Vodraklip

Featured Image

…. Ještě jednóóóó, Pepíčkúúúú… ! …. Ještě jednóóóó, Pepíčkúúúú… ! …. Ještě jednóóóó, Pepíčkúúúú… (atd., celkem 9x)

Politik ODS a vizuální kopie mediálně zesnulého Ivana Langera David Vodrážka se nám za svou dlouhou kariéru jistě vryl do paměti. Vzhledem k svému raketovému vzestupu v ODS se mnohým vryl i někam jinam. Naposledy urval funkci předsedy zahraničního výboru sněmovny, což je pro náš národ obrovská výhra zejména proto, že Vodrážka neumí jiný jazyk než anglický, a to toliko na té úrovni, že nadále navštěvuje jazykový kurz. Máme zde reálnou pojistku, že nenapáchá mnoho škod. Já osobně jsem donedávna v srdci nosil jeho stať s názvem „ODS vybudovala systém ochrany přírody„. Myslím, že se jedná o největší tvůrčí počin od doby, kdy Stalin vymyslel žárovku. Jeho web je vůbec poučné čtení. Potřebujeme, zavedeme, povolíme, neumožníme, nařídíme, zakážeme, zregulujeme, musíme jít příkladem, máme řešení – a já nevidím řešení, já mám pouze dojem, silný dojem, že čtu blog nějakého socialistického zelenopolitika, který občas hulí trávu a nežere maso, ale faktem je, že je to jen obyčejnej zmrd z ódéesky, což vlastně vyjde nastejno.

Tento klip si užijme. Je ultimátní.

V klipu se Vodrážka pohybuje po různých, převážně pražských destinacích. Mluví hovorovou češtinou, aby dal najevo, že je mužem z lidu – jako to dělal Zápotocký. Pohybuje se po Praze, jako by mu patřila a postavil ji sám spolu s podnikatelem Janouškem za víkend. V soutěži o největší koncentraci zmrdismu do co nejkratšího šotu Vodrážka nepochybně vyhrál.
 
Nyní tedy hajlajc (tedy ne jako Heil AIDS, ale highlights, aby z toho nebylo nějaké popotahování):

My tady na Praze 13 jsme si to postavili!
 
Jsme postavili 170 bytů pro mladý rodiny. Radnice buduje lidem byty jako za totáče, místo co by se starala o svěřený městský majetek? Neplatí v normální společnosti, že když potřebuje někdo byt, jedno jestli rodina nebo homosexuální zoofil s jeho manželem želvou, že si sežene peníze a byt nebo dům si koupí? V normální společnosti možná ano. Ve společnosti podle zmrdů levičáckých je to celé nějak naopak.

Mám tři malý děti a nechci, aby vyrůstaly v zadlužený zemi.

Tak tohle by měl Vodrážka říct spolustraníkovi Nečasovi. Proč to říká nám? To nejsou naše dluhy, co tu minulé vlády nasekaly, to jsou jejich dluhy. Nevím o tom, že by někdo měl ve volebním programu, „nadělám dluhy“. A taky vím, čím to je. Předtím, než padne tahle zásadní věta, vidíme Vodrážku, jak se plouží z obrovské moderní budovy radnice jednoho městského obvodu napěchované úředníky. Tenhle nás chce přesvědčovat, že nechce žít v zadlužené zemi?

Praha musí bejt městem pro mladý!

Tohle město není pro starý a proto starý vyvezeme za město. Obnovíme funkcionalitu osvědčené terezínské fesility. Starý budou bydlet v dřevěných barácích hned vedle krematoria a ručně vyrábět Oupencardy, aby se snížily výrobní náklady a zbylo víc pro pražský lobbisty a magistrátní úplatkáře.

Lepší je projet přecpanou Prahu na kole.

