Konečné řešení – maření styku otců s dětmi

Featured Image

*S teroristy se nevyjednává.*

Výchozí stav záchranné akce: Terorista unesl vaše dítě a odmítá ho vydat – co budeme dělat?

V našem případě je tím teroristou matka vašeho dítěte a bývalá partnerka, která ho má před sebou jako štít.

Otec se chce o dítě starat, být s ním, vychovávat ho, platit na něj, ale matka v amoku vykřikuje „ otec se nestará, nekomunikuje, neplatí a já mu dítě dávat nebudu, ne ne ne, radši sebe i dítě zabiju, ale tátu mít nebude“.

Stát a všechny jeho instituce jindy kecají úplně do všeho, zasahují ve tři ráno komandy proti lidem, kteří někde něco řekli, napsali nebo jen šli chlastat do klubu, ale k této situaci se najednou vůbec nikdo nechce znát, natož ji řešit. To samé zbabělí politici a politické strany se tohoto problému netknou ani olověnou tyčí.

Přitom míra společenské škodlivosti maření styku dítěte s otcem je extrémní a negativní dopad na děti je nevratný. Stát by měl tedy naopak velice tvrdě, rychle a efektivně konat. Ale nekoná, naopak toto chování mnoha krkavčích psychopatických „matek“ kryje a podporuje.

Když něco se státem řeší matka proti otci, je zpravidla rozhodnuto do 14 dní a rozhodnutí vymáháno tvrdě.

Když otec, tak měsíce trvá vůbec zahájit řízení a roky domoci se nějakého méně špatného stavu než byl výchozí.

V ČR dnes a denně čelí statisíce mužů situaci, kdy jim bývalá partnerka odmítá nebo maří pravidelný styk s jejich dětmi. Tito muži jsou postaveni do situace, kdy na straně matky jsou stát a všechny jeho instituce i zákony a média, zatímco na jejich straně není nikdo a nic (jen teoreticky na papíře). Nakonec jim zbývá jediné zoufalé řešení, absolvovat dlouhé roky náročných, nákladných soudů, s nejistým výsledkem. Mimosoudní funkční prostředky ochrany práv otců zde zcela chybí (Ospod ani policie to v praxi bohužel fakt nejsou).

V současném režimu máme spoustu organizací hájících práva žen, také mnoho zákonů hájících práva žen, média hájící práva žen, taktéž stát a vláda hájí práva žen, prostě všichni hájí práva žen. Skrz to také všichni hájí práva matek. Počkat, to by nebylo přesné, protože práva slušných matek z úplných rodin nikdo moc nehájí.

Přesněji, všichni hájí práva matek samoživitelek, feministek a leseb.

Úplně se při tom ale zapomnělo na někoho, kdo by hájil práva otců. No a protože práva dětí má hájit všeobecně známá protirodinná organizace OSPOD, tak práva dětí také v praxi nikdo nehájí, zvláště pokud jde o styk s tátou.

Na neplatiče výživného tady máme donucovací prostředky a řeší se to nonstop jako svatý grál. To samé na případy tzv. domácího násilí, kterého se zásadně a vždy dopouštějí muži, i když se řev matek line na celý barák.

Podporuje se rozbíjení rodin na všech úrovních a všespásné výživné to pak přece všechno vyřeší, protože za vše může muž a otec. Dítě určitě potřebuje výživné, ale už nepotřebuje vlastního tátu. Tak to nepochybně.

Na každého, kdo porušuje zákony a nepatří do nějaké mafie, máme donucovací prostředky také. Na ženy, které odmítají plnit rozsudky soudů a předávat v soudně nařízených termínech děti otcům (natož bez rozsudku), tady ale najednou žádný donucovací a efektivní prostředek není. Proč?

V praxi pak dochází k absurdním situacím, kdy se žena vysměje jak otci, tak soudu, tak ospodu, tak přivolané Policii a prostě řekne „Ne, dítě otci nepředám“. Policie odjede, ospod uspořádá maximálně absurdní „mediační sezení“ s teroristou, ale dítě tátu a táta dítě prostě neuvidí. Taková situace se táhne dlouhé měsíce, často i roky, až už je to vlastně jedno, protože je dítě matkou proti otci poštvané, odcizené nebo dospělé.

V opačné situaci, pokud si otec vezme dítě k sobě a odmítne ho matce do narovnání stavu vrátit (rozsudek soudu, maření styku, týrání matkou či otčímem apod.), tak si můžete být jisti, že státem označen za teroristu a únosce bude, Policie velice tvrdě a rychle zakročí, a otec navždy ztratí právo na péči o dítě. Zajímavé, najednou to jde.

