Konspirace

Featured Image

Konspirace jsou fuj. Konspiracím věří jen kverulant podobný exotům jako D. D. Eisenhower mumlající cosi o vojensko-průmyslovém komplexu, či před novináři nestydatě hovořící JFK o jakýchsi tajných společnostech. Všichni přeci víme že všichni ti ilumináti, bohemian grove, skulls and bones, bilderberg, free masons, golden dawn a black hand jsou jen partou altruistů kteří pijí mátový čaj a brainstorimingují o různých zlepšovácích které by pomohli nám, obyčejným lidem.

Všechna tato uskupení rozhodně plánovitě neinfiltrují mocenské struktury, nerozrůstají se, nerozšiřují svůj vliv a nemají žádné globální agendy. Taktéž se nesnaží o nějaký shadow government, či deep state.

Caesara nezabil žádný deep state, ale nespokojení spolupracovníci, Valdštejn nebyl deep state a nepáchal finanční machinace na úkor císaře, Áda nebojoval proti deep state v noci dlouhých nožů, ani strýček Josif při velkých čistkách.

Kverulanti si však nedají pokoj a jelikož se nudí, mají mizerný život a nízké IQ, tvoří si další a další pohádky, jako třeba :

  1. JFK měl nehodu kvůli Executive order 11110 jelikož způsobil toto, no a to je velká lež. Ještě že to Johnson zrušil, ať nejsou zmatky. FED je tady totiž pro dobro amerických občanů a umí si tisknout vlastní papírky, takže mu konkurenční nemohly vadit. O moc tvořit světovou rezervní měnu mu vůbec nejde, je to spíš řehole než benefit.

  2. 9-11 se stal těma letadlama, všichni jsme to viděli tak o čem ještě diskutovat? Jo našly se po tom ohnivém pekle nepoškozené pasy pachatelů, ale co je na tom divného? Copak se vám ještě nestalo že jste v hromadě bordelu nenašli poklad? A jo, přijal se potom jakýsi Patriot Act, ale která vláda nemá pro tyhle případy v šuplíku nějaké to lejstro, no ne?

  3. Taky se ošklivě pomlouvaj manželé Clintonovic z podezřelých úmrtí osob vyskytujících se v jejich blízkosti. Ale tak, cesty boží jsou nevyzpytatelné a žádné důkazy nejsou. Vůbec lidi by si měli uvědomit kolik lidí Hillary a Billa znaj a ještě žijou.

  4. Taky že usáma nebyl usáma či že dokonce pracoval pro CIA a proto byl pohřbenej do moře. To je kec, halt byl tak toxicky zlý, že jeho zlobu bylo zapotřebí rozptýlit v indickém oceánu. A je jim to málo, prej byl SEALS Team co odkrouhli usámu sám odkrouhnut. Taky lež, halt válka je zlo.

  5. Las Vegas shooting – že prej střílelo víc střelců, to je kec. Paddock byl aktivní děda, nikdo mu nepomáhal.

  6. Že prej byl Epstein zavražděn. Že prej dozorci chrápali a nedali ho na suicide watch, nebo že to ani nebyl on. To je kec, Bill letěl lolitaexpressem jen 27x a je přeci hezké že muž v nejlepších letech předá své zkušenosti mladší generaci. Epstein byl prostě nešťastný chudák a tak spáchal sebevraždu. Škoda ho.

  7. COVID, že prej je umělej a roznesl ho deep state, když se na podzim 2019 ve wuhanu konaly mezinárodní vojenské hry. Dokonce je vypuštěnej proto, aby poškodil überkonspirátora trumpa, neboť se prsí šlapající ekonomikou a podle dalších konspiračních maniaků se blíží doba kdy si má došlápnout na neexistující deep state players. Což je jak víme hloupost. Žádný pan Q neexistuje, sice se o něm hodně žvaní a občas má i informace o skutečnostech které nastanou, ale to je vždy když toho člověk hodně napovídá tak se může i trefit. Každopádně virus je z netopýřího vývaru, číňani jsou prasata a státy si ničí ekonomiku zákazem vycházení, protože vás chrání vy blbouni ! Vždyť v Itálii to zabije skoro tisíc lidí denně. Což je obrovské číslo, neboť normálně v Itálii umře jen 1700 lidí denně. Určitě to není proto, aby se zakryl nezvratný ekonomický pád a pracovití bankéři se nehoupali na lampách. Vždyť makaj pro naše blaho ! Taky je blbost že se tím má ekonomicky vymazat nižší a střední třída, coby nekalá konkurence korporací, které budou znárodněny a v inflaci to zaplatí nemajetní otroci. To je blud nejvyššího kalibru, hraničící s rouháním !

Veškerá ta karanténní opatření jsou potřeba a rozhodně nejsou vařením žáby, ať si obyvatelstvo zvyká na nový NWO život. To je blbina. Tak lidi nebuďte naivní, nevěřte všemu, pusťte si televizi, nakupujte státní dluhopisy (zlato/stříbro je mrtvé, mrkněte na grafy, pravda nejde za tu cenu sehnat, ale co s tím doma) a noste roušky ! Čau !


29.03.2020 Drewid

12345 (203x známkováno, průměr: 2,56 z 5)
13 253x přečteno
Updatováno: 29.3.2020 — 21:42

Reklama

D-FENS © 2017