Milí voliči, musím vám oznámit jednu změnu. Nejlepší už není to, co je nejlepší pro vás. To bylo. Teď je nejlepší to, co my politici řeknem, že nejlepší je. Budete souhlasit. Když nebudete, nasadíme vám psí hlavy až po prdel. Vám se nelíbí, co je nejlepší? Nechcete dělat, co je nejlepší? Nechcete jezdit na kole v zimě a v dešti a uhnat si zápal plic? Nechcete vozit nákup rodičům na kole? Jste špatný, špatný a mizerný lump.

Potřebujeme víc cyklostezek.

Slovem „potřebujeme“ se tentokrát nemyslí, že vy něco potřebujete. Tím se říká, že oni něco potřebují. Podívejme se na to nadstranicky. Cyklostezka je stavba jako každá jiná. Má svoji cenu a z této ceny se počítají provize. Baráky město nemůže stavět donekonečna. Silnice staví stát a tam to mají obšlápnutý jiný borci. Cyklostezka, jejíž jeden kilometr stojí jako stejný úsek silnice I. třídy, musela být jistě výborným zdrojem provizí. No a právě takových cyklostezek potřebujeme víc.

Pepíčku, ještě jedno!

Klip tedy končí. Dobré to bylo a bylo toho dost, ale ještě něco to chce. Blížíme se k závěru celého klipu, který má stejnou důležitost jako sklenička vína na závěr drahé večeře. Zmr. Vodrážka se rozhodne ukázat, že je také dovede být lidovým politikem. Napije se piva, vyrazí ze sebe orgastický vzdech, který připomíná gay pornokazety z obchodu „Vše za 39,-“ a přivolá imaginárního hospodského nepřirozeně familiérním zvoláním „Pepíčkúúúú! Ještě jednóóóó“. Je v tom ještě víc slizu než v Ghostbusters II.

Pepíčka neuvidíme. Asi právě chčije do sklenice, aby honem donesl ještě jednóóó, protože má Vodrážku rád jako všichni a ví, že podporuje recyklaci. Co však vidíme je celkem 8 sklenic, plus jedna nedopitá, před panem politikem. Buď hodně chlastá, nebo se scénka s Pepíčkem točila dlouho. Každopádně, závěr se nám chystá sdělit a potvrdit, že Vodrážka je opravdovým mužem z lidu.

V souvislosti s Pepíčkem a devíti pivy (pokud Pepíčeeeek donesl ještě jednóóó, tak celkový počet piv dosáhl deseti) mě napadá jedna významná souvislost. Konzumace deseti 10° piv odpovídá zhruba 1,85 promile alkoholu, a to ta správná hladinka na to, projet přecpanou Prahu na kole, protože je to nejlepší. Stránky iDnes uvedly: „Poslanec Vodrážka se vyboural na kole. Lékaři mu sešili obličej 50 stehy“. Takový rozsah operačního výkonu lze snad odůvodnit jen transplantací kůže na tváři, přičemž byl použit materiál z análních partií Pavla Béma. Zajímavé je, že Vodrážka nedovede příčinu své nehody objasnit. Snad za to prý může i zlé auto a kdyby Vodrážka neměl helmu, utrpěl by poškození mozku. Hmmm. Podstatné ovšem je, že ve zprávě není nikde zmíněno, že by policie nehodu vyšetřovala, patrně tak nečiní, protože neexistuje podezření na trestný čin. Prostě spadnul z kola, takových jsou plný ambulance. Zpráva také postrádá obvyklou informaci o zkoušce alkoholu v krvi, takže se ptám…
 

… neběhal Pepíček zase se sklenicema??

Docela by mě zajímalo, jaké procesy se musejí odehrávat v mozku voliče, který bez zájmu odloží kandiátní listiny a ponechá si jen jednu jedinou, na které se skví jméno tohoto pána a název jeho strany. To není uplatnění voličských preferencí, to musí být diagnóza.


 27.8.2010 D-FENS

12345 (2x známkováno, průměr: 2,00 z 5)
344x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:58

Reklama

D-FENS © 2017