Chceme silné Česko, motýle a fízle

Featured Image

Babišův výlet obytným automobilem po republice musí být skutečně pořádný bizár. Tady v jižních Čechách to zanechalo značné stopy.

V Českém Krumlově se Babiš „na výletě“ sešel se svými příznivci a nejen s nimi. Dostavili se i jeho odpůrci, kteří zjevně existují, přestože za něj údajně bylo líp. Jedna z odpůrkyň, paní Gažáková, měla problém s fízlem v civilu, který do ní strkal. Paní Gažáková neznala operativní praktiky fízlích provokatérů, kteří jsou cvičeni v tom, jak vyvolat konflikt tak, aby ho následně mohli řešit a tak jim na to skočila. Po skončení Babišovy mše vyhledala fízla a dala mu lepáka. Za to si vykoledovala zatčení a odvoz neoznačeným vozidlem na fízlárnu. Policejní fízlorgán tentokrát upustil od zakleknutí, nicméně na veřejnost se poprvé ve velkém dostalo to, co my ostatní už dávno víme, že policie v civilu infliltruje nejrůznější politické (a také občanské, zájmové… atd.) akce a získává tam různé poznatky o přítomných osobách a jejich názorech.

Paní Gažáková bude dále řešena na rovině přestupkového práva a já doufám, že to vezme do ruky jako zmocněnec nebo podpůrce někdo zkušený, kdo využije potenciál této příležitosti. Chce to veřejné řízení, pozvat hovináře, předvolat fízla jako svědka, vyslýchat ho a doplnit si tak poznatky o novinkách ve fízlí operativě a totožnosti přítomných fízlů, čímž by uvedení jedinci v řadách tajní policie v podstatě skončili a mohli by se vrátit k řízení provozu a sběru psích hoven. Paní Gažáková by si v průběhu řízení také mohla například vzpomenout, že se jí orgán dotýkal na intimních partiích a tím by celé řízení dostalo grády.

Nedost na tom, jen o nějakých 20 km dál, v jihočeské prdeli jménem Borovany probíhala Babišova road show opět pod laskavým dohledem tajné policie. Došlo tam k incidentu, jehož detaily neznám, v médiích bývá prezentováno tak, že žák osmé třídy sebral reproduktor Babišově crew (jaká crew teda vlastně, to jen pan Bureš jezdí obytňákem, nebo?) a odcházel s ním pryč (nečemu takovému se říká neoprávněné nakládaní s cizím majetkem, což mi nepřipadá jako akt pravdy a lásky). To už na zakleknutí asi bylo. Pachatele, který je údajně autista, zaklekli hned tři fízlové. Nyní už nikdo soudný nemohl být na pochybách, že fízlování na meetingu politické strany je realita. Aby toho nebylo dost, jeden z fízlů měl na hlavě čepičku s nápisem „Chceme silné Česko“ (nevím, zda to vyjadřovalo jeho osobní názor nebo názor celé Policie ČR) a to už bylo na některé občany vážně příliš.

To nejsou vyhazovači z Discolandu, to jsou příslušníci PČR.

Nicméně já k tomu musím ještě něco dodat, protože povrchní média to neudělají a je to nutné k pochopení celé podstaty věci.

Zejména mě pobavilo to s tou čepicí, že prý ji fízl měl proto, aby splynul s davem. Není mi zcela jasná ta takticko-operativní stránka věci, tedy jak by mohla Babišova červená čepice napomoci tomu, aby vořežprut, ve kterém by poznal fízla i slepý potmě splynul s davem, který tvoří většinou geronti a matky od plotny. Možná si měla jihočeská policie vymyslet něco méně směšného a více věrohodného, třeba že to prostě byl úplnej debil.

Nyní trochu vážněji.

Policie má své lidi nejen na politických demonstracích, ale také v politických stranách, v občanských sdruženích a ve velkých firmách. Je to asi tak běžné, jako že tráva je zelená a nebe je modré a je to něco, s čím musíme pořád počítat. Pokud je to třeba, policie nasazuje provokatéry, kteří zajišťují, aby vznikly konflikty a tyto konflikty pak uniformovaná policie „řešila“. V nejlepším případě legitimováním (od té doby vědí, co jste zač a mohou přijmout další opatření) a v horším silou. Je to vlastně opak antikonfliktního teamu.

