Urozesíravší se - zpět na článek

Počet komentářů: 228

Přidat komentář
    1. zaslechl to na záchodcích, jinak už se s kašparem nepočítá

      1. Budou ho muset odstavit, je už opravdu příliš proruský.

        1. @ h72 :-D))))))

          Je to agent gosudara Putina. Jednou v KGB, vždycky v KGB…

  1. Se sudeťáky se bojuje stará válka a přitom skutečný nepřítel dávno řádí v hlubokém týlu a leze nám do domovů.

    https://www.drevostavitel.cz/clanek/prvni-obce-v-cr-zahajily-kontroly-zakazanych-kotlu-na-drevo-a-uhli
    Po necelých dvaceti letech se bába Zvonková ještě pěkně udá sama.
    https://www.drevostavitel.cz/clanek/prvni-obce-v-cr-zahajily-kontroly-zakazanych-kotlu-na-drevo-a-uhli

    1. Je to tak, máme se tady bát nějakejch chudáků který před skoro stoletím něco provedli ale dneska nesmějí vlastnit ani zavírací nůž a vlastní zem jim kolonizujou Turci a zatim nám tady pod rukama… darmo mluvit, akorát bych se zbytečně naštval. Vrtěti psem.

    2. Oni do tech domu lidem proste chteji lezt a kontrolovat…

      zrovna pred par tydny mi pani na dopravnim rikala, ze kdyz mam znacky v depozitu, a to odstavene auto musim povinne (!) hlasit na urad kde se nachazi, a ze Ministerstvo Zivotniho Prostredi pry (rikala ona) uz ma pravomoc chodit na ty adresy, kde jsou nahlasena odstavena auta, a kontrolovat, jestli ty odstaveny auta skutecne stoji tam kde majitel nahlasil ze stoji. Jinak pokuta, aby si to ten obcanskej ksindl zapamatoval…

      Pry mam na urad hlasit kazdou zmenu umisteni auta – uz jsem se ji radsi neptal, jestli to znamena ze kdyz vytahnu auto ze stodoly tak to mam hlasit na urade ve meste?

      Povazuji to za dalsi utok na majetek (kazdy rok beham na zkurvenej urad jenom kvuli autu ktery je bez znacek na spalkach a hlasim jak kreten, jenom protoze nekdy za deset let ho chci dat dokupy a opet s nim jezdit…

      A taky to povazuju za utok na soukromi – oni se v tech kontrolach u lidi doma primo vidi… Asi v tom vidi smysl zivota. Delat lidem draby…

      1. Nu, možná se paní vyjádřila blbě, možná je sama blbá. To je fuk.
        Smysl věci je jiný – jde o to, aby lidé nesundavali značky z aut jen proto, aby nemuseli platit povinné ručení (jasně, proč by to měli platit za nepojízdnou věc …. ).
        Důsledkem ale bývalo a jest a také může být, že budeme mít krajinu zamořenou odstavenými auty a jinými samohyby.
        Jsou vesnické baráky, které jsou lemovány desítkami bagrů či autobusů.
        Soudný člověk to vidí na vlastní zahradě, kde se nachází sedm pojízdných aut a sedm nepojízdných.
        Není to moc, Antone Pavloviči?
        Paní to nemyslela zle.

        1. To jsem mozna napsal moc drsne, proti pani na urade nemam nic, naopak, jsem rad ze mi vse rekla, nic proti ni… Ale ten „statni pristup“, kdy nas proste nenechaj platit si povinny ruceni a jezdit na stk, ale nabalujou na to dalsi a dalsi povinnosti a s povinnostma uredni kontroly a pokuty… To mi vadi, protoze to uz u me smrdi byrokracii pro byrokracii, v podstate to zadny dalsi vyznam nema. Chleba diky tomu nebude levnejsi.

