Wuhan a COVID: zkorumpovaní akademici umlčují vědce pro stomilionové granty - zpět na článek

Počet komentářů: 93

 1. Poslední a úplně nesouvisející věc: zajímalo by mně jak se Piráti vymezí proti tomuhle https://echo24.cz/a/SGyxZ/pirati-jako-ksc-21-stoleti-dan-ze-vzduchu-vyhazov-za-nazory-zakazy-aut-ikotlu

 2. článek autora korensponduje úzce s tímto https://www.zerohedge.com/political/rand-paul-accuses-dr-fauci-lying-about-nih-funding-illegal-gain-function-research najdete tam i krátká videa reakcí Fauciho na otázky od senátora Rand Paula ohledně gain-of-function experimentů a v nich hlášky jako:“nikdy jsem před Kongresem nelhal“, „a senátore Paule, chci říct, že nevíte, o čem to mluvíte“, „naznačujete, že to, co jsme udělali, bylo odpovědné za smrt jednotlivců, a naprosto se mi nelíbí, že … pokud tu někdo lže, jste to vy . “

  1. To video kde senátor Rand Paul vyslýchá Fauciho je k vidění s českými titulky na https://rumble.com/vh1c6b-sentor-rand-paul-vyslch-dr.-fauciho-o-pvodu-viru-sars-cov-2.html . Mimochodem Fauci tam lže jako když tiskne. Ty prachy, konkrétně 3,7 milionů USD tam šly, přes společost EcoHealth, jejímž šéfem je Dr. Peter Daszak.

   1. Lhat, ve vyspele zapadni spolecnosti, neni ani trestne, ani zavrzenihodne.

   2. Přes Ecohealth šlo do Wuhanu jen něco přes 600,000 USD plus potenciálně dalších 150k. Viz článek a zdroje v něm, ten to PODROBNĚ vyšetřuje a dokládá.

 3. Musí proběhnout odluka státu a vědy. To je to hlavní.

  1. Nejlíp aby proběhla odluka stádu od existence. V prdeli je všechno, čeho se stád kdy byť jen letmo dotkne.

 4. Děsivé, smutné…
  Hodně se bojím toho, že se časem pojmy „vědec“, „expert“ a některé další stanou nadávkou.
  To by bylo zlé, moc zlé.
  Bohužel v té branži, dá-li se to tak nazvat, se dějí otřesné věci. Nejde jen o prachy. Je neuvěřitelné, kolik je na akademické půdě levičáckých fanatiků, kolik nevyzrálých osobností, neschopných vnímat rozdíl mezi utopií a realitou.

  Dnešní doba je bohužel charakteristická tím, že to prorůstá z kateder do okolí.
  A tak člověk najednou vidí snahy o nastolení režimu jak z nějakého comicsu, sci-fi knížky nebo dystopického filmu.
  Přečtěte si někdy knihu Mlhovina v Andromedě od Jefremova. Spoustu představ těchto nevyzrálých, nedospělých a deformovaných lidí tam najdete.
  Já ji četl poprvé když mně bylo asi 12 let a začal nad ní hned snít o dokonalém světě… Pak jsem dospěl a pochopil, jak zrůdný režim ta kniha zobrazuje, jaká je to blbost.
  Mnoho nominálně inteligentních lidí bohužel to štěstí – dospět – nemá… A teď si představte, napojí-li se to na darebáky z politiky.

  1. Nevim, čím to je, možná tím, že obecně víc sleduju sci-fi/fantasy, což zahrnuje právě i dystopický budoucnosti, tak jsem třeba zdeformovanej, nebo v tom je (i) to, že nejsem idiot, nehodlám jen tak přijímat, co mi kdo servíruje, ať je to kdokoli, ale podrobuju to aspoň nějaké elementární kritické úvaze.

   Stále větší podobnost reality stále víc tady těm dystopickejm hrůzám z mnoha děl mi přijde zdrcující den ode dne víc. V literární a filmové tvorbě obvykle nakonec ti dobří kucí většinou nejak vyhrajou…v realitě to tak často není, resp. si musíme ty sračky prožít celou dobu, a ne až zrovna na konci, kteroužto část to dílo obvykle popisuje.

