Zmrdi v justici: paragraf pussy pass - zpět na článek

Počet komentářů: 79

 1. Mysli trochu třídně.
  Rovnost před zákonem je buržoázní přežitek.

  1. A taky politicky! Rovnost je burzoazni prezitek celkove, nejen pred zakonem.

 2. Delal jsem na Oxfordu doktorat a uprimne me prekvapuje takovyto styl zivota. Rozhodne to neni bezne chovani zbohatlicke anglicke omladiny (ikdyz ta je samozrejme dost urvana z retezu). Samozrejme, pokud delate master v nejakem humanitnim oboru (pokud to teda neni nejaka klasika jako latina/rectina) tak by me kokainovy zivot a nohy od sebe tolik neprekvapili. Ale medicka… Nastesti mela Uni dost rozumu a vypakovala takovouto ‚studentku‘.

  1. Navzdory mýtům, University of Oxford není z hlediska studia medicíny nejprestižnější škola. Koneckonců ani v přírodních vědách, příkladem může být například naše pandemické eso Kulveit. Daleko lepší pověst má UCL. Oxfordská univerzita naopak exceluje v humanitních oborech. I když nejlepší myslitelná česká univerzita má k oxfordským standardům daleko, dlužno podotknout.

   1. Nijak to nesleduji a nevím, co se případně v poslední době změnilo, ale mám dojem, že tohle platí tak nějak „odjakživa“, ne? Pokud vím, Oxford nikdy nebyl prestižní školou v přírodovědných oborech, ani to nebylo součástí žádného mýtu. Notoricky v těchto oborech exceluje Cambridge — už od dob Newtona :) (Ale nevylučuji, že toto je mýtus :))

   2. Dobrý den, Challengere. Velmi by mě zajímal váš medicínský názor ohledně „respiračního selhání“ u „koronaviru“. Zde se tvrdí, že ve skutečnosti jde o selhání ledvin, které pak způsobí zavodnění plic. Proto ty „udušení na ventilátoru“.
    A to po podání REMDESVIRU který v té době neměl oficiální povolení (to bylo později uděleno razítkem úředníka) a klinické zkoušky.
    Tedy klinické zkoušky měl částečně dělané v africe, jejichž výsledek byl 53% úmrtnost !!!
    Tam na to zakukalo přes 300 čerňoušků.
    Plus nějaké zkoušky v Japonsku, kde musely být přerušeny, protože lidem hromadně selhávaly orgány (multiorgánové selhání).

    Ty lékařské důkazy jsou ve videu zde, od cca 54.minuty:
    https://odysee.com/@daadulka:5/NAOMI_CZ:7

 3. Ale zadne lokalni pripady tu disktuovat nemuze achjo

 4. Klobouk dolů, Challengere. Jen škoda té absence českých případů. Byť je mi jasné, že i u nás časem budou přibývat.

  Za dost rizikové bych považoval přišedší ukrajinky, kdy nadržený chlap co myslí koulema, ani nemá možnost podrobně prostudovat rodinnou anamnézu, ani to čím si dotyčná v minulosti prošla, a jaké to na ní zanechalo psychiatrické následky. Které vyhřeznou na povrch většinou až po narození dítěte.

  Vlastně tupost chlapů mě nepřestává překvapovat. Ani v ČR kde si dotyčný může ověřit její minulost a rodinné poměry, toto nadržený zoufalec nečiní. A za několik let až s ní založí rodinu, se pak hrozně diví.

  Já znám jednoho takového, který si nabrnkl docela sexy blondýnu, zcela ignorujíc že v její rodině jsou alkoholici i duševně nemocní a vůbec životní ztroskotanci a matka příkladná psychotická hysterka.
  Ale měl víc štěstí než rozumu, protože u dotyčné blondýny se podobné sklony kupodivu neprojevily ani po dítěti, jen tchýně se jim snaží kecat do života.