      2. Hm, ja jsem mel v depozitu tri vozidla a bylo to vzdy tak, ze jsem jen prohlasil, ze vozidlo je na mem pozemku a dal se nikdo na nic nekolik let neptal, dokud jsem SPZ zase z depozitu nevytahl. Driv to bylo tak, ze ulozeni bylo na rok a po roce clovek musel znovu prijit a prodlouzit to uz na neurcito. Ted se to tak dela hned.

        Kdyz jsem poprve daval auto do depozitu nekdy pred patnacti lety, tak se pani ptala, kde ze se nepojizdne auto nachazi. Na to jsem ji rekl, ze auto je normalne pojizdne a mam ho ve stodole. Nechapala, proc ma byt v depozitu, kdyz je pojizdne. Na to jsem ji rekl, ze s nim dal nechci a nepotrebuju jezdit po verejnych komunikacich, ze se mi nevyplati povinne ruceni a povinna technicka. Na jezdeni po mych pozemcich nic z toho nepotrebuju. Tak mne jen varovala jako pancelka, ze hlavne, abych nekde neprejel napric silnici, protoze to by bylo za pokutu!

        1. Ze zkušenostmi s lidmi jednoznačně tvrdím, že na dopravce by měli dělat jen chlapi. Ženské sice mají řidičák a mnohé řídí dobře, některé i rozumí autům, jednotlivci si ho i rády spraví, ale tyhle technikálie a emoce s nimi spojené již přesahují jejich možnosti. Je to jako s vařením. Některé baby vaří dobře a rády. Ale jakmile potřebuješ ten sektor pokrýt komplexně, aby všechno fungovalo a aby jídlo bylo opravdu dobré a zároveň to technicky fungovalo a aby to bylo duplikovatelné, musí to dělat chlap.

        2. Kdeco mít na vlastním pozemku taky nejde, https://www.drevostavitel.cz/clanek/urady-se-zameri-na-stare-zeleznicni-prazce-v-zahradach , je jen otázkou času kdy se zákony vylepší o další další nebezpečně věci. Pro byrokratické aparáty kecy o udržitelném růstu neplatí, ty potřebuji neustále rostoucí agendu.

          1. Já znám několik baráků postavených ze starých pražců. Jsem zvědav, co s tím „ONI budou“ dělat.

            1. Bejt majitel, necim to spricnu.

              1. Ono to právě už něčím špricnuté je… :-D

      3. Pokud se neco nezměnilo zásadně, tak se to po prvním roce nahlásilo, a pak už se to znova nehlásilo nikdy! Akorát snad že můžou ai tak skartovat starý značky, pokud si člověk explicitně nezažádá že neničit.

  2. „Režim, před kterým bledly závistí i nacistický koncentráky.“
    Jo, jasně. Papínek měl horší auto a nemoh’ na Kanáááry. Fakt hrůza.
    Mnohem horší než když někoho zabili i s celou rodinou.
    Jasně, byly justiční vraždy a pracovní tábory. Dědovi sebrali živnost. Rodiče měli utrum se studiem. Taky jsem znal paní, co byla v 50. letech zavřená za nic dva roky. Ale nevím o nikom, koho by v mém rodném městečku komunisti zavraždili. A že by si na tom místní zpravodaj zgustnul…
    Lidí zavražděnejch za okupace byla v mým městě řada. Moje rodina přežila v podstatě náhodou.
    Takže o tom „blednutí závistí“ si myslím svoje, i o lidech, co to vám mladším nacpali do hlav.

    1. Tenhle „spravedlivý“ „demokratický“ režim dnes podporujeme:

      Thiego Ávila, jeden ze dvou vůdců flotily na pomoc Palestině, zadržený v mezinárodních vodách a uvězněný v Izraeli až do svého nedávného propuštění, mluví o zvěrstvech izraelské armády:

      Je těžké o tom mluvit, ale musí to být řečeno.

      Lidé z Global Sumud flotily (na pomoc Palestině) byli znásilněni.

      Ty zrůdy – vojáci – znásilnili účastníky flotily.

      Nebyli to dva nebo tři, ale je spousta případů sexuálního násilí proti těm, kdo participovali na naší flotile.