Výchozí stav teroristické praxe státu zní: Platit bejvalce výživné ano, ale vidět své dítě ne?

To ses, milý státe, ale trochu posral, ne?!

A on se někdo pořád diví, že spousta otců odmítá platit výživné bejvalkám, které nejen rozbily rodinu, často k tomu podváděly s jinými, ale ještě pak maří otci styk s dětmi? Takže přitvrdíme v opatřeních proti zlým otcům, sebereme jim řidičáky (aby nemohli jezdit do práce nebo ji vykonávat), uděláme jim exekuce, pošleme je do vězení, to je naučí. Jo, to dětem strašně moc pomůže mít tátu kriminálníka v exekuci a ženám to přisune kupu prachů. No a ti, kteří platit chtějí a byli tak hloupí, že v době opatrovatelského/rozvodového soudu měli práci, těm napaříme vyšší výživné než jim zbývá na živobytí. Takže za chvíli taky skončí bez práce a platit nebudou.

Proč to jen tak moc připomíná opatření státu proti koronaviru? Stávající opatření vůbec nefungují, tak zavedeme ta samá opatření v ještě tvrdším provedení. A když opět nefungují, obviníme občany, že je nedodržují a proto musíme zavést ještě tvrdší opatření a odebrat jim občanská práva. Takhle dnešní režim řeší všechno.

Nejde to silou, půjde to ještě větší silou – my tomu občanovi pomůžeme, i kdybychom ho měli zabít i s dětmi.

Co takhle místo toho zkusit spíš začít z pozice státu řešit, aby se ty rodiny nerozpadaly. A když už se tak hrozná věc stane, tak aby ti otcové měli všechny důvody se o děti dále starat a ne znechuceně rezignovat na marný boj s nenávistným teroristou a státem?

NE, ti otcové vůbec neodmítají platit na své dítě nebo se starat o děti. Odmítají platit teroristům výpalné za to, že je postřelili mezi nohy a ještě mít problémy s tím, aby viděli pravidelně dítě. Většina otců své děti miluje, chtějí se o ně starat a chtějí na ně také dávat peníze. S čím mají tak trochu problém, je dávat prachy, když vědí, že nebudou použity na dítě a když to dítě nemůžou pravidelně vídat.

Tak tahle opravdu dál ne. Tato zvrácená femifašistická praxe se musí od základů změnit.

Práva dětí, matek a otců se musí dostat do rovnováhy. Nemůže to být v poměru matka 99% a pak ti ostatní.

Mít mámu je důležité, ale mít tátu taky. Když už se rozpadla rodina, je to pro děti dostatečně těžké trauma, takže přidávat k tomu navíc absenci táty, je už hyenismus nejhoršího kalibru. Ženy se po konci vztahu dělí na matky, které se všemi prostředky snaží znemožnit styk dítěte s otcem a na ty, které se snaží dokopat otce, aby se s ním dítě občas vidělo. Bohužel, ta první skupina zásadně převažuje nad druhou.

Tak jako protičeské a protinárodní síly, i ty konzervativní a vlastenecké musí používat určité účinné prostředky, aby zavedly své cíle do praxe. V tomto případě Overtonovo okno. Pokud se vám cokoliv nelíbí, ale zatím nemáte praktickou sílu to změnit, tak nemlčte, ale šiřte o tom své myšlenky, vize a návrhy řešení k co největšímu počtu lidí a do co nejširšího prostoru. Technika Overtonovo okno totiž dokonale funguje a je na nás občany používána dnes a denně. Musíme ji používat také. Takto se ze zakázaného a nemyslitelného stává diskutované, z diskutovaného zastávané, ze zastávaného navrhované a z navrhovaného uzákoněné a zavedené do praxe. Nezdá se to, ale prosadí se tak časem do praxe hodně. Nejen špatného, ale i dobrého. Politiky a zákonodárce nesmíme přeceňovat, ne vždy jsou to svině nebo géniové. Někdy opravdu netuší, jak problémy řešit, dokud nedostanou návody, kterých se chytí jako svého programu. My si shrneme návrhy řešení, které by současný femifašistický protirodinný stav pomohly zmírnit nebo skutečně vyřešily, především ve prospěch dětí, otců a rodin.

Návrhy řešení si rozdělíme do dvou kategorií, Soft a Hard. Soft kategorie obsahuje řešení, které tak jako klasická medicína pouze mírní následky, ale samotnou příčinu problémů trvale neřeší. Kategorie Hard naopak řeší a odstraňuje příčiny problémů a tím i trvale řeší problémy samotné.

