„Já mám právo sedět! To ne. Ta kurva tady nebude sedět s kufrem!“ Kolik z nás si pamatuje na tuto dnes již legendární hlášku afektované cestující pražského metra? Jistě. Úsměvná videa tohoto typu jsou zábavou pro celý národ, ale jak je to doopravdy? Jaká je etiketa cestování mastnou tyčí?

:D :D :D
Kristepane, co jsem to prave docetl?
Půjčil jsem si, vyzkoušel, odložil. Jsem proto nadále elektromobilně nevyprofilovaný, tedy střed mezi uvedenými úchylkami. Šlapohyby jsem zatím nevyhodil, ale půjdu-li do elektra, pak spíš do kolobrndy, protože mě dnes (...)
Elektrolíže sou těžkej adrenalín. Vod 60VAC vejš zahání i karpální nervíky a artrózu. Ale nesmí se to přehánět, jináč zčerná jazyk a chuťový poháry jdou do hajzlu. Jeden pak je (...)
Sece se to na gryn a chudaci cmelaci nemaji co zrat.