Hromadný pád koronavirových model na smetiště

Featured Image

Tento týden byl docela nabit událostmi charakterizovanými v nadpise. Na smetiště se skácela modla o tom, že očkování je ochrana jak pro dotyčného očkovaného, tak pro jeho okolí. Celé žvásty o tečce za koronavirem jsou nyní demaskovány v nejlepším případě jako zbožná přání.

Sliby se slibují, blázni se radují

Data z Izraele ukazují, že tečka za pandemií je pouze a jen bláhové očekávání. Zodpovědní odborníci začali s kampaní nabádající k přísnějším uzávěrám a testování očkovaných. Bohužel si to neodpustím, ale musím poznamenat, že já vám to říkal. Takže si to shrňme, lidé se očkují jakýmsi nevyzkoušeným svinstvem, které je možná ochrání před vážným průběhem nemoci. Dovolil bych si k tomu poznamenat, že vážný průběh nemoci je docela vzácný, takže stav ochrany před těžkým průběhem tu už je nezávisle na očkování. K lehkému průběhu nemoci u očkovaného si vtipně dovolím připomenout případ z Velkých Hamrů.

Co teď bude dělat takový soudruh ministr zdravotnictví Olivier Véran z bratrské Francie, který odporným odmítačům vzkázal, že jsou jen hlučné ovce, protože vakcína přece chrání okolí? Zatímco ti, kteří ovce nejsou, zcela odvážně uposlechnou první rozkaz a přání vlády, to dá rozum. Drahý soudruhu ministře, dovolil bych si jen tak trochu podotknout, že vámi uvádění příklad kouření v restauraci je trochu mimo. Dřív to bylo možné, než jste to vy a vám podobní zakázali. To, co říkáte, je tak debilní argument, že není ani možné, aby tomu někdo věřil. Zakazováním a utahováním šroubů k vyšší svobodě, to prostě nevymyslíš. Logika covidistů je prostě úžasná. Chceš říct, soudruhu ministře, že očkování pranic nechrání, protože se musí naočkovat všichni? Tedy dokud nejsou všichni, tak to nemůže fungovat? Ideozločin je tak zákeřný, že? Zmocní se i mozku pravověrného ministra a je víc škody než užitku.

Očkování, spas nás!

Samotné očekávání, že očkování chrání před nemocí nebo alespoň před jejím těžkým průběhem je založena na argumentu osvědčenosti a tento stojí pouze na dobré víře, že to zabere. Vzhledem k tomu, že takto mluví lidé, na jejichž omylnost a naprostou nekompetentnost se lze naprosto spolehnout, tak to určitě bude pravda. Svědci Covidovi vždy v této souvislosti uvádí, že je přece jasné, že očkování fungovalo v minulosti, tak musí fungovat i teď. Nicméně u očkování na covid je jedna zásadní změna a to je změna technologická. Toto očkování je postaveno na jiném principu než na vyzkoušeném. Protože má argument špatné předpoklady, nelze ho považovat za platný. Dokonce si troufnu zpochybnit i samotnou verzi souvislosti mezi očkováním a poklesem nemocných na příkladu chřipky. Proti chřipce se očkuje již docela dlouho a účinnost tohoto očkování je v nejlepším případě neprokazatelná. Podle mého mínění je očkování na chřipku naprosto k ničemu. Ze svého okolí vím i o případech, kdy očkování na chřipku zajistilo naopak o dost drsnější průběh nemoci.

Když jsem u té chřipky, soudružka Čechová ze Státního zdravotního ústavu zvedá varovný prst nad tím, jaké nebezpečí chřipka může být. Mimochodem dobře se pobavte nad ilustračním fotem. Sedí tam žena zřejmě doma a sama, ale s pečlivě nasazeným náhubkem, protože je to zodpovědná osoba. Soudružka naznačuje cosi, že chřipka zmizela loni a letos kvůli opatřením a tak lze očekávat těžké komplikace v boji proti ní. Miluji tohle frontové názvosloví, boj, šturmování, útok, rozdrcení, kosení. Připomíná mi to mládí, když jsme vedli boj ve výrobě. Dopadlo to trochu blbě, ale teď to bude jistě jiné, že? V dalších částech soudružka už varuje, že kombinace covidu a chřipky bude fakt jako pecka. Mám to, soudružko, chápat tak, že jste opatřeními způsobili vlnu úmrtí na chřipku? Jak se jenom mohlo stát to, že lidstvo přežilo? Rok co rok nějaká apokalypsa a furt jsme tady.

Dobrá praxe z Nizozemí

Zajímavou zprávu o šíření covidu zjistili v Nizozemí. V této pokrokové zemi přistoupili k ověření platných teorií a výsledek byl poněkud podobný aplikaci Lysenkových teorií v praxi. Jsem asi úplně padlý na hlavu, ale jak se mohlo nakazit tisíc lidí, když všichni buď nemoc prodělali, byli očkovaní nebo měli negativní test? Dovnitř nevstoupil jediný člověk, který by mohl mít jen pouhé slabé podezření na přítomnost covidu. Kde se tam ten virus vzal a rovnou z 20 000 nakazil tisícovku? Poučte mne, včeličkáři, odborníci, řadoví Svědci covidovi, jak je to možné? Jak mohla vzniknout nákaza bez nákazy? Nenastal čas otevřeně přiznat, že testy jsou naprosto nahodilá čísla bez souvislosti se skutečností? Vzhledem k velké chybovosti testů vlastně ani virus není potřeba. Čísla si žijí svým životem, nezávisle na realitě. Na tomto příkladu je skvěle vidět, že všechna opatření naprosto postrádají byť jen náznak smyslu. Ale to nevadí, důležité jsou pocity, které měla starostka Sharon. Tolik lidí bez náhubku je prostě divných. Soudruh politruk na Seznam zprávách si za trest půjde šlehnout další vakcínu, protože pustil přes cenzuru, ehm, správné a zodpovědné informování, článek, který popírá účinnost skvělých opatření.