  Druhý případ už není tak optimistický. Tam dotyčný vědomě ignoroval dost divokou minulost dotyčné a hodně podivné poměry v rodině. A po narození druhého dítěte (a vyhřeznutí veškeré vnitřní hniloby z dotyčné – úplně jí šplouchá na maják) se řítí na skluzavce do pekel.
  Těžko říct zda se první udře k smrti, kdy si píča vymyslela že teď v současném chaosu začnou stavět barák, či se mezitím uchlastá nebo oběsí.

 5. Prostě jedou ideologiologie „alenek z říší divů bez fundmentu poznání základny báze realit. Nejlépe s přerozdělováním pro chytré – sebe.
  https://pravyprostor.net/omyl-absolventu-vysoke-skoly-zivota/#comment-27654
  Na poukazování překlepů borováčům či pontičkářům vzkazuji. :-))) Vysmrkněte si oko kreténi.

  1. jedna věc sou překlepy, druhá škrabat jak negramotná píča, že se to nedá rozluštit

   1. Bacha na věc! Oni jsou tu totiž všichni okolo blázni, jenom Sergej je letadlo.
    Takže tu jeho zcela nesrozumitelnou“mentálštinu“ mu nikdo nevymluví.

  2. Nevím co tam píšeš, ale jestli máš problémy tak se nech žvejknout a editaci nehodlám provozovat na margo zlité klávesnice. Ještě to mi chybí abych se tomu po tobě nádivo disgraficky a poměrově diskalkulicky s nóblesou urozeného „r klaněl. :-))
   https://www.youtube.com/watch?v=JpHJrD-Zk9k

  3. :-)))) Zas reaguješ když víš že na tvůj hnus przniče cákala pominutého hormonálníka oplzlej houkale se nebudu tvé blicí kryplace potentáte memorovat, radši se pochlub se kolik máš čísla deviací kromě titulu z kmotrostanu fašounů imbecilit?

 6. Nesouhlasím. V případě těchto reakcí nejde o kryplaci ani deviace, ale zcela určitě se jedná o sebeanální dildaci řádně žvejklým cákal Brutopýrem.

  1. :-)) To jsi dal odborně a vyčerpávajícím způsobem s plným nasazením vědmáka, úplný witcher. Běž si odpočnout po sprintu.
   https://www.youtube.com/watch?v=1So8g9TfBSshttps://www.youtube.com/watch?v=1So8g9TfBSs

 7. A ěšťě dabl storka, zas s tím „eflové hrkají v mánii čarodějových učnů „tržeblých svjetovje. :-))
  https://pravyprostor.net/vykulencovy-starosti/#comments

 8. Článek super!! Ale úplně nejvíc mě dostalo použití interaktivního doplňku „sergej“ v následné diskuzi, který vám, alespoň v základní rovině, zprostředkuje pocit beznaděje a frustrace při střetu s podobným soudním prostředím, kdy vlastně vůbec nezáleží na vašich argumentech nebo na tom co říkáte, zpátky se vám stále dokola vrací nepochopitelná změť sraček. Geniálni :-)!!

  1. jo tak tos trefil, smekám virtuální klobouček :o)

   1. :-)) hókala

 9. Tak ono teď jebe i chlapům, ale jako jo, ta následná výše trestu je otázka –

  https://cnn.iprima.cz/posun-v-pripadu-vyvrazdeni-rodiny-z-kostelce-policie-vyslechla-jedinou-prezivsi-110602

  „Otázkou psychického stavu pachatele a jeho příčetnosti se policisté zabývali hned po činu, objasnit jeho jednání by měly právě i znalecké posudky. Podle kriminalistů však dosud netrestaný muž členy své rodiny zavraždil po předchozím uvážení, při útoku nebyl pod vlivem drog ani alkoholu.“

  Nebo tady taky nedávný případ kousek od nás, kde to odnesly zrovna tak malé děti…

  https://slovacky.denik.cz/zpravy_region/tragedie-loucka-sousede-mrtva-zena-tri-deti.html

  „Asi byl nemocný, byla mu nedávno diagnostikována schizofrenie, znali jsme se, chodíval k nám. Dali jsme si kafe, děti dostaly nějakou sladkost, byla to pohodová rodina,“ vzpomínal další Loučan.

  https://slovacky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vybuchu-v-loucce-predchazela-ctyrnasobna-vrazda-policiste-obvinili-otce-rodiny-2.html

  K významnému posunu došlo v případu dubnového výbuchu rodinného domu v Loučce na Valašskomeziříčsku. Kriminalisté v souvislosti s ním v úterý odpoledne obvinili ze čtyřnásobné vraždy jedenatřicetiletého muže, který v domě žil se svou rodinou.

