Jak se bojuje s pandemií - zpět na článek

Počet komentářů: 562

 1. Ja jsem sice cetl ze nekde ve Francii byl udelany pokus v pritomnosti komisare, ale jsem ohledne toho skepticky.

  Nicmene tady v tom rozhovoru Prof. Alexandra Henrion-Caude vysvetluje v cem skutecne spociva to ze ta genova sracka zpusobuje geneticke modifikace.

  https://odysee.com/@Daniel:bd/Prof.-Alexandra-Henrion-Caude-(Geneticist-and-RNA-expert)-with-Reiner-Fuellmich,-Wolfgang-Wodarg:6

 2. VAERS deaths are underreported by a factor of 20, so 146K to 187K vaccine-associated US deaths between February and August, 2021. preprint – https://www.researchgate.net/publication/355581860_COVID_vaccination_and_age-stratified_all-cause_mortality_risk

  Tenhle týpek co ho nemá rád Jen Mrcasík, kvůli statistickým hříchům, tady mluví o faktoru podhodnocení až 44, tedy 388000 Amíku umřelo na vakcínu s vakcínou…

  https://stevekirsch.substack.com/p/latest-vaers-estimate-388000-americans

  1. The problem with these claims is that mortality stats don’t show any rise in excess mortality whatsoever, or nothing unusual.

   Here is VAERS and it looks arlaming ….https://openvaers.com/covid-data/mortality … but if you look here (https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/) – all is quiet on the western front. Where are the deaths?

   Now, there is the possibility that all the stats are doctored and nothing can be relied on, but if you assume that, it makes no sense to worry about anything anymore. If not, then death stats are the only reliable figures, for a dead man is a fucking dead man, period. And all-cause death stats show nothing out of the ordinary.

   Which in no way means that I’m advocating the BS-1984 shit shots. Just saying that the alleged underreporting is not substantiated by stats.

 3. https://twitter.com/Tr00peRR/status/1479936006732357632

  tohle je dobrý – opicajt jak hora, hele tahle malá mne shodila… xD

  1. Something went wrong, but don’t fret — let’s give it another shot.

   šlo by někdy třeba odkazy na nejaký normální zdroje, jako webnoviny, blogy, fóra, cokoli, místo tady těch šmíráckejch asociálních šitů?

 4. To jako vazne? Podelat vanoce 60 rodinam? Jeste je vsechny udat na Gestapo? Tohle mit v rodine tak uz bych mel odsezenou vrazdu..
  SE STATEM SE NEKOLABORUJE ! ! !

  1. to taky nemůžeš dělat jak blbec, musíš to vzít rovnou vod podlahy a začít je lifrovat do kafilerky po milionech, pak budeš velkej vojevůdce a to bude jenom statistika

 5. Tak jo. Nandali jste mi to hezky. Od blbeka, který by měl opět absolvovat základní a poté střdní školu, až (dle pana ocs) řízenou opozici. OK berru to. Jenom jen tak pro legraci všem co mají zájem doporučuji přelouskat:
  1) Odbornou studii – Nanoparticle-Based Vaccines Against Respiratory Viruses – https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fimmu.2019.00022/full
  2) Nanorobot Hardware Architecture for Medical Defense – https://www.mdpi.com/1424-8220/8/5/2932/htm
  3) Jen pro informaci co vše lze najít ve vakcínách, výzkumný článek – New Quality-Control Investigations on Vaccines: Micro- and Nanocontamination – https://medcraveonline.com/IJVV/new-quality-control-investigations-on-vaccines-micro–and-nanocontamination.html

  Ten článek byl publiován jako konspirační, podobně jak jsou označovány od mnoha lidí jiné mnou publikovány články. Problémem je, že z cca 90% se ty moje konspirace po čase stávají tvrdou realitou. Když jsem v březnu 2020 publikoval článek o tom, že přijde doba povinného testování a očkování, byla to hrozá konspirace. Podobně jsem sem vložil post o tom, že EU již v roce 2018 vypracovala podrobný scénař určený všem státům v EU s časovou osou a úkoly s cílem zabezpečit proočkování celé populace EU proti možným nemocem. Pan ygorek mi to rozbil, ve smyslu, že EU vlastně nic nechce, jen doporučuje, aby se lidi dobrovolně chránili proti možnm nemocem. No jak ta dobrovolnost vypadá dnes všichni víme. Mohl bych takto rozebrat kterýkoliv z mých článků, ale je to zbytečné. Přejí všem hezký příští týden.

  1. Nobody: převyprávěj stručně svými slovy obsah toho prvního článku, který odkazuješ coby argument a „důkaz“. Abys ukázal, že jsi jej jednak četl a jednak pochopil. Stačí v deseti větách.

   Tvé články jsou násobně delší, takže to jistě nebude problém.

