Tři roky natvrdo pro černého neomarxistu, aneb když nenávistná feministická ideologie požírá vlastní děti - zpět na článek

Počet komentářů: 239

 1. Já jsem si zrovna říkal, že od Aliena už je možná definitivní pokoj, protože na tom uzavřeném oddělení po patnácti nebo kolika letech konečně přišli na to, že jim zdrhnul, a došli si pro něj, a ono hovno. Alien sice mlčí (začal jsem věřit v Boha jen proto, abych mu za to mohl děkovat), ale co je to platný, když Challenger ho zastoupí téměř plnohodnotně, minimálně z hlediska kvantity. Z hlediska kvality to sice trochu drhne, protože jednak je zde stále ještě patrno cosi jako myšlenka (a ke všemu je to myšlenka, s níž rámcově lze souhlasit), a jednak článek nepřijatelně dobře pracuje s odstavci, ale pevně věřím, že časem se to zhorší do té míry, že Alien bude mít opravdu důstojného nástupce.

  1. Náhodou, zase je třeba ocenit, že co se pan doktor vrátil z ekonomické emigrace, tak už o své rodné zemi nepíše jako o českoprasečáku.

   1. Teď svojí nenávist přetransformoval na opačné pohlaví. Evidentně vyrovnaná osobnost.

    1. Nepochybně. S napětím sleduju, jak to půjde dál.
     Vzpomeňme na katodu a jeho heslo Levicový intelektuál do domu, hůl do ruky, který svou publikační činnost na DF ukončil sérií článků na téma, jak zlý stát neumožňuje, aby si jeho dcera, levicová intelektuálka, koupila po promoci byt v Praze.

     1. shane: jo jo, Katoda a jeho fňukání nad cenami nemovitostí, to byl gól. Vzhledem k tomu, že tím heslem končil každý článek, pravděpodobně spáchal sebevraždu a proto už o něm není slyšet.

      1. Každopádně tady bude výživná diskuze, takže já jsem za článek jako takový vlastně rád :-)

       1. shifty: to zas jo, když vidím třeba dalšího incela Freethinkera :-))

        1. @fadtwi & shifty
         náhodou mně se prvních pár odstavců líbilo.
         Pak to přešlo do obvyklé misogyn ublížené polohy se špetkou vulgarity, ale furt tam občas probleskly vtipné postřehy stran justice v kotlince, které s autorem sdílím.

     2. jedna věc je podpora, která je eště diskutabilní (byť drtivá většina západních zemí poměrně výraznou podporu bydlení pro mladý má, to už teda nejsou náš vzor? podle toho, co pjetydemolyca tady dva roky dělá, to vypadá, že se inspirujou hlavně od negrů, rejžáků apod. a to hlavně jak všecko co nejvíc zkurvit, rozkrást a jak zavést co nejvíc totalitních manýrů)

      nicméně rozmrdávání ekonomiky a zavádění zelenejch kurváren, což lidem prodražuje všecko od nejzákladnějších potřeb a možnost pořídit si vlastní bydlení to vodsouvá asi tak na nikdy, za to fak nic jinýho než zkurvenej stád vedenej bandou ksindlů nemůže

      1. Pětikolku do toho netahej, katoda mrmlal někdy za Sobotky nebo Babiše, dlouho před covidem.
       Západní země en masse žádnou extra podporu pro mladý nemaj, bydlení je byznys. Jsou nějaký levicový snahy o regulaci nájmu v některých městech, třeba v Berlíně nebo Vídni, ale to se netýká koupě. A pak se občas staví sociální domy a sídliště, ale tam fakt bydlet nechceš.

       1. cenu bydlení dělá zejména bezprostřední sousedství. sociální byty jsou moc fajn nápad, ale ani sociální případ nesní o bydlení mezi samými sociálními případy (a to i sociální případ v nikoli pejorativním významu, samoživitelka tahající přesčasy za kasou v sámošce nesní o bydlení mezi samoživitelkami co chodí na směny k pásu nebo uklízet).

        1. Lukas B.
         8.11.2023 v 14:34

         sní nebo nesní, pokaváď vole má kde aspoň trochu důstojně bydlet i s fakanama, tak to každá soudná bere a nebude si vřískat, že vona né, vona si sní vo bydlení nekde vedle smetánky

         určitě to je v obecních bytech lepší, než jak dneska ty (deseti)tisíce mařen, co vedle tahání v kase pak eště kouří po autech čuráky, případně si honí frndy na webkamerách, aby utáhly neco lepšího, než rozpadlý barabizny kde sou na dobrý slovo, a s děckama to daly tak, aby ty z toho neměly úplný trauma (případně eště v dalších případech, vyšvihly se z podobnýho nebo horšího stavu natolik, aby se jim socka uráčila dát děcka zpátky do péče)

         1. Hrůza. Koukám, že tvoje matka to s tebou měla těžký. Co se čuráků musel nakouřit, aby malej Behemotek měl co jíst.

          Už chápu, že tu furt fňukáš jaká je tady bída….

          1. Uz nejses ani jako sasek ani trapnej, zkus to vylepsit, sracko…

          2. Nic proti, ale tvoje projevy frustrace taky mají daleko k tomu, aby se nějak vyvíjely k lepšímu. Navrhoval bych, aby sis tuhle větu nechal vytetovat na předloktí, nebo aspoň napsal někam nad krb, a každé ráno ji několik minut pečlivě zkoumal.

