Jak se bojuje s pandemií - zpět na článek

Počet komentářů: 562

 1. Super. Jste šikulka. Dobrovolně kolaboro— éé, chci říci dobrovolně vlézt na testy a posrat Vánoce šedesáti rodinám. Prostě hrdina naší doby.

  Prosím Vás, trochu tápu, jaké jste zamýšlel vyznění článku.
  Že už na tu lež nebudete dále se systémem hrát?
  Anebo – bojím se domyslet – že zůstáváte pevný ve víře, příště se otestujete dobrovolně znovu a přejete si poctivě a solidárně, aby se hygiena polepšila a příště volali HNED rovnou těm 60 rodinám?

  1. Mno, taky mám podobné pocity.
   V článku jde krásně vidět všechno dokáže způsobit PCR test v případě, že se „v labině vypěstuje cosi z mrtvé obálky viru“, a podle tabulek se jedná o „pozitivní nález“, slovy Seznam Zpráv nám vznikl nový „bezpříznakový nakažený“, a posral 60 rodinám vánoce.

   Nechápu, že tuhle hru ještě někdo hraje.

  2. – moc pekný postreh :
   “ šikulka. Dobrovolně kolaboro— éé, chci říci dobrovolně vlézt na testy a posrat Vánoce šedesáti rodinám.“

   – trochu ma zarazilo, ako je ten pán zarazený tým kovidoterorom :
   „Toto je naše první setkání s pozitivním testem. “

   – Pozitívneho ANI NEVIDEL, ale dal sa napichať. Ale všetko je mi jasné z jeho slov : “ Karanténa se mě sice netýká (protože jsem očkovaný)“

   Pan je očkovaný a z toho dôvodu má vládou povolené roznášať vírus. A je viem, čo píšem : Pred štyrmi dňami som mal „vakcínovaného“ hosťa, a dva dni po tom som mal zvýšenú teplotu a následne mi testovali „chrípočku“ . A dnes sa liečim zo skoro neexistujúcej chrípočky. Pred rokmi som mal OBYČAJNÚ (rozumej -nesmrtiacu chrípku ) , a táto veru bola výrazne nepríjemnejšia. A to ma liečil lekár z pohotovostnej služby. Dnešných 37,5 stupna je sranda.

 2. Čet sem to do cca 1/3, dál to nešlo a asi to znám z vyprávění. Nevím co bylo cílem? Máme se smát nebo brečet? Pozitivní je že madam dává výpověď a „už nebude dělat jen tudle práci“. Otázka je jestli autor bude nadále chtít hrát hru nebo už mu to konečně…. Asi ne, že? Nebo?

  1. Taky sem jenom skákal dycky pár slov v odstavcu a nedalo se to, asi nám chce maximální možnou měrou sdělit, jak moc velká pyča vlastně je. Tak hodnotím plným počtem!

   Ale jenom houšť a ať se v tom ti čuráci uvaří až do hořkýho konce, ať si ryjou tím rypákem v zemi. Sami to umožnili, nechali to projít bez většího odporu, naordinovali to nejenom na sebe (dobře jim tak), ale i na cizí lidi, co s těma zmrďárnama nechcou mít nic společnýho. Z děcek jim tam dělají kuřbuřty desetkrát takový, než si dovolil minulej bolševik a s ohledem na to, co sou ty habaďůry za kravinu, což je veřejný tajemství (diskutuje se to jenom dva roky, už snad není třeba to furt kafemlejnkovat dokola), tak musí stovkám lidí jenom přes tu pasťákškolu drnčet ty debilfouny asi tak 24/7, pže to musí nějaký pizdozivity udělat pokaždý, při nějakejch těch pár stovkách lidí v baráku. To snad nemůže být ani dýl jak pár dní v kuse v provozu, toliko k tomu, jak stád zajistí vzdělání.

   Dyž je to baví, ať si na to hrajou a neotravujou slušný lidi, no né?

