélence.

       2. jen doplním … mzcr.cz – 7.2.2020 chřipková epidemie = 1896 na 100 tis = počet osob, kterým bylo tak zle, že si šli pro neschopenku
        „https://www.mzcr.cz/tiskove-centrum-mz/v-cr-pretrvava-plosna-chripkova-epidemie/“

       3. Jojo. Pod klasickou rouškou se vytvoří vlhké a teplé prostředí, které milujíi a ve kterém se množí všechny viry, bakterie a plísně.
        Nosit to na chvilku možná, ale furt ?
        https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4420971/

        1. Viry se množí mimo organismus?

         1. Covid to určitě dokáže, to je kouzelný virus, jak všichni (ne)vidíme.

      2. A zabránily temu vopravdu ty róšky?
       Dyš spomenu na minulý roky, tak sem nejaký nachlazení chytl néčasťéš doma vot děcek. Včíl ale děcka do škole nechodijó. Nemňelo teda věčí vliv uzavření škol?
       To je problém že ty vopatření só v jedné kupě takže těžko říct co zabralo a co né.

    2. Lojzo, u nás ve firmě bylo přímo covid pozitivních i s příznaky nachlazení nebo chřipky 5 lidí z cca 30. Tj 17% NEMOCNÝCH. To by měl podle dosavadní hysterie před firmou stát mrazák. Zůstávali dva tři týdny doma a cajk. Všechno lidi v produktivním věku, neobézní atd… Vlastně by celá firma měla být zavřená, ale nikam se nic nehlásilo. Ani tam nenosíme roušky, nic se přehnaně nedesinfikuje, žádná přehnaná opatření a rozestupy. Prostě normální provoz aniž by si kdokoli cokoli uvědomoval. Tohle vědět Blatný, tak se z toho posere.

     1. Takže budeme tvou firmu brát jako etalon nebo se mám podělit o své zkušenosti a prohlásit za normu je?
      Ztráta času…

      1. Tak možno sa nájde viacej „svedkov“, ktorý by dosvedčili identický či porovnateľný scenár v nejakej inej firme ako popisuje De_Bill.

       1. No vidis, a ja osobne znam cloveka, stredni vek, dela v lese, po vecerech meni gumy na autech, fyzicky zdatnej, ranou pesti by asi zabil kone…
        Nekde to chytil, lezel mesic v bezvedomi na kapackach, dalsich pul roku trvalo, nez zase mohl zacit menit gumy. Rikal, ze nemohl chodit, nezvedl pomalu ruku…
        A pak znam par lidi, co na to primo umreli.

        1. Že vám do toho skáču, ale po měsíci bez pohybu ti atrofuje svalstvo tak, že se bez pomoci ani nepodrbeš. To neni žádné specifikum covidu. To jen aby nebyla mejlka. Tělo funguje velmi ekonomicky a rozhodně nehodlá vyživovat svaly co nepoužívá.

        2. Asi je to nějakej slabší kus, protože ženský u nás ve firmě to daly s rýmičkou, citronem a čajem. A do toho musely prát a vařit.

        3. Hele a že někoho třeba zabil zápal plic nebo někdo měl brutální chřipku a 40 horečky, to si pamatuješ? To se prostě stává. Covid je blbej v tom, že je nakažlivější a nejspíš za určitejch okolností, který neznáme, i nebezpečnější. Ale že by před covidem nebylo to, že někoho občas něco sejmulo jako kráva? Jak říkám, v mým okolí(klepu to na zuby, na dřevo, na co chceš)to zatím nikoho nezabilo a kromě jedný známý to nikdo neměl ani nijak brutální. A známá je po 14 dnech jako rybička, ale tejden teda fakt trpěla, vše jí bolelo, nemohla se donutit na wc a tak. Rozhodně to nezlehčuju, je to zkurvený svinstvo, který nám sebere ty zbytečky svobody, co jsme doteď jakžtakž měli :(

         1. Mám zcela stejné zkušenosti ze svého okolí.

        4. Už sem to párkrát psal, znal sem dva lidi, co je sundalo velký černý BMW v protisměru, poté, co se lemplovodič neúspěšně pokusili vyhnout slepici, která mu najela z vedlejší. Zakázat lemplovodiče ve velkejch černejch báwech, zakázat slepice z vedlejší, zakázat všechno všudeéééé.

         Už seš spíš k politování, ani ne xmíchu.