      Stalo se to na lodi, kde je uvěznili, a ještě je zbili. Mají zlámané kosti a žebra.

      Mluvíme o zrůdách.

      Mluvíme o genocidním státě, který si libuje v násilí. Libuje si v mučení lidí, používá systematické sexuální násilí, znásilňuje palestinské vězně, a stejné násilí použil i proti účastníkům naší flotily.

      Tohle se musí zastavit, nemůžeme akceptovat takový stát, který si myslí, že pro něj neplatí mezinárodní dohody o humanitárním právu.

      Nemůžeme akceptovat stát, který dehumanizuje lidi až na tuto úroveň. A musíme o tom mluvit. I když je to bolestivé, musíme o tom stále mluvit. O tom, co udělali účastníkům flotily, před třemi týdny nám a nyní dalším 428, kteří právě dorazili, mnoho z nich jsou Palestinci, do toho samého vězení Kitziot, kde cvičí psy ke znásilňování Palestinců.

      Vydloubávají lidem oči, zabíjejí je a hážou je do masových hrobů. Musíme zastavit tento teroristický stát. Nestačí zastavit jen Itamara ben Gvira (ministra národní bezpečnosti Izraele, pozn. překl.), to je jen symptom nemocné a nenávistné ideologie zvané sionismus.
      ***********

      „Dnes v noci neonacistický režim, jenž se chopil moci v Kyjevě, provedl teroristický útok na studentský internát Starobělské pedagogické školy. V noci, když studenti spali.
      V tuto chvíli je známo, že zahynulo šest lidí, 39 bylo zraněno a 15 je pohřešováno. Vyprošťování z trosek stále pokračuje,“ uvedla hlava státu.

      Putin zdůraznil, že v blízkosti koleje se nenacházejí žádné vojenské objekty ani objekty speciálních služeb, proto také neexistují žádné důvody k tvrzení, že budova byla zasažena ruskými silami protivzdušné obrany nebo elektronického boje. Prezident dodal, že úder nebyl náhodný a byl proveden ve třech vlnách: 16 bezpilotních letounů zaútočilo na stejné místo.
      Ruské ministerstvo zahraničí uvedlo, že útoky na školu byly provedeny za podpory západních zemí.

      1. Ukrajinci jsou stejná pakáž jako Palestinci.

        1. A co jsme my, když podporujeme proxy válku proti Rusku vyvolanou Amíky a genocidu Palestinců?
          A agresi proti Iránu, rozesírání Venezuely a desítky let terorizování Kubánců? Ptám se pro kamaráda.

          1. Bratrovražednou válku mezi jakýmikoliv Sověty daleko od nás považuji za pozitivní a očistnou společenskou událost. Karma je zdarma, a pro každého. :-)

            1. Říká neofašounek. Doufej, že se ti karma zdarma vrátí.

      2. Malý problém je ten, že ta flotila nebyla humanistická a demokratická a pomáhající. Nikdy takovou podstatu a záměr neměla.

        1. „ta flotila nebyla humanistická a demokratická a pomáhající“

          To je jak z toho vtipu – není to film pornografický, ale poetický, není rumunský, ale ruský, a nejmenuje se „Baba dala vojákovi“.

          Ale vážněji – čeština má pro podobné osoby všech pohlaví výstižné slovo: vysírači.

          1. Pitomé je jedno.
            Každý ví, co je Izrael zač a co jsou Židi zač.
            Někde žít musí, tedy ti, co chcou žít pospolu (takových není tak mnoho).
            Nějak vzniklo, že by to mohlo být TAM.
            Do vínku ale židi dostali cikány, Palestince.
            Ty, které nikdo nikde nechce.
            Nikdo nechce Palestince.
            My tady živíme asi 300.00 cikánů, dáváme jim peníze, aby nedělali bordel.
            A nedělají.
            Izrael živil a dodnes živí Palestince.
            Ale oni bordel dělají a dělat budou.
            Prostě to tak mají.
            Čím víc jim dáš peněz, tím větší bordel z toho bude.
            Kdo TOHLE podporuje, je opravdu šmejd.