   1. Je otázkou, zdali si autor něco uvědomil. Ta madam na tlf. alspoň to, že ji todle nebaví. Můžeme doufat, že se jí rožlo v palici, ale moc tomu nedávám.

    1. Pani se nerozlo, podle ni byla vina na strane ovci, ze nedrzi stadni krok a na to ona nemela nervy.

     1. Třeba paní najde práci v soukromém sektoru, a pak se jí rozleží, že ta práce v teplíčku s pevnou pracovní dobou a úředními hodinami možná nebyla tak špatná, dokonce se mohla beztrestně chovat i k zákazníků jako píča, a že ty nervy tam nebyly zase tak špatné.

      1. Jojo, pozde si bude honit. Bycha.

       Holt misto zamestnani pozna praci.

 3. Jako… celou dobu cteni tohohle traktatu jsem si rikal: a vysrat se na nejaky testy na zacatku jste se nechteli?

  1. šak to tam napsal jasně, že je Novej Uvědomělej Soudruh a šel tam dobrovolně, protože tak se to dělá správně, ne?

   (to že je to celý kokotina tady těm lidem nemůžeš žádným způsobem vysvětlit, to nemá smysl, jsou to fanatičtí pámbíčkáři)

  2. Myslim, ze pred par desitkami let by autor psal do novin, jak doprovodil rodinu k vlaku. Byl tam vcas, vsichni oznaceni a ten pan s flintou na peronu na ne byl zlej. Takovej nevdek.

  3. vbl 3.1.2022 v 23:33

   Tak nějak.
   Motivace k absolvování testů před Vánoci je mi těžko pochopitelná.
   Pokud bych už chtěl být jist v rámci rodiny, pravděpodobně bych použil „samotest“.

   Na druhou stranu bych po zkušenostech s testovacím, rezervačním a registračním systémem v rámci rodiny (jen prastrýci vyplnila webové formuláře pečovatelka) nechal pověsit autory za gule do průvanu, jak se říkalo na střední škole.
   S testováním mám zkušenost, protože jsem byl v průběhu pandemie jednou vytrasován. Objednání na test bylo tristní zkušeností a fakt, že mi přišla SMS s negativním výsledkem PCR testu šest(!) hodin po odběru vzorku a zjevně se týkala někoho úplně jiného mi názor na autory a provozovatele systému potvrdil.

   1. Samotest je vám bez klinických příznaků tak akorát k falešné pozitivitě.

    1. Pokud vyjde pozitivni, je zapotrebi test opakovat. Toto plati, dokud nevyjde negativni. Nekdy je redundance docela vysoka.

 4. Vlastně ani člověk neví, co na to má říct.
  Dobře tak každému, kdo je po tolika letech ve zdejší zemi stále tak nechytrý, že provozuje kolaboraci se systémem.

 5. Není příliš podstatné, proč jste na ty testy šel, to je vaše věc a každý máme své důvody. Ale proč jste proboha tak urputně trval na tom, abys se někdo sral do života dalších šedesáti rodin? Co já vám do toho, jestli je někdo trasuje, testuje nebo jestli na ně kašle? Informaci od vás všichni měli a jen jejich věcí, jak s ní naložili. Nebo snad víte lépe než oni, jak se mají chovat?

  To je fakt na pár facek.

  1. Este lepsia otazka by bola, co sa to vlastne dnes este stale trasuje. A hlavne preco, ak uz mali vsetci, ktori o to mali zaujem, moznost chranit sa tou genialnou vakcinou (alebo troma).

 6. Autor systém otestoval, protože je představován jako trasovací. Pracným experimentem ověřil, že systém není trasovací, ale na draka. Autor je pravým pionýrem slepých uliček. Neboť právě on dokázal, že nakrmením tohoto systému trasování nevznikne.

  1. hopsson 4.1.2022 v 0:18

   Přesně.