   Proč to tolik lidí nevidí? To všichni mají dojem, že to bude jako nejakej Star Trek všechno růžový? Dyť i tam to popisuje pěkný korupční sračky a to nemluvím vo tom, že lidstvo údajně do toho poznání a vyspění sebe sama prošlo přes strašný sračky eugenickejch válek. I přes to to popisuje v té fikci IMHO strašně malou část, nevěřím prostě tomu, že kompletně všichni lidi dospějou do nirvány kdy mají dostatek všeho a všechno dělají maximálně pro radost, případně pro prospěch celýmu vesmíru, neexistujou peníze a nic. Furt jsou tady Ferengiové s latinem a jsem si naprosto jistej, že lidi ambiciózní i po majetku a zabezpečení se větším, než je nějaká přidelená kóje, budou vždycky. To že tam nejsou vyobrazení (až snad do Picarda) neznamená, že neexistujou.

   1. Mozna je to off topic, ale duvod proc mam v oblibe Bibli je, ze se tam pise na rovinu: „Vsichni jsme hrisnici, a kdo rika ze nikdy nehresil tak lze“ Prijde mi to ze ten svet je zvlastnim zpusobem naopak: Komunisti chteli rovnost, a vybudovali hroznou nerovnost. Kapitalisti chteli osobni zisk, a vybudovali bohatou spolecnost plnou dobrovolniku a charity. No – a takzvane „new age“ nabozenstvi, ktere tvrdi jak jsme vsichni skveli a dobri a nemame zadne chyby – produkuje nejvetsi zmrdy na svete. Nakonec ten feltkurat Katz, kdyz hrmel na vojaky „vsichni jste hrisnici a pujdete do pekla…“ byl sice naoko vul – ale nikdo mi nevymluvi ze Evropa dobyla svet a vybudovala moderni dobu, kdyz byla prevazne „krestanska“, kdyz „vsichni vedeli, ze jsme hrisnici a patrime do pekla“, tak aspon vsichni meli snahu neco na sobe zlepsit – rekl bych.

    1. Řekl bych, že těmhle „my všichni skvělí a nejlepší“ chybí hlavně pokora. Pokora, která je v křesťanství tak důležitá. Nejsem nábožný, jsem spíš neznaboh, ale když má člověk trochu pokory, je schopen přiznat vlastní chyby, přemýšlet a vyvíjet se. K lepšímu.

     Mód „jsem sprosťák a budižkničemu, ale snažím se být lepší“ je podle mě nesrovnatelně lepší než mód „jsem tak dobrý, že není už co vylepšovat“. V tom mi třeba imponuje poslanec Volný, který bez přetvářky přizná svá porušování zákonů a různých nařízení, na rozdíl od jiných, kteří pokrytecky dělají, že oni nikdy nic.

 5. Tak nám američtí komunisti podrželi čínské komunisty – sněmovna v USA hlasy demokratů (levice) právě zablokovala zákon, který nařizoval odtajnit materiály týkající se původu covid. Zákon prošel jednomyslně senátem v květnu, kdy ještě byl laboratorní původ viru konspirační teorií. Od té doby se ale z konspirační teorie přešlo na velmi pravděpodobnou příčinu :-) a tak demokraté 216 proti 206 hlasům republikánů zablokovali přijetí zákona.
  —-
  Mezitím Čína uvedla, že nepřipustí druhou inspekci Světové zdravotnické organizace za účelem vyhledání původu viru. Slovy Zeng Yixin, séfa Čínské národní komise pro zdraví: „tento požadavek nerespektuje zdravý rozum a je proti vědě“ a „Peking nemůže akceptovat tento plán na hledání původu“. Což vcelku chápu, protože členem nové skupiny WHO by za USA pravděpodobně už nebyl pan Daszak – ano, to je ten, co ten výzkum financoval. V první skupině byl a kupodivu se skupina laboratorním původem v podstatě nezabývala. :-)
  https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/house-democrats-block-bipartisan-bill-declassifying-covid-19-origins_3914145.html

  No a pak tu ještě k původu máme pěkné video Dr. Faulciho, přes kterého šly peníze na financování gain of function výzkumu – nejprve, jak se kroutí, protože laboratoř publikovala výsledky, které se momentálně moc nehodí – začíná v 13:18.

