Za genderově vyváženou imigraci

Featured Image

Vzhledem k výsledkům právě proběhlých voleb, které do sněmovny vyšlou strany ochotné za dotace i nadále prodávat nevlastní občany, strany s energií vyšeptalé ozvěny, strany otevřeně vítačské a, přeskočím-li světlé výjimky, i strany vysloveně vlastizrádné, obávám se, že obohacení o exotické formy života se nevyhneme.

Když se podívám na obohacovací proces, probíhající v zemích uvědomělejších a pokrokovějších, než je ta naše, nacházím tam obrovskou nerovnost a nespravedlnost. Z 90% přicházejí muži! Co to znamená? To nám chtějí naznačit, že ženy, které nechávají doma, by nebyly stejným obohacením? To je nehoráznost! Co na to Evropská ženská lobby, která prosadila genderovou vyváženost i u dárců spermatu?

Navrhuji zavést kvóty na zastoupení žen u obohacujících. Padesát na padesát. Rovnoprávnost musí být. Ba co víc, navrhuji, aby obohacující ženského pohlaví byly vybírány podle stejných parametrů, jako jejich mužští souputníci. Tedy – věk 15 až 30 let. Sexuálně frustrované dlouhou abstinencí. Víry, zakazující jim sebeuspokojování.

Já vím, budou to mít holky těžké. Ale co bychom to byli za křesťany, kdybychom jim upřeli pomoc a pochopení.

Případy nahlášené sexuální agrese na místní mužské populaci bychom měli posuzovat nezaujatě. Nebyla údajná (či údajné) útočnice vyprovokována ze strany muže nepřístojným oblečením? Neměl náhodou kraťasy nebo snad dokonce sandály naboso? Či dokonce s aktem souhlasil, což dal jasně najevo příliš pomalým útěkem?

U akcí, které provokují vyšším počtem čistě mužské účasti, jako třeba fotbalová utkání, se účastníkům doporučí preventivní použití ochrany. Klubové šály a čepice si mohou nasadit taky.

V televizi poběží seriály, ve kterých bílí muži neodolají čokoládovým krasavicím. A Lidl se jistě nechá přesvědčit, že ženy snědší pleti vypadají na letácích neméně dobře.

To zvládneme.

 


29.10.2017 Lolek


Související články:


12345 (267x známkováno, průměr: 1,49 z 5)
15 125x přečteno
Updatováno: 29.10.2017 — 22:40
D-FENS © 2017