   1. Já Ti spíše odpovím co jsem pochopil z druhého článku v odstavci o chřipce. Nebudu citovat všechny ty odborné výrazy, ale pochopil jsem, že při nakažení chřipkou, dochází k chemickým změnám v krevním řečišti, což dává impuls nanorobotu jenž je v těle člověka a ten začne vysíat elektromagnetické signály do mobilního telefonu, který má dotyčný u sebe. Přečti si to tam sám, je to kratičký odstavec z té druhé URL.

    1. I’ve skimmed the text, and it indeed does describe a technology capable of sensing bioprocesses in the body and transmitting data to an external device.

     Not sure why Mrdka is going apeshit again.

    2. Jojo, to je prece uplne jasny. A ze se tak ptam – cimpak je ten nanorobot napajenej? On ma jakoze nanoclanek co z krve treba elektrolyzou generuje nanoproud? Vzal si soudruh autor treba kalkulacku a zkusil si spocitat takovou uplnou pitomost, jako je treba potrebnej vykon k vyzareni (nebudeme brednout do detailu, ze BT v pasmu 2,4 GHz ma ctvrtvlnu 3,12 centimetru, coz se musi nekam v lepsim pripade ‚namotat‘) pres tlumeni lidskeho tela, takze rekneme, se bavime o vykonu cca 2 dBm, aby to prolezlo aspon tou nejtenci tkani nekde na povrchu kuze a melo dosah aspon 3 metry, aby se to vubec dalo tak uuuzasne chytit na matlafoun.

     Takze 2 dBm. To je cca 1,6 mW. Pokud se budeme drzet hypotezy, ze nekdo udelal uuuzasnej procesor, fungujici na onech 20 MHz (v to super clanku v odkazu) s napetim 0,6 V, pak potrebujeme jen pro vyzareni vykonu proud cca 2,6 mA. Mezi nama, takovej proud uz rozsviti kdejakou LED. No, pro vlastni provoz toho procesoru na teto frekvenci budeme potrebovat srovnatelnej prikon ze zdroje. Takze suma sumarum nam bodne aspon 5 mA proudu na 0,6 V. Vynecham ted detaily o tom, ze to napeti by taky melo bejt kurva stabilni, ze taky ten BT vysilac potrebuje stabilni PLL oscilator, ze ten vyzarenej vykon neodpovida prikonu, protoze ucinnost neni 100%, ze prikon mikrocipu se nam bude konvertovat v teplo a to by se kurva v nekterejch tkanich projevilo a vubec spoustu techto veci musime zanedbat, abychom teda jako mohli tvrdit, ze soucasne nanotechnologie, ktere horko tezko zatim umi na bazi molekul konstruovat jednoduche mechanicke komponenty, umi vyresit tuhle fyzikalni prasarnu.

     Leda hovno s voctem.

    3. Takže jsi článek nečetl a nechápeš jej. Ve skutečnosti jsi jen sebral první odkaz, který obsahuje klíčová slova „NANOPARTICLE“ a „VACCINE“ aniž bys chápal, o co tam jde.

     Stejně tak ten druhý. Pokud tím šermuješ ohledně „bluetooth“, popíráš tu naprosté základy fyziky jen kvůli naprosté lenosti a ignoranci a měli by ti zrušit dosažení základního vzdělání.

     Bluetooth operuje na frekvenci 2,4 GHz.

     Covid vakcíny se vpichují jehlami 22-25 gauge, viz např. Pfizer. Vnitřní průměr pro tyto jehly je 0,26 až 0.413 milimetru.

     Vlnová délka záření na libovolné frekvenci se počítá vzorcem lambda = rychlost záření / frekvence. Radiové záření se šíří rychlostí světla. Tzn. vlnová délka Bluetooth záření je 300 milionů metrů za sekundu / 2,4 miliardy = 0,125 metru. Tak dlouhou potřebuješ anténu kdyby to byl rovný drát.

     Takže si pomůžeš různými triky s vedlejšími frekvencemi, smyčkami apod., nicméně nejmenší fyzikálně uskutečnitelná anténa pro Bluetooth aby ještě fungovala má rozměry řádově 3,2×1,5mm.

     A to je samotná anténa bez čipu, napájení atd. o kterých píše Sysop. Samotná anténa kterou prostě vůbec ničím neokecáš bo základní fyzika!

     A teď mi zpropadeně vysvětli, jak chceš procpat anténu s nejmenším rozměrem 1,5mm injekční jehlou o největším vnitřním průměru 0,26mm, tzn. 5x menším?!! Jinak bys to „bluetooth“ nechytil žádným způsobem a v žádném případě.

     1. Sci-fi mode on: zcela obecně, myslím, že technicky je v principu představitelná spolupráce mezi řadou nanočástic, které ze svých těl potřebnou anténu sestaví.