      2. Za normu to prohlašovat nemusíš. Nicméně sděl své zkušenosti. Umřeli jste do jednoho? Až na tebe?

       1. DeBille, nechovej se jako debil.

        1. No tak jak je to s těmi vašimi zkušenostmi, ať si to upřesníme?

 2. „Žádná dostupná data z ČR zatím neukazují na žádný statisticky významný nárůst celkové úmrtnosti oproti jiným rokům.“
  To je taky dobrý. Jako že data ČSÚ a i data evidence obyvatel ukazují, že počet úmrtí sledovaný po týdnech vzrostl až o 50% proti dlouholetému průměru, to budeme ignorovat?

 3. „shrneme si základní fakta“… Ale jo, tady se to ujme. Je v tom i nwo.

 4. Už chápu, proč se zrg1 tak rozčiluje.
  Je to vytrvalý člověk.
  Ostatní to tu dávno zabalil, než by se rozčilovali.
  Přečetl jsem si spoustu článků o „konspiracích“, všechno,
  na co jste dosud nepřišli.
  Například Drewid:
  https://dfens-cz.com/konspirace/
  Samozřejmě, všichni tihle lidé dostanou hodnocení 3 až 5.
  Jste fakt magoři.
  Tímto se omlouvám zrgovi, protož jste opravdu magoři, magoři a magoři, Challenger a Defens s mírnou formou.
  Mrcasík a Urza s akutní a ti na diskusích také s akutní a ještě jsou navíc hloupí.
  Třeba tenhle článek Aliena je víceméně úplně totéž, co tu zrg1 poslal 23. září loňského roku.
  https://dfens-cz.com/sexmise-vs-koronavirus/
  Všechno tam je, falšování statisti, totalitní zájem šikanovat lidi.
  Neviní vládu, ale globální Elity.
  On tomu říká Soroš, já tomu říkám horních 10.000 a samozřejmě tam patří i Gates, Musk, Bezos atd.
  A víte,co je první komentář?
  shifty24.9.2020 v 1:06
  No nic moc. Genius se snažil exhibovat, nepovedlo se, můžeme jít určitě dál…

  Proč, ptám se, proč?
  Co to je shifty?
  Nějaký zasraný fízl, placený BISkou ?
  Vypadá to tak.

  1. aaa:
   Zrg1 je hloupý chemtard.
   Nebo ti přijde OK, že někdo věří na chemtrails…?

   Mrcasik je „motorkář“, z toho plyne vše ostatní.

   Urza je infantil, uživatel drog, úchyl.

   Shifty není placen žádnou tajnou službou. Je to plzeňský řezník.

   Co seš zač…?

   :OD

  2. Tady jsou všichni magoři, protože jsme kropení chemtrailsama.

   1. Hele, tak bacha…! Vy si klidně buďte magoři, ale já se proti tomu ohrazuji! Já jsem letadlo.

  3. To bude tim, že Dfens nikdy nebyl konspirační web. Sem se vodjakživa chodilo nadávat na to jak je svět ošklivej.
   A jestli se ti tu nelíbí, tak můžeš kdykoliv odejít. Nikdo tě nenutí nás oblažovat drobty své geniality, které navíc nejsme ani hodni.

  4. Shifty si jenom z magorů tvýho nebo zergovo typu dělá prdel a dělat si jí bude i nadále.

 5. Statistiky a pocity mne nezajímají, ALE jen v mém okolí dva mrtví, další je doma jako ležák… Prdel bych si z toho nedělal.

  1. miluna: mě zase nezajímá Vaše okolí a raději se podívám na statistiku. Nicméně prdel si z toho nedělám, protože opakem „neposrat se“ skutečně není humor.

  2. Je to o průniku množin.
   Můj bývalý soused (chodili jsme spolu na pivo) pořád sdílel odkazy, že covid, roušky, je blbost, že je to rýmička. Typický křikloun. Já se s ním nehádal, protože něco jiného je nechat se poslat do prdele od fatdwiho a něco jiného je osobně od kamaráda. No a teď je klid, už cca dva týdny nic nesdílí. Asi to bude proto, že mu na to umřela máma. Hlavně to teď má asi v rodině vyloženě na hovno, protože jeho teta (sestra zesnulé) je doktorka, které se s ním pod jeho příspěvky hádala už tenkrát.