          3. Ani nejsem ani trapnej?

           Jako tvoje neschopnost dat dohromady i jednouduchou vetu je proslula…

           Koukam, ze tentokrat jsi se soustredil na mala a velka pismenka a interpunkci, coz jsou tve klasicke slabiny a nekam ti utekl smysl vety…

           Holt od tebe nemuzeme cekat, ze se budes soustredit na dve veci naraz.
           Nevyvazena strava v detstvi behem tveho vyvoje zanechala nasledky.

           Kdyby mati pokourila par curaku navic, mohl jsi byt fit :D

          4. x-f
           8.11.2023 v 17:57

           ne, ne, furt seš debilní píča, zkus to jinak

          5. Já sem píča, protože ty nedokážeš dát dohromady větu bez chyby? To nedává moc smysl ne? Kdybys místo koukání na máti jak kouří čuráky chodil do školy, nebyl bys teď negramotnej a úplně blbej.

           BTW nechceš se zkusit živit jako pasák? Něco jsi od matky pochytit mohl a rozhodně by sis vydělal víc, než zevlováním na pracáku.

          6. x-f
           9.11.2023 v 22:15

           zív

           blbá kundo, já vim, že to je skoro marný, ale přece, esi ty svoje sračky chceš metat na nekoo konkrétního, tak to aspoň napiš…ty seš fakt taková píča, že bych to nevymyslel, to musím fakt tady vidět na vlastní bulvy

          7. No jistě. Ty bys totiž nevymyslel nikdy nic. Vždyť nedokážeš vymyslet ani větu co by v sobě neměla několik gramatických chyb a co by dávala smysl. Ani jsi do dneška nepřišel na to, jak se kloudně živit.
           Možná by ses zvládnul živit kouřením čuráků, jako tvoje máti. Předpokládám, že jsi jí u toho často sledoval, tak bys to moh mít okoukaný.

          8. XF – to už se fakt nedá číst

         2. re: Behemot

          Pokud je někdo s děckama sám někde v otřesné barabizně na dobré slovo, tak většinou cestou podcenil význam dosti zásadních rozhodnutí. Pochopitelně jsou i mladé vdovy a jiné případy vis major, ale oproti vis magor jich vídám minimálně.

          Jinak trauma z bydlení většinou dělají lidé lidem, vím o lidech, kteří v celku spokojeně vegetují v dosti primitivních podmínkách. Traumatické dětství není ze zašlých stěn a vlhkých zdí, ale ze zapšklých lidí a zatuchlých vtahů.

          Vím, že v mém případě to může znít jako dost knížecí posouzení, ale myslím, že mám víceméně pravdu.

        2. re: Lukas B.

         A co teprve bydlení s absencí bezprostředního sousedství! Jenomže pomálu lesních samot, ale z vlastní zkušenosti mohu říci, že pokud je nebližší budova přes sto metrů daleko a ještě se člověk dívá na zadní stranu stodoly, tak to má své nesporné výhody.

         1. Lesni samota ma take svoje mouchy, bo dostupnost, bo nezvane navstevy zvere, bo vypadky energie,…

          Moravsky model sdileni stitovych zdi funguje spis s moravskou naturou. Vice na zapad je nutne krome domu skoupit par hektaru prazdych zemedelskych a lesnich pozemku dokolecka dokola a pak jsou sousedske vztahy korektni. Bohuzel, jako blbej a naivni Moravak jsem na toto prisel az na druhy pokus.

       2. jako že španěláci (teda konkrétně jenom Valencie!!) třeba právě teď nealokujou 922 melounů fojrech na podporu nájemního bydlení pro mladí? portugalci, talijáni a všici vostatní nealokujou miliardy ojro, a miliardy necucají z uhnijních dotací, na výstavbu bydlení pro mladý i pro doochoce, páč je jim jasný, že nemůžou nechat předchozí generace chcípnout na ulici, a nemůžou zabít porodnost, pže by jim to tam za generaci zbankrotovalo tuplem? to zkoušej vole nekde jinde :o)

        zatímo pyjátskej ksindl na to vyčlenil, považ, vosumset mega…akorát vole v korunách, a z uhnije leda pěknou piču

        kdyby ty kundy k něčemu byly, tak aspoň schválení všech těch zelenejch kurváren podmíní tím, že uhnija pošle na rozvoj a rekunstrukce (a bez nejakejch vypíčenejch podmínek) aspoň PÁR DESÍTEK MILIARD OJRO, jinak ani píču, když totéž dostávají všecky ty jižní čmoudský díry plný netáhel, ale to voni néééé, lžiala podepíše všecko, poděkuje za protažení análu a spokojenej vodejde s prázdnejma pazourama, a eště se tady pochválí, jak to dobře udělal, a ty další pizdy (síkal, ropušan etc.) tam podepíšou zvyšování daní a jiný ojebávání východního untrmenše a opět mají ty azbestový žaludky se eště za to tady chválit tpč

        1. Hmmm, pravicak jak poleno, to se hned pozna…
         Ja chci zrusit statm ale pred tim at narve miliardy euro na dotacich na bydleni!!! :-D :-D :-D

         1. loženej kapitalista :-)

    2. přesně xD

   2. Bohužel píše, zaregistroval jsem to minimálně jednou. Přesný počet neznám, protože znovu číst tu slátaninu odmítám. Ctr+F by ten počet upřesnilo, ale i to je na dýl, než jsem ochoten tomuhle věnovat.