Kategorie Soft je tu především jako dočasné opatření, protože musíme být realisté v tom, co lze aktuálně prosadit. A je lepší pomoci otcům i dětem hned a tady, než čekat na dokonalá řešení někdy v budoucnu.

*Soft řešení

-Když žena maří styk otce s dítětem, nemá otec povinnost platit výživné nebo jen ve snížené výši

-Když žena maří styk otce s dítětem, nedostává vyplacené přídavky/dávky na dítě nebo je dostává ve snížené výši

-Když žena maří styk otce s dítětem, tak se jedná o trestný čin s určeným trestem pokuty či odnětí svobody

-Dát Policii zákonnou pravomoc vykonávat v praxi donucovacími prostředky rozsudek soudu ohledně předávek dětí druhému rodiči od rodiče s výhradní péčí

-Když rodič s dítětem ve výhradní péči prokazatelně opakovaně maří styk druhého rodiče s dítětem, tak je mu dítě automaticky ve zrychleném řízení soudně odebráno a svěřeno do výhradní péče druhého rodiče

-Matka má povinnost otci prokázat, že bylo výživné použito na potřeby dítěte (účtenky, faktury apod.) a otec má právo spolurozhodovat, na co budou jeho peníze pro dítě použity

-Zrušení institutu výživného ve všech podobách (výživné ve skutečnosti jen ničí a rozhádává rodiny, a na děti jde málokdy + ve vyšší výši často existenčně likviduje otce, v nižší výši nehraje pro matku významnou, ale jen šikanozní roli + slušní chlapi dají víc, když nemusí a nakládá se s nimi korektně, ti ostatní stejně nedají nic)

-Zavedení institutu dobrovolného měsíčního Kapesného pro děti od 7 let (peníze budete dávat přímo dítěti během styku s ním, ne bývalému partnerovi/čti: bejvalce nechce platit nikdo, svému dítěti dá peníze rád každý a děti se budou učit odmala hospodařit s penězi)

-Zásadní reforma institutu rozvodového vypořádání (doktrína: co jsi do manželství přinesl, to si odneseš + kdo co během manželství vybudoval nadpoloviční mírou úsilí a prostředků oproti druhému, to patří automaticky celé jemu se všemi právy)

-Střídavá péče nesmí být luxus pro vyvolené, ale STANDARD a týden v kuse u otce za měsíc zákonné minimum

-Zásadně zpřísnit posuzování stavu matek pro přidělení výhradní péče + narovnat pravidla i rozsudky 50:50 mezi matky a otce, aby ve spravedlivé míře dostávali do výhradní péče děti otcové, pokud jsou k tomu vhodnější než matky

-Zavést nový úřad pro řešení stížností a problémů otců s matkami mařícími jejich styk s dětmi, jehož rozhodnutí bude mít právo nahradit rozsudek soudu a bude vykonavatelné Policií, pokud soud pravomocně nerozhodne ve věci do 100 dnů (úřadů pro řešení problémů žen a matek už máme dost)

–pro pořádek dodávám, že není nikdy cílem brát dítěti matku nebo aby rodič s výhradní péčí neměl prostředky na uživení dítěte, ale aby se preventivními opatřeními a hrozícími sankcemi rizikové situaci efektivně předešlo

–ano a jistě, všechna navrhovaná opatření platí i pro nezdárné otce a zákony se pak definují obecně, ale protože je aktuálně min. 87% dětí svěřováno do výhradní péče matek a do péče dítě dostane jen oficiálně uznaný supertáta století, je tento problém vskutku bagatelní

*Hard řešení

-Zavedení měsíčního Nepodmíněného základního příjmu ve výši 1/2 minimální mzdy a přidělení státních bytů se smlouvou na dobu neurčitou pro úplné, sezdané rodiny s vlastními dětmi: plná výše NZP pro rodiče a 1/2 NZP na každé společné vlastní dítě manželů až do počtu 3 dětí do 18 let (při plošném zavedení NZP navrhuji zrušit všechny dávky, pracovní/sociální úřady, ospody a logicky není ani žádný důvod ponechávat výživné)

-Zrušit Ospody, Úřady práce a sociálky, jsou k ničemu, jen všem slušným občanům škodí