  15:53 pak část, kde republikánský senátor Ron Paul vysvětluje, že v laboratoři ve Wuhanu probíhal výzkum coronavirů a že docházelo k jejich přizpůsobování tak, aby byly schopné infikovat lidi. A že Dr. Faulci tento výzkum financoval.

  18:34 pak už Dr. Faulci útočně reaguje na obvinění, kličkuje, že přizpůsobování viru tak, aby byl schopen infikovat lidi, není gain of function výzkum, protože skupina jeho spolupracovníků se na tom usnesla. :-)

  20:14 senátor Paul v podstatě obviňuje Dr. Faulciho, že financoval výzkum gain of function ve Wuhanu, přestože byl zakázaný.
  https://www.lotuseaters.com/the-podcast-of-the-lotus-eaters-180-21-07-21

  1. …a proc myslis, ze by USA tim hlasovanim podrzeli cinske komary? Ja myslim, ze tim podrzeli predevsim sami sebe.

   1. No, tak nějak nemají rádi, když někdo ukazuje na neschopnost socialismu/komunismu. Proto také jejich reakce na nynější „vzpouru“ na Kubě je více než vlažná. Tohle se jim nehodí do krámu. Taky Dr. Faulci byl s prezidentem Trumpem na nože a tohle ho nestaví do zrovna dobrého světla. Úplně se jim nehodí, že ho furt drží ve funkci a že se o něm mluvčí prezidenta Bidena před cca 14 dny vyjádřila, jak je to člověk na svém místě a že nevidí důvod, proč ho odvolat. Tohle totiž není novinka, tohle je známé už tak 2 měsíce, jen se o tom teď začalo mluvit.

    1. Na me dr. Faulci pusobi dojmem bileho kone ktery jde na porazku, nasli dostatecne narciscniho vola co mysli jen na sebe a na svoji penezenku, a udelali z nej udernou pest farmaceuticke lobby v politice, a on, protoze je blbej, zapomnel na zakladni poucku velkeho businessu: „hlavne nebyt slavnej“. Ale kdyz on chtel byt slavnej, jako spasitel lidstva slavnej :-)

     1. Faucimu je osmdesát.
      Jsou lidé, kteří jsou i v tomto pokročilém věku bystří a celkově svěží, s tělesnou schránkou zchátralou adekvátně předchozímu pracovnímu životu a případnými chorobami. Ale takto „zdravých osmdesátníků“ ve skutečnosti moc není, patří spíš k výjimkám a patří k nim například i náš profesor Pirk.
      Valná většina lidí okolo osmdesátky a výše, je už v různě zpozorovatelné míře postižena stařeckou demencí.
      Píšu v různě pozorovatelné míře – věk a odumírání mozkových buněk prostě nezastavíte ani párem volů. Lépe jsou na tom lidi dennodenně duševně pracující a v rozumné míře sportující, jiní hůře.
      Fauciho bych přiřadil k té druhé skupině a patří do ní i prezident Biden. Na obou už jsou příznaky stařecké demence vidět. Jakmile jsou ty příznaky vidět nezúčastněným, ale odborným okolím, pak už nejde o hovno, pokud jsou tito lidé ve vysokých výkonných funkcích, navíc nadměrně pracovně vytíženi.
      Myslím, že Fauciho a ostatně i Bidena vystrčili dopředu hlavně proto, že i kdyby snad padaly i trakaře, tak se u nich, v jejich věku, vždy půjde na něco vymluvit.

      1. Vidim to velmi podobne. Zejmena ten Biden mi prijde jako ze je tam fakt nasazenej a vydiranej nekompetentni dedek. U Fauciho je to jenom muj „pocit“, protoze Fauci je dle mych „pocitu“ taky daleko vetsi zvire nez Biden. Jestli se prokaze, ze Fauci jako urednik z dani skutecne „financoval vyvoj COVIDu v Cine“ (cemuz celkem verim) – tak ma na krku jeden z nejvetsich pruseru moderni historie, a co tak sleduju media, jeho tvar se stala tvari tohohle pruseru – treba nakonec spacha v cele sebevrazdu? Buhvi :-)

 6. Díky za ten čas věnovaný sepsání článku. Budu ho číst ještě několikrát. Obdivuji, že to někdo dokáže dotáhnout do takového výsledku.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017