 7. „Karanténa se mě sice netýká (protože jsem očkovaný), ale raději jsem opatrný. Ještě do auta mi volá pražské číslo. Chytrá karanténa, potřebujou mluvit s manželkou…“

  Je autor blby nebo navedeny? To jste si jeste nevsiml, ze to vase zapichani vam nepomaha ani na nakazeni, ani na sireni, ani na vazny prubeh, ani na smrt? Mel byste mlcet a stat ve fronte na 4. davku, abyste se rychleji dockal te seste, ta pry uz urcite pomuze…fakt vam nedochazi, ze jste uspesny frekventant kurzu poslusnosti ale lidem jste za vola, protoze to zerete tem, kdo vam uz leta lzou?

  Nebudete jeden z tech, co doted veri, ze predlonska opatreni jsou „jen na dva tydny“ aby se zplostila krivka?

  1. „To jste si jeste nevsiml, ze to vase zapichani vam nepomaha ani na nakazeni, ani na sireni,“

   – ešte som sa nerozprával s napichancom, ktorý by pripustil možnosť nákazy. Im ta ne-vakcína vyžrala mozog, a naliala tam sračky z TV.
   Mňa nakazil VAKCÍNOVANÝ kamarát pred 5 dňami, pred dvoma už som mal trochu teplotu – a CHRÍPOČKU po teste.
   Teraz sa bojím to kamarátovi oznámiť – zrútil by sa mu celý jeho hodnotový systém, jeho dôvera v ODBORNÍKOV, ku POLITIKOM, ku vrchnosti.

   VIERA je pre covidJehovistov viac, ako zdravie.

  2. Je to k neuvěření, ale někteří lidé jsou tak blbí, že i po dvou letech mečí pořád dokola ten nesmysl, jak musíme zavírat, testovat a nosit roušky, abychom neměli přeplněné ty nemocniceeMEEEEEE. Ale ještě jsem od nich neslyšela, do kdy to vlastně bude, to většinou buď změní téma, nebo začnou potit ty kraviny o nezodpovědných antivaxerech. Demence na třetí.

 8. https://www.thecentersquare.com/indiana/indiana-life-insurance-ceo-says-deaths-are-up-40-among-people-ages-18-64/article_71473b12-6b1e-11ec-8641-5b2c06725e2c.html

  Každopádně dopady tohodle bordelu budou asi ještě zajímavé, nejde mi ten horní link otevřít tak je to tu mrsklé v archivu -https://perma.cc/KBB7-W2F9

  The head of Indianapolis-based insurance company OneAmerica said the death rate is up a stunning 40% from pre-pandemic levels among working-age people.

  Něco k tomu i tady…

  https://rwmalonemd.substack.com/p/what-if-the-largest-experiment-on

  1. No 0ne 4.1.2022 v 0:28

   Hezké.
   Massive loss of life in (presumably) workers that have been forced to accept a toxic vaccine at higher frequency relative to the general population of Indiana.

   Já statistik nejsem, takže mi jistě něco uniklo, přesto si dovolím pro srovnání něco citovat:
   Praha 12:51, 2. února 2021: Podle statistiků se počty úmrtí začaly nad průměr předchozích pěti let pravidelně zvedat v první polovině září. Týdenní počty zemřelých vrcholily na přelomu října a listopadu, kdy ve 44. a 45. týdnu přesahovaly 4200 lidí, tedy dvojnásobek obvyklého počtu úmrtí v této části roku. Následující týdny počty mírně klesaly, avšak zůstávaly nadprůměrné. Ještě v 50. týdnu byly o 40 procent vyšší, než je v tomto týdnu běžné, a po zbytek roku se dále již nesnižovaly.
   https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-cesko-v-cesku-cr-cz-umrti-pocet-zemrelych-statistika-csu_2102021251_ako

   1. @ygorek zkuste i tohle, určitě se k té zprávě začnou objevovat další analýzy..

    https://roundingtheearth.substack.com/p/why-are-non-covid-deaths-at-historic

   2. @ygorek – a taky tohle:

    https://smis-lab.cz/2022/01/01/vakcinacni-voodoo

    „Jakmile začnete očkovat, chvíli poté nevysvětlitelně a divoce naroste mortalita neočkovaných. Statut očkovaného totiž vrchnost uděluje až 14 dnů po druhé dávce.“

    1. No 0ne 4.1.2022 v 7:55

     Zajímavé údaje. Ale pořád nevysvětlují 40% až 50% zvýšení počtu úmrtí v ČR v roce 2020, kdy no workers have been forced to accept a toxic vaccine at higher frequency relative to the general population of Czech repubic.