      Sci-fi mode off: v kontextu konkrétní debaty je to samozřejmě naprosto zjevná hovadina, a to zcela bez ohledu na vlnové délky a rozměry jehel.

      1. začíná to mít grády X-D

      2. Scifi mode on: ani tak IMO ne, protože to by ty nanočástice musely mít vodivé konektory, na nich stěrače pro očištění od krevního řečiště, pohon dostatečně silný na to, aby se mohly domanévrovat… A hlavně…

       Ty nanočástice by k tomu spolu musely v reálném čase komunikovat RF, a tudíž by musely mít další antény a zdroje energie :D

       1. Jan Mrcasik 10.1.2022 v 0:00

        Představitelná spolupráce tu jistě je a byla popsána v literatuře.
        Kromě vámi popsaných problémů se objeví další – nutná schopnost aktivního pohybu do místa srazu v tkáňovém moku, tedy v oblasti vpichu, a po sestavení celého nanorobota nalezení cévy a průnik její stěnou do krve.
        Prezentace poskytnutá v odkazech uvažuje s nanoroboty injektovanými do krve.

      3. Lem, Stanislaw: Nepřemožitelný
       Tam to teda só spíš mini- než nanorobotí, ale sestavujó vo sto šest.

  2. Nanoroboti. Jo. Jak je tam ‚nano‘, tak je to proste silene tajny a silene funkcni. Jako, kdyz si do Hostic koupili ze Zapadniho nemecka ten pocitac a pocitali ty samyce.

   Tvl… soucasna vyroba cipu ma problem s tloustkou vrstev, ze je to citlivy na kdeco, protoze uz je to proste tenky moc a my se tady bavime o nanorobotech, ktere by v sobe mely mit ridici prvky, ve kterych dnes umime (pokud to chceme energeticky uzivit) pracovat s velikosti koponent radove okolo 200 nm. Stovka sem, stovka tam. Aby z toho byl procesor, nedej Boze rovnou nejakej mikrocip s trosku slusnejsi strukturou, tak se v lepsim pripade bavime ne o nanometrech, spise uz o dost velkych mikrometrech, ne-li vice.

   Pokud jde o prezentaci s hezkejma barevnejma obrazkama, to muzu zadat nejakymu Azubisovi a za den mi toho nasmoli vagon. Cely je to na urovni tak DaVinci, nebo spis Julese Verna. V pohode, vsechno je to mozny, jen je to o par stoleti trosku mimo.

   1. https://www.facebook.com/kulvinder.gill.9/videos/642676100493761/

    Stop jerking off, dimwit. Bourla says that a pill that sends a signal after it being ingested has already been approved.

    Can people injected with BS-1984 shit shots be detected electronically? Next to impossible. Are the motherfuckers working on making that possible? You bet your stupid ass they do. That’s the whole purpose of the so-called „vaccination“.

   2. To si Verne nezasloužil.

    1. Ja ho nechtel shodit, jen naznacuji jisty casovy fazovy posuv mezi napadem a realizaci.

 6. Nobody 9.1.2022 v 19:39

  Pan ygorek mi to rozbil, ve smyslu, že EU vlastně nic nechce, jen doporučuje, aby se lidi dobrovolně chránili proti možnm nemocem.

  Nu, Vaše práce s textem je opravdu pozoruhodná.

 7. Ty vole,tak s tímhle frajerem bych fakt chtěl mít dvojdomek. Každý den by mi přes plot popisoval,že ač zase dělal všechno celý den správně a uvědoměle, tak se mu stejně špatně vede. Jouda.

  1. top komentář :o)

  2. Ty vole, ten „frajer“ prožil 85 let aktivního života a nikdy, opakuji nikdy si nikomu nestěžoval, že se by se mu vedlo špatně, (i když některé roky stály za hovno). Užil si krásných 60 let se svou milovanou ženou než mu odešla do nebe, má tři perfektní kluky, několik vnoučat a pravnoučat a nikdy se nemusel před nikým stydět za to, co ve svém životě dělal. Tak si svůj dvojdomek užívej sám a na mě se laskavě vyser. Takovejch blbečků jako jsi ty, jsem zažil stovky.

   1. ho znáš nějak důvěrně, že by soused?

   2. Jasný. Je mu 85 let a má 92 letého dědu. To ki připomíná tu cedulı v hospodě: „mladistvým a starobním důchodcům naléváme pouze v doprovodu obou rodičů“

    Take it easy.

   3. Nobody – to ale bylo na článek, ne na vás.

 8. Přesně tak! V první řadě se musím ptát, proč ten člověk na nějaké testy vůbec lezl? Aby nám tu převyprávěl, jak ten blbý systém vůbec nefunguje? To snad dávno víme, to si tu pořád dokola vyprávíme …. Lituji ty členy rodin, co se tímhle nesmyslem museli přes svátky zabývat :/.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017