  „Muž koncem dubna ve svém domě v obci Loučka na Vsetínsku usmrtil svou dvaatřicetiletou ženu a jejich tři malé děti ve věku do pěti let. Poté nožem pořezal i sebe a nakonec způsobil výbuch rodinného domu,“

  1. No jebe… takové případy byly i dřív. Policie našla jeho manželku v kaluži krve se sekerou v hlavě, a od sousedů a lidí v okolí se dozvěděla jen „byl to takový tichý nenápadný chlapík, až trochu zakřiknutý“.

   To že kriminalisté tzv. „nechápou“ je už dnes dáno tím, že žena musí být vždy oběť a chudinka, tudíž „se nechápe“ jak taková oběť a chudinka mohla dohnat chlapa k tomu že zabije celou rodinu a pak sebe. A psychologové, to je banda nic nechápajících šašků.
   Většinou to bývá tak že dotyčná dělá roky v domácnosti nesnesitelné peklo všem, poštvává jednotlivé členy rodiny proti sobě, děti proti chlapovi, až jednoho dne mu prostě rupne v kouli.

   Ostatně o tom byl částečně i film Volný pád, kde to bylo jen decentně naznačeno a za hlavního viníka byla označena společnost. Už i tak feministky vřískali, že si režisér dovolil naznačit, že s jeho hispánskou manželkou, která mu bránila v kontaktu s jeho dítětem, taky nebylo úplně všechno v pořádku.

  2. No takové případy budu vždy. Většinu vraždí mladý dospělý chlap kolem 20-30 let a prakticky dominantně jde o členy rodiny. To se přesně shoduje s případy schizofrenie, kdy se logicky lidé, kteří bydlí s dotyčným, dostanou do spleti jeho vlastních bludů. Může jít i o neléčené případy. U schizofrenie tuhle situaci chápu, člověk žije ve vlastním světě, má halucinace a bludy a je bytostně přesvědčen, že se brání. Ten chlap skončí buď v krimu nebo na opravdu dlouhou, prakticky doživotní dobu v blázinci (aka psychiatrické detenci).

   Problém je, že u bipolární afektivní poruchy se dostáváte velmi málokdy do pozice, že si neuvědomujete, co děláte a neuvědmujete si dopady (což si Morleyová koneckonců uvědomovala). Může teoreticky jít o „manický raptus“, tedy kdy vás nemoc „vytočí do červenýho“, takže nepřemýšlíte. Takové činy jsou ovšem kompulzivní a postrádají plánovitost, jsou tzv. „dílem okamžiku“. Navíc, nemoc musí běžet už nějaku dobu, abyste byl schopen vražedného jednání, musí se nemoc dostat do nějaké hlubší fáze, nemůže jít o jeden cyklus ménie-deprese. Navíc v depresivní fázi je to na tm člověku vidět, není možné, aby to nikdo z okolí nepoznal. To je možné pouze u neurotické deprese, kterou dnes trpí velká část populace.
   Závěry, které formulovaly tamní znalkyně prostě nejsou možné a neodpovídají klinicko-biologickým faktům.

   Před 7 lety tu byl případ primáře dětského oddělení nemocnice Klatovy MUDr. Havránka, který na službách vykonával bolestivé zákroky u dětí (aspoň dle rodičů), což teoreticky může být kvůli manické fázi, ky je člověk „zrychlený“ nemá trpělivost, má zvýšené sebevědomí a když se mu nepdaří napíchnout žílu, tak dělá psí kusy, to možné je. Ale není možné aby dotyčný dítě úmyslně a úkladně vraždil – to možné není, to je z hlediska kognitivního zpracování skutkového stavu obrovský rozdíl.

