Co s vlnou ilegálů v Evropě?

Featured Image

S těmi statisíci, které již v Evropě jsou asi nic. Není zákonné ani nezákonné moci, která by je odsud vypudila. Prostě se tady usadili, pojali tuto část světa za svou a budou se jako ve svém chovat. Evropané jsou z absolutní většiny velmi měkcí, do hlav jim bylo dlouhodobě vtloukáno, že nade vším je zákon, na druhém místě sociálno, humanita, solidarita a až na posledním místě je zájem jednotlivce a jeho přirozená práva.


Takže Evropané střílet nebudou, jednak nemají čím a druhak na to nemají náturu a nejsou k tomu vychováni. Střílet budou jen nájezdníci. Silové složky taky střílet nebudou, jelikož jim to zakazuje zákon. Činit tak mohou pouze v případě oficiálního, válečného konfliktu, který nebude nikdy vyhlášen, ač boje budou probíhat.

Přirozená práva, de facto, již neexistují, jsme součástí bezbarvé a beztvaré masy formované naprostou poslušností k „autoritám“, za které se dnes může prohlásit kdokoliv, kdo má otevřený přístup k masovým, sdělovacím prostředkům. Kdo pamatuje období nacionálního socialismu, těch až tak moc nebude, nebo období komunismu ví, že to není nic nového pod sluncem. Lidově to bylo podáno ve rčení: „Drž hubu a krok“. My, tebou volení zástupci nejlépe víme, jaké jsou tvé potřeby a preference a ty nás za tuto dobrost budeš soustavně a natrvalo volit. Nemusíš se vůbec o nic starat, všechno pusť z hlavy, hlavně utrácej, půjčuj si. Nebude se ti chtít pracovat nebo tě to bude nemístně obtěžovat, neměj starost, MY, socialisté, se o tebe postaráme. Vynalezli jsme, totiž, největší vymoženost moderní doby, nikdo již nemusí ani myslit, nikdo nemusí nic umět a přesto se bude mít velmi dobře. MÁME SOCIÁLNÍ STÁT!!!!!

Tato vymoženost vykoupená obrovským vnějším i vnitřním zadlužením, postupující inflací ničící úspory těch hlupáků, kteří si myslili, že šetřit je správné, krom pár prozíravých zakoupivších zlato ještě v době kdy to bylo výhodné, se roznesla do širých krajin za mnoho horami a mnoha řekami. Tento věhlas nemohl zůstat bez odezvy v zemích, kde ještě zpátečnicky preferují osobní zodpovědnost za svůj život včetně opatření své vlastní rodiny vlastními silami. Prostě RÁJ. Ne války v domovině, ne útlak diktátorů, ne nedostatek vody, pouze touha po bezpracnosti vyvolala současnou vlnu ilegálních migrantů. Pokud by pohnutky byly jiné nezahazovali by své osobní doklady, vzali by za vděk první bezpečnou zemí, kde by čekali na lepší vývoj doma. I takto by to byli vyložení zbabělci odmítající osobní účast na bojích v domovině. Sami si vyvolali nepokoje, sami dovolili, aby válečný konflikt u nich vznikl, že do toho občas někdo neoprávněně šťouchl, je vedlejší. Jejich je zodpovědnost za svůj domov.

Dle mého názoru jsou motivy ilegálů jasné, v současnosti to ještě není islamizace Evropy, zatím to je příprava předpolí a rekognoskace terénu, následně přijde dělostřelecká příprava a ve výsledku to tou islamizací skončí. Ilegálové vědí, že Evropa je sociálním státem velmi oslabena, této slabiny využijí k ještě většímu oslabení. Boj proti tak slabému protivníkovi bude snadný, sám se zhroutí. Původně jsem chtěl napsat, že je bezpodmínečně nutné sociální stát zrušit, v průběhu psaní tohoto článečku jsem dospěl k přesvědčení, že je již pozdě, že ani to by v současné situaci nepomohlo, jelikož, jak jsem psal v prvním odstavci, nemáme páky se již přítomných ilegálů zbavit.


    22.9.2015     Jahl
 


Související články:


12345 (6x hodnoceno, průměr: 1,50 z 5)
831x přečteno

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!