     1. Však tohle se týká jiné události, nechci tím nějak vysvětlit vaši citaci.

      Je tam i tento odkaz, jestli jste jej neprocházel –

      https://stevekirsch.substack.com/p/unprecedented-deaths-in-indiana-for

      Jen jednu perličku z toho –

      „Událost 12σ, ke které dochází jednou za 2,8e32 let. To je velmi vzácné. V podstatě nikdy. Vesmír je starý pouze 14 miliard let, což je 1,4e13. Jinými slovy, událost, která se stala, není statistickou „náhodou“. Způsobilo ji něco velmi velkého…“

      Statistik, který zešílel..???

   3. Je zajimave to prolozit datem (zari), kdy se v nemocnicich omezila elektivni pece (neakutni). Pak ty zvysene umrti zacnou davat smysl.

  2. Pokrytci.

   Když covidistická agitka tvrdila, že „za všechna nadúmrtí může COVID“, vztekali jste se že korelace není kauzalita – a právem.

   Ale teď sami tvrdíte, že „za všechna nadúmrtí může vakcína“?

   Pokrytci. Fuj. Nikdy vám nešlo o pravdu, jen o libovolně slabým, nelogickým a iracionálním tvrzením vyfutrovanou propagaci svých názorů.

   https://dfens-cz.com/sedm-smrtelnych-statistickych-hrichu/#statisticky-hrich-3

   1. Máte jiné vysvětlení pro slova toho pojištováka? Myslím, že v těch odkazech si kladou docela smysluplné otázky a snaží se i na základě studií vyargumentovat, co teda takovou zcela vyjímečnou událost mohlo způsobit…

    “We are seeing, right now, the highest death rates we have seen in the history of this business – not just at OneAmerica,” the company’s CEO Scott Davison said during an online news conference this week. “The data is consistent across every player in that business.”

    OneAmerica is a $100 billion insurance company that has had its headquarters in Indianapolis since 1877. The company has approximately 2,400 employees and sells life insurance, including group life insurance to employers in the state.

    Mr. Davison said the increase in deaths represents “huge, huge numbers,” and that’s it’s not elderly people who are dying, but “primarily working-age people 18 to 64” who are the employees of companies that have group life insurance plans through OneAmerica.

    “And what we saw just in third quarter, we’re seeing it continue into fourth quarter, is that death rates are up 40% over what they were pre-pandemic,” he said.

    “Just to give you an idea of how bad that is, a three-sigma or a one-in-200-year catastrophe would be 10% increase over pre-pandemic,” he said. “So 40% is just unheard of.”

    1. Přečtěte si ten odkaz. Ten chlap nemá NIC jiného, než zproifanovaná „nadúmrtí“ a pak následuje klasická ukázka konvergentního myšlení, tzn. mentální neschopnosti či lenosti domyslet více, než 1-2 vysvětlení/varianty.

     Vrchol všeho ovšem ilustrují “úmrtí navíc” (excess deaths) vykazovaná během nákazy nCOV. Alarmisté je chápají jako nezpochybnitelný důkaz, že COVID zabíjí násobně více, než běžná chřipka. Jenže nemají nic než agregovaná data – takže si rozeberme, co všechno se pod nimi skrývá.