   1. Panek:
    To je dáno typem člověka, ani nemusí jít o nějakou nemoc.
    Fatdwi je povoláním mediální křikloun, nevidí do žádných jiných skutečných oborů…

    1. To je jako s telefony apple vs. android. Já jednou dostal do držky (vopravdu mne zmlátil) od příznivce Nokie, protože jsem si dovolil říct, že Samsung je lepší. Tenkrát ještě chytré telefony nebyly.

     1. Panek:
      Zřejmě šlo o primitivního puberta bez znalosti čehokoliv, technického analfabeta…

      1. Popravdě byl to ten stejný soused, který teď přišel o mámu. A v pubertě jsme nebyli, ale zase jsme byli opilí.

       1. Panek:
        Takže primitiv.
        Mimochodem, pubert může být bez ohledu na numero, vyjadřující věk…

     2. Neříkej, žes dostal do držky jen jednou. Tak špatný to s dnešníma chlapama snad není.

   2. To vypadá že ten COVID de přednostně po téch co vo něm mluvijó škaredě. Takové trest za róhání.
    Jak je to možný, šak ten virus nemá uši, né?
    Néni to náhodó tak, že ten virus de po sténě všeckéch co nedodržujó vopravu účinný vopatření jako je respirátor + štít, a to akorát my si víc pamatujeme ty uřvaný popírače?

    1. Jo. Nejupříjemnější smích je smích škodolibý a není větší zadostiučinění než moct říct „Já jsem ti to říkal.“

  3. Jde o to, na co umřeli.

   1. Mr. Mr. :
    U nás je obeťou koronavíru aj sused, čo zomrel na infarkt. Do nemocnice ho nevzali, lebo nemal test na koronavírus, a pokiaľ ho otestovali, zomrel „v dôsledku koronavíru“ , hoci nebol nakazený.

    Ten koroňák zabíja aj nenakazených.

  4. Hm, z mého okolí mrtvý žádný. A prdel si z chřipky nedělám, ale není to nic, kvůli čemu bych dostával hysterické záchvaty pandemické psychózy.

   1. Tak mrtvejch je nějakých 16 000. Takže statisticky jeden mrtvej na 700 obyvatel ČR. Což znamená, že valná většina populace je ráda když zná někoho kdo zná někoho komu někdo umřel.
    Počet nakaženejch je jiný kafe, oficiálně to měla desetina republiky, reálně tak čtvrtina, možná i třetina, takže každej obyvatel to buď měl, mebo má někoho takovýho v rodině a blízkým okolí a v naprostý drtivý většině to byl mírnej nebo bezpříznakovej průběh. S takovou zkušeností už prostě lidi nikdo nepřesvědčí že je to Žlutá smrt.

    1. A to je ještě ten umřelej někdo člověk, u kterýho ta smrt není žádný velký překvapení. Když je někomu osmdesát a klempíruje, tak smrt prostě nikoho nezaskočí. To neni jako když si fit ctyřicátník a šlehne to s tebou ve sprše (exkolega).

 6. Udivuje mě jak jsou lidi dementní a překvapuje mě, že na ten hype dobrovolně nasedají i lidé tady na dfeensu. Dřív by se tady už vedli diskuze jak nasypat stávající garnitůře co nejvíc písku do soukolí a dneska vládní nařízení tu 90% lidí obhajuje.

  To jsme někde na Novinkách nebo co?

  Vážně si myslíte že 2.500.000.000.000,-Kč dluh je splatný ?
  Trocha matematiky, při úroku 6% což je běžnej úrok hypotéky to dělá: 150.000.000.000,-Kč, JEN ÚROK !!!

  To je podle vás splatitelné ? Ok, kdyby jsme nějakým kouzlem dokázali splácet 200 miliard ročně mínus 150 na úroky (takže na splácení dluhu budeme posílat 50 miliard ročně), budeme umořovat 2,5 biliardy -> 50 let !!!

  Padesát let !!!

  Problém je že si neuvědomujete, že rok 2030 je blíž než rok 2009. Kdyby jsme začli příští rok tak se můžeme bavit někdy o tom, že budeme na nule v roce 2072. To tady nebudeme vy ani já.

  Takže já se domnívám, že na těch drbech o tom, že budou zrušeny peníze a nahrazeny sociálním kreditem něco bude, protože jistá logika nesplatitelnosti stávajících dluhů a nutnosti měnové reformy bude v blízké budoucnosti nutná.