-Dítě dostává automaticky svěřené do péče se všemi náležitostmi ten rodič, který nerozbil rodinu: doktrína „Chceš rozbít rodinu, tak můžeš jít, ale bez dětí a bez peněz“ (samozřejmě, pokud má daný rodič adekvátní parametry na péči o dítě, což 99% otců samozřejmě má)

-Prorodinná politika státu na všech úrovních (finanční, bytové, daňové a zákonné motivace a benefity pro úplné, spořádané rodiny/matky z úplných rodin)

-Propagace Tradičních hodnot na všech úrovních (úplná rodina, celoživotní vztahy, vyšší porodnost pracujících občanů, vlastenectví atd.): pozor, aktuálně je oficiální státní propagandistická doktrína neomarxismus, feminismus, multikulturalismus, lbgt a každý režim má svou propagandu, jde jen o to, jaká to bude

-Zákaz propagace feminismu v ČR a zařazení feminismu mezi zločinné fašistické ideologie

-Právo uzavírat nevypověditelná manželství

-Právo uzavírat manželské smlouvy stojící nad ústavou a zákony

V závěru něco o obecně platných věcech ve všech rovinách problémů v ČR.

 

V současné době stále slyším, jak občané či muži nemají sílu a moc na to či ono. Není to pravda. Máme doma s ženami i od státu přesně tolik síly a moci, kolik jsme si jich vybojovali.

Nic více a nic méně. Stát ani ženské nám zadarmo žádnou svou moc nedají, musíme si ji vzít.

Za prvé, muži jsou silnější než ženy. Na tom se nic nezměnilo.

Za druhé, mužů je půlka národa, v našem případě miliony. Takže síla na prosazení čehokoliv je naprosto dostatečná. Všechno jde, když se chce. Ale jen sebelepším řečněním to asi nepůjde. Tím si ujasňujeme, co přesně chceme a na čem je širší shoda. A, jak už bylo řečeno, šíříme myšlenky, idee, vize a řešení mezi lidi.

Pak je na čase začít konat a vzít si to, co chceme. Tvrdě a nekompromisně.

Není naštvaný, všehoschopný dav chlapů, který to trvale vyžaduje, není politik, který si to dá do programu a po převzetí moci zavede do praxe. Takové své veřejné zástupce pak musíme loajálně podpořit – nikdy nebudou dokonalí a nikdy se s nimi na všem neshodnete, jde o to, aby hájili naše a národní zájmy. Když to platí, podpořte je bez ohledu na svůj světonázor a věci, kde se neshodnete. Hlavně už konečně proboha přestaňte podporovat ty samé kurvy dokola, co už 30 let. Co od kurev čekáte, že se změní? Kurva zůstane kurva, na státní i domácí úrovni. Kurvy se nemění, jen se vybarví.

Je jen na nás, jak se k nám budou ženy i stát chovat. Když podporujeme kurvy, vládnou mám kurvy a máme doma kurvy. Když podpoříme rozumné osobnosti a slušné ženské, změní se to. Když současnou praxi rozhádaností, tolerováním dekadentních hodnot a nejednotností připouštíme, tak ji tu máme. Je už úplně jedno, ve které oblasti si stát s právy občanů vytírá prdel. Musíme se to naučit efektivně řešit a obhájit si svá práva. Někdy to jde nenásilně, jindy ne. Kde selže slušnost a snaha o domluvu, nastupují logicky další prostředky. S kurvou ani s blbcem se po dobrém nedomluvíte a účel světí prostředky.

Stačí se na zvolených řešeních sjednotit a tvrdě požadovat jejich zavedení.

Sám žádný z nás nic nedokáže. Společně a jednotně chlapi dokážou cokoliv.

Přestaňme s teroristy vyjednávat, donuťme je se vzdát a začít se chovat tak, jak nám vyhovuje.

A hlavně, jak je to nejlepší pro naše děti, pro českou zem a pro český národ.

P.S.: Rád bych upozornil část mužů, kteří mají určitý syndrom popírat zjevné obecně platné skutečnosti pro uchování svých ideálů nebo je hodnotit pouze jako problémy jednotlivců či skupin, že každé svinstvo státu v praxi funguje tak, že ti, na které ještě nedopadlo, na něj jen stojí frontu a jsou na řadě o trochu později.

A jejich mlčení, nečinnost či tichý souhlas znamená, že na ně časem dopadne tím brutálněji a v horší podobě.

A už nemusí zbýt nikdo, kdo by se jich zastal.

 


24.01.2021 Alien

12345 (147x známkováno, průměr: 2,85 z 5)
12 431x přečteno
Updatováno: 24.1.2021 — 22:05

Reklama

D-FENS © 2017