V tomto případě nám média tvrdí, že se jednalo o „kriminalisty“ z „okresního odboru“ Policie ČR. Osobně si myslím, že tihle pánové mají s kriminalisty asi tolik společného jako s Mickey Mousem. Tyhle násilnické počmárané namakané týpky musíte hledat v pořádkových jednotkách, například na Odboru služby pořádkové policie. Ale nakonec je jedno, u jakého útvaru tihle fízlové projídají naše daně, podstatné je, že je tam někdo musel poslat. Museli to dostat rozkazem. Média kupodivu nezajímá, aby vnesla trochu více světla do toho, kdopak poslal tyhle pány fízlovat na road show bývalého předsedy vlády a proč to udělal.

Já osobně moc nerozumím tomu, proč se na Babišovy meetingy dostavují lidé, kteří s jeho politikou nesouhlasí a ruší jejich průběh například pískáním, děláním hluku nebo házením různých předmětů po Ing. Babišovi. Někteří jedinci z řad příznivců Pětikoalice mají plná ústa i řiť demokracie a svobody, a tyto pojmy se přece týkají i Ing. Babiše a jeho retardovaných voličů. Přijde mi to skutečně zvláštní. A tak by investigativní novinářstvo mělo zapátrat, zda náhodou ta policejní akce nezačíná již tímto okamžikem. Některým z nás se jistě vybaví události z roku 2013, kdy došlo k „rasovým“ „nepokojům“ na sídlišti Máj v Českých Budějovicích. Ve skutečnosti tyto události nebyly tak docela spontánní. Jednalo o něco jako policejní casting, při kterém policejní provokatéři přestrojení za radikály vyvolávali drobné incidenty, do kterých se zapojovali i další občané. Ty pak sebrali, odvezli na pedrekárnu v Plavské, ztotožnili, formálně vyslechli a pozdě v noci pustili (aby už neměli domů žádný spoj, pokud byli přespolní). Nešlo přitom o nic jiného, než o zjištění identity osob, které se do takto uměle vyvolaných konfliktů zapojily. Policie tak prakticky bez námahy získala identitu lidí, kteří se rozhodli aktivně vystoupit „proti cikánské menšině“ a mohla je dále „rozpracovávat“. Řada z účastníků castingu pak začala trpět drobnými problémy. Většinou se jednalo o osoby, jejichž minulost byla i tak různě pohnutá, třeba fotbalové hools, a na ty se dá vždy něco najít. Například byli odejdeni z práce pod nějakou záminkou, chytili je v autě „pod vlivem drog“ s předem připraveným pozitivním Drugwipe, praskla na ně nějaká lumpárna, ušili na ně prodej kradeného zboží, taky nějaký mařenky. Většina z nich si to ani nedala do souvislosti, protože to byla paka, ale pár z nich ano. Informace o jejich identitě si také nějak našla cestu k politickým neziskovkám, a kdo zná jejich metody, ten dobře ví, že je lepší držet se od nich co nejdál. Rok s rokem se sešel a ukázalo se, že „protirómské“ hnutí přestalo existovat, protože bylo neutralizováno a příčinná souvislost je samozřejmě čistě náhodná. Podobná akce běžela téměř paralelně v sousedním Německu, kde se také povedlo „die Szene“ takto eradikovat. Tohle mi připadá jako totožný scénář, jen předmětem širšího operativního „rozpracování“ zde nejsou „rasističtí radikálové“, ale odpůrci Babišova hnutí.

Otázky vyvolává i reakce Ing. Babiše. Přirozená reakce každého politika v tom smyslu slova měla být, že si účast neunifomované policie na svých setkáních s občany nepřeje. Jsou to přece jeho setkání s občany, které mají zajistit, aby bylo zase líp jako kdysi za Babiše a za Schillerové, a k naplněné tohoto účelu je přítomnost potetovaných policejních goril mezi voliči krajně kontraproduktivní. Očekával bych proto velmi rázné odmítnutí této formy policejního dohledu a formou stížnosti hlavnímu policejnímu principálovi, že přítomnost profesionálních denunciantů na politických shromážděních sloužících primárně k svobodnému výkonu občanských práv je ve svobodné zemi zcela nepřijatelná. Místo toho estébák začal policisty omlouvat, jako že přece nemohli vědět, že zakleknutý občan je autista a podobně, jako by to nebylo jedno.