    1. Nitus 8.11.2023 11:37

     Postoj silových a justičních složek v čekoprasečáku tomu jen nahrává.

     Pro takové zjištění článek čísti netřeba.

   3. Cechoprasecak byl ale zas zminenej, sorracko😉

   4. Tento neprijemny terminus nastesti brzy vyresi unie. Uz ted dochazi k postupnemu utlumu produkce veproveho a plan je, odbourat maso uplne. Takze dalsi generace mozna uz nebude tusit, co to byl prasecak.

  2. To bylo první co mě napadlo, jak z toho ten Alien, zapšklost a zhrzenost čouhá na 100 honů. No co, to tady u místní klaky zoufalců, co ženský nesnášej a bojej se jich, bude mít určitě velkej úspěch. Vlastně bych řekl, že ten článek je dost tendenční :)

  3. Je to zvláštní, ale napadlo mě to samé… :-D

   1. Mně to přijde spíš smutný, než zvláštní, ale jsem rád, že se shodneme :-)

 2. Po dlouhé době jsem zabrousila na upadající portál DFens, kde se kdysi vyskytovaly super články i diskuze k nim. Byla jsem zvědavá, zda se to opět pozvedlo, nebo se zde stále publikují články od podivných individuí jako je Alien, nebo jeho tajný brácha challenger.
  První, co jsem uviděla, je výtvor od druhého jmenovaného …. takže nic. Moc nechápu, proč si dotyčný nehojí své očividné mindráky ohledně opačného pohlaví u odborníka namísto publikování nasraných článků, kde všechny ženy jsou kurvy, popřípadě feminacistky, ale máme svobodu slova, takže směle do toho. Číst se to ovšem jaksi nedá.

  1. ψ Голос вбивці ψ

   3.za

  2. 90% žen jsou lesby a chlapy snesou jen jako sponzory.

  3. No tak vidis, ted uz vis, ze uz se sem vracet nemusis…hned se ti bude zit lip, ne?

   1. Tenhleten megasofistikovanej stěr (kterej, co si budeme, odjakživa působil poněkud prvoplánově), začíná být poněkud opoužívaný (no, „začíná být“ asi tak třetím rokem, což je shodou okolností období, kdy D-F jde neodvratně do hajzlu). Možná by to chtělo vymyslet něco novýho.
    Ale na druhou stranu chápu, do diskuse na D-F asi dobrý dost.

    1. Ja ty lidi taky nachapu. Je to, jako vlizt do gay baru a hned ve dverich prohlasit „kurva, tady je to samej buzerant!“. Tak snad jdu jinam, ne? Nebo by tito soudruzi radi udelali nejake stanovy, provozni rad a nasledne udelali z diskuteru kandidaty, ktere oni budou schvalovat?

     1. Ne, je to jako přijít do mého oblíbeného baru, kam 20 let chodím denně, a z ničeho nic si uvědomit, že tam, kde byly krásný čistý záchody, najednou stojí kýbl za pochcaným paravánem, tam, kde býval džubox, je nefunkční rádio Tesla Rubín, dříve zajímavá klientela byla postupně nahrazena lopatama, co nedají dohromady gramaticky správnou větu, a z personálu zbyl akorát provozák, co stojí na baru a všechno je mu pytel, dokud bar nehoří, a i tehdy reaguje celkem bez zájmu a v podstatě v míře nezbytně nutné.

      1. Kdyz pujdu na prazsky Hrad, taky se tam zrejme nejakeho feudala nedockam, byt se ten pan jako feudal chova.

       Veci se proste vyvijeji a nelze cekat ze vzdy jen tak, jak by se libilo zrovna me.

       Rozhodne mi nic nebrani v tom, otevrit si vlastni bar a vybrat si klientelu. Ja k tomuto ucelu mam Discord.

       1. To nepochybně. Taky mi nic nebrání říci, že ten bar, co kdysi býval super, už nestojí za nic, neboť mi do něj z nějakého důvodu nalezlo hejno ukňouraných buzen a štamgasti, které byla radost poslouchat, už lokál opustili permanentně. Co naděláš, pokrok je pokrok. Fakt je, že pokrok nemusí být vždy pozitivní, jak je vidět na příkladu „pokrokové“ Evropy. Tak si hoši ten circlejerking užijte a mějte se :)

     2. Ono se to tu ale opravdu dost změnilo.

      Je to spíš jako vlézt do svého oblíbeného baru a zjistit, že tam začali chodit samí buzeranti. Z místa kde sis dřív vždycky rád pokecal s kámošema je najedou místo, kde všude slyšíš buzerantský tlachání.

      Ano, stále platí, že když se ti to nelíbí, tak tam nemusíš lézt, ale přeci jen ještě občas někde v rohu potkáš pár normálních lidí s kterejma se dá pokecat, tak tak nějak ze zvyku chodíš a doufáš, že je tam potkáš a nebo taky doufáš, že ty buzny zas odtáhnou odkud přišli a zase to bude normální bar.

