I mistr tesař se někdy utne

Featured Image

Jednoho krásného letního odpoledne nenadále zavítal jsem na stránky www.manipulatori.cz jednoho velice oblíbeného autora Jana Cempera tč. bojovníka za pravdu lásku a proti nenávisti.


Listuji si tímto hodnotným obsahem a zaujal mě článek s názvem Složenka na 96 419 Kč? Jde o photoshop, kde tento udatný bojovník proti nenávisti a hoaxům popisuje se jedná o zjevnou nepravdu a podvrh od těch všech chcimírů, dezolátů a nevím co ještě. Po tomto kulturním obohacení jsem zavítal na další oblíbenou stránku českých pravdoláskařů Seznám zprávy a co se tam nedozvím. Reportéři tohoto plátku vypátrali ženu, které složenka patřila, a ta její pravost potvrdila.

Co to vidí moje oko, že by se mistr tesař utnul ve svém boji za pravdu a lásku? Vracím se tedy zpět na jeho stránky a hle, článek zmizel, nicméně v katalogu hoaxu článek stale je kliknu tedy na odkaz a ejhle chyba 404, dám obnovit stránku a ejhle už ani odkaz neexistuje.

Vzhledem k tomu že tento autor se nikdy nemýlí a na jeho stránkách se objevil odkaz 404, typuji že se chudák tento polepšený bojovník stal obětí nějakého proruského dezolátního hackera, jinak si toto chování nedovedu představit.

Možná bych si na závěr dovolil malý citát:

„Pravda je pomíjivá, tu skutečnou přinese až poznání a čas.“

Tak pozor na to…

PS: Google je svině


03.09.2023 Elf

P.S.2 by D-FENS

Pan Cemper se rozhodl vyřešit tuto blamáž s pro něj typickým aktivistickým „factcheckingem“ vyřešit po svém a vydal opravený článek. Zmínky o Photoshopu, kterým si pan Cemper předtím byl tak jistý, už z něj zmizely, ale objevilo se vysvětlení jiné, tedy že se jednalo o dávky za mnoho mnoho měsíců dohromady. Nabízí se tak otázka, z čeho vycházel pan Cemper, když sebejistě argumentoval podvhem za pomoci software Photoshop, a také se nabízí otázka, k čemu jsou vlastně vypláceny dávky osobě, která mnoho mnoho měsíců dovede žít bez nich. Jediným vysvětlením je, že chudák pan Cemper byl zaskočen částkou na složence stejně jako většina lidí, co jí viděli a znejistělo ho, že na dávkách lze vydělat více než na factcheckingu, protože jeho stejnojmenný spolek je aktuálně v likvidaci. Dále se pan Cemper musel několikrát omluvit za to, že sám šířil dezinformace. Pozdravujeme tedy tohoto kozla, který je zahradníkem a také nás „monitoruje“, a jsme rádi, že si uřízl takovou kapitální ostudu. D-F

Text původního článku pana Cempera je zde (zdroj: Manipulatori.cz + Google Web Cache):

 

12345 (171x známkováno, průměr: 1,16 z 5)
8 874x přečteno
Updatováno: 3.9.2023 — 21:46

Reklama

D-FENS © 2017