            1. Antisemité starého ražení říkali „židáci, táhněte do Palestiny“, ti nového ražení zase „židáci, táhněte z Palestiny“

              Racionálně to není problém, musulmani mají několik desítek zemí s miliony kilometrů čtverečních lebensraumu, kam by se pár set tisíc Plastelínců v pohodě vsáklo, ale proč si tahat na své území náboženské fanatiky, když můžu zároveň zatopit nepopulární Ko-Ze a ještě se moct cítit ušlechtile a spravedlivě.

            2. Kecáš hlouposti. Izrael je uměle vytvořený stát pro židy na území Palestiny.
              OSN vydala hromadu rezolucí odsuzující Izrael za to, co desítky let páchá Palestincům.
              Máš stejný pohled na Palestince jako měli nacisti na Slovany.

              1. Žádný územní celek a státní útvar Palestina nikdy neexistoval. Židi nikdy na palestinském území nežili. A palestinci na židovském také ne.

                1. Můžeš si vymyslet kde co, a jaká je realita: Palestina: 100 let kolonialismu, 75 let ilegální okupace

                  překlad článku ze syrsko-libanonského deníku, který připomíná historii Palestiny a židovského státu. Ten vznikl na jejím území rozhodnutím OSN v roce 1948. Historické souvislosti jsou důležité pro pochopení současné situace, protože v minulosti je ukryt začátek palestinsko-izraelského konfliktu. Porozumění historickým souvislostiet nahlodává všechna propagandistická klišé, šířená západními a českými médii. Propaganda totiž ráda vytrhává z kontextu, hovoří jen o vybraných jednotlivostech a těm dává svůj lživý výklad. Právě těchto manipulací jsme v těchto dnech svědky a zároveň i oběťmi.

                  Zde je jednoduchý průvodce základními informacemi na toto téma:

                  Sionistický projekt a britská agenda: Palestina v centru pozornosti

                  ► V důsledku nacionalistického vzedmutí, které vzniklo v druhé polovině 19. století v Evropě, kde žilo 90 % světové židovské komunity, se zrodil “sionismus”, název vytvořený v roce 1890 Nathanem Birnbaumem, jako nacionalistické hnutí, které si dalo za cíl vyřešit problém perzekucí evropských Židů. Za tímto účelem prosazoval přeměnu společné náboženské identity evropských židovských komunit na takzvanou “národní identitu”.

                  ► V roce 1896 napsal rakousko-uherský novinář židovského vyznání Theodore Herzl knihu “Židovský stát”, považovanou za základní dílo politického sionismu, hnutí, které tak iniciovalo projekt vytvoření státu pro “židovský národ” (Evropany) mimo Evropu.

                  Ačkoli Herzl také navrhl možnost implantace takového státu na území Argentiny, nakonec se sionistický projekt rozhodl zaměřit na Palestinu, protože to bylo spojeno s počátky jejich náboženství, ačkoli evropští sionističtí Židé vůbec nevěděli nic o oblasti, která byla okupována Osmanskou říší, a dokonce věděli jen málo nebo nic o jiných neevropských Židech, včetně domorodců z tohoto regionu.

                  ► Sionismus se zrodil v době přivlastňování kolonií hlavními evropskými mocnostmi, s nimiž se snažil navázat vztah, aby dosáhl svých cílů. Díky lobbistické akci britské židovské komunity vznikl sňatek mezi britským kolonialismem a sionistickým projektem přivlastnění Palestiny, který se velmi dobře doplňoval s plány Londýna proniknout na Blízký východ.

                  A později se o to pokusila prostřednictvím jednoho ze svých zakládajících mýtů, slavné a mylné fráze: “lid bez země pro zemi bez lidu“.

