Wuhan a COVID: zkorumpovaní akademici umlčují vědce pro stomilionové granty - zpět na článek

Počet komentářů: 93

Přidat komentář
 1. Vítejte zpátky Jene a díky za článek. Zhltnul jsem to na jeden zátah, ale ještě si musím projít některé linky. Někam mě prohlížeč nechce pustit, tak zkusím jiný.

 2. I v jiných věděckých oblastech to podobně funguje.

 3. Jako fakt jste nás hodně vyděsil svojí nepřítomností.

  1. Čeho se bát? Jen nutná mentální hygiena.

   V situaci, kdy se novináři a akademici veřejně soustavně dopouštějí zločinů proti lidskosti zcela zřejmým porušováním §402 a §403 Tr.Z., o soustavném páchání trestného činu podle ustálené judikatury §175 nemluvě („vy uděláte co chci a necháte se opíchat, nebo vás já potrestám Lockdownem“).

   Kdy Rada Evropy (její součástí je Evropský Soud pro Lidská Práva) vydala rezoluci 2361(2021) nařizující že očkování proti COVID musí být výhradně dobrovolné a nesmí být diskriminováni ti, kteří je odmítnou, ale akademici-lékaři a novináři si extrémně agresivně vynucují pravý opak.

   Kdy proběhl fakticky státní puč – protože skupina nikým nevolených (a podle zákona o zdravotnictví nekvalifikovaných) akademiků bez jakéhokoli demokratického mandátu či legitimity si prosadila celonárodní domácí vězení pro zdravé lidi v jejich okresech (viz Kulveit, který se k tomu hrdě hlásil) a policejní agresi proti těm, kteří toto nelegitimní a nelegální opatření neposlechli.

   A při absolutní bezmoci kdy jsem vyčerpal všechny legální prostředky jak s tím něco dělat, od demonstrací a peticí přes apely na politiky, psaní článků až po tu dopisní kampaň.

   Mne při přečtení informací o takovýchto šílených excesech, bezpráví a pučismu vždy nejprve přepadaly takové myšlenky, co by se pachatelům těchto zločinů v čele s prominentními akademiky v čele MeSES mělo stát, že to bylo nehezké a nekřesťanské, a hlasitě jsem vztekle nadával jako dlaždič. Musel jsem bojovat s pokušením je proklít. A pak, když hněv vyprchal, jsem se propadal do hlubokého zármutku jak byla Ústava, demokracie, právní stát i svoboda ráz na ráz zrušeny partou sociopatických, ambiciózních, narcistických, samospravedlivých, sociálněinženýrských, chůvičkovských, dominancí posedlých arogantních mizerů, a jak ti mizerové možná mým dětem znemožní prožít takové krásy světa a techniky jako jsem v dětství zažil já a chtěl jim je ukázat – a měl jsem úplně zkažené celé dny.

   Takže jediné řešení bylo totální informační embargo – odstřihnout se od úplně všech médií, diskusí i vládních vyhlášek s heslem „nechci vědět a nezajímá, a pokud po mně stát něco chce, má mi to říct rozhlasem nebo SMS“. Takže se ani tak úplně nevracím – nemohu si dovolit číst ani diskuse o takovém bezpráví a sviňárnách, pokud z toho neexistuje východisko. To totiž jen vytváří zbytečnou a neužitečnou frustraci a hněv aniž by šly přesměrovat do jakéhokoli konstruktivního řešení.

   Tenhle článek je výjimka, protože jeho psaní a rešeršování šlo úplně mimo české akademické mizery a jejich zločiny, a naopak bylo určitou satisfakcí v prokazování, že kariérní akademici posedlí politickou mocí jsou prolhaní zkorumpovaní zločinci a paraziti.

   1. Tito akademici jsou jen banda šašků kteří se jako vši drží svých teplých míst a jsou pro ně ochotni udělat cokoliv. Protože tuší že jinak by mohli akorát dělat u pokladny v supermarketu.
    Vlastně nevidím zásadní rozdíl mezi nimi a mezi „zmrdy v korporátu“. Ti se tak drží zuby nehty a podpoří každou pitomost představenstva, jen aby se jim zavděčili. Což bývá předzvěstí klinické smrti firmy.