      Mnohem pravděpodobnější ale je, že si jednoho dne uvědomíš jak dlouho už jsi nenarazil na nikoho jinýho než buzny a že ti to za to nestojí, votočíš se a už tam nevpáchneš…

      Nemyslím si, že ten bar byl buzerantskej vodjakživa.

      1. Nitus
       9.11.2023 v 10:12
       +
       x-f
       9.11.2023 v 10:36

       „… zajímavá klientela byla postupně nahrazena lopatama…
       … se to tu ale opravdu dost změnilo…
       … kde sis dřív vždycky rád pokecal…“

       – – –

       Tak určitě. Třeba servisdok a další, co mají znalosti a něco umí – to je sbor lopat, kdežto uječení prémioví libero-blbové jsou ten správný vysokointeligentní kádr.

       Je dobré čas od času připomenout, co je kdo zač a jaká svinstva má na triku – i když třeba jen propagací zde v debatách. Tím myslím nejen volbu hadrfouse, libtardů a podobně…

       .

       1. Řeknu to asi takhle: Ve srovnání s různými Alieny a RKy byl i ten HonzaZZR docela fajn týpek, který svým způsobem dokázal pobavit. Minimálně uměl velmi kreativně pracovat se sprostými slovy, a výrazy jako lizpič nebo analolez trvale obohatil moji slovní zásobu. Sice v oblasti, kde mi to asi nepomůže v kandidatuře na kardinála, ale obohatil. To u toho současného panoptika nehrozí ani náhodou, nebo, abych byl spravedlivý, hrozí to výhradně náhodou (zhruba podle pravidla, že i slepé kuře občas zrno najde). Neříkám, že jsou tu všichni blázni, jen já jsem letadlo, pořád se tu najdou lidi s mozkem, ale skutečnost, že se to tu změnilo dost podstatně a fakt ne k lepšímu, považuju za nespornou.

        1. Nitus:
         „… ZZR docela fajn“
         – – –
         Motorkář JP má hodně „high“ vlastní ego. V momentě, když prsknul že „Heydrich byl gauleiter“, a pak ještě zkoušel na mne nasazovat, dostal štulec. Samozřejmě jeho obranou bylo mazání mých příspěvků a podobně. Je asi o tři roky mladší, než pan domácí, od počátku se mu snažil pobočovat (tyhle povahy nemusím).
         Tím ho ovšem nezavrhuju úplně – leccos, co vypustil, považuju správné.

         Že „…se tu najdou lidi s mozkem…“ souhlasím. Ale zrovna tohle kritérium bývá těžce o tom, jakou hru či roli tu kdo zkouší vůči ostatním zahrát…

         .

      2. no tak sis popadesátý pobrečel, udělal kaminkaut, a teď teda konečně vodtáhneš do té prdele, ze keré ses sem dosral? :o)

       1. Ty jsi zase po sto padesátý byl tak vtipnej, že jsem se až zapomněl zasmát, a taky určitě neodtáhneš do tý moravský prdele, odkud jsi přilezl, protože tak krásný tenhle svět prostě není. Tak o co ti vlastně jde?

  4. To bude asi ta dekadence zapadu, kterou spolu s obrazky utapejici se Sochy svobody, rozvalinami domu a lidi v gasmaskach hutne dodava alternativa poslednich par mesicu.

  5. Zapomnělas na narcistky, hysterky a zlatokopky :)

 3. Mohlo to byt zajimave, ale v pulce jsem nabyl dojmu, ze Alien je zpatky a nedocetl jsem.

  1. To zajímavé začíná až po té půlce. Opravdu se mezi svými mindráky lehce dotkne procesu, dokazování atd. a rozvede, proč to dle něj nebylo spravedlivé. Kdyby ovšem poměr fakta/názory v článku otočil, bylo by to mnohem lepší…

 4. „Znění de facto stanoví jedinou bezpečnou a zákonnou možnost sexu, která spočívá v předem psaném souhlasu se sexuálním aktem včetně jeho dalších podrobností prostřednictvím mobilní aplikace…“ – to myslím tak úplně neplatí, protože k nesouhlasu může dojít i po aktu, když si to madam po několika dnech rozmyslí a dojde k závěru, že i když tzv. mazala, tak vlastně nechtěla… a panáček šup do tepláků.

  Jinak já být v tomhle případě soudce, tak oběma stranám nechám vyplatit pěkně vyváženě deset ran rákoskou a ženu je ze soudní budovy postrkem až do místa bydliště.

  1. nemá kriplikaca právě kodifikovat to, že v danej moment potvrdily, a co žvaní potom je irelevantní, páč zatím eště furt západní civilizaca jede v lineárním konceptu času a taky v konceptu příčina-následek?

   1. No ty vole, ona sa v ňom dokonca urodila rozumná myšlienka! I keď kvôli jeho internému vypatlátoru trochu ťažšie čitateľná…

   2. to už bohužel dávno neplatí, protože dáma může při styku tzv. zamrznout, neboli v ten moment pich strpí, ale až se jí časem rozsvítí, tak zjistí že to vlastně nechtěla a nese si to s sebou pak do smrti – a vod toho ji vochrání peněžní kompenzace.