     1) Úmrtí na COVID – tzn. kde COVID je morbidita. Takto je nám novináři a alarmisty vykazován celý graf.
     2) Úmrtí s nCOV – tzn. kde nCOV je komorbidita; drtivá většina těchto úmrtí je pouze přesunuta a koncentrována v čase, tzn. díky nCOV či COVID jako komorbiditě podlehne oběť svým ostatním morbiditám a komorbiditám o něco dříve, než jinak.
     3) Úmrtí na odepření lékařské péče – všechny zrušené plánované operace a vyšetření v popředí se zrušenými vyšetřeními na rakovinu.
     4) Úmrtí na špatnou diagnózu – všichni lidé, kteří měli respirační onemocnění které jim bylo paušálně mylně připsáno jako “COVID” a byli odesláni do karantény bez potřebných léků.
     5) Úmrtí na odložení lékařské péče – když vyděšení nemocní sami ze strachu z COVID nepřišli na vyšetření/zákrok a zemřeli.
     6) Úmrtí z izolace v karanténě – je doložené, že řada seniorů nechápe karanténu a když jim v domovech pro seniory byly zakázány návštěvy, z pocitu osamění dostali deprese, ztratili vůli k životu a umírali.
     7) Úmrtí z karanténních opatření – když byli lidé zavřeni v bytech, nepohybovali se, nebyli na přímém slunci a čerstvém vzduchu, jejich imunita se propadla a pokud již měli podlomené zdraví, toto je dorazilo coby komorbidita. Stejně tak extrémní stres a strach, jaký po měsíce programově vyvolávala média, podlamuje zdraví.
     8) Úmrtí z lockdownu – živnostníci a podnikatelé, jimž vládní uzávěra ekonomiky zničila po celý život budované podnikání a popř. je ještě dorazila kontrolami a sankcemi z FÚ, mohou páchat sebevraždy nebo též zcela ztratit vůli k životu a zemřít; stejně tak je doložený statisticky významný nárůst domácího násilí a “domácích zabijaček”.

     No a k tomu se v roce 2021 dá přidat
     9) úmrtí z vakcín,
     10) úmrtí ze statusu občana 2. kategorie,
     11) úmrtí z pokusů o preventivní samoléčbu nebezpečnými substancemi,
     12) úmrtí dlouhodobého stresu,
     13) demografická úmrtí (dožívající populační špičky)
     14) úmrtí z ekonomického propadu způsobeného globálními lockdowny a narušením dodavatelských řetězců (=výpovědi, chudoba atd.)

     Jen absolutní nekompetentní neinteligent může drze přijít a prohlásit „nadúmrtí“ za příčinu libovolného jednoho z těchto faktorů.

     1. Váš odkaz si přečtu – já žádné závěry nedělám, je to příliš čerstvé a jsem zvědav co k tomu bude dál. Snad nejste sám příliš rychle hotov se svým úsudkem co je a není hlavní faktor, bude to asi zajímavé sledovat…

     2. Sice jsem „antivaxer“ (odmitam ze sebe delat mRNA pokusneho kralika), ale s tim bodem 9) „umrti z vakcin“ to evidentne nebude takovy doom, jak se nektera alternativni media snazi prezentovat. Asi pred mesicem jimi probehl hype ohledne teto odtajnene studie Pfizeru, kde bylo 40 tisic vaznych nasledku a 1200 mrtvych za 3 mesice pichani (prosinec 2020 az unor 2021):

      https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf

      I tady na DF se to probiralo, odhady byly ze kazdy tisici nebo deseti-tisici clovek skonci v marnici. To se mi moc nezdalo, ale skutecny problem je, ze na strane 6 studie je vymazany pocet davek, ktere Pfizer do te doby dodal na trh. Protoze mam Adobe Acrobat, tak jsem to PDF zkusil analyzovat. Udaj je skutecne vymazany vcetne skryteho textu, k puvodnimu cislu se neda dostat. Ale cenzori evidentne nijak neupravovali sirku mezer, ktere po vymazani zustaly (je tam toho vymazaneho vic). Tak jsem v Acrobatu zapnul editaci textu a vyzkousel, kolikamistna cifra se do mezery vejde. Zkousel jsem zadat 90 a 200 milionu, podle toku textu to vypada, ze tam predtim byly stovky milionu. Udelal jsem z toho screenshoty, tady se muzete podivat na vysledky:

      https://imgur.com/a/g6vRVBm

      Zkousel jsem ten pocet davek najit i z jinych zdroju, ale nikde to neuvadeji, nebo alespon ne po mesicich. Kazdopadne pokud prijmeme odhad, ze do toho unora dodali 100 milionu davek (tj. 50 milionu opichanych), tak to vychazi na kazdeho 1250. cloveka v nemocnici a kazdeho 41-tisiciho v marnici. Z hlediska historie vakcin je to samozrejme naprosta katastrofa, ale na masove vymirani to taky rozhodne nevypada. I kdyz v te studii sami priznavaji, ze hlaseni je dobrovolne (VAERS apod.) a zachyti jen zlomek pripadu.

      No, tenhle pichaci vlak uz stejne nikdo nezastavi. Ted jsem spis zvedavy, jak se to vyvrbi s tvrzenim, ze ty mRNA sracky obsahuji latky na potlaceni imunity, takze opichani jsou nekolik tydnu nachylnejsi k ostatnim nemocem…

      1. Ale jistě, však já jsem nikdy nebyl mezi Doomstery.

       Když si těch pár poctivých mohykánů v CDC dělalo cost-benefit analýzu, tak vydedukovali že Pfizer zvyšuje riziko myokarditidy na 1:20000 pro věkovou skupinu 12-29 a 1:50000 pro 30+ atd. To je samozřejmě retrospektivní věštění z koule, které má ten zásadní problém že se snaží očistit kauzalitu myokarditidy vakcín o „přirozené pozadí“ prevalence myokarditidy v americké populaci – což nemá nic společného s vědou, jen s hádáním a předpoklady. Ale viděl bych to tak nějak podobně jako vy.

       Pointa je však jinde: existuje-li 14 faktorů, které mohou (resp. jejichž kombinace mohou) kauzálně způsobovat „nadúmrtí“ v letech 2020-2022, jen naprostý statistický ignorant, šarlatán atd. může libovolný z těchto faktorů vzít a přiřadit mu arbitrárně 100% váhu. Což se však pohříchu děje.

       Říkám to pořád: blbcům by mělo být zakázáno pracovat se statistickými daty.

      2. https://roundingtheearth.substack.com/p/leaked-pfizer-post-marketing-safety

       to je jeden z té skupiny co těm vaxx přičítá dost mrtvých – on dochází na základě „the initial Pfizer trial“ k tomuto: 20,000 is 0.7% of 2,850,000 [injected individuals], give or take, so I take that as the population reach of this particular report. The 1223 fatalities represents 430 deaths per million individuals injected

       Možná že na to nahlížíte blbě v tom, že v této jedné uvolněné zprávě to jsou asi těžko zahrnuty udaje ke všem těm milionum opíchaných do té doby, vždyt to má celkově 300k+ stran ta dokumentace.

       Já se nesnažím tlačit vaxx doom, ale ta zpráva o tom nadumrtí 40 procent není fake – tady o tom hovoří ten CEO pojistovák od 21:30 minuty konkrétně 23:45 přesně, co je to za neuvěřitelné číslo – a to není žádný antivaxxer, sám tam hovoří o očkování svých zamestnanců – https://igorchudov.substack.com/p/fact-checking-dr-malone-deaths-up Takže jak tam píše – Rated: TRUE and also: VERY DISTURBING AND WARRANTING FURTHER INVESTIGATION

       1. Aha, tak uz vim, kde se to cislo 2,850,000 opichanych vzalo. S timto poctem tu pred mesicem operovali i jini ctenari. Jenze to jednoduse neni pravda, v te Pfizer studii nikde neni. Autor clanku si ho evidentne vycucal z prstu. Pokud je moje analyza spravna, tak opichanych byly minimalne desitky milionu, urcite ne jednotky.

        1. Ne nerozumíme si… určitě byli desítky milionu opíchaných v tu dobu, to jo, ale mrkni jak tomu číslu došel – neříkám, že je to správně, ale snad je blbost si taky myslet že jsou v tomhle uplně všechny Vaccine Adverse Events and Fatalities ke všem těm desítkám milionů. Tam on právě na základě pfizer trial dochází k tomu číslu, jak říkám, nevím zda to je správně – sám tam uvádí „obálková matematika“, že počítal někdy narychlo hrubý odhad někdy v noci..