  Za další to tady psal zrg nebo kdo, že má být od roku 2030 zrušeno osobní vlastnictví… Když se podívám, kolik lidí chce volit piráty, nejvíc ti malí zazmrdovaní netáhla z neprůmyslových škol, kteří nechtějí pracovat, ale chtějí aby jim lítali pečení holubi do huby. Pak se objeví na novinkách článek o tom jak kamarádi pirátů z německa zakazují stavět rodinné domy.

  Spousta z vás v tom vidí socialismus, ale né v tom to není.

  Jaderné elektrárny nevypínají z ekologického hlediska, ale z bezpečnostního, protože je to příprava na to, až se to tu začne mydlit. Dobře mířená raketa do dukovan by mohla vyřadit půl evropy, což vám může nasekat problém ve vojenské logistice.

  Kdepak, celé je to tady příprava na nějakou kurva velkou párty a věřím zergovi, že se něco chystá. Však až bude na světě sedmina původního obyvatelstva, tak jaderný elektrárny nebudou potřeba, vystačí si se stávajícíma ekologickýma zdrojema el.energie. Tohle všechno se neděje jen tak. Sotva se prodlouží nouzový stav začně Hamáček bez důvodně mlít něco o tom že se obchody neotevřou ? EE to není kvůli korona virusu, ale jedná se o cílenou likvidaci. Někdo mu řekl, co má dělat, ale jak to má dělat mu už neřekl a tak hamáček jen řekne, že se obchody neotevřou, důvod neznámý a nelogický. To vykládejte někomu jinému.

  Pošleme tady dopisy a ty dopisy zmizí a nikdo neřekne půl slova… ani Ovčáček nepustí nic šťavnatého. Ne ne něco se děje, něco se připravuje o nás bez nás.

  1. SkReT:
   „… věřím zergovi, že se něco chystá…“
   – – –
   Tak určitě. Chemtrails, háárp.
   A velkými západoevropskými městy pochodovaly tisíce mimozemšťanů, protestujících tak proti utajování informací o UFO ze strany NASA, vlád a armád.

   Ničemu nerozumíš, seš bambula – viz ty tvoje kompresůrky na žalezničních vozech, které mají dle tebe zabránit nehodám…

   :O)))

   1. čau mrdko, vyjádříš se mi k tomuto videu nebo budeš dál brečet nad tím, že jsi kompresorky nevymyslel ty ?

    https://navratdoreality.cz/o-fous-466-12833.html

    1. SkReT:
     Milý primitive, opravdu jsem ty tvoje brzdové kompresůrky nikdy nevymýšlel, bo jsem věděl, že by k ničemu nebyly.
     A ano, odpovím k věci:
     Na to tvém videu projel cisternový vagon přejezdem, který asi nebyl ve výstraze. Zřejmě jde o přejezd zavíraný (i) manuální obsluhou.
     Vagon pravděpodobně po odstavení nebyl zajištěn a dal se do nežádoucího pohybu. ÚPLNĚ STEJNĚ BY SE DAL DO POHYBU I V PŘÍPADĚ, KDYBY MĚL TY TVOJE VYSNĚNÉ KOMPRESŮRKY A NĚKDO BY JE NECHAL DEAKTIVOVANÉ – TJ. DOŠLO BY K CHYBNÉ OBSLUZE, STEJNĚ JAKO V TOMTO PŘÍPADĚ NA VIDEU.

     Dokážeš mi odpovědět k věci…?

     .

     1. Prtimitivní je tvoje matka buzerante.
      Na nějakou manuální obsluhu ti seru. Nikde jsem nepsal, že se kompéresor deaktivuje na 100%. Psal jsem několikrát, že čím rychleji by vagon jel tím víc vzduchu by kompresorek vytvářel. Při posunu by se zapnul bypas, který by nikdy neměl trubku jak hovado, ale příslušného rozměru a tak při určité rychlosti by vzduch nestíhal utéct a začal by přibrzďovat. Takže když by ujel tak by nikdy neujížděl velkou rychlostí. Psal jsem to několikrát, ale ty jseš prostě zaseklej dement v prehistorii.

      Stejně to nemá cenu, železnice už je překonaná mrdka a vůbec přeprava a řazení vlaků z dob císaře pána je neefektivní mrhání časem.

      Fakt čumím jak andy může každej den promrdat svůj život 12ti hodinovejma směnama mrdáním se lokomotivou která pamatuje ještě křižíka rychlostí 40kmh. Mě to úplně vytáčí. A ještě tlačítko bělosti připojené na klakson od auta, piča to jo, bych to kurva vyrval a hodil po nejbližším depu který bych míjel.

