Veřejná omluva Urzovi

Featured Image

V diskusi pod posledním Urzovým článkem jsem se nechal unést a skrze příliš striktní rozvedení jeho výroků jej označil za obhájce otroctví, mučení a podobných zvěrstev. Tato má tvrzení Urza opakovaně označil za pomluvu a Moussa za lež.

S tím nesouhlasím a Urzovi jsem samostatným článkem u sebe na webu vysvětlil, jak jsem k tomu došel, načež Urza sám uznal, že to pomluva není.
V onom článku jsem ovšem také uvedl, že pokud mi kdo vyvrátí logiku, kterou jsem k oněm označením Urzy došel, svá slova odvolám a Urzovi se veřejně omluvím.

Jakkoli Urza sám uznal, že se o pomluvu nejedná, čímž své jméno považuji za očištěné, pořád se nejednalo o uzavřenou záležitost, neb zde byla ta pasáž o odvolání. Jelikož mám toho všeho plné zuby a s Urzou jsme si po mailu vyříkali, co se komu nelíbí, uznávám, že jakkoli bylo mé tvrzení založeno na platné logice, není přiměřené, unáhlil jsem se s ním a neměl jsem je kdy vypustit z klávesnice.

Proto chci nyní celou záležitost ukončit a za sebe uzavřít jednoduše tím, že se zachovám, jako kdyby mi to vyvráceno bylo: ergo dostojím svému slovu,

veřejně beru zpět vše, co jsem tu kdy napsal o Urzovi a zároveň se mu za to veřejně omlouvám.

Veškerému čtenářstvu D-F se tímto také omlouvám za toto blbnutí, leč jedná se o jediný způsob, jak tuto trapnou situaci zcela utnout a vycouvat z ní bez ztráty cti, na který jsem přišel.

Toto není článek ani nic hodného rozebírání — toliko splněné slovo a konec; ergo netřeba komentovat, neboť čím dříve to celé zapadne v propadlišti dějin, tím lépe.

12345 (4x známkováno, průměr: 3,00 z 5)
238x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:53

Reklama

D-FENS © 2017