    Nicméně mi v článku chybí podstatnější věci. Všichni se točí na neexistujícím viru, přitom to podstatné proč se tahle šaškárna děje, jsou „vakcíny“.
    Kterýmižto proslul zejména slavný vakcinolog Dr.Mengele a řada jeho kolegů kteří poklidně dožili v latinské americe, štědře dotováni světovými farmaceutickými korporacemi za plodnou pokračující spolupráci.

    Už za války eugenické pokusy nacistů štědře dotovala Rockefellerova nadace.
    A je to ta samá nadace, která dnes vydává poplašné zprávy, že jediné řešení celosvětové krize je „očkování“ všech lidí na planetě.

    https://www.rockefellerfoundation.org/report/one-for-all-updated-action-plan-for-global-covid-19-vaccination/

   2. Jan Mrcasik 20.7.2021 v 13:06 :

    – pekne si tu zhrnul všetko to šialenstvo, čo sa deje. Ja nevidím východisko z tohto šialenstva, pretože mi štúdiom obrovského množstva podkladov vychádza jediné (absurdné, ale asi pravdivé) vysvetlenie :

    Väčšina europskeho a severoamerického obyvateľstva totálne zošalela, stratili elementárnu logiku, stratili základné princípy VLASTNEJ ochrany, …..
    A spoločnosť založená na demokracii -vláde väčšiny, nemôže fungovať, ak väčšina ZOŠALIE.
    Problém s politikmi je obrovský – ale je sekundárny, odvodený od šialenstva voličov.

    A spoločnosť založená na demokracii -vláde väčšiny, nemôže fungovať, ak väčšina ZOŠALIE.

 4. Bohužel je toto smutný příklad jak to nyní ve oblasti vědy funguje. Ne jen pro oblast medicíny, ale pro všechny oblasti, krásně je to vidět i klimalogii, kde se nyní razí jenom jeden správný pohled na věc. Kdokoli namítne, že to úplně nesedí, je exkomunikován a může si bádat doma ve sklepě. Nedostane přístup k datům, grantům, přístrojům ničemu.
  Stejné je to ale i v technických oblastech teoretického zkoumání. Viz různé Tokamaky, CERNy a pod. Pokud nesouzní dotyční s obecnou přijímanou teorií nebo se nehodí jeho výsledky, je vyhozen z kola a má pešek.

 5. Corona Ausschuss – Ausweichkanal – říkají tam, že je za nimi výrazná patentová stopa https://www.youtube.com/watch?v=Jtc-_0tkeog&t=16227s

  Vzpomněl jsem si při tom na Kaddáfího, ten kdysi říkal že vyrobili virus, a budou vydělávat na lécích. https://www.youtube.com/watch?v=yhrIBkuR3EU

  V USA už se schyluje k velkému soudu ohledně zdravotních následků masové kampaně očkování proti kovidu. https://youtu.be/6mxqC9SiRh8?t=2923

 6. Super článek.
  Osobně bych se tedy úplně možnosti „gain of function“ vzniku nezříkal. Zejména dle uniklého mailu z 11. března 2020 od Adama Gaertnera (virolog) doktoru Faulcimu (šéf Národního institutu pro alergie a infekční nemoci NIAID a poradce prezidentů USA v otázkách zdraví):

  „Ahoj Anthony
  tohle je, jak byl covid vytvořen …“ https://t.me/KanekoaTheGreat/229

  1. no vypada to hezky, ale ten popis v tom ‚emailu‘ je ukradenej odstavec (bez posledni vety o mereni aktivity luciferazy po 40h) z clanku o sars-cov-1 a jeho blokaci inhibitorama cathepsinu-L z roku 2005 https://www.pnas.org/content/102/33/11876 (btw tenhle mechanismus blokovani vstupu viru do bunek se zkoumal a zkouma i u sars-cov-2); imho paklize byl virus vytunenej v labaku tak ‚dukazy‘ uz beztak vic jak rok cuchaj kytky zespodu…

 7. Vítejte zpět :)

 8. Granty, dotace, příspěvky – všechno tohle, co rozdávají nikomu se nezodpovídající státní úředníci, je původcem spousty zla.

  1. Granty, dotace, příspěvky – všechno tohle je v poradí ZLA až na dvocifernom mieste. V popredí, prvotnou príčinou ZLA je debilita ovčanov, ktorí dajú moc gaunerom politikom, ktorí ……… a tak ďalej.

   Ak nedostanú rozum ovčania, tak reťaz zla sa nepretrhne.

 9. Vítejte zpět.

Napsat komentář

D-FENS © 2017