Zmrdi v justici: paragraf pussy pass - zpět na článek

Počet komentářů: 79

 1. Možná má islám něco do sebe?

  1. islam is right about women?

   Možná, ale jinak je to tak hloupé a povrchní náboženství, že může klidně nad dekadentním Západem vyhrát.

  2. Ani ne. Stejně jako jakékoliv jiné náboženství.

 2. Hlavne do druhych. Noze, macety a tak.

  1. sou snad ve středověku? teď mají už nejenom AKčka, ale jak ukazuje Jemen, tak ai stíhačky a bomby, ne?

   1. No ja nevim, kdyz vidim ten zpusob prosazovani ‚jejich‘ zakonu, tak stredovek vidim.

 3. Nějak ani v těch vybraných případech nevidím důkaz toho, o čem článek píše.
  Zezačátku jsem doufal v odkaz na nějaký výzkum ukazující korelaci mezi rozsudkem a pohlavím, ale taky nic.

  Vesměs mi nedělá problém si to představit obráceně, zejména ten třetí; Že bez ohledu na pohlaví blázen někoho zavraždí a soud ho fakticky osvobodí protože je blázen si klidně umím představit i tady.

  Ostatně, zrovna teď rezonuje jistý Redl, který když se ocitl před soudem se náhle stal částečně nesvéprávným, vyhnul se odsouzení a jede se dál.

  Ten první se taky děje i obráceně.
  A stran poznámky o Rusku, co myslíte že by se tam stalo dceři oligarchy za to, že udělá bebí nějakému nýmandovi?
  Já bych si nevsadil ani na to, že by se někdo odvážil ji obtěžovat nějakým soudem.

  1. a tamty žencký v článku so taky nasazený kobyly mafiánů k rozkrádání stádu? aha! ten příklad sedí, jak prdel na hrnec, bravo, Mistře! (nebo spíš…cotosemzaskurvavlezlo? X-D)

 4. Všechno jsou to příklady z Anglosaského právního prostředí, bez dalšího těžko převoditelné do kontinentálního práva. Když jsem si četl rozsudek nad Kevinem Dahlgrenem, tak byť je genderově opačně, také tam byla snaha US znalců rozporovat jeho příčetnost v době spáchání 4x vraždy. Snad jenom procesní důvody, že se technicky nejednalo o znalecký posudek podle českého práva, uvolnilo soudu ruce se tím nezabývat. Posudky našich 2 znalkyň stačily k vyloučení nepříčetnosti. Ten rozsudek by měl být pořád na webu, stačí googlit. K tomu co píše Challenger, zejména příklad té první holčiny exmedičky nese všechny znaky ekonomické intervence příbuzných, a to je na genderu nezávislý rizikový faktor.

  1. Jo, to prizma „vidění či ..vidin? 21.6.2022 20:39:15
   https://pravyprostor.net/a-slava-mu-on-je-pasak/

 5. Všechno by velmi snadno vyřešilo jediné opatření. Vraždil pachatel „mimo smysly“ z psychiatrických důvodů? OK, nepůjde do vězení nýbrž na psychiatrii… Ovšem na stejnou dobu, jakou by byl býval nafasoval ve vězení.

  Rázem by se vidělo, zda jde skutečně o psychiatrický stav, nebo o pouhou taktickou výmluvu. A pokud je někdo schopen vraždit ve vyšinutí smyslů, potom musí být izolován tak dlouho, aby se to nemohlo opakovat. Vězení nebo psychiatrie, to je jedno.

  1. @JM
   x2 by to mělo bejt…

  2. @J.M.: zní to fajne, ale jako každé „jednoduché“ řešení to má dvě vady:
   – naše psychiatrie má silnou tradici zavírání nepohodlných lidí „do blázince bez návratu“, ještě dnes „ikony“ psychiatrie dobíhají jejich minulé průsery a to jsou pomalu nad hrobem (minimálně důchodového věku)
   – při klientelismu a angažovanosti psychologických znalců by se pro vyvolené situace zjednodušila do „nepříčetný zázračně uzdraven za měsíc“ a pro nepohodlné oblbováky s pofiderním přezkumem doživotně.

   V prostředí, kde se nelze spolehnout na „pravdu“ je potřeba mít dostatek opravných/oponentních procedur transparentně publikovaných, aby alespoň průměrný výsledek byl akceptovatelný. Správný či spravedlivý nebude.

  3. Ja bych to videl jinak – psychiatrie by mela na vykon trestu pouze odkladny ucinek. Bud jako blazen na te psychine definitivne zustane, nebo az jako zdravej vyleze, pujde rovnou do lochu.

 6. Autore, mohl byste napsat nějaké pojednání o těch posudcích psychologů a způsobilosti různých občanů, což je nyní velmi aktuální téma STAN a pana Redla, který je neodsouditelný protože je soudem uznán za nesvéprávného. Řeší soudce ten posudek jako takový, dokazuje se zdem nebo ho jen vezme v potaz a hotovo. Díky.

