Tiskovka

Featured Image

Vážení občané tamten korona virus je tady a my jsme tady vaše vláda, abychom s tím něco udělali a ekonomika šlapala.

Jako první rouške. Dneska posíláme sedm letadle do Číny. Jedno letadlo je takový jako bílý a má křídla jako motýle, ale kovový, ne z motýloviny. Pod křídýlama má takový válce, to jsou motory. Druhý letadlo je spíš šedivý a má vepředu takový okýnka jako mají stánky Parky´s , tam sedí piloti. Třetí letadlo je bílý a má na sobě barevnej nápis Smrt Wings. Vlastní to můj dobrej kámoš, musím mu poslat esemesku, aby to letadlo pořádně připravil na takovou cestu, nafoukal kola a tak. Jedno letadlo bude řídit bude můj syn Andy, má na to papíre, musím zavolat doktorce Protopopový, aby ho pustila z blázince. My teda sice nevime, co tam v Číně ty letadle budou dělat, protože jsme zapomněli domluvit, co tam mají nakládat, ale hlavní je, aby tam odletěla, ale hlavně aby to vypadalo, že něco děláme a sedm letadel vypadá marketingově dobře. Všeho dobrýho je sedm, vezměte si třeba Sněhurku a sedm trpaslíků, Sedm statečných nebo Sedmero krkavců. Řešíme to.

Možná se ptáte, proč není na dnešní tiskovce ten pánko, co nám dělá ministra zdravotníctva. To taky řešíme, on to teda docela projebal s těma rouškama a vůbec nějak neperformuje. Zdravotnictví stále ještě funguje, ale není to díky němu, je to navzdory jemu. Ono udělat hudebníka ze Včelný ministrem zdravotnictví asi nebyl dobrej nápad, ale já nikoho jinýho neměl a tak sorry jako. Žádnej doktor není takovej blázen, aby nechal svoje jméno a pověst spojovat se mnou, promińte pane Prymula. To pořešíme, semeleme šumaře v Krahulčí do klobás, takže můžete předpokládat, že některé občany pan ministr navštíví doma, nebo alespoň jeho část. Už jsem do Krahulčí poslal esemesku, aby objednali méně prasečích frňáků.

Řešíme plicný depilátory. Moji experti zjistili, že je kolerace mezi plicníma depilátorama a úmrtíma, protože těžce nemocní potřebují plicný depilátory a když je nemají tak se přesouvají z kategorie „nemocný“ do kategorie „mrtvý“, což není dobrý pro byznys a pro volby. Zavolal jsem do firmy Širón, ty jsou v Číně, a slíbili mi, že přestanou vyrábět digestoře a pustí tu výrobu depilátorů abychom je tady měli a sestrýčky to mohly těm nemocnejm zapnout.

Hlavně ale myslíme na tamty seniory. Seniorům budeme zasílat roušky přednostně, až dorazí. Podmínka je, že seniorovi bude muset být nejméně devadesát a bude to muset mít podepsané od obou rodičů. Dostane se prosímvás na všechny, není důvod k panýce, zbylé roušky si rozdělí policisté a úředníci. Senioři taky mohou chodit nakupovat ve vyhrazeném čase. Včera to bylo 10-12, ode dneška to bude 7-9. pozítří 21-23, pak 10:18 až 12:09, v dalším týdnu bude vyhrazený čas určován operativně pomocí certifikovaných přesýpacích hodin umístěných na ůřadu vlády, které budou online přenášet na ČT3. Je to zařízený.

Pak taky opatřéni. Určitě nebudeme dělat opatření, jako dělá Rakousko, že uzavřeme nějaké oblasti, teda kromě Litovle, Uničova, a dále obcí Chořelice, Chudobín, Myslechovice, Nasobůrky, Nová Ves u Litovle, Rozvadovice, Savín, Tři Dvory u Litovle, Unčovice, Víska u Litovle, Benkov u Střelic, Brníčko, Dětřichov, Dolní Sukolom, Horní Sukolom, Nová Dědina u Uničova, Renoty a Střelice u Litovle, které jsme zavřeli včera.

Pendleři. Lidi furt jezdí přes hranice pracovat a to není dobře. Ať si najdou slušnou práci v tuzemsku, třeba jdou dělat do Krahulíka nebo do Vodňan do drůbežárny na směny. Pendlování zakážem. Pošlu esemesku pohraničníkům.

Důležitá věc. Nepijte pivo v parcích. Jděte raději domů a dejte si nějakou dobrou klobásu nebo kuře.

Vemte v úvahu, že nás celá Evropa napodobuje. Ty opatření, co my zavádíme dneska, ty oni budou zavádět až zítra, takže my jsme země, kde zítra znamená včera. My sme ve válce s virem. Je to horší než válka, protože my toho nepřítele nevidíme, protože je moc malinkej, ale myy vyhrajeme, protože jsme větší.

 


19.03.2020 D-FENS

12345 (533x známkováno, průměr: 1,65 z 5)
33 841x přečteno
Updatováno: 19.3.2020 — 23:37
D-FENS © 2017