         Ale pořád dle mne pleteš celkový počet opíchaných do té doby a kolika opíchaných se týká konkrétně tato zpráva..

        2. např. ted mi přistál v mailu článek od tohodle chlápka (retired NHS statistician pod pseudonymem John Dee) – https://jdee.substack.com/p/coming-soon

         „I am neither an anti-vaxxer nor pro-vaxxer, for my religion is evidence-based medicine.“

         s tímto výsledkem:

         Analysis of European Centre for Disease Control (ECDC) data yields 379,175,815 vaccinated individuals for the same period, thus returning an adverse incident report rate of 0.350% (1,327,876 / 379,175,815) and a fatal report rate of 0.010% (36,267 / 379,175,815) for all four primary biological products. A 0.010% fatality rate equates to 1 death in 10,000. Unless you know at least 10,000 people you are not likely to grasp the situation.

         https://jdee.substack.com/p/eudravigilance-monthly-update-eff

         1. No 0ne
          5.1.2022 v 8:17

          No a při píchání 4× za rok, pokud bychom to brali lineárně, už bude šance 4× větší. Jako že to lineární zdaleka není, čím víc dávek za sebou s kratšíma intervalama, aby se s tím tělo vypořádalo, plus křížový píchání šmakulád přes sebe, atd., tím silnější reakce jsou. Nakonec se k tomu po pár letech píchání doberou, že to bude padat jak muchy :D

          1. to je zřejme plan, navíc tam zmiňuje tu vysokou podhlasenost, tak se můžem jen domnivat jaká je realita. Samo neni to jen vaxx, tahle genocida je souhra vsemoznych dalších faktoru, jak zmínil výše p. Mrcasik, ale který má jakou váhu, asi neni jednoduche zodpovědět..

 9. Díky Bohu, že jsem konečně v důchodu a můžu se jim na ty hrátky vysrat! Pro svědky Covidovy: Kdybych náhodou na něco zakukal, sralo by mě jen to, že neuvidím nadcházející konec civilizace a rozhodně ne to, že jsem se nenechal naočkovat. Protože se podle mě svět v prdel obrací.
  Pardon za tu francouzštinu, poněkud jsem se rozrušil…

  1. Bedrich77 4.1.2022 v 0:43

   Podle mého názoru se mýlíte.
   Konec civilizace vidíte spolu s námi v přímém přenosu. Civilizace je velká věc, délka jejího hroucení tomu nutně odpovídá. Zkrátit by se dala pouze použitím vhodných zbraňových systémů.

  2. Bedrich77 :

   – ale nóóó …. takto presne citovať MOJE názory, to je sila.
   Ale „dobrá“ zpráva : Ak si čerstvý dôchodca, ma3 skoro istotu, že uvidíš koniec CIVILIZÁCIE.
   Financie, muslimovia, energie, covid-vakcinácia a covidTeror. zelený údel, Putin, …….
   Každá časť z tohto zničí civilizaciu. A všetky UČASNE ????

   1. Jak do konce civilizace zapadá Putin? Ptám se pro kolegu z práce. Oni zase říkali něco na ČT09?

    1. Vopice 6.1.2022 v 10:02

     Jak?
     Konec civilizace přece již nastal, a to v okamžiku Putinova narození. Méně bystří politici a mediální pracovníci si jeho existence všimli v okamžiku svého posvícení, logicky se tedy nemohou na datu sjednotit.
     Do konce civilizace Putin zapadá. Je to Šelma, Zlo Vítězné, imanentní a transcendentní zároveň.

    2. Vopice :
     „Jak do konce civilizace zapadá Putin? “

     – V TV stále dokazujú, ako Putin zničí našu civilizáciu (ak by nás nezachránili bratia USA). Tak to predsa musí byť pravda, predsa v TV hovoria čistú pravdu.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017