Inspirace k další práci

Featured Image

Milá vládo, poté, co se Vám podařilo prosadit zákaz kouření v pivnicích a nonstop hernách, které jsou nyní zcela bezpečné pro maminky s dětmi, jsem objevil další problém, který mě mohutně omezuje na zdraví a potažmo životě.

Když jsem posledně zajížděl do myčky, byla plná odporného smrdutého kouře z votuněné Octávie TDI. Ještě, že se zpřísnily ty kontroly s tim odeslánim na STK a dělají se automaticky při každém zastavení. Určitě si ho podaj. O týden později jsem jel do té samé a přede mnou byl fungl nový Passát TDI. Ještě měl na zádi hrdý nápis BLUEMOTION. No smrad trochu jinej, kyselej, naposledy jsem něco podobného cítil při havárii Spolany. Ale co budu povídat, hrůza.

Takže se Vás ptám: Jak teď můžete, když je rakovinotvornost a škodlivost dýzlových zplodin zcela prokázána, tento útok na mé svobody trpět?

Navrhuji postup: Aby to ti neuvědomělí ropáci nějak postupně zkousli, měli bychom postupovat pomalu.

1. Nejprve zavedeme povinné normované odvětrávání. Výmluvy na osobu blízkou, že myčku „za chladného počasí vůbec neotevíráme“, tolerovat nebudeme. Co kdyby… Mají ty dveře? Mají. To je jasný, že je mají k zavírání, ne?

2. Bude nutné jasně vymezit a stavebně oddělit prostor ekoelektromobilům, které nevypouští žádné plyny, jako mám já. (Mimochodem, jak pokračuje boj proti zemím s těmi odpornými doly na lithium a nikl? Měli bychom přitvrdit, aby nakonec došlo k zákazu těžby, už mě ty otevřené rány na naší chudince globálně oteplené planetě štvou.)

3.A na závěr, absolutní zákaz vjezdu do myček s jakýmkoliv spalovacím motorem. Jediné, co by ještě mohlo být schůdné, by bylo, že by majitel ropáku 100 m před myčkou vypnul motor, auto do myčky dotlačil a při výjezdu vytlačil. Že ho ohodí sprška vody a proud vzduchu, je přeci jeho problém. Ale jenom dočasně, už jenom ten smrad, co je z toho auta cítit i po vypnutí motoru, je karcinogenní a smrtelně smrtelný.

Jo a když jsme u té vody, naposledy mi někudy natekla voda do elektriky a jaksi ji vyzkratovala. Kvůli těm blbejm provozovatelům myčky se zablokovala celá linka. Jejich blbost a ještě na mě zvyšovali hlas. Takže očekávám zákaz mokrých myček. Navíc to sníží tu spotřebu vody.

Uvědomělý občan

P.S.: A pomyslel někdo na děti? Pomyslel tu vůbec někdo na děti???


16.9.2012 Ian

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
130x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:54

Reklama

D-FENS © 2017