Turecký problém a cigánský exodus

Featured Image

Tak se nám do aliance chtějí přifařit Finsko se Švédskem. U Finska to chápu, protože tam mají s ruským imperialismem své zkušenosti. Finsko patřilo do Ruského impéria a Rusko se Švédskem vedlo nejednu válku o území na Pobaltí (Livonsko) a Karélii.

Většině je známá minimálně Zimní válka, ve které Finsko odrazilo SSSR a přestože přišlo o část území, pro Rusko to bylo spíše Pyrrhovo vítězství a odhalilo svá slabá místa, která inspirovala Hitlera k Operaci Barbarossa. U Švédska je to poněkud neočekávané, protože to bylo neutrální i během druhé světové a hrálo na všechny strany. Nicméně poté co se do sankcí zapojilo i Švýcarsko, které je synonymem neutrální země se už ničemu nedivím. Akorát nechápu proč chtějí Finové a Švédové do NATO. Co se tím změní? Akorát naserou Putina. Ukrajina v NATO není a také jí všichni podporují a já nevidím důvod proč bychom nemohli podpořit v případě ruské invaze takové Finsko, aniž by bylo členem aliance. Ale je to jejich rozhodnutí. Nicméně jim to nejspíš jen tak nevyjde. Turecko nenávidí Kurdy a tyto severské země jsou jejich známým přístavem. A tak bude Turecko proti jejich vstupu a tím to celé skončí.

Na Novinkách se objevily názory, abychom vyloučili Turecko a přijali Finsko se Švédskem. Všeználkové z Novinek opět bodují. K článku o legendárním sniperovi Walim, který dvakrát vystřelil do voken a raději se vrátil do Kanady tam píšou o tom, že je to fake news a že Wali stoprocentně zabil 100 generálů, 200 plukovníků a pak vystřelil nazdařbůh do vzduchu a kulka ve stylu filmu Wanted doletěla až do Kremlu a Putin dostal headshot. Protože naše média nikdy nelžou, jenom když se to havloidům a UK loverům nelíbí.

No a teď chtějí vyloučit Turecko z NATO, protože to není demokracie a žijí tam Muslimové. Aha. Já myslel, že je to obranný pakt a né Evropská Unie 2.0. Dále tam tahají nesmyslná čísla z klobouku o tom jak má Turecko pár vojáků a Finsko až 1 milión vojáků.

To má být vtip? Finsko má tak 22 tisíc vojáků a milión branců by nejspíš byla celá jejich mužská populace krom dětí a starců. Ano Finsko může mít až 200 tisíc branců ale milión je nesmysl. Vždyť Finů je jen pět a půl mega!!! Naopak Turecko má asi 84 miliónovou populaci. Turecká armáda je druhá největší v NATO. Zhruba 355 tisíc vojáků. To znamená, že v případě totální války má několikamiliónový manpower. 355 tisíc vojáků je skoro součet 3. a 4. největší armády v NATO (Francie a Německo). Ale čeští knedlíci by je vyloučili z aliance. Turecko má moderní armádu, skvělou výzbroj, nukleární zbraně na amerických základnách a velmi výhodnou geografickou pozici. Bez Turecka jsme v prdeli bez ohledu na vynikající švédské letectvo. Mimochodem Turecko vstoupilo do NATO v roce 1952. To je tři roky před vznikem Varšavské smlouvy do které jsme patřili až do revoluce!!! My jsme do NATO vstoupili až někdy v roce 1999 a přesto bude Pepa ze slévárny vyhazovat strategicky významného partnera jakým Turecko bezpochyby je. To už spíš Amíci vyloučí nás, než Turecko. Nemusíme mít v lásce Muslimy, totalitní režimy a přijímat Turky do EU. Oni sem už stejně nechtějí. Gay Pride Parade v Istanbulu se tak sluníčkáři nedočkají. Nicméně ve vojenské alianci budu mít raději je než Švédsko a Finsko. Je to čirý pragmatismus.

Dále bych tu rád zmínil jeden interní problém. Z Ukrajiny si k nám pro dávky přijeli i jejich cigáni. Seberou pětilitr a jedou dál a za měsíc jsou tu zas. Vít Rakušan se jako správný „starosta“ stará aby tento problém vyřešil. Jenže na to jde špatně. Pokouší se jednat s Ukrajinou, ale ti jsou rádi, že jim válka přinesla i nějakou pozitivní věc a to cigánský exodus. Rakušan and company nemohou dělit válečné uprchlíky podle barvy. Koneckonců nemohou dělit ani Ukrajince na válečné a ekonomické uprchlíky. Všichni totiž víme, že se sem nahrnulo spoustu ukrajinsky mluvících lidiček ze západu, kde jim nic nehrozí. No dobře. Někteří nechtějí čekat, až jim budou v ulicích pochodovat okupanti a jiní mají strach z raket které padají i ve Lvově. Ale je mezi nimi i spousta vychcánků a pěstujeme si tu živnou půdu pro různorodou svoloč. Mafiány a kořaly, co se na ubytovně po pár lahvích vodečky pobodají a další různá individua. Televize nám předkládá, že tu jsou pouze maminky s dětmi a stařečci, ale to není pravda. Moje sestra dělá pinglici v hospodě a nějaký Ukrajinec jí tam pod vlivem ošahával až ho musela seřvat. Jejich mentalita se nezapře. Lidé se báli Syřanů kvůli jejich víře (mnohdy oprávněně) a nyní tu vítáme hordy negramotných opic a tváříme se že to jsou světci. No a je přijmeme, ale cigoše ne?? A žádné zneužívání dávek ze strany bílých Ukáček tu není?? Tento problém se dá vyřešit pouze snížením dávek popř. vyplácením v naturáliích. Jasně cigáni to prodají a budou sem lézt dál, ale v mnohem menším počtu, než teď. Snížíme tak i celkovou zátěž, protože si pak spousta Ukrajinců raději zajede do Polka nebo Německa. Prostě dostanou balík žrádla, kosmetiky a žádnej alkohol či tabák a bude klid. Bůh s námi.


22.05.2022 Atavistický autista

12345 (330x známkováno, průměr: 2,43 z 5)
20 455x přečteno
Updatováno: 22.5.2022 — 21:55
D-FENS © 2017