  1. a na podepisování smluv za stamiliony svéprávnej byl? aha?

 7. Ideozločince je třeba co nejpřísněji trestat:

  Chomutovský okresní soud na čtyři roky vyhostil z České republiky Němce Arenda Thieleho. Důvodem je jeho schvalování ruské agrese na Ukrajině v podobě písmena „Z“ na autě. Verdikt soud vynesl v nepřítomnosti obžalovaného, který nedorazil.
  Pětatřicetiletý Arend Thiele přijel 26. března letošního roku do Česka, přičemž svůj vůz „vyzdobil“ symbolem „Z“ v barvě oranžovo-černé, nebo-li v barvě svatojiřské stužky. Tou se značí stoupenci ruského prezidenta Vladimira Putina a jeho režimu.
  V České republice obžalovaný ujel asi 40 kilometrů, než si ho všimla policejní hlídka. „Nejdříve nám tvrdil, že písmeno „Z“ je na podporu nějakého závodu v Berlíně. To se nám ale nezdálo, protože měl v autě další věcí s ruskou tématikou. Chtěl symbol sundat a pokračovat dál s tím, že se nic nestalo,“ vypověděl policista.

  1. Coze, on nebyl na miste strelen do tyla?

   1. Asi vystříleli letošní příděl nábojů na střelnici. Všech 12.

    Co mě ovšem dostává je, že se nějaký kokot z naší vlády veřejně na kameru vyjádřil, že to bestiální upalování a znásilňování v Oděse před 8 lety bylo zcela v pořádku a „splnilo to svůj účel“.
    Prý na něj bylo podáno dokonce několik trestních oznámení. Všechno smeteno ze stolu.
    A pak že to tu neřídí americká ambasáda, včetně soudnictví. Když budete vraždit v americkém zájmu, tak dostanete maximálné podmínku. Ale za zetko na autě nepodmíněný trest.

    1. Podminku? Ja myslel spis metal, ne?

  2. Link na rozsudek by byl?

   1. Link nemám, ale pravděpodobná spisová značka je 4 T 39/2022. Odpovědná justiční prasnice je jistá JUDr. Vladimíra Kopřivová. Lze vyžádat na základě 106/99 Sb dotazem datovkou na soud.

    1. To jen tak paušalizujete ohledně té „prasnice“ (tedy, ne že byste se i tak netrefil, bo to z 80% na soudkyně sedí), a nebo na ni víte něco pikantního, OSPOD kauzu atd ?
     I moje zkušenost je taková, že ony soudí zhruba podle menstruačního kalendáře, bez ohledu na to jestli si ho reálně vedou či nikoliv.

     1. Nepaušalizuju. Soudkyně je opravdová lidská svině. Tohle je absolutně prasácký rozsudek, divadýlko pro novinářské vonuce, při kterém se obětovaly zákonné ochrany jednotlivce za účelem strašení lidí – tohle je divadýlko pouze pro ostatní, aby si uvědomili, že soudruh Hnus Fialovej si cosi přeje a ostatní buď budou poslouchat nebo budou mít problémy. Řízení začalo 28.3. a skončilo prvoninstačním rozsudkem dne 23.6. po jednom stání. Za tu dobu nemohla jutiční mafiánská prasnice provést veškeré důkazy, které jsou k řízení potřeba. Dotyčný tam pravděpodobně měl advokáta (alternativně mohl souhlasit se souzením v nepřítomnosti, což pomíjím), jinak by soud nemohl na základě jediného stání v době jeho nepřítomnosti jej odsoudit, musel by jej minimálně předvést, pokud by se vyhýbal řízení ale nikli jej odsoudit.
      Ten advokát stál zřejmě taky dost za hovno (ex offo?)

      1. To že někdo podepíše prasácký rozsudek, ještě nutně nemusí znamenat, že je lidská svině. Prostě se dotyčný třeba jen posral strachy. K čemuž mají ženy s vrozenou zbabělostí mnohem větší sklony. Ve srovnání třeba s JUDr. Zbránkem, který se neposral, udržel si rovnou páteř, za což byl převelen k soudu v zapadákově.

       Je to jistá obdoba „návštěvy mužů v kožených kabátech“. Jen to probíhá telefonicky.
       Jak mi vyprávěl jeden právník z Prahe, tak to bývá tak, že kauza se vyvíjí třeba docela slibně, postupuje se podle zákona atd. A pak najednou nastane zlom, a začne se to vyvíjet nepříznivě, obchází se zákon, žalované straně se hází justiční klacky pod nohy, a vše jde do kopru.

       To totiž dotyčný soudce či státní zastupič přijal telefonát z vyšších míst, že jsou tu vyšší zájmy, třeba nějakého mafiána nebo mafiánských uskupení navázaných na určitou politickou stranu, a že je třeba býti právně flexibilní a nebrat právo ani ústavu doslova.