    Nechci zlehčovat skutečné oběti násilných trestných činů, ale jestli jde děvče k mládencoj domů na kávičku nebo zkoumat sbírku motýlů a po vzájemné dohodě použije sprchu, tak akosi…

    1. Tohle odvážně komentovala Pamela Anderson v době mítů hysterie, že se vždycky držela rady své maminky: „Slušná dívka s cizím chlapem na hotel nechodí“.

     1. Tak zrovna od ní to teda sedí. Ale fakt je, že Playboy Mansion, nebo jak se ta Heffnerova píčí farma jmenuje hotel opravdu není

      1. Proč? Ona nikdy nikoho ze znásilnění (ať už podle klasické, nebo nové definice) neobvinila.

       1. Tak tak, poctive s kazdym sla protoze z toho vsecky strany něco mely, a nenapadlo by ju po X letech z davno uzavrenejch veci zmrdsky zkusit vystourat este něco navic…

  2. HonzaV:
   Musíte to mít dobře právně a správně sepsané.
   Třeba vizte níže:-D.

   https://image.pmgstatic.com/files/images/user/profile/165/445/165445302_60393c.jpg

   1. hellfire
    8.11.2023 v 12:41

    1. Dekuji, hellfire, dlouho jsem se tak nezasmal! (omylem preklep na enter, proto dve reakce)

   2. Predpokladam ale, ze k aktu musi byt prizvan i urcity pocet duveryhodnych svedku, plus statni notar jako podminka nutna, by sepsal zapis a nedoslo pozdeji ke zpochybeni.

 5. Nedělám si iluze o „procesu“ a kvalitě „důkazů“, dokonce by to i dávalo smysl, ale pokračující totální rozpad osobnosti pana doktora, co se stále ještě nevzpamatoval z jednoho (navíc ještě vyhraného) rozvodu, to zcela zazdil. Článek se nedá číst, snažil jsem se projít aspoň to, co vypadalo trochu fakticky, ale je to, jako když vlítne hovno do řetězu na kole – blbě se hledají zuby, které od těch hoven nejsou.

  Nabízí se otázka, když ty svobodné matky dělají ze svých dcer takové kreatůry, co asi bude z dětí pana doktora po té, co se mu podařilo je vyrvat ze spárů své ex. Jistě to budou silné, nenarušené osobnosti, které nikdy nebudou psát takové šílenosti, jako pan otec.

  Jako vždy, doporučuji pomoc nějakého z kolegů, protože tohle dělá všem normálním chlapům medvědí službu.

 6. Chtělo to zpracování ala Mrcasík, ale dostali jsme ala Alien…

  1. teorie sucha – a co když je žena vzrušena, ale pak jí to přejde (protože se nápadník odkope), nebo chtěla s někým jiným? Nehledě na to, že kondomy jsou běžně s lubrikantem a lubrikant není exkluzivní a nedostupné zboží, které se složité aplikuje pouze za spolupráce všech zúčastněných.
  2. teorie výběru svědka – k soudu je zbytečné tahat někoho, kdo nemá žádné důkazy – v médiích proběhla zpráva, že byly doloženy soukromé konverzace poškozených se svými blízkými. Předpokládám, že ostatní neměly k dispozici ani to.
  3. teorie špatného posudku – dle Challengera je posudek špatný, protože posuzovaná je žena a ženy lžou.
  4. teorie, že by jej už určitě někdo napráskal dřív – modus operandi také může být ve vyhledávání zranitelných žen. Mezi ženami, které se opojí a skončí v posteli s Ferim asi nebude úplně jednoduché najít metodickou, inteligentní, sebevědomou, sebejistou a morálně pevnou okamžitou ohlašovatelku, která se po nedobrovolném pohlavním styku zabývá procesně dokonalým sběrem důkazů… A kdo bude chodit na policii potom, co Nova odvysílá osobní údaje v živém přenosu?

  Soud byl možná blamáž, ale z článku to nevyplývá, protože jsme se dozvěděli akorát to, že Challenger má problém.

  1. Toares 8.11.2023 v 8:54

   Přesně!

 7. To se neda…
  a vubec, tldr, a chybi tam Soros a iluminati, takze ani zabavne to neni….

  1. https://www.youtube.com/watch?v=KIVPH6-ahR8
   Řešení je v 15minutových osobních koridorech – „mjestech mozku v ruce co je pohlídá jinak nedostanou hrst šwábů týdně. Až na to že si všechn(i)y bez vyjímky kromě posedesátidvoupohlavních sezónně budou chtít vyšukat ten s komorníky, že jo.
   https://knihya.cz/wef-chce-zakazat-prirozene-tehotenstvi-vsechna-miminka-musi-byt-do-roku-2030-vypestovana-v-laboratori/?fbclid=IwAR17tT81kgSfhtV6CAQtK0JAvWo6zMSNqaqun4XD_KCj_DvgPind7ae1l_g
   Potom budou víajpí co si mahuleny nahulený naprogramujou když je přestane bavit chlastat v bohatýrské nalévárně s možnostmi davinčiho a michaela buonaroti bioelektrickyfyzikálně s forzáží, loutkovodiči s telpači. A vizíři taky když už. I když sviňodebilit bude chtít jeden a vezme to třeba komplet z oblastní společností mustrem rycheckýho a domrdá všechny bez fyzikálních znalostí multiuniverza.
   https://telestai-substack-com.translate.goog/p/sabrina-wallace?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=sk&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=nui&fbclid=IwAR3zReqlkZPiPHx4JDG7gzS5kCwYdYFUxycxdUY57xqil8NkOVsX7UUhBQc

   https://www.facebook.com/roman.tomovcik1?locale=cs_CZ

 8. Vážený pane autore,
  shrnul jste moje dojmy z procesu podobně, jako je vnímám já. Jen bych k tomu dodal, že těm ženám muselo být jasné, o co půjde.