Já rozumím tomu, že Ing. Babiš musí brát v úvahu obě strany mince, neb jeho elektorát je takového ražení, že mu zaklekávání politických oponentů nevadí minimálně do doby, dokud to není jejich krk, na kterém spočine potetované koleno „kriminalisty“ s IQ 85. Také asi nelze čekat, že by se proti zaklekávání vymezil politik, jehož taktikou v boji o politickou i ekonomickou moc bylo právě zaklekávání, i když v jiném smyslu (likvidace firem zajišťovacími příkazy nebo frekventovanými kontrolami státními orgány). Babiš by však měl uvážit, že se jeho voliči asi nijak nepohrnou na „setkání“, kde v davu číhají podivní potetovaní jedinci připomínající ochranku od lochnesky mladýho Kočky, kteří občas zakleknou nějakého malého haranta.

Vypadá to, že se rodí nová symbióza.

Silové složky ze snadno pochopitelných důvodů usilují o parlamentní vliv, jen to vzhledem k zákonným omezením nemohou dělat přímo. To neznamená, že to nedělají. Minulý policejní vládní a parlamentní kůň se jmenoval ČSSD. Spolupráce byla dlouhá, úspěšná a přinášela ovoce, tedy pro policii a policisty. Ministr vnitra Hamáček byl obzvlášť odporné policejní pimprle a jeho finální akt jmenování policejního exprezidenta Husáka ředitelem policejní školy důkazem toho, že myšlenkově zcela uvázl v prostředí klientelisticko-policejních regionálních her a zcela ztratil soudnost, takže policie ovládala jeho a nikoli on ji.

ČSSD se však stala stranou neparlamentní a tak z ní nic nekápne. Už nezařídí, aby vznikly nové zákony posilující vliv policie, aby nevznikly nové špatné zákony zajišťující opak ani aby se nezměnily ty staré dobré zákony, co policii již nyní v mnoha oblastech umožňují dělat, co se jí zlíbí. Po krátkém pokusu zajistit parlamentní prezenci pomocí policejně-politického útvaru plukovníka Šlachty zřejmě nyní silová složka zavětřila novou příležitost osedlat si skutečně pořádné tažné zvíře.

Zajímavým signálem byl odchod policejního prezidenta Švejdara ještě před nástupem Rakušana do funkce. Švejdar asi naznal, že pracovat pro kriminální subjekt je na něj příliš. V této souvislosti si dovedu představit tu hysterii, která Rakušana zachvátila, když se mu doneslo, že jeho silová složka obcuje někde na jihu Čech s „politickým hnutím“ Amdreje Babiše a „kriminalisté“ s červenými čepičkami na hlavách fungují jako ochranka na Babišových party a rozjíždí tam nějakou operativu. Valná část Rakušanových starostenských spolustraníků je už teď jednou nohou v kriminále kvůli systémové zlodějně a asi nijak moc nestojí o teambuilding s nadrženým spolustraníkem Hlubučkem ve vězeňských sprchách, a jakákoli bližší spolupráce ANO a policie nutně povede k dalšímu zakleknutí a policie na Úřadu vlády už jednou zaklepala.

Včera byli údajně velitelé vybraných útvarů pozváni do Prahy na „školení“, tedy asi brutální pomrd, což vnímám jako pochopitelný, nicméně pozdní a marný krok k zastavení probíhajícího procesu námluv. Ale nemyslím, že se to povede. Pojďme sledovat Babišovu rétoriku. Už to nebudou jen sestrýčky, sényjoři a motýle, ale také policýste.

 


14.08.2022 D-FENS

12345 (353x známkováno, průměr: 1,27 z 5)
20 040x přečteno
Updatováno: 15.8.2022 — 9:51
D-FENS © 2017