       Prakticky nikdo neodolá v situaci, kdy tou zájmovou stranou jsou USA. To se posere prakticky každý. I policie se v takových případech může přetrhnout, aby zfalšovala či naopak ztratila důkazní materiál.
       Případně se sprostý podezřelý odsoudí na základě naprosto nedostačujících nepřímých důkazů, zfixlované pachové zkoušky apod.

       1. To naopak vždycky znamená, že je lidská svině. Zda to dělá z přesvědčení nebo proto, že jí to někdo přikáže, je irelevantní.

    2. Odvolá se dotyčný, aby to zveřejnil odvolací soud? Ukrutně mě zajímá, jak to zkusili navléknout a jak to soud odůvodnil po formální i materiální stránce – ale rozhodně kvůli tomu do takové kauzy nebudu sahat na své jméno.

     1. Zejména jaké důkazy soudružka provedla hledně ohledně existence genocidia. Podle všeho na Ukrajině za dobu války zemřel asi 2700 civilistů během prvních 2 měsíců války. Ukazuje se, že tzv. masakr v Buči byl fake, který zorganzovali UKáčka, když po ulicích rozházeli mrtvoly částečně i ruských vojáků a nechali tam pozvat novináře. V předchozím období, kdy UKáčka do roku 2014 terorizovaly Donbas zemřelo 14 000 lidí (nejvíce v prvních 2 letech války), což je v přepočtu na rok srovnatelný počin. Čili by mě zajímalo, kdy genocida začala a proč předchozí konflikty genocida nejsou.
      Během prvních dní války v Iráku vedené Američany zemřelo asi 6800 civilistů. Čili bych se rád v odůvdnění dočetl, proč zabití 6800 civilitů v prvních dnech konfliktů v Iráku genocidium není a proč zabití 2700 civilistů genocidium je. (Ostatně již bych zpochybnil i ta čísla, protože vycházejí víceméně jen z Ukrajinské propagandy a nejsou oficiálně ověřená).

      Jinými slovy, odlišná stanoviska od oficiální politiky vlády čekoprasečáku není schvalování genocidia.

      1. Mozna soudruzka jezdi pravidelne do Brna s qetinami na hrob JUDr. Urvalka.

      2. Btw, co je a co neni genocida, pripadne co je a co neni spravne, urcujeme MY, strana!

      3. Myslím, že vůbec věřit na světskou spravedlnost a soudy je přinejmenším poněkud dětinské… :-)

       1. Paxe ale jeden divi, proc lidi furt lezou do kostela, kdyz System funguje tak, jak funguje.

 8. Není to tak dávno, co se pražská policie, státní zastupitelství, GIBS a dvě ministerstva vyznamenaly tiše zametenou kauzou, kdy muž napomenul na vlakovém nástupišti mladou ženu za kouření.
  Ta ho následně ( v rozporu s realitou a bez jakýchkoli důkazů ) obvinila za napadení, zmlácení, zfackování, které barvitě vylíčila svému známému do telefonu. Ten si spolu s dalšími dvěma „hrdiny“ na muže počkal, povalili ho na zem a zbili s takovou razancí, že mu zlomili dvě žebra a poškodili páteř. Kolem bylo několik desítek lidí, včetně personálu Českých drah. Přivolaná policie všechny útočníky z místa činu pustila, aniž by je vůbec legitimovali. Napadeného muže okřikovali, ať mlčí a odvedli ho na služebnu, kde si opsali jeho nacionále z občanky. Když chtěl podat trestní oznámení, tak ho 2x odmítli sepsat. Po skončení nemocenské ho proto podal na státní zastupitelství, včetně dokladů o zranění, uvedením svědků a přesným popisem situace. Hra na vyšetřování trvala 8 měsíců ( ! ) a po jejím skončení bylo konstatováno, že agresorem byl napadený muž ( ! ), policie v ničem nepochybila ( ! ), kolem žádní svědci nebyli ( ! ), kamerové záznamy se nestihly zajistit ( ! ), křivé obvinění slečny je legitimní výpovědí ( ! ), anonymní útočníci se nedopustili brutálního napadení se zdravotní i materiální újmou, ale občanského zadržení ( ! ), „znalec“ uvedl, že není jisté, jak mužovo zranění vzniklo, atd.

  Člověk nemusel být ani právník, aby viděl, že citované paragrafy na danou situaci vůbec nesedí a někdo má eminentní zájem to zamést pod koberec..

  Následoval dvouletý kolotoč odvolávání, během kterého státní správa vršila jednu lež na druhou, aby nemusela celou událost pravdivě kvalifikovat a volat k odpovědnosti slečnu, její známé, několik policistů a jejich nadřízených, policejního prezidenta, dvě státní zástupkyně, ministra vnitra a ministryni nespravedlnosti, což byli všechno lidé namočení do této kauzy.

  Pokud má Challenger zájem, mohu mu dát kontakt na člověka, který má ke kauze podklady, aby si obohatil svou sbírku justičních svinstev…

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017