  Feriho pokousala obluda, co sám vykrmoval. Nádherné je, jak se od něj všichni najednou drží zpět. Což je poučení pro libtardy nečiň čertu dobře, peklem se ti odmění.

  Vy, vážení diskutující, co píšete něco na téma patologické nenávisti autorově k ženám, doporučuji vyzkoušet seznámení s podobným typem žen, o kterých se píše v článku. Měl jsem možnost takovou ženu vidět v akci v mém okolí a opravdu to není hezký pohled.

  Děkuji za článek.

  1. Nikdo nerozporuje existenci takových žen (proč by se míra pičuství měla odvozovat od pohlaví, že), nicméně Challengerovy teorie víceméně stojí na hypotéze, že pokud takové nejsou rovnou všechny (a pravděpodobně jsou), tak je takových 90 %, a to je prostě píčovina. Je sice zajímavé a svým způsobem velmi poučné vidět, že úplně zblbnout může i vzdělaný a relativně inteligentní člověk, ale je to téma na úplně jiný článek. Kdyby ten výmětek očistil od ideologického balastu, vyplývajícího z jeho frustrací a deprivací, a například prostě konstatoval, že „jaký šel, takovou potkal“, takže výskyt zákeřných vypočítavých kurev ve Feriho blízkosti je velmi pravděpodobný, tak by článek byl
   1) Důvěryhodnější
   2) Čtivější
   3) O 75 % kratší
   4) Možná by nesl i jakési poučení (nebuďte kurvy, bez ohledu na to, zda obrazně či doslova)
   Bohužel, nezdařilo se.

   1. Trefa!

  2. Autor ze své bubliny dedukuje, že tento typ žen je typem převládajícím. V mém akvárku se takové téměř nevyskytují.
   Jestliže se tento typ žen shlukuje kolem libovolného poslance a navzájem se tahají k soudu, tak pro mě jen kávičku a Dominikovi trochu toho lubrikantu na cele.

   Na druhou stranu musím uznat, že to musí být šok s někým pařit, pak k němu odjet v noci domů, v klidu se osprchovat a pak místo čtení poezie taková hrůza.

   1. Jen technická, z těch kauz původně popsaných v tom článku z A2larmu k soudu nešla ani jedna. Ani to sprchování, ani potajmu sundaná guma.

    1. To dochtor zminoval, ze sousky peclive vybraly a z asi vosmi jich k oudu pripustili jenom troiku, ne?

   2. Hm, možná to bude vypadat divně, ale moje kamarádky takhle ke mě chodily po pařbě běžně, když to potřebovaly. Případně do rána přespat. Nikdy jsem v tom nic zvláštního nehledal. ;-)

    1. Tak uz hlavne nelez do politiky, nebo si prijdou vzpomenout, zes je vlastne znasilnil… ;-)

  3. Josef Vohnout: je komické doporučovat seznámení s takovým typem žen, protože jak píše autor, takové jsou přece VŠECHNY. Protože ale ostatní takové prakticky neznají, zdá se, že buď jste mimo Vy nebo autor. Což je pikantní, neb jej bráníte.

   Současně patologická nenávist Challengera k ženám s výše uvedeným souvisí jen volně a tedy motáte dvě věci dohromady. Pro začátek byste si měl uvědomit, že emoce jsou Váš problém. Z toho snadno dovodíte, že Challengerův duševní stav není vinou těch žen, ale jeho vlastní neschopnosti své emoce ovládat. Zvláště úsměvné je to ve chvíli, kdy svou bejvalku dokonce připravil o děti (jako by mu došlo, že vítězství bylo Pyrhovo, ale vina je samozřejmě jinde a nikdy si to nepřizná) a tedy by měl být v pohodě, drsnej vítěz-nadsamec. Ale není. Oproti tomu znám takové, kteří byli poměrně nehezky oškubáni, protože rozvodové řízení dá se říct podcenili (šli na to selským rozumem, zatímco manželka právníkem a lhaním) a přesto jsou dnes naprosto v pohodě.

   Typicky protože dokázali přijmout svou část odpovědnosti (žádný z nich si nebral ulhanou krávu, pravděpodobně ani Challenger ne) a poučit se. Challenger se chová jako desetileté děcko, které odmítá uznat byť jen kapičku zodpovědnosti za svůj stav – pětka z matiky je kvůli té debilní krávě učitelce, zaracha mu pak dala vypatlaná matka a playstation hodil do krabice tupej fotr. To jsou praví viníci jeho nasrání, nikoliv jeho lenost se něco před písemkou naučit. A proto „řešení“ vidí ve stupňování své nenávisti vůči učitelce, matce a fotrovi. Že to jaksi není řešení by absolvent LF měl vědět, ale holt ty emoce mu to neumožňují. Proto doporučuji odbornou pomoc, sám se z toho nevyhrabe, naopak se to stále zhoršuje.

