Tiskovka - zpět na článek

Počet komentářů: 216

 1. Noviny apod. nesleduji radeji, uz me ty sracky jejich lezly krkem, posledni co jsem zaznamenal, ze zabanovali nejakou pani co si dovolila nejaky lidi otestovat.

  Jestli to teda dobre chapu z clanku, tak Andrejdo nekam poslal nejaky letadla a nic do nich nenalozili a udelal o tom tiskovku?

 2. Sněhurka už má jen šest trpajzlíků. Kejchal to chytil a je depilovanej.

  Sorry jako, vím že víte, já ale musel.

 3. Osobně mi vystupování na tiskovkách nejvíc přípomíná mix Jakeše a Štrougala..

  1. Vždyť taky ano. Je to jako stroj času do doby před 35 lety. Hranice zavřený, v obchodech je hovno a v televizi kdáká slovenskejh kokot tou svojí hatmatilkou.

   1. Neurážejte prosím Husáka srovnáváním s estébákem Burešem. Ten na rozdíl od něj měl ponětí co se děje a byl to studovaný právník.
    Teď můžeme litovat že tu nemáme komunisty, protože takový bordel a chaos by tu za nich nenasta, vše by fungovalo. SIce v nouzovém režimu ale fungovalo. Protože existovaly krizové plány a na ministerstvech seděli odborníci z oboru, ne kariérističtí kokoti jako dnes.

    1. Je mi úplně fuk, co ta svině vystudovala. Ten zasloužil skopnout z Hradčan do jámy a ne dožít na královskym důchodu. A tomu zbytku se musí vysmát každý, kdo pamatuje, jak tady „fungovalo“ socialistický zdravotnictví před rokem 1989.

     1. Svině to byla pořádná. Už jen jeho poválečný nápad na připojení Slovenska k SSSR…

      1. Na druhou stranu, díky němu byla normalizace sice otravná a ponižující, ale nekrvavá. Bilak by byl jiný sekerník.

       1. To je pravda. On se Husák ke stáru trochu zklidnil. Asi k tomu přispěl ten kriminál.

        1. Spíš to bylo tím, že v roce 1982 zemřel Brežněv a tak nějak už i ti soudruzi se nežinýrovali si přiznat, že jsou ekonomicky v prdeli a tak sice mleli ty svoje nesmysly pořád dokola, ale v pozadí už chystali ten sametovej cirkus.

         1. Tak. Když dokázala přežít Severní Korea, dokázal by to i SSSR. KGB, milice, armáda, vše bylo vybavené dostatečně ne potlačení případných nepokojů.

    2. Můj osobní názor je, že od zhruba 60-65 let to jde z kopce s každým, s těma co nemají s kým mluvit (vdova, vdovec, rozvedený) o dost rychleji, a u chlapů ještě rychleji. Někdo je odolnější, ale v těch 70ti už to začíná být docela markantní. I na Klausovi bylo vidět, že v prezidentském úřadu to s ním šlo šupem dolů, a ke konci vůbec nepřipomínal toho Klause z 90tek/nástupu do prezidentského úřadu. A hodně je to vidět i na Zemanovi. Podle mě prostě prezident 70+ je špatně.

     On Husák byl možná v tom 75. kdy nastupoval do prezidentského úřadu 62letý v pohodě, ale ke konci už tak dost nepůsobil. Ale jsou to jen moje názory založené na subjektivním pozorování okolí/známých a jejich rodičů. Nejde o to že ten člověk zapomíná klíče nebo tužku, spíš komplexnost myšlení jde do hajzlu.

     1. Články o Husákovi, které jdou víc do hloubky se zmíní o jeho změně povahy po smrti 2. ženy (nehoda vrtulníku v 77), v 80. letech už měl zdraví v háji.

  2. Já nevím, ale ten Andy tak nějak dal věci do lepšího, než ti tajtrlíci před ním. Ale Čecháčci si potřebujou kopnout. Pod vedením pana domácího, kterej je univerzální génius. Smiřte se s tím že je tady. Pokuste se mluvit k věcem a ne o politice. hezkej den

 4. Babis a Vojtech su ako Pat a Mat, a to som PaM este urazil

  1. PaM to vždycky nakonec nějak zbastlí.

 5. :-D jeden z nejlepších od pana domácího
  1*******

 6. Pan premiér Babiš je vzdělaná a hovoří několika jazyky.
  K naší smůle všemi najednou.

  1. Dakujem za sprijemnenie rana.

 7. Dobrý. Akorát moc konzistentní. Babiš je schopnej v jedný větě vystřídat tři vzájemně spolu nesouvisející témata.

  1. Když to je těžký. On tak lže, až tomu sám věří.

 8. Tak tak, Jakešův projev s bojlery-brojlery úplně bledne ve srovnání s tím co vypotí jakýkoliv politický velikán v tyto dny.

 9. Čísla hovoří za vše: e-shopy mají vyprodané zásoby baseballových pálek, satistiky za tento týden (pondělí – čtvrtek, EOB):
  – prodané basebalové pálky dřevěné, full size: 1.216 ks
  – prodané basebalové míčky: 2 ks
  – prodané basebalové pálky dětské: 3 ks

  Závěr: lidé vládě důvěřují a jsou semknutí.

  Tatáž situace v odděleních lukostřelby, kuší, vzduchovek, praků, většina sortimentu na objednávku, nedostupná.

  Jsa praemonitus praemunitus, mnohem více mne sere, že mi p o m r z n o u m e r u ň k y, dal bych k nim teplomety, ale teď je narychlo neseženu,
  zasraná východní fronta – to už se ale přede mnou vyřkli statisíce jiných.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017