Elfíku Bobíku, co ty na to?

Když už je řeč o dezinformacích, vzpomínáte, jak jsem v minulém článku upozornil na kulervoucí hluboce lidský příběh o lidech prosících o vakcínu před intubací před smrtí na covid? Nějak se ukázalo, že ten článek neměl s pravdou společného vůbec nic. Byl to naprosto amatérský a hodně slaboduchý podvrh. Stačilo projít web dané nemocnice a zjistilo se, že taková lékařka tam vůbec není a zdrojem příběhu je facebook nějaké snad existující ženy. Tak co, Bobíku Kartouzi, to je materiálek, co? Před časem jste spustili webík, tam se tahle dezinformace hodí jako ulitá. Proč jsi ji tam nedal? Budeš taky doporučovat, aby firmy neinzerovaly na Novinkách nebo ve stranickém deníku? Ne? A proč ne? Víš, Bobíčku, ty jsi takový hodný soudruh, zodpovědný, prostě takový vzor andělské čistoty. Tak pevně věřím tomu, že se nedáš zahanbit. Jinak tě lidi budou mít za vola. Doteď tě určitě neměli a brali tě jako morální autoritu, takže je nezklam, jo?

Novinářka Baranová balancuje na ostří nože

K pádu další modly přispěl i stranický deník, když informoval o tom, že se odborné lékařské společnosti shodly na tom, že protilátky nechrání před covidem. Medicínské vzdělání teda nemám, ale položím takovou zákeřnou otázečku. Není-liž pravda, že princip očkování spočívá právě v tom, že se vytvoří protilátky i těm, co s nemocí dosud nepřišli do kontaktu? Není tohle základní princip a důvod provádění očkování? Odpověď zní, že ano, přesně tohle je ten princip. Takže lékařské společnosti otevřeně přiznaly, že očkování nebude fungovat a to v široké shodě. Hodnoty protilátek se prý nemohou brát jako záruka bezinfekčnosti. Takže ani prodělání nemoci, ani očkování, ani nic. Jedním dechem se dodává, že respirátory se mohou odložit až po získání kolektivní imunity. Tedy nikdy. Soudružka pneumoložka Martina Vašáková rovnou od pultu svého pneuservisu, či kde to má zaměstnání, prohlásila, že protilátky nelze využít jako stupeň obrany proti covidu a nelze je ani využít jako doporučení, aby se člověk neočkoval. Úžasné, skvělé. Jen si uvědom, soudružko Baranová, autorko článku, že se pohybuješ na velice tenkém ledě. Zdalipak víš, že dcera vašeho nemajitele se nemohla očkovat, protože měla příliš vysokou hladinu protilátek? Kdopak lže? Lékař mladé Babišové nebo tihle polobozi v bílých pláštích? Zapeklitá otázečka, co? Nu což, život zodpovědného aktivistického žurnalisty není peříčko.

Festival debility

Naprostý festival totální zhovadilosti a debility však předvádí v současné době Austrálie. V Sydney byla po 10 úmrtích v milionovém městě poslána do ulic armáda, aby opatření proti šíření nákazy vynutila. Zavřít lidi do domácího vězení, odebrat jim všechny myslitelné svobody, zcela otevřeně jim říct, že jsou otroci a vydávat to jako boj za obecné dobro a prospěch všech, to chce mít fištróna. Ani za války taková opatření neplatila. Protože si prý malá nezodpovědná menšina myslí, že lze porušovat pravidla, jak se nechal slyšet místní óbrfízl, tak zavřeme všechny. Logické a zcela jistě naprosto správné. Líbí se mi, co soudruh šerif říká. Takže až nějaký policajt udělá zločin, tedy malá menšina nerespektující pravidla, tak preventivně zavřeme všechny policajty doma včetně soudruha šerifa? Vláda tak znepokojena starostí o blaho lidu tento výjimečný stav rovnou ze startu prodloužila asi o měsíc. Jistě, už slyším pravověrné Svědky, jak se dostávají do extáze a melou něco o tom, že za to mohou ti nenaočkovaní nezodpovědní. Nu, milí Svědci, už ani očkování není spása. Zdalipak vám dochází, že o zdraví nejde ani malinko? Já vím, nedochází. Tohle je zcela jistě jenom dezinformace.

Pořád lžeme, proto nám musíte věřit

Svědci Covidovi jsou nachytáváni při lžích znova, znova a znova. Neuplyne snad ani jediný den, aby se do svých lží nezamotali. Jeden den platí tohle, druhý den zase něco jiného. Nejdřív byla Astra Zeneca naprostý triumf vědy a dnes se s ní už raději neočkuje. Teď pomalu stydlivě přiznávají, že očkování není návrat do normálu. Jsou usvědčení z toho, že testování je nesmysl, protože ukazuje vznik epidemií z ničeho. Srdceryvné příběhy se ukazují jako průhledné slaboduché výmysly, které bojovníky z dezinformacemi nechávají klidnými. Sociopatické zrůdy maskované jako vědci se chystají utáhnout šrouby o to víc. Proč těm zmrdům pořád něco věříte? Není čas si přiznat, že vás obelhali?

 


01.08.2021 Josef Vohnout


Související články:


12345 (459x známkováno, průměr: 1,19 z 5)
26 680x přečteno
D-FENS © 2017