   1. fatdwi 8.11.2023 v 19:59

    Shrnul jste to velmi pěkně. Z četby pamětí lékařových (pan Dumas promine) jsem nabyl dojmu, že odjezd na Maltu nebyl plně konsensuální, z toho plynul neplánovaný návrat a následný rozvrat manželství.
    Stane se, ale nezajímá mě to.
    (Aby nedošlo k mýlce, v širší rodině je člověk, který podobnou sekvenci právě absolvuje počtvrté, protože je hlupák.)

    Samozřejmě, možná jsem nečetl paměti celé, nebo si něco zbytečně domyslel, v takovém případě doznávám svůj omyl.

    1. ygorek: ad Malta – vidím to úplně stejně, matně si pamatuji drcení manželky u rozvodu za chlast, to jsem si tehdy říkal, kde a proč ten chlast asi začal. Když je pan doktor zpět v nenáviděném českoprasečáku, kde si ho neváží a neplatí mu dostatečné eurosumy, odpovídající jeho uberschopnostem. Možná i proto taková nenávist vůči manželce, protože si myslí, že mu pošlapala emigrační egobábovičky. Jeho bývalí kolegové, kteří možná neví, že je Challenger tady, ale ví, jaké má názory museli být pro ego pana doktora těžko skousnutelný oříšek, když se najednou zjevil zase zpět po všech těch litaniích o nutnosti a správnosti ekonomické migrace.

     Pokud není Challenger úplný psychopat, ale jen obyč arogant (jak se zdá býti pravděpodobným), tak má smůlu v tom, že někde v podvědomí tuší, že dohnat partnerku k chlastání a následne ji zdrtit u rozvodu není zrovna poukázka na paměti o laskavém panu doktorovi a svědomí hryže. A umlčet ho stojí stále více energie a tak se nám to pěkně stupňuje. Možná místo pamětí skončí pan doktor v případovce/disertačce nějakého psychiatra. Vyhlídky nic moc, pro ego velikosti Everestu.

 9. Jedeš dobrej Red Pill kolego.. ale tady je to samej Beta-Simp ve variantě White Knight nebo ještě horší Captain Save-a-Hoe. :-D

  1. Ale na tebe si nepřijdou, to je dobře. Ať žije Volná myšlénka.

   1. Právě. Já jsem totiž mazanej jako liška..
    Nechť i Shane žije! (zatnutá pěst ve vzduchu)

  2. Moc tomu nerozumím. Prosím o překlad. Díky vole.

   1. Beta-Simp – totálně zoufalej samec co si přístup k samici kupuje zdrojema (včetně pozornosti)
    White Knight – nejhorší forma, ten za to ani nic nechce, bo si myslí, že mu buchta za “rytířskost” dá
    Captain Save-a-Hoe – hledá si ty nejhorší ženský (typicky svobodná matka se čtyřma dětma od pěti otců) a snaží se jí “zachránit”, bo ona zato nemůže

    1. Freethinker: líbí se mí Váš vhled do lidských charakterů, co z toho jsem prosím já?

     1. To nevím pane, ja Vás neznám. Ale Red Pill je celá scéna, jistě se při troše zájmu a studia najdete!

      1. Freethinker: to se divím, nahoře jste psal, že je to tady samej tamten a onen, tak jsem myslel, že víte, co píšete. A ono nic, jen tak plácáte píčoviny. Dobrý vědět.

    2. Jen pro zajímavost, vatař co si vydržuje mladou souložnici je taky Beta-Simp, nebo je to nějaká jiná kategorie?
     Dá se někde sehnat slovníček pojmů? (Bez rejpání, fakt by mě to zajímalo)

      1. Mne to píše, že je to v nejakej karanténe, a aj keď kliknem, že sa chcem ponoriť do toho bahna, nepustí ma to, a okienko s otázkou sa zjaví znova…

       1. grg: stejný problém. Při zrušení výzvy křížkem to zobrazí úplně jinou část, nikoliv red pill.

     1. Vlastně jo.

      Protože jsou chlapi, co jsou pro ženský tak zajímavý, že stačí, že nabízí péro..

      My ostatní se musíme snažit a valit zdroje :-)

    3. Btw, to mi připomíná ten anglickej filmo dvou dědcích, kde se na jednoho, bývalého pilota RAF, nalepila jakási zlatokopka a jeho kamarád ji od něj zapudil a když byl z toho pilot smutnej, tak ho utěšoval tím, že s ním byla jen kvůli penězům.
     A pilot mu řek
     „Jasněže se mnou byla kvůli penězům. Kvůli čemu jinýmu by měla bejt mladá holka s dědkem jako já. Ale uvědomuješ si, ty vole, že už si nikdy nezašukám?“

    4. – tedy opak Beta-Simpa je borec, co vyžaduje přístup bez jakékoli protihodnoty (včetně pozornosti)? neříká se tomu násilník?