                  Sykes-Picotova dohoda
                  Na počátku 20. století, uprostřed první světové války (1914-1918), 16. května 1916, byla podepsána tajná Sykes-Picotova dohoda mezi Francií a Velkou Británií, která plánovala rozdělení osmanských provincií Blízkého Východu, starověkou původní Sýrii, do pěti zón: čtyři pod francouzskou a britskou kontrolou nebo vlivem; a pátou v Palestině pod mezinárodní kontrolou.

                  Obě evropské mocnosti sice slíbily arabským vůdcům, že jim pomohou v jejich nezávislosti na Osmanské říši, zároveň je zradily tím, že plánovaly vnutit na jejich zemi nový kolonialismus , jakmile bude tato říše poražena.

                  Celé zde: https://1url.cz/XJXen

                  1. To je ovšem hodně plytké. Židé v 19. byli možná sekulární, ale nezapomínali na to, odkud vzešli, co je Sion a Jeruzalém a země zaslíbená. Se srdcem divno hrát.
                    Rozhodně to nebylo tak, že by náhodně zapíchli prst do globusu a řekli, tam se usadíme.

      3. To má být náborová reklama do dalších flotil?

  3. Libtardi nikdy nezapomenou přilít olej do ohně:

    https://www.forum24.cz/netvori-benes-a-zizka-burani-zeman-a-klaus-lobkowicz-bez-servitek-popsal-ceskou-ubohost

    Nakonec dospějí k tomu, že měl pan generál policie pravdu a že jsme neměli vraždit. A že nám lepším lidem by bylo lépe v Říši mezi vyšší rasou, zatímco dezoláti by pěkně mašírovali někam k Uralu, k Russssssákům.

    1. Pan Lobkowitz ať jde do prdele.

      1. No já se hlavně divím, že nejde jinam. Já bych v takovým pekle odmítl bydlet.

      2. Lobkowitz je grázl.

      3. A další taková svině je žid Gabal:

        https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-zda-se-ze-rusko-valku-prohrava-bude-z-toho-sok-i-u-nas-306739

        Jestlipak by mu jaderný hříbeček nad Prahou srovnal priority?

        1. Gabal je curak. Uz jednou jsem to prohlasil na Zbraneqalitne a dostal trvalej ban.

          1. „cur“

            – – –

            Kdyby jen to. Dosazení hardfouse aj.

        2. Tak hlavně že není křesťan. Protože co křesťan to blbec.

          1. No, teď odjinud a přece ku věci. Někteří katolíci blbci nejsou. Otázkou jest, zda katolíci mohou či nemohou být křesťany?

  4. Chceme Havla vyrvat pražské kavárně a vrátit ho lidu, hodnotí zemětřesení v exprezidentově knihovně její šéf:

    https://denikn.cz/2070974/strety-se-strazkyni-havlova-odkazu-i-chaotickym-sefem-proc-se-otrasa-exprezidentova-knihovna/

    1. Děkujeme, nechceme, hrdinů, ke kterým můžeme vzhlížet, máme za těch tisíc let dost. Teď byl třeba svátek Jeníčka z Nepomuku.

      1. třeba stavět sochy na piedestál a vybírat poplatek za pohled a když to nepůjde dobrovolně, tak nařízením proPrdelních oudů

        1. Kdyby chtěli být Pražáci styloví, tak ke každému pomníku VH dají pípu s neomezeným odběrem piva, tolik by to zase nestálo a aspoň by tam bylo pořád živo.

          1. JH:

            A točit „Trutnovské jubilejní 12° – Václav Havel“ na jeho paměť…

            1. Myslel jsem spíš něco jako strakonický Nektar.

            2. Krákora 12 snad občas ujde. Svého času se v kraji točil, ale nevytvořil si dost hustou síť štamgastů.

    1. Strilej imigranty rovnou na vode! Tfuj todlencto.

  5. „Tohle je ohňostroj pokrytectví. Oháníte se tu lidskými právy v Íránu, ale ve skutečnosti tím jen zakrýváte válečné zločiny Spojených států a Izraele. Jste stejní jako Američané, jen falešnější,“ uvedl Blaha s tím, že EU se schovává za liberální ideologie a výsledkem je jen podpora války a západního imperialismu.

