Trest smrti za bouračku 2020

Featured Image

Sultán, Slunce Jasné, Ó Veliký Ťuk se vyjádřil, že ani po zpřísnění postihů za dopravní delikty v roce 2016 se na silnicích nic moc nezměnilo. To ho vedlo k myšlence, že by se s tím mělo zase něco dělat. A tentokrát radikálně, aby ta verbež na ulici konečně pochopila, kdo tu velí, a kdo má držet hubu a krok.

Ťuk věří, že všechny prostředky pro nápravu národa byly již vyčerpány, a že zbývá jediné řešení. Zavedeme za dopravní přestupky trest smrti. I kdyby to mělo zachránit jediný život.

Jednoduché přestupky, jako nezapnuté pásy, nebo nerozsvícená světla budou trestány humálně a na místě. Odsouzenec si za asistence školeného policisty bude moci vybrat. Přenosné elektrické křeslo, střela do zátylku nebo injekce.

Závažnější přestupky, kdy odsouzenec překročil rychlost o 5km v hodině, kdy bude podezření, že někdy v životě požil alkohol, nebo hulil trávu se budou věšet v zařízení k tomu určeném. Ťuk doporučuje obnovit českou specialitu. Pomalé škrcení. U jisté těhotné Horákové to prý svého času na národ hodně zapůsobilo.

Nejzávažnější přestupky, kdy untermenš policistu nepozdraví předepsaným způsobem, nebude mít reflexní prvky na rukávech a nohavicích, anebo bude mít emise 0,5% nad limit budou trestány examplárně. Veřejný lynč, lámání v kole a upálení na veřejném místě.

Ťuk věří, že toto konečně přinese výsledky a hlavně nikdo nebude mít odvahu ho otravovat s tím, proč je to v českém sultanátu tak špatné se silnicema a železnicí. Pokud by se výše zmiňované minulo účinkem nabízí se rozšíření myšlenky. V případě deliktu bude exekuce provedena i na odsouzencově rodině až do druhého kolena, včetně dětí.

Jó pořádek musí být.

 


06.11.2016 Neznámý vojín


Související články:


12345 (127x známkováno, průměr: 1,91 z 5)
9 610x přečteno
Updatováno: 6.11.2016 — 22:38
D-FENS © 2017