      1. SkReT:
       „…Při posunu by se zapnul bypas, který by nikdy neměl trubku jak hovado, ale příslušného rozměru a tak při určité rychlosti by vzduch nestíhal utéct a začal by přibrzďovat. Takže když by ujel tak by nikdy neujížděl velkou rychlostí. …“
       – – –
       Aha, takže bys stejně nemohl spouštět, protože by ti vozy nedobíhaly kam by měly, ale ten tvůj prdlej kompresůrek by je zastavil třeba hned kus za svážným pahrbkem.
       Zkrátka jsi opět ukázal, že o tom nemáš páru.

       Jsi primitiv…

       :OD

       1. Primitv jsi ty když nechápeš že by vagonek při posunu jel, ale jel pomalu. už neívm jk ti to vysvětlit, jsi prostě retard.

        1. SkReT:
         Tobě ale nedošlo, že když ten vůz budeš brzdit, nedoběhne tam, kam by měl. Ale to je tím, že ses nikdy o tuhle problematiku nezajímal, nevíš, jak se co dělá v praxi a jak vypadá provoz v seřazovacích stanicích.
         Podle tvých představ dojede vozidlo v klesání na stejnou vzdálenost, bez ohledu na to, zda bude brzěno či nikoliv…?

         :OD

         1. To nemá cenu :-)

          Prostě vagónky žádný kompresůrky neměly, nemají a mít nebudou.

  2. Ale režim se pořád posouvá. Udělat i z nejzarytějších odpůrců užitečné idioty, aniž by si toho všimli, je opravdu umění.

   1. drž píču

  3. SkReT :

   „Udivuje mě jak jsou lidi dementní a překvapuje mě, že na ten hype dobrovolně nasedají i lidé tady na dfeensu. Dřív by se tady už vedli diskuze jak nasypat stávající garnitůře co nejvíc písku do soukolí a dneska vládní nařízení tu 90% lidí obhajuje.“

   – chodil som sem pred niekoľkými rokmi, a bolo to tu super. Prišiel som sem po pár rokoch, a je to tu ako na straníckej schôdzi vládnych strán.
   Skoro sa bojim napísať, že nesúhlasím s gaunermi v parlamente (v slovakistáne, ale vy máte rovnakých, len sofistikovanejších grázlov). Ale tá všeobecná posratosť koronavírom je v úrovni celoštátnej štatistiky.
   Strašne sa snažím pochopiť, ako mohla civilizácia tak extremne zdebilnatieť. NECHÁPEM to, a sere ma to že nechápem.

   1. Mydlíte na slovensku ještě Barany ?

  4. SkReT :

   „Kdepak, celé je to tady příprava na nějakou kurva velkou párty a věřím zergovi, že se něco chystá.“

   – netreba čítať zerg-a, stačí ísť na web https://www.weforum.org/focus/the-great-reset , priamo k zdroju tých konšpiracií.
   Klaus Schwab, zakladateľ a výkonný predseda Svetového ekonomického fóra sa tam rád chváli, ako vylepšia Zemeguľu po covide.

   1. PIČO ALE JÁ NEČTU ŽÁDNÝ KONSPIRACE !!! Já si to myslím sám z dostupných informací, všechno to do sebe zapadá a navazuje na sebe. Nemusím číst žádný konspirační sračky.

  5. Víš SkReTe, že existuje kromě příručky Covid -The great reset, taky konkrétní příručka pro provádění a plánování dalších „pandémií“ a lockdownů až do roku 2028, takový „jízdní řád“ ?
   Tady je odkaz na video:
   https://otevrisvoumysl.cz/scenar-pandemie-spars-v-letech-2025-2028/

   1. nechce se mi to překládat.

  6. Ten dluh naštěstí není splatný (teď) a v zásadě je splatitelný, byť z velké části tím, že vzniknou nové dluhy.

   1. Což je nesmysl že ?

  7. SkReT 17.2.2021 v 12:23

   V zásadě uvažujete velice správně a dokážete sestavit náročný výpočet.
   Drobná trmácka je, že státní dluhopisy sazbou 6 % p.a. úročeny nejsou.

   https://www.kurzy.cz/cnb/ekonomika/vynos-dluhopisu-10r-cr/

   1. Otázka co je realná inflace a co vyhlašovaná.

    1. SkReT 18.2.2021 v 21:40

     Správně. Ovšem úrok, který platím věřiteli, není inflace.

