Trdlování Sudeťáků v Brně nám nabízí poněkud netradiční možnost, jak se podívat na českou politiku. Myslím, že se na to díváme málo systémově. Abychom pochopili, wo co tady gou, měli bychom se na situaci kolem soudruha Bratwursta dívat trochu praktičtější optikou.

převzato: David Moos: Demokracie je systém, který dává obrovskou moc lidem, jimž je to ale úplně jedno. Bohužel potom z toho vznikají taková svinstva, jako je liberální demokracie, která je (...)
A pak ze neni spravedlnost! Tak dlouho se u nas rozkradalo, az zmizela sefka centralni banky.
Jo, presne tak to vidim taky.
kolikrát to sem budeš rvát ty vole blbej?
Někdo nám tu brzo vypadne z okna, pokud se tak již nestalo. Ruský lid se s jedničkářema a šprtkama nemazlí. Ne jak u nás, kde si vysokoškoláci drze volí pětikolkua (...)