   1. Jako chápu že to asi nebyl úplně vhodný příklad na srovnání a to bychom asi zabrousili hodně do psychologie a příbuzných oborů… Mne jde spíš o tu myšlenku mužské viny, kterou mi ráda podsouvá kolegyně, ty války, masový vraždy to všechno děláte jen vy chlapy, ženská má k životu jako jeho nositelka jiný vztah… Ono to za vším hledej ženu asi platí všude, takže ty ženské to tu třeba nakonec vedou v pozadí tak i tak, ale memám moc rád takové to, že ta ženská ho k tomu donutila, to mi přijde hodně takové alibistické.

    A jako v žádném případě tu nejsem jako ten, co má, co se týká ženských nasazené růžové brýle. :-)

    Jen tak mimochodem, ono třeba ty dozorkyně v koncentračních táborech se prej taky uměly pěkne rozparádit…

    1. Historie zná celou řadu ženských vražedkyň, různých černých vdov, matek, co zavraždily vlastní dítě atd.

     Ano, do války šli a jdou vždycky převážně chlapi, měli a mají k tomu lepší fyzické dispozice. A taky ty války vedou, samozřejmě. Taky vyrábějí a vymýšlejí zbraně a stroje. Můžete tomu říkat „šovinismus“, pravda je taková, že se na to od přírody tak nějak líp hoděj.

     1. Tak našlo by se – romantická zřícenina, moji to tam strašně lákalo se podívat, tak snad nedopadnu stejně… :-)

      https://www.dotyk.cz/magazin/cachticka-pani-alzbeta-bathoryova-geny-30000703.html

      1. Nemusíme do tak dávné historie, jméno „Olga Hepnarová“ je hodně známé. Jedna zdravotní sestra někdy v 60. letech vraždila novorozence. Dostala provaz. Matek, co svoje děti týrá, je celá řada. Některé matky zabíjí nechtěné novorozence nebo je někde odloží a bez pomoci zemřou hlady nebo zimou. Jistě to bude tím, že „ženská má k životu jako jeho nositelka jiný vztah“.

       1. Marie Fikáčková, nar. 9.9.1936

       2. Hepnarová a Fikáčková jsou klasickými příklady psychopatizovaných osobností

        1. @Challenger
         ač s Vámi velmi často nesouhlasím, představa že by ty dvě piče nedostaly provaz a po plyšáku je někdo pustil mě vede k závěru, že trest smrti jim sluší.
         Olinka fascinuje spoustu umělců, kteří svými dílky jen hnojí podhoubí podobných magorek, které až spáchají něco podobného, mohou v kterémkoliv justičním bordelu dopadnout stejně…

         1. Já myslím, že režisér vykeslil Hepnarovou jako totálního velechudáka, která strašně trpěla a de facto potvrdil názor Hepnarové, že ji „společnost“ ubližovala. Samzřejmě se po nemarxisticku také facilitoval fakt, že Hepnarová byla lesbička. Nepochybuji, že jak Čubírková, tak Hepnarová a koneckonců i Fikáčková by si dnes odseděly méně než 10 let (možná Fikáčková by dostala doživotí, protože tam žádné polehčující okolnosti navlečené d neomarxistické idedologie se nedají dovodit, ale Čubírková a Hepnarová by to zcela jistě uhrály na své velechudáctví a dostaly by maximálně 5 let, Čubírková by zcela jistě argumentvala „týráním“ obou manželů).

          Ostatně recentní české případy pussy pass mám připravené a budou v plné parádě zveřejněny.

          1. Olinka byla řádně ujetá. O tom není sporu. Ale to, že se z ní stala skoro popkulturní ikona je jen důsledek toho, že byla mladá a docela hezká. Ale když už se bavíte o zvýhodňování institucemi a veřejností, musíte v rámci objektivity připustit, že o atraktivitě a mládí je stejně tak případ Camerona Herrina. Což je chlap jak poleno, žádná dívenka, jenže hlas veřejnosti tvrdí, že nesmí jít sedět na 24 let, protože je příliš přitažlivý. A stejný Ted Bundy. Co ten měl fanynek a pozornosti tisku.I když tedy ano, u něj soud rozhodl nakonec mravně a spravedlivě.