     Co je to reálná inflace a jak se, mimo oblast pocitů, zjistí?

  8. Můžu vás ujistit, že hypotéka s 6% úrokem opravdu běžná není a pokud ji máte, buď jste finančně hodně zlobil, nebo vás banka nestydatě holí. Běžný roční úrok je teď někde kolem 1,8 %.

   1. No a co, jsou to prachy které ty nevyděláš.

  9. Máš za dva. Příklad pro školáky jsi zvládl. Za dva proto, že roční úrok je 50 mld. nikoliv 150 mld. a nesplatitelnost se neřídí tím, že jsi tolik nul v životě neviděl.
   Asi by ses měl podívat na žadatele o hypotéky, nemálo z nich má parametry daleko horší. Ukaž mi muflona s hypotékou, jehož celkové dluhy jsou 20% jeho majetku.
   A závěr je za pět. Tak jak pasák nenechá aby mu někdo mlátil šlapky tak se to tady mydlit rozhodně nebude.

   1. v tom tvým známkování se nevyznám, mám dohromady 3.4 ?

  10. _________________________________________________________________
   #################################################################
   #################################################################
   JAHAHAHHAHAHAAA

   TAKTO SE SMĚJU VÁM VŠEM TUPCŮM !!!!!

   17.2.2021 JSEM TU NĚCO NAPSAL
   A
   19.2.2021 SE NA TOM SHODLI NEJVĚTŠÍ EKONOMOVÉ
   a samozřejmě dodali, že se to má udělat přes podporu ekoterorismu.

   Dobrý ráno ovečky :)

   https://dumfinanci.cz/clanky/6144-predni-ekonomove-navrhuji-smazat-dluhy-ecb/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=8KQldP99yam-202102191056

 7. Kde jsou ta fakta?

 8. Koronabyznys se rozjíždí na plné obrátky. Přidal se i tradiční korporátně-fašistiský Svaz průmyslu a obchodu, kde od prvopočátku bolševičtí kádři razili praxi že na plebs musí být přísnost a hlavně žádné práva, jen povinnosti.
  Další overtonovo okno směrem k nepovinně povinné covid totalitě.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-stat-neni-spolehnuti-firmy-chteji-naockovat-milion-lidi-sonduji-nakup-vakcin-142629
  Teď už jen zbývá postavit pracovní COvid koncentráky po vzoru IGfarben.

 9. Zajímalo by mne porovnání úmrtnosti:
  – kardiovaskulární choroby 2020/2019
  – rakovina 2020/2019
  – počet zemřelých 2021/2020, případně 2022/2021 a 2022/2020
  Je ještě brzy na to dělat nějaké závěry, každopádně každý člověk jednou umře, což dokázal Karel Gott.

  1. „počet zemřelých 2021/2020“

   Nevím, jestli jsi teď byl měsíc v komatu, ale 2. února 2020 ČSÚ publikoval, že za rok 2020 zemřelo cca o 17 000 lidí víc než za rok 2019, což je nárůst 15%.

   https://www.czso.cz/csu/czso/v-roce-2020-zemrelo-pres-129-tisic-obyvatel-ceska

   1. Porovnávat to proti jednomu roku je imbecilita, přičemž třeba 2016, 2018 byla nadprůměrná špička v únoru, resp. březnu. Nějak se nepamatuju na koncentráky a kokotiny na držkách, ty jo?

    S ohledem na věk dožití narůstající nade všechny meze, tzn. ohromnej počet stále starších lidí, je každýmu myslícímu člověku zřejmý, že nakonec to musí hromadně pomřít. Nemůžeš žádným způsobem dokázat, že by ty lidi neumřeli i za jinejch okolností třeba ještě letos, maximálně příští rok, takže pokus hezkej, ale tady ti nkdo žádnou paniku žrát nebude.

    A každej trochu normální člověk, tzn. mimo bolševický prasata a jiný zrůdy, v životě neudělá takový svinstvo, aby si prodloužil život vo pár měsíců na úkor zničené budoucnosti svejch dětí, vnoučat a pravnoučat. Což se tady děje už kurva skoro ROK. Teda, co je snad eště horší, tím se to svinstvo a tunely na desítky miliard vomlouvají, aby se lidi ve starobincích a jinde nechávali stejně hromadně pomřít. Takový to dál, zato horší cestou, to už není ani k pláču ty vole.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017