    Zástupci Unie podle něj žvaní o politických vězních v Íránu či na Kubě, ale nevadí jim americké masové vraždy dětí, genocida v Gaze či americká blokáda Kuby. „Vám nejde o lidské životy, jinak byste nemohli tolerovat fašisty, jako jsou Netanjahu nebo Ben-Gvir. Vadí vám jen to, že Írán nebo Kuba jdou svou vlastní cestou a odmítají západní diktát. Stále v sobě máte ten odpudivý imperiální instinkt, ještě z dob vašeho koloniálního šílenství,“ konstatoval Blaha, podle kterého proto Ursula von der Leynová na jedné straně oceňuje zkorumpovaného Volodymyra Zelenského, ale íránských či kubánských dětí se zastat nedokáže.

    I proto, že jsou podle něj pokrytci, jimiž Rusové pohrdají. „Vy ani vítězství nad fašismem nejdete do Moskvy oslavit, protože pro vás to není vítězství nad fašismem, ale porážka od Ruska. Vždy budete nenávidět Rusko, Írán, Kubu a další národy, které před vámi nikdy nekleknou,“ uzavřel europoslanec za hlasitého nesouhlasu předsedajícího.
    *******

    Blaha, ten se s nima, fašistama, nesere.

  6. Tak smradoch Psenak rozkopal v Brne protestantum nemou barikadu, pak nastoupil do policejniho auta a odfrcel.

    Ja jsem si myslel, ze PCR si ho vodi, ale ono je to zrejme obracene.

    1. to jako fakt? SeznamLžíaSraček mlží o působení svých kumpánů a ostatní se také raději působení téhle fašisoldatesky vyhýbají.

        1. Náhodou, ptá se dobře, tlusťoch:
          „pokud tito lidé souhlasí s odsunem Němců, souhlasili by i s odsunem Rusů v případě vítězství Ukrajiny?“
          Samozřejmě, že souhlasili, protože se to nikdy nestane a ruská armáda svoje lidi ochrání.

          1. Ja bych dokonce souhlasil i s odsunem Ukrajincu. Takovej ja jsem narodovec.

            1. Ten už spontánně probíhá třicet let, jak na východ, tak na západ. Pár set tisíc „národních hostů“ je i u nás, jako před osmdesáti lety.

              1. U nas jsou to pry mili krajane. To jen zapad (Nemecko, Svycarsko,…) ma problem s jejich financovanim. Fuj!

              2. Btw, videl jsem ted na Seznamu Lzi a Sracek slintat Taiwance s Hasanem pred mym byvalym gymplem na Konevove. Eh… Videnske. Bylo mi z obou na bliti. Vsichni maji vychcane plnou hubu sblizeni, ale nikdo se nebavi o tom, ze by v ramci sblizeni meli Nemci zrusit svoje pozadavky na majetkove kompenzace.

                Jasne, ze odpusteni je potreba, jinaxe neposuneme a navic vinici uz davno prdi do hliny. Ale k A je potreba rikat i B.

                Umim si predstavit Haska, jak nekde za pet let vykrikuje, ze v ramci sblizeni je potreba vyplatit odsunutym nejake reparace. On by toho byl schopen. A jeste nejlepe jako predseda reparacniho fondu, to by se mu jiste libilo.

                1. Tak snad jsou voliči krysího ksichtu hrdí na svou volbu, a těch osmdesát procent nevoličů na svou lenost.

      1. No Ivan se mohl odvazat, vsak nemecky mluvi a rovnou zpivat o konkretnich jmenech. Lakatos, Bihari, Horvath, Banga, Mesaros…

    1. Bitka byla zažehnána poté, co dorazily policejní posily z Drážďan v uniformách označených nápisy:“Wir schaffen das.“

      1. Pouze na koních a pouze ve dvou.

      2. a proč hasit, však dohoří samo

Napsat komentář

D-FENS © 2017