          2. když jdou kolem, mají furt nějakou tu adresu?

          3. To Behemot :
           Prosím tě, pošli mi znova tu svou stránku, já jsem to nějak zabordelila. Ale rovnou tě varuju, pročti si, jak to vypadá s letištěma v Evropě, jen bůh ví, kdy se sem dostanu. V Amsterdamu ( což bývá můj uzlový přestup) jsou stávky, lety rušej. No není divu, prý jsou stevardi i pozemní personál došťavený z Covidovejch hrátek.

          4. Slecna Ling
           21.6.2022 v 18:31

           mysliš třeba tu, co na to vodkazuje z modrýho nicku? :o) nebo třeba HW World?

           případně přímo, info na hwworld.cz :D

           šak snad nebudou stáfkovat věčně, nebo jo? a i kdyby jo, potřebuju se hlavně teď poptat na nějaký eventuelní zneužití :D

          5. Super. My se ozvem, dík :-)) Nicméně, pojďme neplevelit diskuzi našimi budoucími obchodními tanečky a radši mi pověz, proč ten arogantní vůl Bundy fascinoval půlku Spojenejch Států. Ono ano, obličej dělá hodně, ale ta nekrofilie by mi drobet kazila apetit :-)

          6. Slecna Ling
           21.6.2022 v 19:14

           netušim, kdo to je, asi nebudu cílová fanynka…?

          7. Ze zcela jednoznačně a účelově zaměňujete chování veřejnosti a justice. Veřejnost může mít sympatie ke komu chce.
           Koneckonců rozsudek Camerona Herrina za „závodění autem“, tedy se jedná o ublížení na zdraví s následkem smrti nikoli o vraždu, je v naprosto kolosálním kontrastu s tím, žě někdo prkazatelně vraždil a vyjde bez trestu.

          8. Vy začnete o tom, jak nějaký režisér vypodobňuje Hepnarovou a mně vyčítate, že mě to inspirovalo k debatě o veřejnosti a její vnímání spravedlnosti? Vy si teď musíte dělat legraci, že pane doktore

          9. -jejím

          10. Tak koukám, že pan doktor už se mi neozve. No – není to poprvé. Předpokládám, že se ke mně vyjádří tři stránky do budoucna, ideálně ale tak, abych to moc neviděla.

          11. tak dobře, beru zpět. Ten článek ale není o popularitě pachatelů trestné činnosti ale primárně o protiústavním postupu soudní moci.

      2. Jinak ještě k té Bathory, pokud to někoho zajímá, a já ji tu tahle z voleje napálil, jsou i zde snahy o její očištění, v kostce např. shrnuto na stranách 37-40 v této práci…

       https://dspace5.zcu.cz/bitstream/11025/33038/1/Bakalarska%20prace%20-%20Noskova%20.pdf

    2. Jdete na to moc vědecky, tedy nejen vy podle těch kteří si na tom vytváří doživotní i dědičnou rentu. Mne stačil dojem že zpívající prognosťák klaun mektavě tálinský rybník a nóbles hymnen boryše po skalinách jsou schopní s odborným vedením, ne že by jim porady nefungovali na trupely a jsou asi schopní vypít mrtvému oko a to i vám zaživa. Ovšem jen posluhují do doby než vás dostanou do ohlávek šílenejch kočí ještě protroublejších vozků. Ale tak mimoděk jsem si vzpoměl jak bratranec našeho knížete mu hořekoval že po zimě mu vymrzlá jeskyně v kterou se mu proměnil zámek spadne na palici protože má prachy na temperování jedné své komůrky. No a tam se obecně u tlučhubů slézají závisláci odrbání mamonem kdekoho a ten nápad s energiemi klidně mohl být z živoucí fosílie. Protože přes tlučhubování je to tam jedna banda a pakáž. :-)))

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017