Boomeři českých zemí, spojte se!

Featured Image

Uplynulo hodně let od vašich prvních narozenin. Pokud se vás dotazník při registraci do členského klubu hypermarketu ptá na věk, již zatrháváte kolonku 55+. Ve výše uvedeném případě gratuluji. Jste Boomer*.

Svět se obrací do záhuby a ti mladí si nevidí do úst, jsou nevzdělaní a drzí. Je čas s tím něco udělat! Spojit se a bojovat až do úplné senility. Jako správný a uvědomělý Boomer víte nejlépe, co bude letět za deset let až vy tady už nebudete. Přeci to těm mladým musíte vysvětlit, protože stáří = moudrost.

Vyšší princip mravní, dokončené vzdělání z dob, kdy soudruzi byli ještě při chuti, to vás plně opravňuje bránit mládeži v realizaci jejích projektů.

Musíte zabránit lidem jezdit na kole, elektromobilem a také vítat jiné kultury. Uvedené hříchy jsou horší než hříchy biblické. Navíc mladá generace podporuje solární barony a různé eko, bio hnutí, to my staří nedopustíme! Dokud budeme údy mít, budeme bojovat za…?

Za co chceme bojovat? Ano, přeci ti mladí to tu řídí do záhuby! Zabraňme jim!

Zabráníme jim! Budeme neustále stát v cestě a věcně argumentovat v každých diskusích. Ochráníme mladé před zhoubnými vlivy imperialismu a kapitalismu, tedy dnes především eko ideologie. Zabráníme jim, aby sami poznali důsledky svých plánů.

Vy jste poznali hořkost imperialismu a kapitalismu, potom cinkání za lepší „sametový“ svět! Byla to tenkrát krásná myšlenka, vedoucí k dnešnímu neúspěchu. Demokrati vás často vyházeli z „vašich“ fabrik těsně před důchodem. Nyní můžete zametat před cizími fabrikami a čekat na další důchodovou reformu. Ano, šťastnější z vás si dokázali zachovat a zmnožit majetek. Přeci ty majetky nedáte dětem. To by tak hrálo, aby pak z výnosu firmy podporovali eko-bio lobby, solární panely…

Upíráte dětem možnost rozbít vaši firmu, jste sobci. Přeci co je na tom špatného zničit rodinný business a podpořit tak matku Zemi! Každý mladý si musí rozbít ústa sám, protože zřejmě jinak, než ze strmého pádu, poučení nezíská.

Proto milí Boomeři v ČR, spojte se a odjeďte z ČR, stejně vás to tu štve, zvedá vám to tu už jen tlak a cholesterol. Buďte dobří a jeďte někam! Přeci za Husáka to nešlo a dnes to jde.

Můžete kolonizovat jiné země např. Srbsko. Srbsko je klasická tradiční země, kde se domluvíte i česky, protože pivo i rakiji znáte a tam tomu rozumí. Víc, než pivko s rakijí nepotřebujete znát, vše ostatní se po vypití těchto elixírů vyřeší samo. Je to konzervativní země, kde jezdí vozy vašeho mládí a vůbec spoustu věcí tam vypadá jako když jste byli malí.

Přece pro vaše duševní blaho a nízký krevní tlak uděláte krok do neznáma a koupíte si kuču pro sebe i svou paní a na dobro odjedete z této prohnilé „republiky,“ kde to mladí aktivisté stejně nikam nedotáhnou.

Nač si zvedat tlak, stačí vhodně migrovat. Svět bude zase v pořádku. Starým lidem se obecně doporučuje žít na zdravém vzduchu a v prostředí, kde si snadno oživí vzpomínky na dětství a mládí. V mládí to bylo pěkné, protože selektivní paměť je milosrdná.

*Boomer je označení pro člověka nad 55 let, které vychází z internetových memů na Facebooku/Tik-toku souvisejících s hláškou OK boomer. Smyslem této hlášky je zesměšnění staršího člověka.

Příklad užití:

Děda (Boomer) přijde do místnosti, kde jeho vnuk pracuje na počítači

Děda: „Pavle, pořád celý dny čumíš do počítačů a nevíš nic o skutečným životě venku mezi lidma. Kvůli lidem jako jsi ty to lidstvo úplně zdegeneruje a vyhyne.“

Pavel: „Ok Boomer“ (v tomto případě si troufám přeložit s dávkou ironie v hlasu jako: „Jasně, dědo“)

Na další dědova slova Pavel již neodpovídá, protože pro něj již konverzace skončila.

 


01.10.2023 Anonymní autor

12345 (444x známkováno, průměr: 4,47 z 5)
20 554x přečteno
Updatováno: 1.10.2023 — 22:15

Reklama

D-FENS © 2017