     – White Knight za to nic nechce, ale chce, aby mu dala?

     máte to koukám opravdu promyšlené.

     doufám, že Challenger to tu čte a alespoň trochu se zamýšlí nad tím, jaká individua se tu za ním šikují. :⁠-⁠(

     1. K tomu save-a-hoe. Měl jsem známýho, co se zaměřoval na svobodný matky. Prej je to snadný řezivo. A mnohem bezpečnější, než bezdětný třicátnice, kterejm tikaj hodiny.

      1. jako něco na tom je, akorát ta domluva, hlavně čím víc fakanů má, tím horší jsou příležitosti, znáš to :o)

       1. Musíš ty straší přibrat, pak je to v cajku.

      2. Nejen svobodny matky. Kamarad, sportovec, dela ve firme, co montujou okna. Rikal, ze nikdy netusil, kolik je unudenejch mladejch panicek v satelitech, co jejich starej nekde sefuje ve firme…

       1. Přesně tohle mi říkal kamarád před cca 37 lety, ale ony nebydlely v satelitech, ale na sídlišti, a ti jejich nešéfovali ve firmách. ;-)

     2. tcdd: White Knight tajně chce, ale neřekne si – přece až ona zjistí, jak je úžasný kavalír, tak mu sama bude chtít skočit do postele, to dá rozum, né?

      1. To je spíš „orbiter“. „White knight“ brání ženy, i když nejsou v právu.

       1. to by fak chtelo nejakej výkladovej článek :D

        nestačí to všecko nasypat do pytle „podpantofláckej kretén“? ;-)

       2. To je přesnější. Děkuji za korekci.

   2. Volně přeloženo, všichni jsou blázni, jen Freethinker je letadlo, a tímto zve Challengera na palubu, aby spolu mohli odletět do Mumulandu, kde jejich názory něco znamenají.

    1. Nezáviď. A ne, nevezmeme tě s sebou. :-D

     1. Já žádnými frustracemi, které by mě nutily budovat si v hlavě blud, že všechny ženský jsou kurvy, kromě pár ojedinělých výjimek, který jsou navíc taky běhny, naštěstí netrpím, takže taková akce by pro mě byla něco jako návštěva třinácté komnaty, a to ještě těžko říci, čí konkrétně. Takže to, že moji pozvánku zřejmě ztratila pošta, je pro mě docela uspokojující závěr.

      1. A ja ti bez vší ironie přeji, aby si opačnou životní zkušenost nezískal a potkával jenom ty charakterní ženy.. jak říkáš, je jich ale sakra málo.

       1. To se třeba mně právě díky životním zkušenostem stát nemůže. ;-)

        1. A taky pochopitelně díky mému životnímu stylu. .-D

      2. Myslim, ze nez nekde v koute brecet nad tim, jake jsou zenske kurvy, je lepsi maknout a byt ten alfasamec, co k nemu ty zenske lezou samy :-)

       1. Pak je tu ovšem riziko, že za člověkem polezou kurvy, že? A rozlište férové profesionálky a na rovinu přiznané zlatokopky od různě jinak narušených a nevypočitelných kurev i mimo kšeft.

        1. Jeden muj kamarad, pomerne dost bohaty clovek, se jednou rozhodl, ze se ozeni se svou dlouholetou pritulkyni. Vsichni jsme mu rikali, ze je to zlatokopka, nebo kurva, nebo neco mezi tim, ale on nedbal. Nakonec po nasem nalehani, se nechal ukecat na divadlo, ze mu do domu prisel exekutor (kamarad, co opravdu exekutor byl), volani z firmy, ze je tam policie a tak. Propracovanej scenar, kdy on te svoji nastavajici vysvetloval, ze to neni mozny, ze se to urcite vysvetli a tak. Se svatby seslo jeste ten den, bo nastavajici si sbalila svych sest, mozna i sedm svestek a zmizela. Kupodivu mu ani pozdeji nezavolala, jak to cely dopadlo.

         Kamos byl par dni v lihu a nakonec usporadal velkou rozlucku pro pratele, loucil se s blbosti.

         Na druhou stranu, na pocatku devadesatek jsem znal par majitelu brnenskych bordelu a obcas vecer po praci jsem zasel na plk. V Alibabe na Lidicke se varilo i v noci a kurvy byly mnohdy vysokoskolacky, takze v cekacich pauzach se s nima dalo bavit. Zajimave pribehy a rozhodne zadny odpad. Pochopitelne mely v planu se na stara kolena na nekoho povesit. Ovsem pokud dotycny to vi, pak to muze byt i celkem stabilni par. Spolupracovnik meho otce si vzal za zenu kurvu, za kterou roky chodil a manzelstvi jim vydrzelo az do smrti. Oba rikali, ze zahejbat fakt nema smysl, nic novyho by beztak nenasli.

         1. To Sysop:

          Ve vsi ucte a to vam pripada normalni? Takhle zlomyslnej tyjatr? Ja bejt slecnou tak se nejdriv slozim, pak zacnu davat dohromady fondy a moznosti, abych toho myho krachare zachranila aspon z nejvetsiho pruseru…ale dozvedet se zpetne, co jste to upekli za blbej for, tak u me rok prah neprekrocite….Wtf….jak deti. Myslela jsem, ze jste moudrejsi. Ani na moment si nikdo z vas nepripustil, ze ho ma treba rada, i kdyz je materialne zalozena? Ano , asi nemela, ale stejne humus.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017